Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 2.57 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny » Lecim z PPI

Autor Wiadomość
peterus92 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #141
RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat...
Sprawdź:
Dodaje do obserwowanych. Fajny dzienniczek :>
Powodzenia!

peterus92, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2013.
06-06-2017 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
paweuq Offline
Pan_Prezes
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 178 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 50.00
Post: #142
RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat...
[Obrazek: 4950108.png]

DZIEŃ: 13,14,15/100



Witajcie moi mili Big Grin Jak jakiś ksiądz na kazaniu xD Dziennik stracił trochę na regularności, wtedy byłem wolny a teraz jestem na etacie i niekoniecznie mam czas na codzienną aktualizacje ale na zarabianie zawsze chwile znajdę Smile Wykonałem bardzo wazny krok w stronę zarabiania w internecie. Strona nof z szarą nisza wpadla na chwile na 1 pozycje w TOP 10 więc coś idzie do przodu. Pozdro, ide spać


[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 834,3/5000 PLN
07-06-2017 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paweuq Offline
Pan_Prezes
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 178 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 50.00
Post: #143
RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat...
[Obrazek: 4950108.png]

DZIEŃ: 16,17/100



Siemka! Co u mnie? A no dziś kolejne pozycje wpadły do TOP10 pewnie jutro spadną poniżej ale wiem jedno dobrze się dzieje! Big Grin Ogólnie dni mi upłyneły na wymyslaniem nowych pomysłów oraz optymalizacji i ulepszaniu starych Smile Zastanawiam sie czy nie zrobić z bloga HAT zaplecza pod 301 dla NOF Smile Chociaż trochę szkoda bo bardzo dużo czasu poswięciłem na jego tworzenie. Ten post miał być wczoraj opublikowany ale zasnąłem przed kompem Smile


[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 899/5000 PLN
10-06-2017 04:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paweuq Offline
Pan_Prezes
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 178 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 50.00
Post: #144
RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat...
[Obrazek: 4950108.png]

DZIEŃ: 18,19,20/100



Witajcie! To znowu ja Big Grin w końcu druga zmiana Big Grin od 12 do 20 chociaż można spokojnie skończyć o 18 ale te baby z biura tak planują żeby konczyć o 20 (żeby godzin sobie nabić) kur... jak nie mają nic innego do roboty to spoko ale ja kur.. mógłbym wiele innych rzeczy pożytecznych. Ostatnio zarobki trochę upadły ponieważ różne inne sprawy zajęły mi sporo czasu. Ponadto odkryłem co chce robić w życiu i co sprawia mi przyjemność 2 Nie, nie jest to magazynier mięsa xD ani zawodowy ruchacz xD Ale aby dojść do tego trzeba trochę nad tym popracować nawet sporo i nie jest to raczej cel do zrealizowania w 1 miesiąc, no może i się da ale nie z moimi możliwościami finansowymi ;/ Postanowiłem również, że bloga z hackami przepnę pod linki z Cinstallera. Kilka nisz jest podpiętych pod cinstallera i coś tam wpada a na eforsie praktycznie nic ;/ Także ta decyzja jest uzasadniona Tongue





[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 933,25/5000 PLN
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2017 06:43 przez paweuq.)
12-06-2017 06:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

paweuq Offline
Pan_Prezes
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 178 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 50.00
Post: #145
RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat...
[Obrazek: 4950108.png]

A dni nie będę już liczył bo po co Tongue szkoda na to czasu jeszcze sie pie*dolne o 1 albo 2 i będzie ze oszukuje xD Tak czy tak wyzwanie kończy ostatniego dnia sierpnia Smile



Witajcie! Pierwszy tysiąc jest Huh Narazie nie wypłacam Lecę po drugi Big Grin Niektóre pozycje wpadaja wypadaja i tak w kółko ale widać że linkowanie daje jakieś rezultaty Big Grin Mega jestem zadowolony z siebie jak narazie. Dziś założe trochę profili aby podnieść TF stronie NOF i nic więcej chyba Smile


[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 1066/5000 PLN
14-06-2017 07:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paweuq Offline
Pan_Prezes
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 178 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 50.00
Post: #146
RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat...
[Obrazek: 4950108.png]

Witajcie

Już dawno mnie tu nie było, bo aż 3 dni Smile Kolejny spory znak a nawet i ogromny aby przeć do przodu to wyróżnienie może to za dużo słowo, może to nazwę wymienienie mnie w dzienniku mahuzza mega dawka motywacji Big Grin Siedzę przy stole na przerwie i czytam wpis mahuzza i czytam te długa listę z nickami użytkowników i szukam siebie nie ma mnie Sad No ale czytam dalej i pacze a tu ja wymieniony xD Od razu uśmiech na buzi Big Grin A chłopaki z pracy odrazu głupie komentarze "ooo obiecała mu pewnie" xD Tak na marginesie o pracy ;/ Oje*ali mnie na dwie dniówki skur...syny. Zaczałem pracę 30 maja więc im poszedłem do biura mówię ze hajs sie należy za 2 dniowki a oni od kiedy Pan u nas pracuje? Ja im mówie ze od 30 a no to dobrze prosże iśc do szefa poszedłem i co? Nie ma Pan w systemie zapisach przepracowanych godz (nie mialem jeszcze karty godzinowej) To powiedziałem im ze was pier**le pracuje do konca miesąca i spier... ide stąd xD A on "No jak Pan uważa". A sam chu.. jeżdzi bmka 7 zona Bmw x6 brat range rover, w taki sposób można łatwo się dorobić... Miedzy czasie kilka spotkań z dziewczynami odbyłem (fajnie było nie narzekam) Smile Zarejestrowałem sie też na badoo Big Grin Z 3 wymieniłem sie numerami ale boję sie spotkać xD nigdy nie spotykałem się z nikim z netu no chyba ze z olx-a ale to inna sprawa Tongue Na tym badoo nie jest źle kiedyś kumpel mówił że same księzniczki tam siedzą Big Grin mi się tylko trafiły 2 xD Może kwestia podejścia Tongue Zarobki idą trochę słabo ale cały czas do gory, strona NOF coż mogę rzecz jedna nisza która nie została podlinkowana w dniu dzisiejszym jest w Top10 na 4 frazy, a nisze linkowane stoją albo spadają w dół. Teraz pytanie się nasuwa, czy jeśli bym ich nie linkował to też by w Top10 wbiły? Tego się nie dowiemy. To już koniec wpisu w moim dzienniko-pamiętniku xD





[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 1215,16/5000 PLN
17-06-2017 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #147
RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat...
Bardzo fajnie się czyta jak wplatasz też wątki z życia prywatnego.
Prawie jakbym Trudne Sprawy oglądał Big Grin
Ciśnij dalej mocno z zarobkami, bo dni uciekają Smile
Powodzonka!
17-06-2017 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mariuszeek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 535
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 98 +

Forum Gold: 0.00
Post: #148
RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat...
Fajny dziennik, dobrze się czyta Tongue Czasu coraz mniej, ale grunt, że idziesz do przodu ciagle. Jak widzisz jakaś fajna dziewczynę, to do niej podbijasz i gadka się zaczyna, czy te co poznajesz to przez znajomych? Big Grin
17-06-2017 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paweuq Offline
Pan_Prezes
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 178 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 50.00
Post: #149
RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat...
(17-06-2017 17:16)Mariuszeek napisał(a):  Fajny dziennik, dobrze się czyta Tongue Czasu coraz mniej, ale grunt, że idziesz do przodu ciagle. Jak widzisz jakaś fajna dziewczynę, to do niej podbijasz i gadka się zaczyna, czy te co poznajesz to przez znajomych? Big Grin

Tak szczerze to przeróżnie Big Grin Jedną poznałem w biedrze, wózkiem mi w tyłek wjeżdzała xD Nie wiem czy specjalnie czy nie Big Grin Ale musiałem ją upomnąć xD a potem już jakoś samo poszło xD
17-06-2017 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #150
RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat...
(17-06-2017 17:28)paweuq napisał(a):  Jedną poznałem w biedrze, wózkiem mi w tyłek wjeżdzała xD
Rozj*bał Big Grin
Nie lepiej zamiast Badoo Tindera założyć?
Zaglądam codziennie Wink
17-06-2017 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy da się na tym zarabiać czainik111 53 17,877 13-07-2019 17:02
Ostatni post: lamar6
Star Otóż nie tym razem - sukcesywnie pokonuję lenia MrSlasher 24 9,965 01-02-2019 04:21
Ostatni post: Lensherr
  W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę patttson 107 27,183 15-06-2018 22:56
Ostatni post: patttson
Lightbulb Im wcześniej tym lepiej czyli dziennik 16 latka Suuruwa 4 3,325 02-07-2017 18:53
Ostatni post: Suuruwa
  G2A - Czy da się na tym zarobić Vhailors 13 6,789 14-02-2015 23:40
Ostatni post: Vhailors

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości