Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! » Dziennik prowadzony regularnie od lipca 2016 roku!

Autor Wiadomość
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #191
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
Sprawdź:
Koledzy, żebyście mnie nie uznali za skończonego debila (chociaż Ty Roluś i tak wiesz, że nim jestem Big Grin), ebe ebe słucham tylko dla beki Big Grin
Glosy: Roluś (+1)
19-10-2017 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
luka600 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 2.00
Post: #192
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Powodzonka,przeleciałem cały dziennik ,progres zaj...
Jednak mozna,zaczac od zera i dorobic kilka stowek.
Nakreciles mnie z tym PPI,musze sie wziasc do pracy.
Od samego czytania bogatszy nie bede.

luka600, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2016.
21-10-2017 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #193
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank
Siemka!

To już czwarty tydzień mojej 7 % metody - jak ten czas leci Rolleyes
Cel na poprzedni tydzień został osiągnięty w stylu, że tak powiem "izi pizi" Big Grin
Co więcej wczoraj siadła bardzo fajna dnióweczka, bo 47 zł.
Co prawda na obecną chwilę to tylko jednodniowy wyskok, ale mocno motywuje do pracy.

Miałem powiedzieć coś więcej o projekcie, nad którym ostatnio pracowałem, ale okazało się, że to lekki niewypał niestety Sad
W sumie nie do końca, ale na razie go porzuciłem. Wnioski zostały jednak wyciągnięte i możliwe, że niedługo będę kombinował z czymś podobnym Wink

Próbowałem również spamiku na fb, ale na ten moment zarobiłem 0,02$ i straciłem 2 konta Jerk2
Przetestuję w najbliższym czasie jednak innej metody użytkowania kont (firefox portable i prywatne proxy) i zobaczymy jakie będą efekty.
Ale to już poinformuję Was w kolejnym wpisie Smile
Na koniec dziękuję wszystkim, którzy dali reputa pod poprzednim postem lub napisali komentarz Smile

CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 125 PLN - ZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 133 PLN

Cytat na dziś
„Nie silę się na pokonywanie siedmiometrowych przeszkód. Szukam raczej wielu jednometrowych do przeskoczenia.”




(21-10-2017 20:04)luka600 napisał(a):  Powodzonka,przeleciałem cały dziennik ,progres zaj...
Jednak mozna,zaczac od zera i dorobic kilka stowek.
Nakreciles mnie z tym PPI,musze sie wziasc do pracy.
Od samego czytania bogatszy nie bede.

luka600 Heart
Nawet nie wiesz jak miło słyszeć takie słowa Smile
Pracuj, pracuj i na 100% zobaczysz efekty!
Glosy: Persona (+1)
23-10-2017 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
headhunterz Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #194
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
przeczytalem caly dziennik, super postepy Smile
Glosy: danoneksss (+1)
23-10-2017 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #195
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
Siemanko!

Już myślałem dzisiaj, że komp mi się zdupcył. W ogóle nie chciał się włączyć.
Brat, z którym użytkuję kompa był już bliski wizyty na oddziale intensywnej terapii, ale na szczęście w końcu PC'cik odpalił.... Huh
Ale podniesione ciśnienie zostanie do końca dnia, a wcześniej miałem taki dobry humor jak nigdy Undecided
Niestety komp dalej jest zamulony, usunąłem już jakieś ruskie rozszerzenia do przeglądarki - widocznie zainstalował jakieś gówno facepalm
Trzeba myśleć o jak najszybszym zakupie jakiegoś lapka tylko dla siebie jak zacznę osiągać lepsze wyniki.

Ale dobra, nie będę Was zanudzał Big Grin
Jak możecie zobaczyć cel został zrealizowany.
Ale nie tak ledwo co, bo wpadło ponad 230 zł Cool
Więc naprawdę sporo (jak dla mnie), a zapowiadało się, że będzie to słaby tydzień, gdyż w poniedziałek padła mi domenka i jeden dzień w plecy smutny

W tym tygodniu cel to 142 zł.
Jak chcę go osiągnąć?
Przede wszystkim na starej metodzie PPI i może na czymś nowym.
Jednak szału może nie być, bo w tamtym tygodniu miałem trochę mało czasu na testowanie nowych metod i teraz będę dopiero próbował.
Wydaje mi się jednak, że będzie to mocno produktywny tydzień, o ile tylko nie będę miał problemów z PC i przywrócę go do dobrego stanu Smile
Trzymajcie się!


CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 133 PLN - ZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 142 PLN

Cytat na dziś
„Spotykaj się z ludźmi lepszymi od siebie. Będziesz podążał wtedy w ich kierunku.”



30-10-2017 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,119
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #196
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
(30-10-2017 18:55)danoneksss napisał(a):  [...]myślałem dzisiaj, że komp mi się zdupcył. W ogóle nie chciał się włączyć.
Brat, z którym użytkuję kompa był już bliski wizyty na oddziale intensywnej terapii

Jako, że mam obsesje na punkcie regularnych kopii bezpieczeństwa - muszę to powiedzieć: wszystkie ważne pliki, których używasz do zarabiania, polecam co jakiś czas sobie zgrywać na pendrive'a lub po prostu trzymać w chmurze Smile W razie konkretnej awarii komputer da się wymienić bez problemu, ale są rzeczy których strata "zaboli" np. maile i hasła do kont facebookowych (ja przynajmniej trzymam takie rzeczy w excelu :>) Smile

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
31-10-2017 00:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #197
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
Też regularnie robię kopię zapasową Smile
Do tej pory robiłem to zawsze raz na miesiąc, ale teraz zacznę sporządzać ją chyba co tydzień.
Bo tak jak piszesz - naprawa komputera to dla mnie no problem, ale utrata wielu cennych programów/plików/danych to już niestety katastrofa Sad
31-10-2017 06:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #198
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
Siemano forumowicze!

I znów mamy jeb*ny poniedziałek Sad
Ostatnio w poniedziałku widzę tylko dwie dobre rzeczy - to, że nie mu już drugiego w tygodniu oraz to, że piszę post na ZC Lol
Serio, już od piątku nie mogę się doczekać poniedziałku i wyznaczenia sobie nowego celu na przyszły tydzień oraz podzielenia się z Wami moimi przemyśleniami - kocham Was Heart Jerk2

W ubiegłym tygodniu wpadło bez problemu 142 zł, co więcej już w sobotę rano miałem tyle zarobione, więc jest naprawdę dobrze.
Nie ma jakiegoś nadmiernego ciśnienia tylko konsekwentna praca (czasami za mało Big Grin).
Jeśli chodzi o to co zrobiłem w tamtym tygodniu, to już nie jestem tak mocno zadowolony Undecided
W poniedziałek nie zrobiłem prawie nic przez problemy z kompem, a wtorek i środa to wykonanie jedynie musowych czynności i zamulanie przez resztę dnia...
Na szczęście w czwartek motywacja wróciła i to z przytupem Big Grin
W tym tygodniu powinno wyjaśnić się wiele rzeczy o ile nic nieoczekiwanego się nie wydarzy.
Więc STAY TUNNED!


CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 142 PLN - ZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 151 PLN

Cytat na dziś
„Każdy głupek potrafi krytykować, większość narzekać — i większość głupków to robi.”



Glosy: Persona (+1), Roluś (+1)
06-11-2017 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Fr0shArczi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 315
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #199
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Ciśniesz dalej Wink
Glosy: danoneksss (+1)
06-11-2017 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #200
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
Siemanko!

To już siódmy tydzień działania według metody 7%.
Cel na poprzedni tydzień został zrealizowany bez większego problemu. Teraz wynosi on 161 PLN.
Tak więc trzeba pracować Big Grin

W ubiegłym tygodniu miało się wyjaśnić kilka rzeczy... czy tak się stało?
Po części. Ruszyłem od nowa ze stroną, czyli kupiłem usługę na seoclerk, gdyż mam tam trochę wolnych $ i nie ma sensu ich trzymać w nieskończoność.
W tym tygodniu mam zrobić to samo i zobaczymy czy SERPY zdobędą nowe szczyty Big Grin
"Piniorów" wystarczy mi jeszcze gdzieś na około 3 tygodnie linkowania, a potem najprawdopodobniej sam będę się musiał za to wziąć Smile

Testowałem też metodę, która jest mniej pasywna, ale daje zarobić praktycznie od razu. Jednak testy nie wypadły zbyt pomyślnie Sad
Wpadł jeden lead za 0,04$ i to by było na tyle Lol
Postaram się jednak w ciągu najbliższych kilku dni popracować jeszcze nad tym i wtedy definitywnie zobaczymy czy gra jest warta świeczki.

A teraz będę kończył i brał się do pracy, bo trochę jej czeka Big Grin

CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 151 PLN - ZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 161 PLN

Cytat na dziś
„Jeśli chcesz mieć miód, nie niszcz ula.”



Glosy: Roluś (+1), patttson (+1)
13-11-2017 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Powrót króla, czyli dziennik gościa spod jubilatu MaLiN 21 11,533 21-04-2023 11:59
Ostatni post: Marcelo31
Tongue Rap Baron - czyli jak przejac rynek Adiq 3 5,075 25-11-2020 11:35
Ostatni post: sylwestrowanoc24
  Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera. azzaz 158 46,867 14-08-2020 20:47
Ostatni post: azzaz
  Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego ScroX 72 21,527 23-05-2020 10:29
Ostatni post: Eduardo213
  Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower amadeuslord 16 7,989 13-11-2019 16:10
Ostatni post: Damkofr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości