Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 2.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" » Neobux, Clixsense, TheAdsTeam, Mypay i Inne

Autor Wiadomość
Fox90 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 212 +

Forum Gold: 0.00
Post: #111
RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**"
Sprawdź:
Dzień 28

ClixSense
$1.44/$2.75

[Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]

MXRev$hare
$18.125/$25

[Obrazek: 37305162665472735155.gif]

adboni
Za wyświetlenia banera na blogu zarobiłem dzisiaj $6.71. Wypłaciłem dzisiaj $46.77.

[Obrazek: 65967884913536128726.gif]
29-06-2016 01:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #112
RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**"
Dawaj raport z dzisiaj bo jestem ciekawy Big Grin

tapnięte
30-06-2016 06:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fox90 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 212 +

Forum Gold: 0.00
Post: #113
RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**"
Dzisiaj już tylko wrzucam podsumowanie miesięczne i zawieszam działanie dziennika Smile Na razie się za dużo nie dzieje więc nie ma co pisać, z ciekawszych rzeczy to dzisiaj zarobiłem z adboni $25 za wyświetlenia na blogu, a wczoraj kupiłem sobie kolejną milionaire paczkę na MXRevShare Smile
30-06-2016 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
DavDats Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #114
RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**"
Wyślij linka do tego bloga, jak możesz Wink
15-07-2016 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fox90 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 212 +

Forum Gold: 0.00
Post: #115
RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**"
Witam po dłuższej przerwie, dawno mnie tu nie było, ale to nie tylko dla tego, że aktualnie nic się nie dzieje ciekawego w kwestii zarabiania, ale i dlatego, że kilka dni temu mój na prawdę wiekowy komputer odszedł do wieczności Smile
Jednak dzięki moim skromnym zarobkom w internetach na raty za laptopa wystarczy, a więc tym samym mogę wrócić do aktywniejszego działania, bo muszę przyznać, że ostatnio było u mnie zarówno z chęciami jak i czasem bardzo słabo przez co i zarobki są jeszcze mizerniejsze niż były Smile Ale po kolei Smile

ClixSense
Ankiet jak i tasków już od dłuższego czasu niestety jak na lekarstwo. Zeszły miesiąc zamknąłem wynikiem $69.33, więc jeszcze w miarę przyzwoicie, niestety w tym wygląda to już dużo skromniej no i na chwilę obecną udało mi się w tym miesiącu zarobić $27.73.
Co do samego Clixsense to warto odnotować, że ostatnimi czasy zaczęło się pojawiać znacznie więcej dobrze płatnych reklam, czyli takich za $0.01 oraz $0.02. Może to niewiele, ale już z samych reklam można teraz dziennie zarobić między 10 a 20 centów co w połączeniu z innymi możliwościami zarobkowymi jakie oferuje serwis może nam dać dziennie całkiem sympatyczny rezultat.

[Obrazek: 73540575876859012311.png]

MXRev$hare
Tutaj, przynajmniej jeżeli chodzi o mnie to raczej bez większych zmian, czyli niby jest w miarę fajnie, a dla kogoś kto na przykład zarabia tylko klikając te 100 reklam dziennie to wręcz cudownie, jednak dla mnie to nadal bardzo mało, nadal za wolno to wszystko się dzieje Smile

[Obrazek: 98383282262204467191.png]

adboni
Jeżeli chodzi o ten program to u mnie bardzo słabo, zarobki praktycznie na zerowym poziomie. Nie wiem, czy jest już na prawdę dużo osób do dzielenia puli z WebMaster Commision, czy przychody adboni są mniejsze, ale faktem jest że liczba wyświetleń potrzebnych na $1 spektakularnie wzrosła Smile Pozostaje obserwować sytuacje i liczyć na lepsze jutro Smile

FutureNet
To jest program którego najbardziej mi szkoda, a konkretniej to mi szkoda siebie że w nim nie jestem, a w sumie w jednej z jego części czyli FutureAdPro Smile Program moim zdaniem super, oferujący ogromne możliwości, stale się rozwijający, polski Smile Jednak w najbliższym czasie nijak nie mam na "inwestycje".
W samym FutureNet oczywiście jestem, mam w nim nawet wykupione 2 matryce, jednak nie mam w nich nawet jednej osobyfacepalm
Mimo wszystko otrzymałem ze strony FutureNet miłą niespodziankę, a mianowicie kiedyś wysłałem do nich maila w pewnej kwestii, oni odpisali pozytywnie czyli że da się zrobić to o co proszę i zajmie to kilka godzin. Niestety albo stety oni wyraźnie o tym zapomnieli, a ja razem z nimi. Raptem kilka dni temu mi się o tym przypomniało i wysłałem im ponowne zapytanie. W odpowiedzi otrzymałem przeprosiny w związku z tym że zapomnieli o mnie, a dodatkowo potroili mi liczbę MediaPoints Smile Dzięki temu mam na roczny abonament bloga, z 3 wersje LP, w razie czego przestrzeń do wykupienia w chmurze u nich i jeszcze mi zostaje, postanowiłem wszystkiego nie wydawać, bo zapewne dojdą jeszcze nowe ciekawe opcje jeżeli chodzi o wykorzystanie tych punktów.

Postanowiłem również uderzyć się w piersi i nie umieszczać już ani jednego linka polecającego czy banera w moich wpisach w dzienniku. Wykorzystywanie dziennika jako kolejnego miejsca do łapania poleconych uważam za rzecz niepotrzebną i totalnie wypaczającą sens jego prowadzenia. Jest mi bardzo głupio, że sam postępowałem w taki sposób. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania. Jednocześnie ostatnimi dniami ze zdwojoną siłą dotarł do mnie fakt, że liczba reputacji na tym forum nie odzwierciedla niczego i nie chodzi mi tu tylko o fakt że można ją zdobywać w dziale refback.

Jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe programy, strony czy pomysły dzięki którym można coś zarobić to piszcie śmiało Smile
Już pora wygrać więc TORA TORA TORA teraz Smile


Glosy: dariuszxdd (+1)
23-07-2016 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaczor89 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 367
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 85 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 80.00
Post: #116
RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**"
Jeszcze jakoś miesiąc temu jak dobrze pamiętam działałeś ostro by uzbierać setkę mini. Dziś jak widzę uzbierało się już 27 medium i 4 milionaire więc fajny progres udało Ci się zanotować. Smile Też chciałbym żeby to szybciej wszystko szło, ale samodzielnie bez dorzucania i większego udziału poleconych ciężko tempo jest podkręcić. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość to nam pozostaje. Smile

Z fartem!

[Obrazek: 36.png]
Glosy: Fox90 (+1)
23-07-2016 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #117
"Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**"
Powiedzialbym ze cierpliwość w tych biznesach to ważna rzecz Smile ale umiar to druga sprawa Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
25-07-2016 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Fox90 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 212 +

Forum Gold: 0.00
Post: #118
RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**"
Po raz kolejny minęło sporo czasu od mojego ostatniego wpisu, więc w wolnej chwili postanowiłem co nieco odświeżyć moje internetowe poczynania Smile

ClixSense
Już od dłuższego czasu poświęcam temu serwisowi niewiele czasu, jednak regularnie coś tam wpada. Z ciekawszych wydarzeń to przekroczenie wczoraj $400 w zarobkach Smile
[Obrazek: 53759031122985528428.png]

MX.World

Już po samej nazwie można się domyśleć, że MXRev$hare stale się rozwija i ma się więcej niż dobrze Smile
Po za zmianą nazwy, powstała również zupełnie nowa strona, która stanie się już tą w 100% oficjalną 1 listopada, kiedy to strona MXRev$hare przestanie działać. Już teraz na nowej stronie można przenosić pieniądze z konta ambassador do konta głównego dzięki czemu nie musimy czekać aż uzbieramy na nim minimum $25 i czekać do pierwszego dnia miesiąca na jego wypłatę. Dodatkowo na nowej stronie będziemy mieli stan konta w dolarach, euro i BTC, czy wiąże się to z tym, że jednak będzie możliwość robienia depozytów i wypłat przy pomocy BTC? Tego nie wiem, musimy się jeszczę trochę uzbroić w cierpliwość Smile Powstała również nowa oficjalna grupa na facebooku. Należy również przypomnieć, że już od jakiegoś czasu wypłaty na procesor Payza realizowane są INSTANT, w przyszłości możliwe, że będzie tak na każdym procesorze.
Co do moich poczynań w tym zacnym programie to wczoraj dokonałem pierwszej wypłaty. Dzisiaj bądź jutro dokonam jeszcze jednej małej wypłaty, a następnie skupię się na dalszym rozwijaniu konta.
[Obrazek: 64690139168544475766.png]

Adstimer
Jakiś czas temu dołączyłem do tego programu i jak na razie wszystko działa świetnie. Użytkowników przybywa regularnie i to po kilkaset dziennie. Jest to program typu RevShare, działa on jednak nieco inaczej niż większość z nich, jeżeli ktoś miał styczność z Paidverts to wie o co chodzi. Aktualnie jeszcze przez kilka godzin jest bonus w postaci 15% do depozytu. Jakby ktoś był zainteresowany to niech pisze wiadomość Smile
[Obrazek: 64692931687713775019.png]

LARA
Zdecydowałem się również na dołączenie do programu LARA. Dlaczego? Po 33 dniach zwrot inwestycji, 3% dziennie od depozytu do czasu do kiedy program będzie działał Smile Brak opłat przy wpłatach i wypłatach, całkowita transparentność programu, wiemy na bieżąco kto ile wpłaca i wypłaca, jaki jest zysk programu itp. Przy wykupieniu pakietu za $500 mamy dodatkowo wgląd co LARA robi z pieniędzmi Smile


Glosy: Admek69 (+1)
05-10-2016 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wizygran Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #119
RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**"
Powodzenia, świetny dobór programów jak dla mnie i niesamowite efekty Big Grin
Ile włożyłeś do Lary? Smile
Glosy: Fox90 (+1)
05-10-2016 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fox90 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 212 +

Forum Gold: 0.00
Post: #120
RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**"
(05-10-2016 14:03)Wizygran napisał(a):  Powodzenia, świetny dobór programów jak dla mnie i niesamowite efekty Big Grin
Ile włożyłeś do Lary? Smile
Dzięki Smile Wrzuciłem $100 i jak zrobię pierwszą próbną wypłatę to dorzucę jeszcze $100, fajne jest też to, że nie ma limitu wypłat i już od pierwszego dnia można wypłacać to co się naliczyło.
05-10-2016 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Inwestycja, ale gdzie? therazmo 7 2,350 06-04-2022 09:45
Ostatni post: Hybrid1990
  Real konto fb (ale bez zdjęć) założone w 2011 roku Captain 1 2,027 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  CryptoTab browser Pro - przegladarka, ale i aplikacja wydobywajaca dla nas satoshi przezdziakmp 1 635 18-07-2021 16:55
Ostatni post: Hybrid1990
  Zarobek bez wysiłku i bez komputera ;) gitarka112 17 5,323 15-06-2021 21:48
Ostatni post: Hybrid1990
  Kolejny ale za to kompletny poradnik MYPAY zarowka 1 3,789 01-06-2021 20:11
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości