Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem

Autor Wiadomość
fixx123 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem
Sprawdź:
  1. Wstęp

    Dziś na szybko bo już późna godzina ,cóż po podliczeniu zarobek nie jest duży nie jest mały jak na jeden dzionek w zasadzie to jestem z siebie zadowolony (dodam jeszcze ,że 5zł czeka do zaliczenia które dolicze do jutrzejszych zarobków) Lol
    Dodaję również cel na ten miesiąc 550zł (trzeba stawiać wyżej poprzeczkę) oraz zarobek dniowy liczę na minimum 25zł Smile

    Aaa i jeszcze jedno jak chcecie bym wam pomógł w zarabianiu w ten sposób to po prostu ludzie sprawdźcie czy macie te zmienne ip internetu a jak nie wiecie jak to wpiszcie w google jak to sprawdzić.. W zasadzie to wszystko jest na tacy tylko trzeba sięgnąć a gdy sprawdzicie czy macie te zmienne ip to wtedy pomogę za reflinka Smile

    Exclamation Coś od siebie Exclamation

    Nic ciekawego sie nie działo dziś więc nie będę się tu rozpisywał Smile
    Jedynie co do dzienniczka to zmieniłem ustawienie celu na miesiąc ,poszedł nad zarobki ogólne i zmieniłem kolorek zarobków ogólnych na niebieski bo go [/color]lubię i mogę (oraz taki kolorek ma moja polóweczka) Big Grin
    Pozdrawiam wszystkich i niech pieniądz będzie z wami! Cool

Dzienniczek
Dzisiejsze zarobki: 33,69zl(+ 5zł do zaliczenia)/25,00zl
Wczorajsze zarobki: XXX,XXzl
Cel na ten miesiąc: 33,69zł/550zl
Zarobek ogółem: 762,72zl
Glosy: iPlusOfficial (+1)
06-11-2016 00:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
fixx123 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem
  1. Wstęp

    Dobra dziś tylko chwilkę sobię porobiłem może z godzinkę więc wynik nie jest zły (limity) ale już mam ogarnięte ,ze jak nie będzie akcji już (limity) to będę mógł i tak dalej robić (yaaay!)
    Ogólnie zarabianie moim sposobem nie jest złe.. nie potrzebne żadne zaplecze (które może się rozdupcyć) oraz żadna wiedza odnośnie stron czy czegokolwiek (suby lub ppi) nie jest potrzebna. Oczywiście dnióweczki nie są aż takie soczyste jak z subów no ale cóż.. Coś kosztem czegoś (jakoś nie mam zapału do subów a chcę spróbować)

    Exclamation Coś od siebie Exclamation

    Dziś tu się deczko rozpiszę Lol
    Byłem właśnie przed chwilą na parku trampolinowym z dziewczyną i powiem wam ,że mega zabawa i po pierwszych kilku minutach byliśmy wypompowani (serio!). Wiecie jak ciężko się wygrzebać z takiego basenu gąbek? Stawiasz kroka i się zapadasz w te gąbki no ale i tak świetna zabawa!
    Był tam też super (pan opienkun?) który patrzy by nic się nie stało i nauczył mnie robić salto w tył (nigdy nie miałem odwagi ,jedynie w przód) oczywiście z podłogi ale na gąbki Huh
    Powiem wam ,że prościej niż w przód oraz mam już ogarnięte paliwo od naszych sąsiadów rosjan po 3,20 więc można śmigać furką po całym świecie beka (Moje polo potrzebuje tylko 6 litrów by przewieźć moje dupsko przez 100km Cool )
    Taka godzinna przyjemność mnie kosztowała 24zł za godzinkę no i plus do tego skarpetki antypoślizgowe w cenie 5zł ale to już idą na moja własność Huh
    Poza tym będę na zdjęciu na fanpage tego parku trampolinowego z moją dziołchą i jej koleżanką Big Grin

    Pozdrawiam wszystkich i niech pieniądz będzie z wami! Cool

Dzienniczek
Dzisiejsze zarobki: 24,13zl/25,00zl
Wczorajsze zarobki: 33,69zlzl25,00zl
Cel na ten miesiąc: 57,82zł/550zl
Zarobek ogółem: 786.85zl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2016 22:56 przez fixx123.)
Glosy: wiezaawieza (+1), iPlusOfficial (+1)
06-11-2016 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fixx123 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem
  1. Wstęp

    Dobra nie było mnie 3 dni ale przyznam się jeden dzień nic nie robiłem bo jakoś czasu nie było a jak już był to było go szkoda przeznaczać na siedzenie przed kompem Big Grin
    Jestem własnie przez to zły na siebie ,bo by wyszło jeszcze więcej pieniążków no ale trudno ,nie zbiednieje Big Grin
    Co z nowości?
    Wdrożyłem ten swój `nowy` pomysł by więcej zarobić niż pozwalają limity.. ale to dopiero wczoraj no nic ,podsumuję zarobki z tych 3 dni.
    Na zarabiaczach zarobiłem 69,97 a tym drugim sposobem by więcej zarobić 24,76 (bynamniej tyle do zaliczenia) co daje 94,73 ,przekładając na średnią z 3 dni to wychodzi 31,57zl Huh
    Exclamation Coś od siebie Exclamation

    Dziś będę szedł chlać bo jutro wolne ,więc nie wiem czy kokosy zbiję ale cóż.. Nie rozpisuję się tu tylko biorę się do roboty!
    Pozdrawiam wszystkich i niech pieniądz będzie z wami! Cool

Dzienniczek
Dzisiejsze zarobki: Dziś będę zarabiał bo młoda godzina więc nie nie wpisuje ale edytuje jeszcze /25,00zl
Wczorajsze zarobki: (z 3 dni średnia)31,57zl/25,00zl
Cel na ten miesiąc: 152,55zł/550zl
Zarobek ogółem: 881,56zl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2016 19:09 przez fixx123.)
10-11-2016 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fixx123 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem
  1. Wstęp

    Ostatnimi dniami krucho ale w niedziele wpadła rekordowa dniówka w wysokości 75zł (czy tam 65 po podliczeniu) Huh
    Trochę mnie nie było i się pogmatwałem z dzienniczkiem więc napiszę na dolę po prostu ogólny zarobek jaki teraz jest ,nie będę tego rozpisywał Undecided (i chyba tak zacznę prowadzić bo codziennie wpis robić to czasu nie mam)

    Exclamation Coś od siebie Exclamation

    Znów mnie trochę nie było ale w końcu trzeba było odwiedzić teściową Lol . Było trochę wolnego i trzeba było trochę też popić trochę powozić się na mieście i pozaczepiać ludzi (taaa szukało się spiny i się naparzało z ludźmi ale aż tak źle z tego nie wyszedłem bo lima nie mam tylko jakieś zadrapanie beka )
    Ostatnio zmieniłem oponki na zimowe (super jest ten 8mm bieżnik ,samochód nic się nie ślizga nie nic ,polecam każdemu kupno nowych opon Smile ). No ale trochę mechanik mi skiepścił wywarzanie kół bo ten "odważnik" mi odpadł.. i musiałem się dosłownie dobijać (bo niby brak czasu) by mi na nowo wywarzył koła. Trochę śmiechu miałem gdy mi powiedział ,że to nie jego wina tylko wina moich felg (alufelg) bo są jak to powiedział "zardzewiałe od wewnątrz" no wybuchłem śmiechem beka (od kiedy to aluminium rdzewieje..) no nic zdjął koło i chciałem by mi pokazał tą rdzę i zdębiał (myślał ,że spławi młodego). A na dodatek wcześniej mi wentylka zapomnieli wkręcić więc powiedziałem mu to i po prostu sobie wziąłem pierwszy lepszy co leżał i sobie wkręciłem Big Grin
    No nic to chyba tyle ,starczy tego pisania Big Grin
    Pozdrawiam wszystkich i niech pieniądz będzie z wami! Cool

Dzienniczek
Doliczam: 101,81zl (4 dni mnie nie było więc rozdzielając to na 4 wyjdzie 25,45 dziennie ,dodam że robiłem tylko 2 dni)
Cel na ten miesiąc: 254,36zl/550zl
Zarobek ogółem: 983,39zl

PS. Nie wiem czemu po podliczeniach wszystkiego z dzienniczkiem i z kontami moimi zarobkowymi mi coś się rozsuwa chyba musiałem gdzieś błąd popełnić w podliczaniu wszystkiego.. (No nic następnym razem już nie będę rozdzielał na zarobek dzienny tylko po prostu będę pisał ile doliczam do celu i do zarobku ogółem)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2016 19:13 przez fixx123.)
15-11-2016 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fixx123 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem
  1. Wstęp

    Wczoraj wpadła jedna z rekordowych dnióweczek na robótkach ręcznych. A mówiłem ,że wprowadzam sposób by zarabiać po 2 razy więcej niż miałem poprzednio Lol
    W poniedziałek nie było akcji prawie wcale ,pod wieczór zostały dodane a wczoraj je wykorzystałem doszczętnie Big Grin
    Mam też njuska dla was (tych którzy by chcieli zacząć zarabiać na zarabiaczach)
    Powoli wchodzą automaty na stronie czyli akcje będą podliczane z automatu (tylko kiedy ja się tego doczekam beka )
    Dziś moja dziołcha pojechała do koleżanki więc mam czas by pozarabiać a nie ciągle słuchać zrzędzenia 2
    Exclamation Coś od siebie Exclamation

    Aaa gdyby ktoś pytał to tak.. mam 19 lat i mieszkam z dziewczyną Cool
    Odnośnie wina? Postało trochę i jednak zrobiło się trochę lepsze i zostało wypite (a miałem trochę na nim zarobić..)
    I jakoś nie mam czasu robić kolejnego wina bo szkoła/praca i gdyby ktoś chciał kupić gąsior po taniości 40l i jest z warm-maz i ma blisko do Olsztyna to zapraszam oddam za dobrą flaszkę Big Grin

    Pozdrawiam wszystkich i niech pieniądz będzie z wami! Cool

Dzienniczek
Doliczam: 88,85zł (zarobek z wtorku)
Cel na ten miesiąc: 343,21zl/550zl
Zarobek ogółem: 1079,24zl
16-11-2016 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Bazor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 16.00
Post: #46
RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem
Wcześnie jak na mieszkanie z dziewczyną Big Grin u mnie też jest zrzędzenie na temat zarabiania w internecie hehe
Pracujesz gdzies na ogół ?
17-11-2016 00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fixx123 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem
(17-11-2016 00:53)Bazor napisał(a):  Wcześnie jak na mieszkanie z dziewczyną Big Grin u mnie też jest zrzędzenie na temat zarabiania w internecie hehe
Pracujesz gdzies na ogół ?

Mieszkała daleko (50 km ode mnie) więc przyszedł pomysł by przepisała się do szkoły w mojej miejscowości i zamieszkała ze mną Smile
Pracowałem na rozwozach pizzy od 15 do 22 (po szkole zawsze) i zarobiłem 50zł.. więc zrezygnowałem bo wolę porobić na internecie i zrobić dniówkę nawet 30-40zł ale w powiedzmy 2h z robieniem maili niż siedzieć 7 godzin po szkole i dymać tam.
(Co prawda żarełko za darmoszkę i napiwki czasem niczego sobie rekordowo lekko poand 50zl ale i tak lepiej siedzieć w domu bo większość dni to i tak napiwek poniżej dyszki ew do 15zł)
17-11-2016 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mafiozo19990 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 750
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 126 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 49.00
Post: #48
RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem
czesc, ogarnalem twoj dziennik i nie ogarniam. zarabiasz takie duze pieniadze na reklamach?
Dwa. slcash.pl nie dziala domena
Trzy, zarabiacze , co to za strona ty jestes mentorem? cos wiecej?
17-11-2016 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bazor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 16.00
Post: #49
RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem
No to powodzenia życzę i żeby jeszcze więcej mamony wpadło, żeby zaskoczyć dziewczyne prezentami Big Grin
Wiesz może, albo kto kolwiek z tutaj odwiedzających czy logowanie na fakeowe konta można prowadzić z komputera na zwykłym incognito czy lepiej na telefonie z mobilnym netem jezeli nie posiadamy dobry bramek proxy? Big Grin
18-11-2016 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fixx123 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem
(17-11-2016 16:48)Mafiozo19990 napisał(a):  czesc, ogarnalem twoj dziennik i nie ogarniam. zarabiasz takie duze pieniadze na reklamach?
Dwa. slcash.pl nie dziala domena
Trzy, zarabiacze , co to za strona ty jestes mentorem? cos wiecej?

Slcash to stara strona zarabiacze.pl (dlatego nie działa..).
Tak mentoruję (myślę czy by po prostu nie brać opłaty za mentoring bo dużo osób w pw piszę do mnie ale mało osób cokolwiek zaczyna robić i tylko chce gotowe na tacy co oczywiście ode mnie dostaje i na dodatek nawet refa nie da Smile )

(18-11-2016 21:57)Bazor napisał(a):  No to powodzenia życzę i żeby jeszcze więcej mamony wpadło, żeby zaskoczyć dziewczyne prezentami Big Grin
Wiesz może, albo kto kolwiek z tutaj odwiedzających czy logowanie na fakeowe konta można prowadzić z komputera na zwykłym incognito czy lepiej na telefonie z mobilnym netem jezeli nie posiadamy dobry bramek proxy? Big Grin

Dzięki ,dzięki! Ostatnio trochę poświęcam jej czasu a mniej na zarabianie no ale też nie samym pieniądzem człowiek żyje Big Grin.
Odnośnie twojego pytania to nawet nie wiem o co pytasz (jakie fakeowne konta? na zarabiacze.pl?)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2016 17:55 przez fixx123.)
19-11-2016 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każdy terminal ma swój tryb pracy. fares2050 1 153 08-02-2024 15:39
Ostatni post: Hybrid1990
  Dziennik pracy - Na 5tyk Na 5tyk 39 10,054 21-12-2023 10:15
Ostatni post: Hybrid1990
Tongue Agencja OnlyFans - czyli łatwy pieniądz oskaruson 3 515 24-05-2023 21:08
Ostatni post: Hybrid1990
Heart Zarabiaj ze mną- oferta pracy Angelika. 1 295 15-10-2022 13:04
Ostatni post: Hybrid1990
  Mały i prosty w obsłudze sklepik internetowy adulu2 1 1,806 16-10-2021 21:56
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości