Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 16 Głosów - 3.63 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy.

Autor Wiadomość
jamnik Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 166
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 148 +

Forum Gold: 0.00
Post: #71
RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy.
Sprawdź:
Dobry wieczór,

Udało się dobić do celu przed czasem. Jest jak miało domyślnie być i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy.
Poświęciliśmy na udoskonalenie serwisu bardzo dużo czasu i energii - co finalnie przynosi zadowalające wyniki.

Ostatnimi czasy pracujemy nad nową niszą i w międzyczasie promujemy nasz główny serwis. Na dniach ruszają prace nad zautomatyzowaniem kilku etapów naszej pracy przez co zaoszczędzimy sporo czasu, który będziemy mogli wykorzystać na rozwój drugiej strony, a później na pomoc innym.

Rok 2017 zapowiada się mocno i tego się trzymamy - albo grubo albo wcale.

Dzisiejszy dotychczasowy wynik wygląda następująco :-)

+

Niedziele wypadają również fajnie jak dni robocze, ale chyba jednak weekendy będą dla nas takim czasem "regeneracji".

Miłego wieczoru :-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2016 00:16 przez jamnik.)
Glosy: tohipab (+1), Pitek236 (+1), MartinS (+1), gangsterparty (+1), HunteroS (+1), Bazyl (+1)
11-12-2016 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
HunteroS Offline
Follow Your Dreams
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 15 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 110.00
Post: #72
RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy.
Coraz bardziej mnie zaskakujecie że idzie tyle wyciągnąć nawet w niedziele co prawda siedzę w innych tematach jak wy i mogę nie mieć pełnej wiedzy ale brawa. Też pracuję nad nowymi serwisami na 2017 może w przyszłym roku choć 1/3 was dogonię Smile. Wasz dziennik działa bardzo motywująca bo ścisnąłem pośladki i działam, obyście dalej go prowadzili nawet po zakończeniu konkursu. Może za wcześnie na jakieś pytania ale chciałem się dowiedzieć w jaki sposób zamierzacie pomagać osobom ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2016 18:58 przez HunteroS.)
Glosy: jamnik (+1)
11-12-2016 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

jamnik Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 166
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 148 +

Forum Gold: 0.00
Post: #73
RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy.
(11-12-2016 18:53)HunteroS napisał(a):  Coraz bardziej mnie zaskakujecie że idzie tyle wyciągnąć nawet w niedziele co prawda siedzę w innych tematach jak wy i mogę nie mieć pełnej wiedzy ale brawa. Też pracuję nad nowymi serwisami na 2017 może w przyszłym roku choć 1/3 was dogonię Smile. Wasz dziennik działa bardzo motywująca bo ścisnąłem pośladki i działam, obyście dalej go prowadzili nawet po zakończeniu konkursu. Może za wcześnie na jakieś pytania ale chciałem się dowiedzieć w jaki sposób zamierzacie pomagać osobom ?

Dzięki!

Więcej info na pewno bliżej terminu, nie chcemy też za dużo pisać, bo chcemy wszystko dopiąć na ostatni guzik Tongue
Glosy: HunteroS (+1)
11-12-2016 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jamnik Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 166
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 148 +

Forum Gold: 0.00
Post: #74
RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy.
Dzień dobry,

miło nam czytać wiadomości, które od Was dostajemy. To super uczucie kiedy dostajemy znaki, że posty przez nas publikowane Was motywują i zmieniają Wasze podejście do zarabiania w Internecie i nie tylko.

Motywacja to bardzo ważna kwestia w robieniu czegoś dobrze, a tylko robiąc coś dobrze w 101% jesteśmy wstanie osiągnąć obrane przez nas cele. Są one po to, by je realizować - to pewnego rodzaju schody po których wchodzimy codziennie. Codziennie przybliżamy się do czegoś, a kiedy już to mamy planujemy kolejne, które chcemy zdobyć...

Dlaczego ludzie, którzy zdobywają szczyty gór zdobywają kolejne i kolejne? Bo czują niedosyt, chcą więcej i więcej - apetyt rośnie w miarę jedzenia. Tylko w ten sposób się nie zatrzymują spoczywając na laurach i realizują kolejne cele. To samo tyczy się zarabiania w Internecie i w normalnej pracy (offline). Jeśli wykonujemy swoją pracę dobrze, to nie przestawajmy tego robić - w ten sposób się spełniamy i dostajemy co chcemy. Nie bójcie się chcieć więcej - awanse, nowe większe projekty, nowe znajomości i komunikacja z ludźmi, to pomoże Wam z łatwością wchodzić po schodach i z dnia na dzień przybliżać się do tego co chcecie dostać.

Nie stawiajcie pieniędzy na pierwszym planie, to będzie nagroda za Waszą ciężką pracę. Wkładajcie serce i uwagę w to co robicie. Odwalając robotę na odczepne nic nie osiągniecie, co najwyżej zostaniecie w tym samym miejscu. Cele (pieniądze, samochody, posiadłości i inne) niech będą Waszą motywacją i nagrodą, a myślenie typu "pospamuje, a będę miał kilka stówek" jest błędne i bardzo złe. Według nas zarabianie w Internecie jest dla osób inteligentnych i rozsądnych, głupota oraz lekkomyślność może przynieść wiele kłopotów i tym samym oddalić Was od celów. Bądźcie konsekwentni w tym co robicie, ale róbcie to z głową. Myślcie nad tym co robicie i próbujcie analizować Wasze czyny, a dojdziecie do pewnych wniosków.

Ciężka praca popłaca, nie musisz siedzieć 10 godzin przed komputerem, by zacząć być w tej branży dobrym. Wystarczy godzina na początek, a kiedy zobaczysz, że jest to fajne dokładaj czas i zwiększaj swoją efektywność. Jeżeli masz dosyć - przerwij. Nie daj się zniechęcić tym co robisz. Wpadnij w rytm pracy przy komputerze, realizuj codziennie obrane kroki i z dnia na dzień przybliżaj się do obranego przez siebie celu.

Zainteresuj się projektem, który chcesz zrealizować i wyznaczaj sobie małe cele, które będziesz wstanie osiągnąć wcześniej niż te wielkie. Realizacja małych celów będzie stale Cię napędzać do pracy. W pewnym momencie rozpędzisz się tak, że kolejne cele będą spełniane z dnia na dzień i zastąpią je te wielkie. Początki są trudne, ale najważniejsze to robić, robić i robić, a tym samym nie poddawać się mimo porażek, które są równie ważnym elementem pracy, ale o tym w kolejnym wpisie.

Miłego dnia :-)
Staśki
Glosy: Bazor (+1), MartinS (+1), tohipab (+1), arthas1989 (+1), HunteroS (+1)
12-12-2016 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tohipab Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #75
RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy.
Brawo Stanisławy!!! Pierwszy raz udało się komuś zachęcić mnie do rejestracji na jakimś forum xD Śledzę ten dziennik od jakiegoś czasu i już prosiliście się o komentarz i dzisiaj nadchodzi ten dzien Tongue

Tak więc szczere GRATULACJE. Wiem jak ciężko wyciągnąć takie pieniądze z neta i ile trzeba włożyć w to pracy. Serio duży szacun za to i mam nadzieję, że następny cel jakim uderzycie i który później zrealizujecie położy nas wszystkich na kolana Big Grin

Duży plus również za plany pomocy innym. Na ogół ludzi uczą ludzie uczący się i często nawet nie mają pojęcia o zarabianiu w necie. Mam nadzieję, że zapoczątkujecie nową ere i znajdą się inni wyjadacze, którzy będą chcieli się dzielić wiedzą.

Czekam na kolejne wpisy.

PS. Potwierdzam i podpisuje się pod każdym słowem, które tutaj przeczytałem. Wiedzą co piszą...
Glosy: jamnik (+1)
12-12-2016 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tindamer Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 38
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 130.00
Post: #76
RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy.
Po przeczytaniu waszych postów za każdym razem dostaje zastrzyk motywacji jak i pojawia się chwila na przemyślenia co mogę zmienić w swoim życiu. Dzięki wam może za jakiś czas osiągnę upragniony sukces. Tak czy inaczej życzę wam abyście w najbliższym czasie zrealizowali cele jakie sobie postawiliście.

Pozdrawiam Smile

Ps: Oczywiście czekam na kolejne wpisy Big Grin
Glosy: jamnik (+1)
12-12-2016 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jamnik Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 166
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 148 +

Forum Gold: 0.00
Post: #77
RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy.
(12-12-2016 23:56)Tindamer napisał(a):  Po przeczytaniu waszych postów za każdym razem dostaje zastrzyk motywacji jak i pojawia się chwila na przemyślenia co mogę zmienić w swoim życiu. Dzięki wam może za jakiś czas osiągnę upragniony sukces. Tak czy inaczej życzę wam abyście w najbliższym czasie zrealizowali cele jakie sobie postawiliście.

Pozdrawiam Smile

Ps: Oczywiście czekam na kolejne wpisy Big Grin

Nawet nie wiesz jak bardzo Twój sukces nas ucieszy Smile

Bardzo dobrze, że wyciągasz coś z tego co piszemy i myślisz nad tym. To kluczowa sprawa. Później kiedy już będziesz odpowiednio nakręcony na realizację swoich celów, to będziesz już sam podejmował właściwe decyzje i myślał mądrze - tego akurat można się nauczyć, ale potrzeba do tego prób i błędów.

Pozdrowionka Cool
13-12-2016 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fallriv Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: May 2010
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 60.00
Post: #78
RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy.
Inspirujący dziennik, ale obstawiam że nie do końca z nami tutaj szczerzy jesteście odnośnie tego co oferujecie - wątpie by to było w 100% real content i white hat, obstawiam coś na pograniczu "etyki" Wink

Musicie obracać się w branży gdzie jest kilkadziesiąt/set tysięcy wyszukań dziennie by mieć tego typu wyniki i nic mi nie przychodzi do głowy w 100% uczciwego co nie jest żadnym viralem itp. co ludzie mogliby z taką częstotliwością szukać w sieci, zwłaszcza jeśli twierdzicie, że głównie działacie na terenie Polski. Coś takiego nawet nie można już nazwać niszą, bo to musi być cholernie popularne by zarabiać 10k dziennie z leadów gdzie za każdy macie max 10zł.

Oczywiście i tak gratuluje udanego pomysłu, ale coś przed nami ukrywacie lub koloryzujecie Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2016 16:02 przez Fallriv.)
13-12-2016 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maniek250 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 701
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 268 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 51.50
Post: #79
RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy.
(13-12-2016 15:59)Fallriv napisał(a):  Musicie obracać się w branży gdzie jest kilkadziesiąt/set tysięcy wyszukań dziennie by mieć tego typu wyniki i nic mi nie przychodzi do głowy w 100% uczciwego co nie jest żadnym viralem itp.

To że Tobie nic takiego nie przychodzi do głowy nie oznacza że nie istnieje.
13-12-2016 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fallriv Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: May 2010
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 60.00
Post: #80
RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy.
Wybacz, ale trochę lat siedzę w tym internecie i wiem, że aby mieć takie wyniki muszą mieć przynajmniej te 20-30 tys. wizyt na stronie DZIENNIE (i to tylko z Polski), a to bardzo dużo i często topowe portale mają podobne wyniki Wink I skoro działają w pełni uczciwie i na real content, to po prostu dziwi mnie po co dzielą się z Firesubem zyskami, mając taką popularność serwisu mogliby śmiało zarabiać 100% dla siebie przy użyciu dotpaya czy payu, a nie 1/3.

I tylko o to mi chodzi. Nie chce mi się po prostu wierzyć w real content white hat przy takich kosmicznych wynikach Wink

Coś tu zwyczajnie w świecie nie gra i tyle. Ale spoko, bądźcie naiwni i wierzcie w bajki, że tak się da zarobić na uczciwej "niszy" w premium sms Big Grin A raczej - da się, ale po prostu nikt ogarnięty mając legitny portal nie będzie dzielił się takimi zyskami z Firesub Wink Bo to się kompletnie nie kalkuluje. Dlatego uważam, że wszystkiego nam nie mówią i nieco tutaj użytkowników wkręcają.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2016 17:31 przez Fallriv.)
13-12-2016 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,381 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,297 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,763 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,924 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,551 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości