Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS

Autor Wiadomość
smagalaz Offline
ropsont 60-tka
*

Liczba postów: 914
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 873 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 289.56
Post: #51
RE: Dziennik pracy by Lanserek
Sprawdź:
Chyba też postawię taki skracacz beka

Nauka to nie marnowanie czasu Wink Nie żałuj tego czasu, bo to się naprawdę zwróci. Ja zamiast stać teraz na jakimś bazarze, obejrzę sobie jakiś film czy pójdę na rower, a kasa i tak będzie lecieć. A nie byłoby tak, gdybym nie poświęcił XXX godzin na testowanie różnych metod i pomysłów. Zresztą na forum przesiedziałem prawie miesiąc, coś w tym jest Lol

[Obrazek: z7Qx0Ir.png]

a few moments later...
https://zarabiam.com/Temat-Oszust-Ropson...rFX-176335 xD
Glosy: Lanserek (+1)
27-05-2016 07:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #52
RE: Dziennik pracy by Lanserek
Maj 1153 zł/ 2000 zł

Większość pieniędzy pochodzi ze starego sposobu z którego rezygnuje, bo jest to wymienianie czasu na pieniądze. Niestety doba ma tylko 24h i nie dam rady powiększać zarobków w ten sposób. To jest jak ze staniem na rynku. Nie postoisz= nie sprzedasz= nie zarobisz.
Lepszą alternatywą jest coś co można skalować, np Premium SMS gdzie praktycznie nie ma górnego limitu leadów.


Wbrew pozorom jestem bardzo zadowolony z tego miesiąca. Nauczyłem się kilku przydatnych rzeczy.

Moja wiedza poszerzyła się o:
- projektowanie solidnych (jak na moje zdolości xD) Landing Page'y
- tworzenie Fake Botów w Visual Basic
- tworzenie skutecznych ofert pod sub sms
- 3 książki i ponad 10 audobooków(słucham tylko i wyłącznie praktyków, jestem bardzo wyczulony na ,, LITERATURE SUKCESU''
rok temu przeczytałem Anthony'ego Robbinsa i tak mi zryło beret jak gość kazał sie uśmiechać do lustra, że do dziś boje się do niego podchodzić)
- korzystanie z programów automatyzujących pracę w internecie
- do tego pochłonąłem całe forum cpa elites thefastlaneforum i jakieś słabe polskie forum zarabiam.com na które natrafiłem przypadkiem Big Grin głównie w poszukiwaniu wiedzy,
bo to ona decyduje ile człowiek zarabia, szczególnie w internecie (zrozumiałem to jak przez 4 godziny wysyłałem ręcznie wiadomości do graczy w jednej z gier- wysłałem 1000 wiadomości
myślałem, że ręka mi odpadnie, a wpadły 3 leady za łączną kwotę 18 zł <3)

Zrozumiałem też, że lepiej planować pracę na bieżąco, niż na określony czas z góry. Niezbyt się popisałem z realizacją poprzednich celów, wiem.

Dziennik przejdzie całkowitą metamorfozę. Już edytowałem w nim większość postów, bo był strasznie rozległy i chaotyczny. Od 2 czerwca wpisy będą pojawiały się codziennie. Najważniejszą zmianą są metody zarobku.
Skupiam się teraz całkowicie na CPA, OGADS, oraz SUB SMS.
Jak wspominałem moim celem jest wypracowanie dużych dochodów w oparciu o internet i chcę też by ten dziennik był swego rodzaju przewodnikiem dla osób, które tak jak ja będą zaczynać od zera.
Dobra już nawymądrzałem się wystarczająco na dziś,a teraz czas na rutynową ciężką pracę, która zweryfikuje moje mądrości.

Mały post z celami i skrótowym planem pojawi się 1 czerwca. Tak się składa, że wtedy mam urodziny to sobie odpuszczę pracę i ruszę od 2 czerwca Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2016 23:28 przez Lanserek.)
30-05-2016 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #53
RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS
Cele na Czerwiec: Nie ma żadnych. Że co?! Już tłumaczę Big Grin
Stawianie sobie miesięcznych celów działa na mnie odwrotnie, niż powinno.
Mam cele, ale nie na czerwiec, lipiec, a nawet sierpień. Są one konkretne, ale nie będę spinał się nad terminami po prostu będę do nich dążył, aż w końcu może uda mi się je zrealizować. Smile


Cele w ramach tego dziennika:
OGAds - 100$ dziennie utrzymane przez 30 dni
Sub Sms - 100 zł dziennie utrzymane przez 30 dni
CPA- 50 $ dziennie utrzymane przez 30 dni
- WRÓCIĆ Z EMIGRACJI DO POLSKI-


Skąd będę pozyskiwać traffic? Tylko Social Media. Na tą chwilę:
Facebook, Youtube, Instagram

Jakich programów używam?
Ninja Blaster
Bot Techbyte do dodawania grup
FaceBook Social Toolkit
Bot do yt i addmefast by Polsky

W planach mam jeszcze kilka botów, ale te kosztują trochę więcej $
Muszę jeszcze powalczyć z zabezpieczeniami FB, bo mam stałe IP i konta padają jak muchy.
Od jutra ruszam, 0 wymówek, ciężka praca i MYŚLENIE.

Na początek FB i YT, a jak pojawią się pierwsze zarobki to dołożę Instagram, bo w insta będę musiał zainwestować jakieś 150 $ Sad

Jestem nowy w tym wszystkim, ale z tego co widziałem na zagranicznych forach liczy się systematyczność. Przede mną długa droga...więc zatankowałem yerba mate I JEDZIEMY! Do jutra!
01-06-2016 00:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bazor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 16.00
Post: #54
RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS
Życzę powodzenia !
Chętnie śledzę Twój temat i sam bym chciał się za takie coś wziąć, chociaż jestem za leniwy i mam mało czasu to zarabiam na scammowaniu z csgolongue, ale o tym kiedyś napiszę w swoim dzienniku Big Grin
Jeszcze raz powodzenia i gdyby nie praca też bym posiedział po nocach
01-06-2016 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #55
RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS
02.06

Czas pracy: 12h w tym kilka przerw po 10 min
Od 00:00 do 12:00

Praktycznie cały dzień zajmowałem się bazą użytkowników dla bota pisanego pod moją nisze, zajmie to jeszcze z 2 dni mam nadzieje, że się zwróci! Smile

Wykonałem:
- wpisanie 2.3k użytkowników do bazy danych
- dołączenie do 3 grup na fb związanych z tą niszą
- specjalny fanpage pod tą nisze

Jak dobrze pójdzie to za 2 dni puszczę masowy spam na: FB YT jak i u samego źródła czyli w grze, tak nie ukrywam ta nisza to pewna gra Smile Czy uda się wyciągnąć $$$ z tego? To się okaże bo sam jestem ciekaw. Big Grin Ogólnie przydarzyła mi się dość śmieszna historia, ale opowiem ją za tydzień jak się przepowiednia dopełni xD Do jutra, pośpie z 2h i JAZDA 4
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2016 19:56 przez Lanserek.)
02-06-2016 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #56
RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS
03.06

Czas pracy: 10h, ale miałem sporo przerw, musiałem zamówić kilka rzeczy z internetu itp
Od: 00:00 do 10:00

- dodałem 1k graczy do bazy użytkowników
- testowałem bota do wysyłania wiad. w grze okazało sie, że ma sporo bugów Sad
- zamówiłem grafiki do fanpage na fb
- zrobiłem 10 kont na fb, chciałem 20, ale potem odrazu przy tworzeniu konta było ,,,podaj swój dowód''
- dodałem film na yt pod jedną niszę na próbę zobaczyć czy mi nie usuną

No i tyle, plan na dziś t.j. jutro (dziwnie sie pracuje po nocach) to zrobić jeszcze 10 kont, dodać do nich grupy i puścić z nich spam. Nabić do tego like na fanpage pod konkurs, a właściwie to na dwóch bo będę robić jeszcze 1. Do tego spam w komentarzach na yt promujący jedną z tych dwóch niszy. Jak mi zostanie czasu to powiększę bazę użytkowników pod bota.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2016 22:22 przez Lanserek.)
03-06-2016 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
SKOR514 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 68 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 30.00
Post: #57
RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS
Też siedzę do późna, ale kiedy Ty śpisz? od 12-stej do wieczora? Big Grin

SKOR514, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
03-06-2016 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #58
RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS
(03-06-2016 23:07)SKOR514 napisał(a):  Też siedzę do późna, ale kiedy Ty śpisz? od 12-stej do wieczora? Big Grin

No co ty ja sobie jeszcze po 12 na miasto wychodzę albo na siłownie xD A ze spaniem to dziwnie, bo śpię np 2 razy po 3h w ciągu dnia Tongue


04.06-05.06


Te dni pomijam, bo francuscy idioci co chwila wyłączali prąd i nie dało sie nic robić. Z 20 razy w ciągu dnia włączali i wyłączali. Z tego co wiem to w ramach ,,protestu'' że wprowadzają im dłuższe godziny pracy...... przecież trzeba za coś utrzymać ,,biednych uchodźców z afryki'' Smile Do tego fb mi zablokował 10 z 20 kont jak zacząłem dodawać do nich grupy. Od biedy wpadły 3 leady chociaż nic nie robiłem, ale spoko lecimy dalej dziś jeszcze bardziej na luz sobie dam, a od jutra trzeba nadrabiać stracony czas Smile
Glosy: Assasinoo (+1)
06-06-2016 06:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #59
RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS
Usiadłem z mrożoną kawą przed laptopem to napiszę malutki uptade, aby nie było przerwy we wpisach Tongue

07.06-08.06

Chciałbym podzielić się z Wami tym, że zakupiłem spory zapas nootropików, które będę testować Smile ponad 11 różnych substancji Big Grin
Co to są nootropiki? https://en.wikipedia.org/wiki/Nootropic
Do tego 2 kg yerba mate. Mam nadzieje, to pozwoli mi to efektywniej pracować, bo mam olbrzymie problemy z produktywnością Sad
A czym się ostatnio zajmowałeś nierobie? Przez ostatnie 2 dni dużo czytałem i testowałem. Udało mi się wybić film w yt na pierwszą stronę co jest dla mnie dużym krokiem w przód i film trzyma sie już 72h. Przez chwile był na trzeciej pozycji, ale spadł na ósmą... Zamówiłem więcej views na yt monster, ale po ostatnim uptade strony wyświetlenia do filmu dodawane są w ekspresowym tempie 20v/godzinę xD

Aha, wykupiłem dostęp do softa o nazwie Dia Menager. Bardzo przyjemny program zawierający ponad 19 funkcji taki kombajn pod cpa. Po napisaniu tego wpisu biorę się za planowanie zadań. Czas w końcu zarobić jakieś przyzwoite pieniądze!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2016 18:25 przez Lanserek.)
08-06-2016 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #60
RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS
POLSKAAAAAAAAAA BIAŁO CZERWONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

09.06- 12.06

Szczerze trochę się obijałem przez ostatnie 3 dni, ale kurde coś mi weszło na banie i głupią jajecznice przyrządzam jakieś 45 min nie potrafię się wgl skupić. Czekam na moje specyfiki z Polski mam nadzieje, że mi pomogą bo naprawdę nie jest mi do śmiechu przez 10 min patrzę się w monitor i myślę co gdzie miałem kliknąć Xpokerface
Tak czy siak powoli do przodu, kilka leadów dziennie z dnia na dzień coraz więcej. Nie mam zamiaru dotykać się spamu na fb zamiast tego testuje youtube i w sumie spoko mi idzie, bo 2 filmy wybiłem na pierwszą stronę i trzymają się na niej od kilku dni. Tongue Generuje to ruch jakieś 25 v/ dzień ale to były tylko testy jakbyście zobaczyli jakie krzywe napisy w paint odwaliłem ,, obejrzyj film klikając w link w opisie'' to byście padli ze śmiechu xD

Obecnie ucze się jak tworzyć filmy pod hacki na yt i montować je tak by móc ,,udowodnić'' działanie hacka Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2016 20:37 przez Lanserek.)
12-06-2016 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  2020 - CPA, kurs, studia, maraton Piotr_S 26 10,988 06-01-2020 01:21
Ostatni post: shf
  Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] Adrad 49 17,413 02-09-2019 05:05
Ostatni post: danoneksss
  Ogads, AdSense.. czas na zarobek LikeAMoneys 6 4,432 14-07-2019 08:04
Ostatni post: itmaster
  Próbujemy z OGADS sprzetok 22 8,815 06-06-2019 18:30
Ostatni post: sprzetok
Thumbs Up Walka o $$$ [Ogads] MoneyNinja 18 7,724 23-04-2019 14:15
Ostatni post: MoneyNinja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości