Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS

Autor Wiadomość
GelO Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 25 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 335.15
Post: #41
RE: Dziennik pracy by Lanserek
Sprawdź:
Przeczytałem dziennik od początku i powiem Ci, że ciekawie wszystko opisujesz i będę trzymał kciuki za spełnianie założonych celów Wink Powodzenia! Big Grin
10-05-2016 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #42
RE: Dziennik pracy by Lanserek
@GelO Dzięki, miło to słyszeć! Smile

Pomyślałem, że napiszę co u mnie bo nie ukrywam, że przeszło mi przez myśl, by olać dziennik nie z powodu lenistwa, po prostu ze wstydu, że mi tak słabo idzie Huh

W tym miesiącu zarobiłem jakieś 400 zł z kilku przedsięwzięć, tylko po tym jak mój sposób zarobku padł rozwarstwiłem się na parę projektów. Jakby czytał to jakiś mentor, który podszedłby do mnie indywidualnie i mnie dobrze pokierował to zapraszam do współpracy.

Ostatnio trochę zdrowie mi dokuczało, a do lekarza jestem zarejestrowany na czerwiec, niestety te problemy przeszkadzają trochę w zarobkach. Żeby nie było, że tylko narzekam to oczywiście cały czas pracuję nad bieżącymi zdaniami w między czasie uczę się projektowania stron internetowych.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo....
W sumie to cieszy mnie to, że mam tak pod górkę, bo będzie większa satysfakcja jak wejdę na szczyt ~ Lanserek Coelho
Glosy: Bartezx1997 (+1), Ratchet (+1)
14-05-2016 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
GelO Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 25 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 335.15
Post: #43
RE: Dziennik pracy by Lanserek
Prowadź dziennik, nawet jeśli zarobki Cię nie satysfakcjonują to zawsze dodatkowa motywacja! Big Grin
Myślałeś o ogads? Mają ciekawe landing page, ja obecnje konwersje mam na poziomie 20-30% (często przekracza 40%), generalnie nie zarabiam tam milionów, ale jakieś $ zawsze wpadają Wink Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na pw, co dwie głowy to nie jedna ;D
14-05-2016 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #44
RE: Dziennik pracy by Lanserek
Update: Pierwszy lead w życiu- niczym pierwsza dziewczyna Sex


[Obrazek: pier.jpg]

GelO właśnie myślałem nad tym serwisem przetestuje sobie trochę moją nisze i dziś wieczorem się odezwę Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2016 00:52 przez Lanserek.)
Glosy: Mailowiec (+1), GelO (+1)
15-05-2016 01:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #45
RE: Dziennik pracy by Lanserek
16. 04

Dziś cały dzień spędziłem spamując. Łącznie wysłałem ponad 1000 wiadomości do użytkowników jednego z serwisów. Wszystko robiłem ręcznie- kopiuj wklej z notatnika. Liczyłem na co najmniej kilka leadów, bo rozmówcy w większości odpisywali ,, już pobieram'' czy ,, dzięki zaraz sprawdzę''. Potem wszedłem na leadmore- patrzę 0 views. Wklejam ten link z notatnika, który podawałem i okazało sie, że bitly dezaktywowało link bo naruszał ich regulamin.

Oczywiście link był skrócony moim własnym skracaczem, jednak finalnie zdecydowałem sie skrócić jeszcze przez bitly by dodać mu wiarygodności.

NO POWIEM TYLE- TYPICZNY ŚWIEŻAK.
Parę godzin pracy na marne.
To chyba zemsta za to, że przeszedłem na ciemną stronę mocy internetowych naciągaczy ;(
16-05-2016 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #46
RE: Dziennik pracy by Lanserek
17.04-18.04


[Obrazek: image.jpg]

Nie wiem co powiedzieć, więc zacytuję sławnego poetę i myśliciela Bonusa Bgc: Na łazarskim rejonie bieda tutaj piszczy, ale nie ma co się martwić musisz podnieść się ze zgliszczy


Powoli do przodu idzie z tymi subami. Ruch nie pochodzi z fb. Jeszcze miesiąc temu nie pomyślałbym, że uda mi się na nich cokolwiek zarobić. Mam nadzieje, że teraz będzie już tylko lepiej i będzie się niedługo czym pochwalić. Smile


Jutro odpuszczę sobie suby, przetestuje OgAds Smile
18-05-2016 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #47
RE: Dziennik pracy by Lanserek
19.04-20.04

Wczoraj w zasadzie sie obijałem, ale 1 lead wleciał ze wcześniejszego spamu.

Ogólnie muszę przyznać, że nie pamiętam kiedy byłem tak wkurzony jak dziś 4

Poświęciłem 2x więcej czasu na spam niż za ostatnim razem, dopracowałem ofertę reklamową, znalazłem kilka nowych kanałów promocji dla mojej niszy, oczekiwałem chociażby pobicia skromnego rekordu 4 leadów z ostatniej ,,sesji''. I co? I skorzystałem szybko z publicznego skracacza, wchodzę w swoje posty na forach etc po godzinie a tam jakiś palant podmienił linki z leadmore na swoje Huh

No, ale nad czym to się rozwodzić, ze oszust oszukał oszusta? facepalm

Potraktuję to jako nauczkę na przyszłość, kurcze nie spodziewałem się że ten miesiąc będzie tak fatalny. Muszę poukładać sobie w głowie koncepcje jak działać by zanotować w końcu jakiś progress w swoich poczynaniach, bo nic nie dzieje się po mojej myśli.
--------------------------------------------------
Oczywiście pisałem to pod wpływem emocji, jutro pewnie siądę i pobiję ten skromny rekord leadów, ale już sam fakt tego dnia w plecy...

Nauka nr 1 moi kochani: NIE UŻYWAĆ PUBLICZNYCH SKRACACZY
20-05-2016 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Deoes Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 217
Dołączył: May 2016
Reputacja: 125 +

Forum Gold: 4.00
Post: #48
RE: Dziennik pracy by Lanserek
Powodzenia,edukacja szkolna moim zdaniem wiele nie daje, liczy sie kreatywność i to co masz w głowie.
Czasami będe tu zaglądał Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2016 23:36 przez Deoes.)
20-05-2016 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #49
RE: Dziennik pracy by Lanserek
Dokładnie! Edukacja może pomoże Ci logicznie myśleć, ale to Twoja głowa da Ci pomysł->zarobek. Bez załamki Wink
20-05-2016 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #50
RE: Dziennik pracy by Lanserek
Witam, żyję Jerk2


[Obrazek: image.jpg]

Takie są moje początki na subach, niestety nie mam nikogo kto by mnie wziął pod swoje skrzydła i zgodził sie na obustronną współpracę. Smile

Tak więc sam uczę się na swoich błędach i testuje różne rzeczy marnując pewnie przy tym sporo czasu. Big Grin

Od ostatniego wpisu zarobiłem około 300 zł z innych źródeł głównie na starym sposobie z którego jeszcze trochę daję radę trochę wycisnąć. Przekroczyłem już w zasadzie próg 1000 zł, ale nie taki był cel...

Następny wpis 1 czerwca ( w moje urodziny Big Grin ) podam wam wtedy ile zarobiłem w maju. Znając moich rodziców dostanę od nich jakąś gotówkę, więc wszystko zainwestuje. Mam na oku parę poradników, programów no i moją perełkę czyli nootropiki które będę testować. Co to są nootropiki? W skrócie naturalne substancje podnoszące sprawność waszego mózgu. Czym to się objawia? W zależności od substancji lepszym skupieniem, motywacją, pamięcią, zadowoleniem z pracy itp. W zasadzie można znaleźć coś na wszystko.

Swoje recenzje konkretnych substancji będę zamieszczał w dzienniku. Dodam jeszcze raz, że to nie żadne magiczne narkotyki tylko legalne działające substancje bardzo popularne w USA.

Dziękuję za uwagę wszystkim, którzy to czytają mam nadzieję, że w czerwcu zanotuję duży progress. Może te 1000 + złotych miesięcznie dla chłopaka w moim wieku to nie jest to, aż tak tragiczny wynik ale ja mam w stosunku do siebie bardzo duże wymagania i strasznie się to na mnie odbija, gdy nie osiągam wyznaczonych sobie celów. impreza
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2016 00:04 przez Lanserek.)
27-05-2016 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  2020 - CPA, kurs, studia, maraton Piotr_S 26 10,973 06-01-2020 01:21
Ostatni post: shf
  Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] Adrad 49 17,378 02-09-2019 05:05
Ostatni post: danoneksss
  Ogads, AdSense.. czas na zarobek LikeAMoneys 6 4,430 14-07-2019 08:04
Ostatni post: itmaster
  Próbujemy z OGADS sprzetok 22 8,798 06-06-2019 18:30
Ostatni post: sprzetok
Thumbs Up Walka o $$$ [Ogads] MoneyNinja 18 7,701 23-04-2019 14:15
Ostatni post: MoneyNinja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości