Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zarabiać na kryptowalutach

Autor Wiadomość
brombor Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 0.10
Post: #41
RE: Jak zarabiać na kryptowalutach
Sprawdź:
80% to i tak bardzo optymistyczna wersja Smile
pokusiłbym się nawet, że jeszcze więcej ludzi traci.

Dlatego narazie odpuszczam zabawę w kup tanio/sprzedaj drogo z kryptowalutami hehe
23-03-2017 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
kubagrzybowski Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 793
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 280 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 183.00
Post: #42
RE: Jak zarabiać na kryptowalutach
(23-03-2017 12:49)KitekW napisał(a):  
(23-03-2017 10:04)brombor napisał(a):  
(22-03-2017 23:01)KitekW napisał(a):  Oprócz Bitcoina jest dużo altcoin-ów do inwestowania, a jeśli chodzi o trejdowanie to sam zamierzam zacząć bo z tego co widzę co się dzieję to można coś ugrać Jerk

Poczytaj lepiej o np forex'ie. Przeczytaj kto zarabia, a kto traci.

Zanim wszedłem na forex miałem za sobą 1.5 roku grania na koncie demo oraz stracone [chyba] 4 depozyty.
Po 1.5roku stanąłem przed wyborem - wchodzę, czy nie. Nie wszedłem. Wiedza została w głowie, a kasa w kieszeni.

Zanim zachłyśniesz się wizją zarabiania bez wychodzenia z domu klikając 5min dziennie myszką poczytaj lekturę. Prawdziwą książkę o giełdzie, akcjach, forexie, dywersyfikacji ryzyka itd. A mając porządną wiedzę większość pseudo poradników jak zarabiać wyda Ci się żenująco śmieszna.

Może akurat Ty masz już tą wiedzę itd, ale za dużo razy się czyta posty napalonej osoby, która w pierwszej transakcji traci cały depozyt.

Dla mnie Forex to już przeszłość Wink Masz rację można szybko wejść i jeszcze szybciej stracić . Akurat jeśli chodzi o kryptowaluty mam trochę wiedzy i jak jesteś na bieżąco to możesz przewidzieć ( po jakieś części) co się stanie w danym momencie. Zawsze powtarzam ryzyko jest zawsze i wszędzie.
Wczoraj pojawił się fajny artykuł na Forbsie - 80% traci na giełdzie Xpokerface

powiedz mi co jesteś w stanie przewidzieć? w jaki sposób jesteś na bieżąco? kryptowaluty to nie zwykła giełda gdzie kupujesz ropę, złoto czy inne surowce - większość kursów jest sterowana i generowana na podstawie np. raportów finansowych, nieumiejętność ich czytania prowadzi do tego o czym pisze Forbs.
23-03-2017 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KitekW Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 79
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Jak zarabiać na kryptowalutach
Choćby nawet czytać wiadomości , ale te bardziej konkretne Wink
Przykładowo :

-10 marca SEC odrzucił wniosek braci Winklevoss o utworzenie bitcoinowego funduszu inwestycyjnego.
Dla mnie to było 99% info , że cena Bitcoina spadnie i spadła .

-Ostatnio też na czasie o możliwym podziale Bitcoina ( Bitcoin Unlimited i Bitcoina Classic)
Panika i chaos , ludzie zaczęli sprzedawać Bitcoiny.

KitekW, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2017.
24-03-2017 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brombor Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 0.10
Post: #44
RE: Jak zarabiać na kryptowalutach
(24-03-2017 11:56)KitekW napisał(a):  Choćby nawet czytać wiadomości , ale te bardziej konkretne Wink
Przykładowo :

-10 marca SEC odrzucił wniosek braci Winklevoss o utworzenie bitcoinowego funduszu inwestycyjnego.
Dla mnie to było 99% info , że cena Bitcoina spadnie i spadła .

-Ostatnio też na czasie o możliwym podziale Bitcoina ( Bitcoin Unlimited i Bitcoina Classic)
Panika i chaos , ludzie zaczęli sprzedawać Bitcoiny.

I w jaki sposób jesteś w stanie wykorzystać te info?
Sprzedać na kilka sekund po tym jak ogłoszono info, aby nie stracić za dużo, czy kupić tanio po spadku ceny?

Ani w pierwszym ani w drugim przypadku nie wiesz jak to się rozwinie. Jeśli kupisz w momencie, gdy inni spanikowali i sprzedali, to możesz już nigdy się nie odbić, bo po takim news'ie mogą się pojawić kolejne, jeszcze gorsze.

Nie hejtuje. Po prostu chcę troszkę ostudzić Twoje ambicje, bo to wcale nie jest takie proste jak to opisujesz. jeden, dwa, czy newsów nie sprawi, że zarobisz.
Przez miesiąc możesz być na +, ale kilka grubych ryb zapragnie zakończyć współpracę z bitcoinem sprzedając wszystkie swoje tysiące BTC i wtedy mali gracze mają pozamiatane.

Nie ryzykujesz, nie pijesz szampana. Tylko lepiej ryzykować świadomie.

ps. ten temat nie traktuję jako "mój punkt widzenia vs Twój". Po prostu rozmawiamy Smile
24-03-2017 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KitekW Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 79
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Jak zarabiać na kryptowalutach
(24-03-2017 12:46)brombor napisał(a):  
(24-03-2017 11:56)KitekW napisał(a):  Choćby nawet czytać wiadomości , ale te bardziej konkretne Wink
Przykładowo :

-10 marca SEC odrzucił wniosek braci Winklevoss o utworzenie bitcoinowego funduszu inwestycyjnego.
Dla mnie to było 99% info , że cena Bitcoina spadnie i spadła .

-Ostatnio też na czasie o możliwym podziale Bitcoina ( Bitcoin Unlimited i Bitcoina Classic)
Panika i chaos , ludzie zaczęli sprzedawać Bitcoiny.

I w jaki sposób jesteś w stanie wykorzystać te info?
Sprzedać na kilka sekund po tym jak ogłoszono info, aby nie stracić za dużo, czy kupić tanio po spadku ceny?

Ani w pierwszym ani w drugim przypadku nie wiesz jak to się rozwinie. Jeśli kupisz w momencie, gdy inni spanikowali i sprzedali, to możesz już nigdy się nie odbić, bo po takim news'ie mogą się pojawić kolejne, jeszcze gorsze.

Nie hejtuje. Po prostu chcę troszkę ostudzić Twoje ambicje, bo to wcale nie jest takie proste jak to opisujesz. jeden, dwa, czy newsów nie sprawi, że zarobisz.
Przez miesiąc możesz być na +, ale kilka grubych ryb zapragnie zakończyć współpracę z bitcoinem sprzedając wszystkie swoje tysiące BTC i wtedy mali gracze mają pozamiatane.

Nie ryzykujesz, nie pijesz szampana. Tylko lepiej ryzykować świadomie.

ps. ten temat nie traktuję jako "mój punkt widzenia vs Twój". Po prostu rozmawiamy Smile


No pewnie , luźna rozmowa przecież nikt nikogo nie szkaluje Wink

Ja tez nie mówię, żeby od razu robić jakieś chaotyczne ruchy. Wiadome takie informacje mogą pomóc więc warto je wykorzystać co nie rozumie przez "rzucenie wszystko na jedną kartę" .
No pewnie , że lepiej to ryzyko jest minimalizować. Akurat chciałem kupić BTC za 5000, ale gdy przeczytałem w/w informację to automatycznie wiedziałem , że trzeba poczekać. Aktualnie za około 4000 zł już można kupić.
A jeśli patrzyć by na samego Bitcoina to ROI 156% w rok bez grania tylko trzymanie w portfelu.

Dla doświadczonych trejderów co dobra opcja do inwestycji , ceny dziennie się wahają 200-300 zł więc da się coś wyciągnąć , ale no to już zabawa dla poważnych graczy.

Miałem przygodę z ETH gdzie 4 grudnia było 7,59$ za sztukę, miałem kupić i jakoś mi się uwaliło, że nie ma co 10 kupować , za duże ryzyko itp.

24 marzec 46$ za sztukę , zysku bym miał z 1400 na czysto , wiem , że to jest gdybanie, ale naprawdę jeśli już jesteś nastawiony to nigdy nie rezygnuj ! Nauczka na przyszłość jest Smile

KitekW, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2017.
24-03-2017 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kubagrzybowski Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 793
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 280 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 183.00
Post: #46
RE: Jak zarabiać na kryptowalutach
@KitekW skoro miałeś 99% pewności że cena btc spadanie to ile na tym zarobiłeś?
24-03-2017 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kotek34 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 134
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 101 +

Forum Gold: 12.00
Post: #47
RE: Jak zarabiać na kryptowalutach
Z calym szacunkiem do osob tutaj piszacych bo na pewno maja spora wiedze w roznych dziedzinach, ale jak kolega napisal, ze on przewiduje zachowanie kursu BTC z 99% pewnoscia to sie pojawil usmiech na mojej twarzy. W krypto siedze od 2010, kopalem wpierw na GPU potem przeszedlem na ASIC, na biezaco sledzilem informacje oraz kurs. Pamietam upadek (shakowanie Bitomatu) potem Mt.Gox-u a ostatnio Bitcurexa i moge smialo napisac, ze zadne analizy techiczne nie oddaja tego jak sie zachowa BTC, niejednokrotnie byly przeslanki, ze kurs pojdzie w gore, a szedl w dol i na odwrot. Ksiazkowe fazy Elliota co prawda naniesione na wykres z poszczegolnych okresow znajduja swoje odzwierciedlenie, ale nie sposob ich dopasowac do biezaych zachowan.

Drugim problemem jest fakt, ze zeby obracac srodkami trzeba je trzymac na gieldzie. Z gieldami jest troszke tak jak z Hyipami, dzisiaj gielda jest, jutro gieldy ( a razem z nia naszych BTC) moze nie byc. Historia uczy, ze traktowanie gieldy jak portflea prawie zawsze zle sie konczy.

A teraz troszke o tym dlaczego przeiwdywanie zachowania kursu sie nie sprawdzaja, ano chociazby wlasnie z w/w powodu tzn. naglego upadku gieldy. Kto siedzi w temacie pamieta co sie stalo jak padnal GOX, jezeli dzisiaj padlaby gielda o podobnym wolumenie i obrotach, np chinskie Huobi to mamy zjazd kursu o mysle co najmniej 50%
Glosy: Roluś (+1), Makabrycy (+1), brombor (+1)
26-03-2017 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KitekW Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 79
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Jak zarabiać na kryptowalutach
(24-03-2017 19:55)kubagrzybowski napisał(a):  @KitekW skoro miałeś 99% pewności że cena btc spadanie to ile na tym zarobiłeś?

Nie miałem wolnych środków na jakiekolwiek ruchy na tamten moment , wszystko w obrocie.
Ale pakuje się do GB Miners na kopanie i udało mi się kupić 0.2 BTC na kontrakt gdy za 1BTC było 3650 a dzisiaj już 4000.

Pisałem , że miałem taką pewność , ponieważ ostatnio to co nie wylecą jakieś informację to kurs leci na łeb i na szyję. Moim zdaniem po prostu ludzie za bardzo panikują.

PS. Za niedługo w Japonii Bitcoin będzie pełnoprawnym środkiem płatniczym ---> czuję lekki wzrost ceny.

KitekW, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2017.
26-03-2017 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Plondyna Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Jak zarabiać na kryptowalutach
Ja z tego co zauważyłam, to bitcoin ciągle idzie mimo wszystko w góre, jak ma duży spadek, to po 2-3 tygodniach wraca kurs w górę od razu, mogłabym obstawić, że maks za 2 tygodnie będzie znów powyżej 5 tysięcy kosztował, ale wiadomo, to tylko spekulacje, chociaż dość mocno poparte wykresami Wink. Ogólnie wszystkie kryptowaluty, które możemy spotkać na popularniejszych giełdach ZAZWYCZAJ idą z czasem w górę, jeśli spada, to za jakiś czas i tak wraca i zaczyna rosnąć...
05-04-2017 00:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Andzej Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 138
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 54 +

Forum Gold: 2.10
Post: #50
RE: Jak zarabiać na kryptowalutach
To jednak nie jest tak proste jakby się mogło wydawać Smile

Andzej, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2017.
05-04-2017 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania rafi213 124 35,250 13-08-2018 12:39
Ostatni post: rafi213
Lightbulb Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! mcraft 14 5,849 23-04-2017 15:59
Ostatni post: Wegen
  Bitcoin.Jak zacząć zarabiać? JurnySamiec 9 2,860 19-12-2015 19:31
Ostatni post: jamroczik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości