Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! » Dziennik prowadzony regularnie od lipca 2016 roku!

Autor Wiadomość
denio Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: May 2014
Reputacja: 29 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 29.00
Post: #111
RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej
Sprawdź:
Tak jak Ci tam kolega wyżej napisał. Ograniczasz siebie sam i te zarobki nie będą prawdopodobnie wyglądać lepiej. Ja proponuję Ci abyś nie rzucał tego co robisz ale poświęcał temu mniej czasu i zajął się innymi dziedzinami zarabiania w internecie. Plus tego taki, że pieniądze będziesz miał, fakt faktem mniejsze ale zawsze jakieś ale przede wszystkim zaczniesz próbować czegoś co jest naprawdę dochodowe. Jest tyle możliwości w necie na zarobienie naprawdę ciekawych pieniędzy, że na pewno wybierzesz coś dla siebie. Jak chcesz napisz na PW to Ci dam przykłady na czym możesz zarabiać Wink
30-05-2017 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #112
RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej
Cześć!

To już ostatni post w maju, lecz podsumowanie miesiąca ostateczne pojawi się dopiero w sobotę.
A teraz o tym co się u mnie działo przez kilka ostatnich dni Smile

- Buxy - już nic nie robię, ale wypłacone 0,77$ zostało Big Grin. W kolejnych postach nie będę już o nich pisał.

- Ankiety - codzienna rutyna, jak coś jest to wypełniam.
Clixsense - 23,52$

- Wykonywanie zadań - nic nie robiłem, muszę w końcu ogarnąć co dalej.
MyPay - 13,08 PLN

- Sub-sms - nic nie robiłem, ale wejścia w stare linki są. Niestety konwersja przez obecny wygląd LP i cenę widoczną w każdym miejscu wynosi 0%.
Na razie nawet zbytnio nie mam czasu pomyśleć bardziej nad tym.
Firesub - 54,45 PLN

- PPI - jest fajnie Big Grin. Hajsik wpada jak na razie przyzwoicie. Teraz mam 10 zł dziennie prawie z automatu.
Cinstaller - 27,10$

Circle - 20 PLN
Slidejoy - 3$

CEL NA MAJ
284,40 PLN/300 PLN


Coś dla prawdziwych prawilniaków Big Grin




(30-05-2017 16:43)tomek7912 napisał(a):  Widzę coraz lepiej Smile. Oby tak dalej!

Dzięki Smile, też mam nadzieję, że będzie coraz lepiej Big Grin

(30-05-2017 18:32)denio napisał(a):  Tak jak Ci tam kolega wyżej napisał. Ograniczasz siebie sam i te zarobki nie będą prawdopodobnie wyglądać lepiej. Ja proponuję Ci abyś nie rzucał tego co robisz ale poświęcał temu mniej czasu i zajął się innymi dziedzinami zarabiania w internecie. Plus tego taki, że pieniądze będziesz miał, fakt faktem mniejsze ale zawsze jakieś ale przede wszystkim zaczniesz próbować czegoś co jest naprawdę dochodowe. Jest tyle możliwości w necie na zarobienie naprawdę ciekawych pieniędzy, że na pewno wybierzesz coś dla siebie. Jak chcesz napisz na PW to Ci dam przykłady na czym możesz zarabiać Wink

Dzięki za radę Smile
Wiem, że są dużo bardziej dochodowe metody i powoli będę starał się podążać w ich kierunku.
Np. teraz dałem sobie spokój z buxami, bo ta zabawa nie ma sensu skoro na PPI robię w dzień więcej niż tam przez miesiąc Big Grin
31-05-2017 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dawids7627 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 340
Dołączył: May 2017
Reputacja: 200 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #113
RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej
(31-05-2017 16:15)danoneksss napisał(a):  Cześć!

To już ostatni post w maju, lecz podsumowanie miesiąca ostateczne pojawi się dopiero w sobotę.
A teraz o tym co się u mnie działo przez kilka ostatnich dni Smile
Ciężkie jest to PPI ? Nie wiem na czym to polega a chciałbym zacząć robić coś więcej niż mypay i ankiety

- Buxy - już nic nie robię, ale wypłacone 0,77$ zostało Big Grin. W kolejnych postach nie będę już o nich pisał.

- Ankiety - codzienna rutyna, jak coś jest to wypełniam.
Clixsense - 23,52$

- Wykonywanie zadań - nic nie robiłem, muszę w końcu ogarnąć co dalej.
MyPay - 13,08 PLN

- Sub-sms - nic nie robiłem, ale wejścia w stare linki są. Niestety konwersja przez obecny wygląd LP i cenę widoczną w każdym miejscu wynosi 0%.
Na razie nawet zbytnio nie mam czasu pomyśleć bardziej nad tym.
Firesub - 54,45 PLN

- PPI - jest fajnie Big Grin. Hajsik wpada jak na razie przyzwoicie. Teraz mam 10 zł dziennie prawie z automatu.
Cinstaller - 27,10$

Circle - 20 PLN
Slidejoy - 3$

CEL NA MAJ
284,40 PLN/300 PLN


Coś dla prawdziwych prawilniaków Big Grin




(30-05-2017 16:43)tomek7912 napisał(a):  Widzę coraz lepiej Smile. Oby tak dalej!

Dzięki Smile, też mam nadzieję, że będzie coraz lepiej Big Grin

(30-05-2017 18:32)denio napisał(a):  Tak jak Ci tam kolega wyżej napisał. Ograniczasz siebie sam i te zarobki nie będą prawdopodobnie wyglądać lepiej. Ja proponuję Ci abyś nie rzucał tego co robisz ale poświęcał temu mniej czasu i zajął się innymi dziedzinami zarabiania w internecie. Plus tego taki, że pieniądze będziesz miał, fakt faktem mniejsze ale zawsze jakieś ale przede wszystkim zaczniesz próbować czegoś co jest naprawdę dochodowe. Jest tyle możliwości w necie na zarobienie naprawdę ciekawych pieniędzy, że na pewno wybierzesz coś dla siebie. Jak chcesz napisz na PW to Ci dam przykłady na czym możesz zarabiać Wink

Dzięki za radę Smile
Wiem, że są dużo bardziej dochodowe metody i powoli będę starał się podążać w ich kierunku.
Np. teraz dałem sobie spokój z buxami, bo ta zabawa nie ma sensu skoro na PPI robię w dzień więcej niż tam przez miesiąc Big Grin

dawids7627, dumny członek http://zarabiam.com od May 2017.
31-05-2017 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #114
RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej
Witam Was!

Na początku podsumuję szybko maj.
Zarobiłem w nim:

CEL NA MAJ
286,50 PLN/300 PLN


W sumie jest całkiem dobrze - do trzech stówek zabrakło niewiele. Gdybym przez cały miesiąc miał taką formę jak na jego końcu, to na pewno byłoby dużo lepiej Wink
Jako cel na czerwiec wyznaczam 400 zł. Jest to drugi stopień, który chcę osiągnąć.
Kolejnym progiem będzie 700 zł miesięcznie Cool
I oczywiście uda mi się tyle zarabiać. Jest to jedynie kwestia czasu Smile

A teraz opis tego co zrobiłem przez ostatnie dni:

- Ankiety - codziennie wchodzę, jak coś jest to wypełniam.

- Wykonywanie zadań - nic kompletnie nie robiłem.

- Sub-sms - w dalszym ciągu jest słabo Sad. Konwersja teraz jest nieporównywalnie mniejsza w stosunku do tego co było przed aferą.
Miałem z subami plany krótkoterminowe oraz długoterminowe, ale ze wszystkich będzie trzeba jednak chyba na razie zrezygnować.
Wpadł mi jednak ostatnio zabłąkany leadzik Idea. W przyszłym tygodniu podziałam więc trochę na mojej starej niszy i zobaczę co z tego wyjdzie.
Jak będzie totalna lipa to odpuszczam.
Fireseub - 3,80 PLN

- PPI - ostatnio z niewiadomych przyczyn zanotowałem spory spadek zarobków. Miejmy nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy.
Cinstaller - 6,65$

CEL CZERWIEC
27,70 PLN/400 PLN
03-06-2017 10:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #115
RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej
Siemano!

Zastanawiam się nad małą zmianą formy dziennika, ale na razie nic jeszcze nie wykombinowałem Big Grin.
Więc jedziemy po staremu Smile

- Ankiety - codziennie wchodzę, jak coś jest to wypełniam.
Clixsense - 3,13$

- Sub-sms - nic nie działam.
Fireseub - 3,80 PLN

- PPI - To co w tej chwili dzieje się u mnie z PPI to coś pięknego Cool
Hajsy siadają jak poj*bane Big Grin. Oczywiście jednak nie odpuszczam i pracuję dalej, aby zarobki były jeszcze większe.
Chociaż mógłbym teraz nic nie robić, a i tak przez jakiś czas (dłuższy lub krótszy) wpadałoby mi około 20 zł dziennie całkiem pasywnie Smile
Jak sobie tak popatrzę wstecz i przypomnę jak nie mogłem zarobić prawie nic, to czuje się zajebiście Big Grin
Cinstaller - 48,78$

Jest fajnie, a będzie jeszcze lepiej!

CEL CZERWIEC
191,70 PLN/400 PLN


Jesse Pinkman Pany!


10-06-2017 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomek7912 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #116
Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej
Z ppi działasz na yt czy strony www?
10-06-2017 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #117
RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej
(10-06-2017 11:35)tomek7912 napisał(a):  Z ppi działasz na yt czy strony www?

YT Smile
10-06-2017 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #118
RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej
Witam!

Co tam u Was? Bo u mnie bardzo dobrze Big Grin.
Hajsiki siadają, można powiedzieć, że mam już wakacje... generalnie gitarka Big Grin
Z tego co obliczyłem to będę miał praktycznie 11 tygodni wolnego od szkoły 2
Musowo trzeba ten czas dobrze spożytkować, aby zbudować imperium pasywnego dochodu albo chociaż imperium dochodu Big Grin.
Taki jest jeden z moich celów na wakacje.
Postanowiłem, że codziennie będę poświęcał na działanie około 3 godzin.
Gdyby efekty były jeszcze bardziej zauważalne, to najprawdopodobniej ten czas zostanie zwiększony, ale na razie zostańmy przy 3 godzinkach Smile.
Gdyż kluczem jest SYSTEMATYCZNOŚĆ.
Teraz opis tego co zrobiłem.

- Ankiety - codziennie wchodzę, jak coś jest to wypełniam.
Clixsense - 5,21$

- Sub-sms - nic nie działam, ale 3,80 jest Big Grin
Fireseub - 3,80 PLN

- PPI - codziennie działam na moich niszach, ale raczej od poniedziałku przerzucę się na PPA, a linki z PPI powinny zarabiać pasywnie całkiem fajne $ Smile.
Jednak zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce
Cinstaller - 99,00$

CEL CZERWIEC
384,10 PLN/400 PLN




17-06-2017 08:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomek7912 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #119
Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej
Nie wiem czy PPA nie zmniejszy konwersji. Te akcje do wykonania mogły by odstraszać "leady".
17-06-2017 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #120
RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej
tomek7912
Konwersja zmniejszy się na 100%, jednak leady w PPA są lepiej płatne.
Mimo wszystko uważam, że zarobki na PPA będą mniejsze niż na PPI, ale spróbować nigdy nie zaszkodzi Smile
Może akurat się mylę Big Grin
17-06-2017 10:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Powrót króla, czyli dziennik gościa spod jubilatu MaLiN 21 11,547 21-04-2023 11:59
Ostatni post: Marcelo31
Tongue Rap Baron - czyli jak przejac rynek Adiq 3 5,075 25-11-2020 11:35
Ostatni post: sylwestrowanoc24
  Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera. azzaz 158 46,887 14-08-2020 20:47
Ostatni post: azzaz
  Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego ScroX 72 21,541 23-05-2020 10:29
Ostatni post: Eduardo213
  Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower amadeuslord 16 7,995 13-11-2019 16:10
Ostatni post: Damkofr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości