Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc!

Autor Wiadomość
zbyszeq Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 772
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 734 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 221.97
Post: #71
RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc!
Sprawdź:
JOK3R
Ciesze się bardzo Smile

fusek
aktualnie jak piotrgk4 mówi, zależy mi bardziej na rozwijaniu niż stricto zarobku z nich, jednak na tym 2 fp kieruje już użytkowników na stronę gdzie mam podpiętego adsensa, i coś tam wpada.

SnPake
Jak coś pytaj Smile
Dzięki wielkie i również życzę powodzenia Smile
07-03-2017 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
xsl2142 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #72
RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc!
Panie Zbyszku, sledze Pana dziennik dokładnie tutaj i na konkurencyjnej stronie. Trochę zauwazyłem już i poduczyłem się jak to działa wszystko. Mam tylko kilka pytań nie tylko do Ciebie ale może i inni będą wstanie mi pomóc.

1) Czy warto promować wymuszane lajki - reakcje odnośnie serduszek, płaczu, lajk, gniew aby ludzie dobrali?
2) A może warto po prostu smieszne zdjęcia wstawiać zamiast wymuszanych lajków?
3) Czy przy 10 złotych dziennie na miesiąc jak duży efekt otrzymać w stosunku do ożywienia FanPage, który ma już ponad 20K lajków z Polski? Chcę przetestować osobiście przez miesiąc po 10 zł dziennie.

Kampania pod Polskę, gry, komputery, twitch, mężczyźni w wieku 13-26 lat.

Liczę na różne opinie jeśli mogę wtrącić to w ten najciekawszy dziennik odnośnie FaceBooka...

xsl2142, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2016.
08-03-2017 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Majkel47 Offline
Kanciarz i naciągacz
*

Liczba postów: 101
Dołączył: Feb 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #73
RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc!
Daj linka to polajkujemy i powiemy co poprawic Big Grin
08-03-2017 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xsl2142 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #74
RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc!
(08-03-2017 11:42)Majkel47 napisał(a):  Daj linka to polajkujemy i powiemy co poprawic Big Grin

Właśnie nie chcę podawać bo zaraz ktoś podłapie i zacznie mi hejtować i robić kampanię negatywną w moją stronę.

xsl2142, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2016.
08-03-2017 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zbyszeq Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 772
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 734 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 221.97
Post: #75
RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc!
xsl2142
1) Czy warto promować wymuszane lajki - reakcje odnośnie serduszek, płaczu, lajk, gniew aby ludzie dobrali?
I tak i nie, zależy na jakiej grupie odbiorców Ci zależy jeżeli tak jak piszesz na 13-26 lat, to warto jak najbardziej bo poprzez to zwiększych sobię potencjalny zasięg, przez co znajomi tych osób również zobaczą post/zainteresują się stroną.

2) A może warto po prostu śmieszne zdjęcia wstawiać zamiast wymuszanych lajków?
Warto to wszystko mieszać, tj. zapewnić taki content użytkownikom który ich nie odstraszy, a na który będą reagowali w dobry sposób. Aktualnie na tym 2 FP moim testowałem, aż 4 dni jaki dokładnie content lubią moi odbiorcy przez co zasięgi z 10-15k są teraz na poziomie 25-30k Smile.
Wrzucaj coś co w tematyce swojego FP sam chętnie byś zobaczył.


3) Czy przy 10 złotych dziennie na miesiąc jak duży efekt otrzymać w stosunku do ożywienia FanPage, który ma już ponad 20K lajków z Polski? Chcę przetestować osobiście przez miesiąc po 10 zł dziennie.
Ciężko powiedzieć, ogólnie za 10zł dziennie najlepiej opłaca się puścić kampanie pod lajki - albo look a like w stosunku 3-5%, albo 13-26 jak piszesz - lecz wszystko tylko mobilki. Jeżeli zejdziesz do sensownego poziomu płacy za lajka, możesz sporo wyciągnąć tj. przy nawet tych 3-5gr za fana jesteś w stanie dziennie uzyskać od 200 do 333lajków, co w przełożeniu na miesiąc da CI juz sporo.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017 13:12 przez zbyszeq.)
Glosy: piotrgk4 (+1), xsl2142 (+1)
08-03-2017 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xsl2142 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #76
RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc!
Dobrze, czyli przy kategorii gry, będę robił sponsorowane wymuszane lajki - jednakże nasunęły mi się kolejne pytania:

1) Widziałem tam w FB ADS, (AKTYWNOŚĆ) że mam do wyboru grupę swoich odbiorców, ich znajomych bądź nowych. Rozumiem, że najlepiej jest brać tylko do nowych osób?

2) Czy jest jeszcze jakiś poradnik dobry tutaj opisujący dokładnie panel przy dodawaniu reklam FB ADS?

3) Piszecie, że najlepiej wstawiać posty z wersji mobilnej... dobrze ustawię sobie z telefonu posty... czy wtedy mogę promować swój post adnotując do 1 pytania przez komputer stacjonarny?


Bo o co mi chodzi... chcę podbudować FanPage - napędzić markę strony przed startem serwisu internetowego. Mam te 20K like ale kurcze większość reaguje tylko przy wymuszanych lajkach - do 1300 polubień. Osiągi wtedy są do 25K. Mam inny FanPage, na którym mam 1000 like a gdy wstawię post nawet z d*py to sięga mi do 5 tyś osób bez zadnej reakcji... zaniedbałem fanpage, bo sam nie dawałem rady ale zbliza się deadline i chciałbym to nadgonić w sensowny sposób.

xsl2142, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017 13:44 przez xsl2142.)
08-03-2017 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zbyszeq Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 772
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 734 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 221.97
Post: #77
RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc!
xsl2142
1. Nie zawsze, ale na pewno da Ci to dobry efekt, proponuje tam przy wyborze własnej grupy odbiorców dać zainteresowania np: counter-strike itp, wtedy powinieneś mieć większy CTR.

2. Niestety nie ma, ale ze względu na multum pytań na PW - takowy napisze i udostępnię na forum Smile

3. Tzn, postować może sobie z telefonu np: w godzinach gdzie ruch masz słabszy żeby dodatkowo boostować posta.
Z komputera jest o wiele wygodniej Big Grin. Promować możesz i przez telefon (appka Reklamy) i poprzez komputer - czyli już z poziomu samych fb adsów.
Glosy: xsl2142 (+1)
08-03-2017 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xsl2142 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #78
RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc!
Dzięki za porady, skontaktuje się jeszcze raz prywatnie, podeślę link do fanpage może Pan jak spojrzy własnym fachowym okiem to mi coś doradzi albo w jakiś sposób będzie chciał pomóc oczywiście nie za darmo.

xsl2142, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2016.
08-03-2017 13:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xsl2142 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #79
RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc!
Jeszcze sie tak dopytam: piszecie ze wieksze sa zasiegi w wersji mobile - chodzi przez aplikacje FB? Czy moze byc np chrome w telefonie? Oraz czy zapraszac do polubienia w konkretnych godzinach? Czy o kazdej porze?

xsl2142, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017 18:14 przez xsl2142.)
08-03-2017 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zbyszeq Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 772
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 734 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 221.97
Post: #80
RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc!
xsl2142
Tak,chodzi po prostu o apkę FP którą odpalasz w telefonie, żeby zobaczyć chociażby newsfeeda Smile.
Co do chroma, nie wiem - ja zawsze chcąć uzyskać większe zasięgi postowałem z apki.
Co do polubień, na początku testuj - potem analizuj. Dla moich "nisz" w weekend się nie opłaca bo za duża konkurencja jest przez co koszt idzie mocno w górę.
10-03-2017 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,407 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Smile Crypto Challenge - 100k w 2021 Tarky 13 4,220 21-04-2021 06:59
Ostatni post: Tarky
  Droga do 100k/mc lysybrunet5 2 3,472 12-12-2019 22:13
Ostatni post: lysybrunet5
Smile Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop Peteszn 41 11,576 28-01-2019 10:44
Ostatni post: bilo22
  10k na samochód dla podróżnika jackbriggs 11 5,141 22-11-2018 23:04
Ostatni post: Olszi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości