Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GALATICADS - 115-140% ROI - www.galaticads.com

Autor Wiadomość
kanibal54d Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 592
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 41 +

Forum Gold: 0.00
Post: #181
RE: GALATICADS - 115-140% ROI - www.galaticads.com
Sprawdź:
99,9% ludzie traktuje programy jako inwestycję mimo że świadczą usługę reklamową.
W hyipach przede wszystkim trzeba zadbać o swój wpłacony kapitał. Szerzenie herezji na forum odradzającej ludziom zakładanie sporów - to hipokryzja.
Procesor płatniczy Payza dopuszcza możliwość założenia sporu, więc jeżeli ktoś nie wypłacił wkładu ma taką możliwość.
Jeżeli admin zdecydował się na procesor Payza musiał być świadomy konsekwencji ze strony użytkowników.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2016 11:52 przez kanibal54d.)
25-02-2016 11:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
p4r3k Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 138
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #182
RE: GALATICADS - 115-140% ROI - www.galaticads.com
(24-02-2016 17:29)Tikeyo napisał(a):  Ale żeby odrazu mi anulowali? 3 stoją jak pending a jedna, najwcześniejsza dzisiaj Cancelled...
A nie zakladales sporu czasami ? Jesli nie to zlec jeszcze raz wyplate (byc moze jest jakis limit pending twoj przekroczyl czas oczekiwania na realizacje i sie anulowalo )

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

(25-02-2016 11:51)kanibal54d napisał(a):  99,9% ludzie traktuje programy jako inwestycję mimo że świadczą usługę reklamową.
W hyipach przede wszystkim trzeba zadbać o swój wpłacony kapitał a nie szerzenie herezji na forum odradzającej ludziom zakładanie sporów.
Procesor płatniczy Payza dopuszcza możliwość założenia sporu, więc jeżeli ktoś nie wypłacił wkładu ma taką możliwość.
Jeżeli admin zdecydował się na procesor Payza musiał być świadomy konsekwencji ze strony użytkowników.
No tak zgadzam sie lecz powinnii zlikwidowac cos takiego jak spory i byl by spokoj nie jeden program by do dzisiaj zyl (z tych naprawde z konkretnymi adminami ) albo tak jak pisalem zrobic weryfikacje dokumentu z jasnym wyjasnieniem w regulaminie na czym polega serwis swiadczacy uslugi reklamy a nie zarobku i sprawa byla by bardziej wyjasniona

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

(23-02-2016 22:55)Matthew98 napisał(a):  Dalej nic, ale dzisiaj tylko 1.5k wyplat. Wyslalem ticketa ale watpie czy pomoze. Chyba pozostaje tylko czekac smutny
Jesli bys sledzil officjalny fp wiedzial bys ze tickety to strata czasu gdyz teraz wazne jest szybkie rozstrzygniecie sporow glownie na tym adminka sie skupila na wszystkie tickety w sorawie wyplat itp nie bedzie odpowiedzi bo o wszystkim adminka informuje w oficjalnych postach

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2016 11:58 przez p4r3k.)
25-02-2016 11:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tikeyo Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 7 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 70.00
Post: #183
RE: GALATICADS - 115-140% ROI - www.galaticads.com
Nie zakładałem sporu, wszystko robiłem jak należy.
Zleciłem wypłatę, zobaczymy czy dojdzie. W sumie po drodze są jeszcze 3, mam nadzieje że mi jej nie anulują.
25-02-2016 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matthew98 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 724
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 96 +

Forum Gold: 96.00
Post: #184
RE: GALATICADS - 115-140% ROI - www.galaticads.com
(25-02-2016 11:51)p4r3k napisał(a):  
(24-02-2016 17:29)Tikeyo napisał(a):  Ale żeby odrazu mi anulowali? 3 stoją jak pending a jedna, najwcześniejsza dzisiaj Cancelled...
A nie zakladales sporu czasami ? Jesli nie to zlec jeszcze raz wyplate (byc moze jest jakis limit pending twoj przekroczyl czas oczekiwania na realizacje i sie anulowalo )

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

(25-02-2016 11:51)kanibal54d napisał(a):  99,9% ludzie traktuje programy jako inwestycję mimo że świadczą usługę reklamową.
W hyipach przede wszystkim trzeba zadbać o swój wpłacony kapitał a nie szerzenie herezji na forum odradzającej ludziom zakładanie sporów.
Procesor płatniczy Payza dopuszcza możliwość założenia sporu, więc jeżeli ktoś nie wypłacił wkładu ma taką możliwość.
Jeżeli admin zdecydował się na procesor Payza musiał być świadomy konsekwencji ze strony użytkowników.
No tak zgadzam sie lecz powinnii zlikwidowac cos takiego jak spory i byl by spokoj nie jeden program by do dzisiaj zyl (z tych naprawde z konkretnymi adminami ) albo tak jak pisalem zrobic weryfikacje dokumentu z jasnym wyjasnieniem w regulaminie na czym polega serwis swiadczacy uslugi reklamy a nie zarobku i sprawa byla by bardziej wyjasniona

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

(23-02-2016 22:55)Matthew98 napisał(a):  Dalej nic, ale dzisiaj tylko 1.5k wyplat. Wyslalem ticketa ale watpie czy pomoze. Chyba pozostaje tylko czekac smutny
Jesli bys sledzil officjalny fp wiedzial bys ze tickety to strata czasu gdyz teraz wazne jest szybkie rozstrzygniecie sporow glownie na tym adminka sie skupila na wszystkie tickety w sorawie wyplat itp nie bedzie odpowiedzi bo o wszystkim adminka informuje w oficjalnych postach

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Ticketa zalozylem dopiero po tygodniu pending bo myslalem ze moze inni dostali juz z tego samego dnia bo mieli wyslane tickety Tongue
25-02-2016 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kanibal54d Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 592
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 41 +

Forum Gold: 0.00
Post: #185
RE: GALATICADS - 115-140% ROI - www.galaticads.com
To admin zdecydował się na ten procesor i tutaj nie ma nic więcej do dodania.
Nie wiadomo co masz na myśli mówiąc konkretny admin. W żaden sposób nie urealniła swojej osoby. Mimo, że miałem z nią dobry kontakt na początku to teraz nie odpisuje na wiadomości. Mój znajomy z zagranicy był adminem na grupie FB i usunęła go bez podania żadnej przyczyny - tak jak pięciu pozostałych.
To, że nie napisze suchy post na FB w żaden sposób nie daje gwarancji zapłaty !!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2016 15:26 przez kanibal54d.)
25-02-2016 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
p4r3k Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 138
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #186
RE: GALATICADS - 115-140% ROI - www.galaticads.com
Admin zdecydowal sie na ten procesor po to zebys i ty mogl wejsc nie kazdy posiada konto wszedzie a To jest twoje zdanie ludzie dosataja dalej wypaty moj polecony rowniez aa doatal przed wczoraj chyba ze sie znaja hahahah w co watpie Smile nie mam informacji o wczesnieszysz ala adminach chyba ze to twoi znajomi lub znajomi znajomych to piateczka bo moiz znajomi zwineli twoj biznes i siedza na bachamach Smile wiec ... wyplaty sa i beda puki WY nie usmiercicie serwisu Kropka
A jak jestes z grupy S to piona i lec na temat kosz
Mysle ze nie ma o czym wiecej dyskutowac kazdy ma swoje zdanie i tyle masz problem to zwijaj kase zakladaj smieszny spor bo na chleb nie bedziesz mial i tyle a nie wode macisz innym uzytkownikom
Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2016 21:23 przez p4r3k.)
25-02-2016 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
znikad Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 287
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 35 +

Forum Gold: 0.00
Post: #187
RE: GALATICADS - 115-140% ROI - www.galaticads.com
ja np. nie chce ich uśmiercać, i jako osoba wchodząca z peyeer'a nawet nie mogę tego zrobić, ale brak wypłat z tego procesora i innych informacji o wypłatach z innych procesorów poza Payza i STP , zdecydowanie mi humoru nie poprawia.. Sad
25-02-2016 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
p4r3k Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 138
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #188
RE: GALATICADS - 115-140% ROI - www.galaticads.com
(25-02-2016 21:23)znikad napisał(a):  ja np. nie chce ich uśmiercać, i jako osoba wchodząca z peyeer'a nawet nie mogę tego zrobić, ale brak wypłat z tego procesora i innych informacji o wypłatach z innych procesorów poza Payza i STP , zdecydowanie mi humoru nie poprawia.. Sad
Spokojnie jak bylo kilka wczesniejszych postow teraz na 1 pozycji sa spory aby nie zamrozili srodkow bo glownie serwis opiera sie na payza

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
25-02-2016 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matthew98 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 724
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 96 +

Forum Gold: 96.00
Post: #189
RE: GALATICADS - 115-140% ROI - www.galaticads.com
Dostalem pierwsza wyplate - 18.2USD na Payza zlecone wieczorem 15tego Smile Czekam na kolejne 140$ pending Tongue
26-02-2016 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kaczor89 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 367
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 85 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 80.00
Post: #190
RE: GALATICADS - 115-140% ROI - www.galaticads.com
W nocy dotarła kolejna wypłata. Tym razem zlecona była 18.02 na STP.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: 36.png]
28-02-2016 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Our Traffic Pays - ROI 120-150% - www.ourtrafficpays.com Plemnik 4 1,462 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  TheTrafficIncome - 120% ROI TheTeemoMan 14 3,384 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  RapidAds- ROI 120% Tomcato 5 1,482 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  10adspay ROI 110-120% - świeży revshare adrian018 3 1,771 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  EdenTraffic - 115-130% - www.edentraffic.com mojbiznes 3 2,021 01-12-2023 10:27
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości