Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy będzie tysiąc w jeden dzień? » Dziennik pracy by Bartolini24 #subsms

Autor Wiadomość
mattxx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 27 +

Forum Gold: 50.00
Post: #51
RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień?
Sprawdź:
No no, wyniki bardzo dobre, gratulacje Smile
27-03-2017 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #52
RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień?
(27-03-2017 20:43)mattxx napisał(a):  No no, wyniki bardzo dobre, gratulacje Smile

Dziękuje, ale niestety ciężkie czasy nadeszły :/
01-04-2017 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #53
RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień?
Chyba wszyscy widzą jakie czasy nadeszły w subskrypcjach, MyLead przepięte na oferty PPA, na eforsie lipa z tymi wypłatami, ale ja jednak wierzę, że to tylko chwilowa sytuacja. Jeśli chodzi o moje działania to chwilowo przepiąłem większość linków pod eforse i coś tam wpada:

[Obrazek: Beztytulu.png]

Z pewnością ten miesiąc przy zaistniałej sytuacji rekordowy nie będzie, ale postaram się go w jakiś sposób wykorzystać, może popróbuję jakichś innych form zarabiania w internecie, ale też mam pomysł na nową stronę pod suby i postaram się go zrealizować, czekając aż wszystko wróci w miarę do normy i będę mógl dalej działac na ml Wink

https://www.youtube.com/watch?v=7bnnl2F1hTg
02-04-2017 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #54
RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień?
Sporo osób do mnie pisze ostatnimi czasy co teraz robić, jak sobie radzić gdy większość platform sub-sms nie działa/działa w ograniczonym zakresie - ja przepiąłem linki chwilowo na eforse, wpadają mi dniówki rzędu 50-150zł, jest całkiem przyzwoicie a między czasie studiuję nowo odkrytą formę zarabiania przez internet i postanowiłem spróbować, bo jestem do tej platformy niesamowicie przekonany, będę działał! Smile O czym mowa, powiem Wam pewnie na dniach, każdego chętnego by się przyłączyć i budować pasywne źródło dochodów zapraszam na gg - 469083, niebawem zdradzę wam szczegóły Smile
06-04-2017 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #55
RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień?
Na dniach podobno MyLead wraca z nowymi programami, ciekaw jestem jak to będzie wyglądało, ale wierzę że mniej więcej powróci wszystko do normy. Założyłem też właśnie konto na SubServices i czekam na aktywacje, może tam coś potestuje, zobaczymy Tongue Póki co ten miesiąc na eforsie wygląda mniej więcej tak:

[Obrazek: ef.png]

Tak więc coś tam wpada, ale nie są to kwoty zadowalające mnie Wink
Dodatkowo ruszyłem w nowym programie, o którym wspomniałem wcześniej, fajnie że niektórzy z Was podchodzą do tego serwisu równie optymistycznie jak ja i planują ze mną sporo tam podziałać Big Grin Póki co nie zdradzam tutaj o czym mowa, pochwale się jak już będzie czym, póki co wpadają dopiero pierwsze dolary, ale liczę na rozwój sytuacji Smile Zainteresowanych jak już wyżej wspomniałem zapraszam na gg.
09-04-2017 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dixoman Offline
Banned
*

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #56
RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień?
No ładnie się to prezentuje Big Grin
09-04-2017 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #57
RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień?
[Obrazek: ef.png]

Odnowienia na eforsie fajnie wchodzą Smile
10-04-2017 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #58
RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień?
I znowu długo tutaj się nie wypowiadałem, to przez to że ostatnio było mało czasu na robienie czegokolwiek nowego, a nie chciałem w kółko tylko wklejać tego samego Tongue Studia, święta, inne imprezy i ciężko z czasem na zarabianie w internecie, dniówki w tym czasie wyglądały mniej więcej tak:

[Obrazek: ef.png]

czyli jak widać raz lepiej, raz gorzej, ale jak na to że nie robiłem nic od ok 2 tyg to jest super, wszystko z eForsy - chwilowo tylko tutaj miałem podpięte swoje linki z subskrypcji, ale zobaczymy, możliwe że wrócę niebawem do myLead, jako że powoli ten serwis odżywa Smile Choć przyznam, że te podwójne weryfikacje + odnowienia na eForsie robią robotę, no i też wprowadzili Net30, zaległe wypłaty mam już na koncie.

Jak wcześniej pisałem tutaj, jak i z paroma osobami prywatnie wszedłem też w nowy biznes, pierwsze dolary już zarobione, tworze stronę pod niego, audyt wygląda na razie tak:

[Obrazek: ef04233.png]

na razie wrzucone są dwa autorskie artykuły, strona widnieje już w google ale jako takiego ruchu jeszcze na niej brak, z czasem planuję ją rozwinąć i bazować swój zarobek właśnie na niej Smile
Póki co to by było tyle z nowości, mam dwa dni na ogarnięcie sobie praktyk z uczelni i tym póki co muszę się zająć :/ może ktoś z okolic Rzeszowa jest w stanie mi pomóc? Lol
Pozdrawiam Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2017 16:37 przez Bartolini24.)
26-04-2017 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bazor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 16.00
Post: #59
RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień?
Zarobki ogółem nie takie złe, ale chyba trzeba się wziąć do roboty w porównaniu do Twoich wcześniejszych dniówek Big Grin
Nowa strona powinna wygenerować coś więcej i Cie może zmotywuje !
Ja też lipton z czasem, sesje się zaczynają oraz święta nieźle mnie roztrzepały.
Powodzenia życzę i czekam na nowości Big Grin
28-04-2017 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #60
RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień?
(28-04-2017 07:56)Bazor napisał(a):  Zarobki ogółem nie takie złe, ale chyba trzeba się wziąć do roboty w porównaniu do Twoich wcześniejszych dniówek Big Grin
Nowa strona powinna wygenerować coś więcej i Cie może zmotywuje !
Ja też lipton z czasem, sesje się zaczynają oraz święta nieźle mnie roztrzepały.
Powodzenia życzę i czekam na nowości Big Grin

No właśnie, z tym czasem jest najgorzej, praktyki ogarnięte, czekam mocno na wakacje, wtedy ruszę jak z kopyta - wierze Big Grin dlatego też, póki co jedyna nowość nad jaką pracuje to pasywny dochód (fajnie, że coraz więcej osób stąd się do mnie zgłasza i niektórzy podzielają mój zapał - zdziałamy coś wierzę Big Grin), nowe pomysły związane z subskrypcjami w głowie są, ale niestety ze względu właśnie na brak czasu bazuje jedynie na tych z przeszłości. Może trzeba by też trochę zwolnić z imprezami Big Grin
28-04-2017 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hazard+ Dogecoin = 30zł/dzień maciek111178 4 3,949 16-05-2020 12:51
Ostatni post: Hopper
  Cel - stabilne 100zł/dzień mathiubx 21 8,430 31-01-2020 18:55
Ostatni post: mathiubx
  Wiele dróg i jeden cel = Bankroll matek091 13 4,830 19-11-2019 23:02
Ostatni post: matek091
  cel 200zł/dzień z tego co lubię :) precelik 1 2,525 02-10-2019 17:25
Ostatni post: Itachi198
  Pierwszy Tysiąc - Krok drugi plrafcik 52 15,424 24-07-2019 11:42
Ostatni post: plrafcik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości