Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CodeClicker » Serwis do zbierania punktów, które wymieniamy na kody paysafecard, amazon, dołądowanie paypal, minecraft i wiele innych !

Autor Wiadomość
Pajmon Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1
CodeClicker
Sprawdź:
Witam Serdecznie

Przedstawiam Państwu legalny oraz w 100% wypłacalny serwis jakim jest Codeclicker. Zbieramy tutaj w euro. Za logowanie codziennie mamy 5 punktów, czyli 5 c euro. Jest klikanie w reklamy, czyli 6 reklam po 1 cent, raz na godzinę można kliknąć i 1 reklama po 3 c, raz na 2 h można ją wyklikać. Oprócz tego z klikania jednorazowy like strony od serwisu co daje 10 punktów (10 c) i tweet serwisu Codeclicker na tweeterze co daje jednorazowo też 10 c. I te serwisy tylko 1 raz się like daje i tweet. Reszta 6 reklam co godzinę jak napisałem i 1 co 2 h ta o wartości 3 pkt, czyli 3 centy. Oprócz tego są zadania do wykonania i oferty z serwisów takich jak: superrewards, AdscendMedia, AdWorkMedia i tyle + ClickerWall to co opisałem.
Można też polecać innych i dostawać z nich zarobki, coś pisze your link 50 points to chyba za rejestrację kogoś mamy 50 pkt, nie wiem czy od nich zarobków też potem jakieś, bo narazie mam 0 poleconych. Oprócz tego jeśli stworzymy filmik na youtube obrazujący Codeclicker, czyli jak się po nim poruszać itp., początki rejestracji w nim i się spodoba + będzie obrazował to co opisałem, to będzie umieszczony na ich stronie i dostajemy dodatkowo 100 punktów, czyli 1 euro jednorazowo. Są też gry ruletka, w której jest stawka taka jaka nam wypadnie liczba, ale ja troche przegrałem to nie polecam. Drugą grą jest odblokowanie skrzyni, tzw. CodeClickerChest, potrzebujemy do gry 1 klucz i jedną skrzynię, oba są po 50 pkt, czyli razem 100. Wygrane są następujące po 1 spinie: 50 pkt, 100pkt, 200pkt oraz największa 5000 pkt.

Za uzbierane punkty możemy wymienić na kody doładowująze: paysafecard 10 euro, 25 euro, 50 euro, 50 euro na paypal, amazon 25 euro oraz 50 euro, kody do minecraft na PC lub Xbox One, Google Play za 25 euro, iTunes za 25 euro oraz wiele wiele innych między innymi np. do FIFA 2017 na PC lub też Fallout 4 na PC, a nawet dla wielkich fanatyków do Dragonball Xenoverse 2 na PC. Także jest w czym wybierać. Pod spodem umieszczam 2 linki, czysty i polecony. Zachęcam za ładny opis programu rejestrację z poleconego, ale to jest wasza sprawa, chociaż będę bardzo wdzięczny. Ja narazie na czysto, po odjęciu straconych punktów z ruletki mam Current Points: 65 0.65 EUR. Sprawdza punkty się w My Profile.

Link czysty: http://codeclicker.com

Reff link: http://codeclicker.com/ref?id=42298

Pozdrawiam Serdecznie oraz życzę udanych zarobków

Rampidro, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2016 15:07 przez Pajmon.)
04-12-2016 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pajmon Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: CodeClicker
Już mam uzbierane 3. 20 EUR. To spoko, bo zbieram na kod Paysafecard 25 EURO. Jeszcze 21. 80 EUR do uzbierania. Dobrze, że co godzinę można zarobić te 6 c, a co 2 h 9 c z tych reklam.

Serdecznie Zapraszam bo warto, koło 29 - 30 grudnia już powinno być uzbierane na kod, bo moge na 50 Euro zbierać ale długo dopiero pod koniec stycznia bym miał. A 10 Euro się nie opłaca bo jest za 1500 punktów czyli 15 euro, tak samo paypal 50 Euro za 6000 punktów, czyli 60 Euro wartości. W paru tak jest to warto te inne, ale zajebisty serwis polecam go i mój temat Big Grin

Rampidro, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2013.
07-12-2016 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
milly93 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 314
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 56.00
Post: #3
RE: CodeClicker
Nie da się zarejestrować.

Wyskakuje błąd:
The register is currently disabled.
The Login/Register with Facebook is currently disabled.
11-12-2016 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pajmon Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: CodeClicker
Były prace na serwerze, może to cofną za niedługo, jak będzie ok to poinformuję, bo fakt na razie jak już masz konto tylko się da zalogować, a zarejestrować już nie, to dam znać jak co.

Rampidro, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2013.
12-12-2016 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mankaston14 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 42 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: CodeClicker
Jakies zdjecie wyplat?
12-12-2016 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pajmon Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: CodeClicker
Nie mam jeszcze wypłaty bo zbieram, ale na youtube masz pełno dowodów w filmikach to sobie poszukaj, jak koleś zamienia punkty na kody i je otrzymuje. Rozmawiałem z administracją, rejestracja będzie online w przyszłym tygodniu, tylko nie wiem kiedy dokładnie, więc zapraszam jak by dało rade do rejestracji z mojego refflinka jak kto woli.

Pozdrawiam Serdecznie

Rampidro, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2013.
12-12-2016 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
galaqxus Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 11
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: CodeClicker
"The register is currently disabled.
The Login/Register with Facebook is currently disabled."
Grrr
12-12-2016 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pajmon Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: CodeClicker
galaqxus pisałem wyżej kiedy będzie dostępne, to się zarejestrujesz

Ja was poinformuje jak będzie rejestracja online, a strona jak najbardziej wypłacalna na youtube jak się wklepie nazwę to są filmiki z wypłatami lub jest takie coś jak będzie rejestracja możliwa, to na stronie głównej po prawej stronie są nowi użytkownicy co doszli, a po lewej aktualne wypłaty od danego użytkownika i jak się na niego kliknie to jest jego profil i kiedy miał wypłatę, co brał i ile pkt miał, także bez spiny płaci już od dawna, tylko z tą rejestracją poczekać trzeba, ja poinformuje na 100% Wink

Rampidro, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2016 22:20 przez Pajmon.)
12-12-2016 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pajmon Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: CodeClicker
Już możecie się rejestrować zapraszam do rejestracji z mojego refflinka, jak obiecałem, że poinformuje tak dotrzymałem słowa, Serdecznie Zapraszam a oprócz tego zmieniło się za dzienne logowanie mamy teraz 10 pkt a nie 5 jak wcześniej

Pozdrawiam

Rampidro, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2013.
17-12-2016 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

seba274 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 820
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 159 +

Forum Gold: 88.00
Post: #10
RE: CodeClicker
A wypłaciłeś coś już?
17-12-2016 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo codeclicker lordas 1 1,062 29-01-2017 23:24
Ostatni post: MaLiN

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości