Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabiacze.pl

Autor Wiadomość
tomekww Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Zarabiacze.pl
Sprawdź:
hejza92 napisz na pw na kubig* Wink i jakoś jlovemy1906 kasę przelałem Wink a nie powinienem za to że przez podawanie fake danych i oszustwa dostałem bana, wierzyć mi nie musisz napisz na PW,

Xaimeer w regulaminie §5 pkt.8 pisze "Zabronione jest korzystanie z VPN, proxy oraz tym podobnych, korzystanie z takiego oprogramowania jest jednoznaczne z Banem " sam się przyznałeś że korzystasz z VPN więc nie wiem o co Ci chodzi już bany Poleciały za proxy / 10 minut mail oraz inne oszustwa (screeny regulaminu i rozmów )


[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]
Glosy: trybulski (+1), Pasza dla konia (+1)
29-05-2016 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pasza dla konia Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 778
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 147 +

Forum Gold: 83.48
Post: #42
RE: Zarabiacze.pl
(29-05-2016 15:13)tomekww napisał(a):  hejza92 napisz na pw na kubig* Wink i jakoś jlovemy1906 kasę przelałem Wink a nie powinienem za to że przez podawanie fake danych i oszustwa dostałem bana, wierzyć mi nie musisz napisz na PW,

Xaimeer w regulaminie §5 pkt.8 pisze "Zabronione jest korzystanie z VPN, proxy oraz tym podobnych, korzystanie z takiego oprogramowania jest jednoznaczne z Banem " sam się przyznałeś że korzystasz z VPN więc nie wiem o co Ci chodzi już bany Poleciały za proxy / 10 minut mail oraz inne oszustwa (screeny regulaminu i rozmów )


[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

no i wyjaśniony zostałeś Tongue
29-05-2016 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mixer88 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Zarabiacze.pl
Po co wałkować temat skoro admin zapewne nie odblokuje rejestracji.
Z resztą dziwnym trafem po opublikowaniu pewnych informacji:

(26-05-2016 19:06)Captain napisał(a):  Gdyby to naprawdę był właściel Kubigo to:

1. Po co mu druga strona o tym samym? Więcej dzięki niej przecież nie zarobi, bo wszystko rozchodzi sie o liczbę reklamodawców od których będą akcje.

2. Strona wygląda beznadziejnie. Jest bardzo słabo zrobiona i ani troche nie wzbudza zaufania. Właściciel Kubigo ma raczej dostatecznie duże doświadczenie w internecie aby wiedzieć jak powinna wyglądać porządnie wykonana i budząca zaufanie strona i nie robić takich baboli.

3. Niby wypłacili ponad 7 tys złotych, a ktoś w tym temacie pisał wczesniej, ze zrealizowano ponad 40 wypłat? Wyplat po 175zł? W serwisie gdzie za jedną partią (do zmiany ip) zarabia się około złotówkę na wszystkich akcjach? A minimum wypłaty wynosi 10zł i ludzie czekają z nią aż uzbiera się stokilkadziesiąt i dopiero wtedy wypłacają?

(27-05-2016 15:42)hejza92 napisał(a):  Dajcie spokój ten koleś to zwykły oszust zaległych pieniędzy jeszcze nie wypłacił ze starej swojej strony...a już zakłada nową Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin że są ludzie którzy się na to nabiorą Big Grin


dziwnym trafem zablokowano nagle rejestrację na stronie. 3 dni temu jeszcze można było się rejestrować dzień później już nie.
CIEKAWE...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2016 15:53 przez mixer88.)
29-05-2016 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomekww Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Zarabiacze.pl
jakoś nie czytałem co tutaj piszecie a rejestracje zablokowałem bo na stronie byli oszuści Wink których zbanowałem teraz czekam bo w tygodniu dostanę akcje Wink
mixer88
Captain
hejza92
i cała reszta jeśli nie wierzycie wierzyć nie musicie jest teraz ponad 8 tyś a dlatego bo większość wypłaciłem na poprzednim serwisie jeśli czytać nie umiecie to proszę udać się do szkoły ( https://zarabiacze.pl/kontakt/potwierdzenia-wyplat/ ) Nie moja wina że oszuści dołączyli 26.05. W tym samym dniu zablokowałem rejestracje żeby więcej takich ludzi nie było i żeby wyłapać takie osoby. Powtarzam wierzyć nie musicie ale wypłacać wypłacam zapytajcie się osób które UCZCIWIE wykonują akcje na stronie.
29-05-2016 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mixer88 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Zarabiacze.pl
Ja nikogo nie mam zamiaru oczerniać. Po prostu zacytowałem innych użytkowników, czy prawdę pisali czy też nie zostawiam to ich sumieniu. Temat cały przeczytałem, co "niektórzy" widać nie Wink
Chodzi o to, że po wypłynięciu pewnych informacji nagle została zablokowana rejestracja. Ok zostanie tam kiedyś odblokowana i serwis będzie jeszcze wypłacalny to zwracam honor. Póki co jest wiele niewiadomych i nie chodzi tu o wypłaty.

Przydałoby się również jakieś oficjalne konto, jeżeli serwis miałby być na dłuższy czas, a nie na 2-3 miesiące Smile Bo przecież DG jest? Bez tego trochę ryzykownie jest prowadzić taki serwis nieprawdaż ? Życzę sukcesów i pozdrawiam dalej będę śledził temat.Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2016 16:16 przez mixer88.)
29-05-2016 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

hejza92 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Zarabiacze.pl
1. Nikt nie oszukiwał na stronie tylko dostałeś bana za limity Smile (dałeś akcje bez żadnych limitów ) chodziło chyba o akcje soczewki jeżeli się nie mylę

2. jak się zgłoszę na kubigo do Ciebie oddasz kasę ?

3.zablokowałeś rejestrację nie dlatego że tam byli oszuści tylko dlatego że każdy upominał się o zaległą kasę Smile ...

Mam nadzieję że w końcu coś zrozumiałeś i nauczyłeś się że nie wolno oszukiwać , straciłeś wielu dobrych szuraczy a w tej branży złe słowo roznosi się bardzo szybko...

hejza92, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2012.
29-05-2016 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomekww Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Zarabiacze.pl
haha chyba sobie żartujesz nie wiesz to nie wypowiadaj się na ten temat Wink już na początku pisałem że oddam kase której nie powinienem oddawać ale jeśli przestaniecie robić to co robicie Wink
jlovemy1906 do mnie normalnie napisał i jakoś wypłaciłem i jakbyście nie mieli takiego bólu dupy za przeproszeniem to poszło by to inaczej Wink
i zablokowałem rejestracje bo było trzech oszustów i nawet nie wiedziałem co tu piszecie bo dopiero dziś dostałem linka do tego postu Wink wierzyć nie musisz napisz na kubigo Wink
29-05-2016 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xaimeer Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 708
Dołączył: May 2013
Reputacja: 249 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #48
RE: Zarabiacze.pl
To nie można odpisać o tym vpn tylko od razu ban. Wcześniej było gdzieś napisane żeby zmienić IP po kliknięciu wiec wyglądało na to jakby takie praktyki były dozwolone.Tak czy tak nie chce mi się bawić o kilka groszy na takich stronkach. Także dzięki admin bo chociaż nie stracę na to więcej czasu.
30-05-2016 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DenzMonsta Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 147
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 43 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Zarabiacze.pl
(30-05-2016 11:27)Xaimeer napisał(a):  To nie można odpisać o tym vpn tylko od razu ban. Wcześniej było gdzieś napisane żeby zmienić IP po kliknięciu wiec wyglądało na to jakby takie praktyki były dozwolone.Tak czy tak nie chce mi się bawić o kilka groszy na takich stronkach. Także dzięki admin bo chociaż nie stracę na to więcej czasu.

Czy ja wiem czy kilka groszy Smile w 2 dni idzie spokojnie zarobić te 100zł nie spędzając pół dnia przez kompem Smile
Glosy: rekki (+1)
30-05-2016 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rekki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,711
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 1407 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 237.14
Post: #50
RE: Zarabiacze.pl
(30-05-2016 11:27)Xaimeer napisał(a):  To nie można odpisać o tym vpn tylko od razu ban. Wcześniej było gdzieś napisane żeby zmienić IP po kliknięciu wiec wyglądało na to jakby takie praktyki były dozwolone.Tak czy tak nie chce mi się bawić o kilka groszy na takich stronkach. Także dzięki admin bo chociaż nie stracę na to więcej czasu.

Rejestrując się w serwisie powinieneś znać regulamin Smile

Tak jak wyżej, spokojnie można zarobić więcej, niż kilka groszy.
30-05-2016 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości