Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabianie na Shorte.st + Sub SMS » dziennik pracy

Autor Wiadomość
Bidbar96 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2015
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #11
RE: Zarabianie na Shorte.st + Sub SMS
Sprawdź:
Troche wszystko się pokomplikowało. Z powodu przerwy w dodawaniu postów w weekend zasieg troche zaczął spadac, szukam obecnie chetnych do s4s; posty zaplanowałem do niedzieli; obecnie posiadam 7FP'ów erotycznych i jeden pod gimbaze (mam zamiar promowac na nim subskrypcje)

Zarobek z dzis, na obecną chwile:
Shorte.st 0,29$ Sad
Sub-sms: Dzis nie wpadło jeszcze nic... -.- 0

Plany:
- Postawic na nogi Fanpejdze
- Dorobic 3 nowe (tyle brakuje do 10 FP ero - to moj cel ten miesiąc)
- Uzyskac po 1k-1,5k like + na każdym (na niektorzych juz mam grubo wiecej Smile )
- Stale rozwijac fp pod gimbaze i dorobic jeszcze 2
- Pomysł o ktorym wspominałem powyzej dot. subskrypcji stale wdrażam, jestem juz blisko konca, efekty jako takie są, choc tak jak mowie, z automatu wpada ok 3-4leady dziennie - jestem zadowolony)

Mam teraz lekki dylemat. Posiadam duzo fake kont i bardzo duża baze grup w ktorych moge dodac posty bez akceptacji admina. Zastanawiam się czy spamowac tam jakimis subami czy moze lepiej skróconymi linkami (metoda sprawdzona); z moich obliczeń i 'doswiadczenia' wynika ze na tyle kont i tyle grup zarobek dzienny moze oscylowac w granicach 30-40$ (wiem ze te konta padna po max 2dniach jesli bede spamowal linkami shorte/adf.ly), na co się zdecydowac? Suby czy shorte? Co do subów nie mam zadnych przemyslen w tej kwestii, to bylby moj pierwszy raz...
Moze jakas propozycja?

edit:
shorte.st: (same fanpejdze) 0,79$
sub-sms: wpadło 3 leady i jedno odnowienie: 30zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2015 19:43 przez Bidbar96.)
Glosy: Miedziany (+1)
24-06-2015 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
EpicBlank Offline
"Chłyty marketingowe w tematach"
*

Liczba postów: 329
Dołączył: May 2015
Forum Gold: 40.00
Post: #12
RE: Zarabianie na Shorte.st + Sub SMS
Na twoim miejscu dalej bawiłbym się w skracanie, o wiele pewniejsza i uczciwsza forma zarobku, a konta padają w sumie tak szybko jak na subach Smile
24-06-2015 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bidbar96 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2015
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #13
RE: Zarabianie na Shorte.st + Sub SMS
Odnotowałem ogolny spadek formy, kreatywnosci - wszystkiego. Na domiar złego mam dzisiaj poteżnego kaca i 0 chetni do czegokolwiek, nie moge pozbierac mysli ;<

Wczoraj zarobiłem na subskrypcjach ledwo 15zł + 6,15$ z shorte.st, dzisiaj jest dno totalne, suby 0zł shorte.st nie ma nawet 1$.

Co bedzie dalej? Postaram się dzis pozbierac troche i podsumuje dzien wieczorem.

edit:
Eforsa: 2x7,5zl + 1x2,5zł
Shorte.st: 4,25$
ogólnie jakies 33zł~

Powoli zaczynam się zblizac do regularnych dniówek 25-40zł, jednakże nie satysfakcjonuje mnie toSmile

Moje plany:
1. Stworzyc 30 fanpejdzy erotycznych, w jakim czasie? nie wiem, chce posiadac takie zaplecze - sadze ze dam rade to wszystko sprawnie obslugiwac, co nieco juz wiem w tym temacie Smile Chciałbym osiągnąc dniówki po 10-15$ z automatu :>
2. Od poniedziałku będe tworzył fanpejdze typowo pod subskrypcje, daje sobie czas do poniedziałku poniewaz mam nadzieje ze wpadna mi jakies fajne pomysły do głowy, głownie chodzi mi o tematyke - chce stworzyc cos w czym bez trudu bede się poruszał. Nie chce fanpejdza który ktos polajkuje jak tysiace innych i na tym się skonczy. Chce stworzyc cos gdzie ludzie beda chetnie zagladac, udzielac się itd.
3. Chce przetestowac earnsub, troche mi się pokomplikowało bo dzisiaj padło mi fake konto matka z 600~ grupami...
4. Mam troche nowych pomysłow co do subskrypcji, nie są jakies orginalne... ale cóz, od jutra zaczne wdrażac w zycie... Smile


____________
Chciałbym przez wakacje wypracowac sobie dobre zaplecze i z automatu klepac po 60-70złotych dziennie. Wtedy bede myslal nad kolejnymi celami Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2015 23:27 przez Bidbar96.)
Glosy: Miedziany (+1)
27-06-2015 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BennQu Offline
multikonta / oszustwa
*

Liczba postów: 66
Dołączył: Mar 2015
Forum Gold: 5.00
Post: #14
RE: Zarabianie na Shorte.st + Sub SMS
Ładna dniówka ze skracania , powodzenia .
28-06-2015 03:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bidbar96 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2015
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #15
RE: Zarabianie na Shorte.st + Sub SMS
Dzisiaj z zarobkami do dupy...

Eforsa: 1 lead 7,5zł
shorte.st : (tutaj jestem zaskoczony, negatywnie.. masakra jakas, zasieg rosnie a...) 1,02$ Co się dzieje? Moze dzis shorte znów ma problemy z zaliczaniem...


Tak czy siak dzis nic nie robiłem procz zaplanowania postów do 30.06, jutro ruszam z kopyta.
Na przyszły tydzien planuje dopiescic swoje fanpejdze (aktualnie mam ich 9)
Wypuscic jakies fpy pod suby, ogolnie popracuje wiecej nad subami niz shorte... Relacje bede zdawał codziennie Smile

Stwierdziłem ze warto postawic sobie cel na kolejny miesiąc, sądze ze dam rade Smile
Od srody liczymy hajsy Big Grin
Cel na lipiec: 1200złotych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2015 22:11 przez Bidbar96.)
28-06-2015 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bidbar96 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2015
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: Zarabianie na Shorte.st + Sub SMS
Powoli zarobki na shorte.st rosną, minimalnie ale rosną. Promuje fanpejdze - wszystko idzie w dobrym kierunku. Zamowiłem dużo darmowych starterów - jak przyjda walne spam nieziemski Big Grin
Byleby przez pare dni dniówka utrzymywała się w granicach 10-15$.



Subskrypcje:
Od paru dni wpada po 30-40zł z automatu. Miałem zdawac relacje codziennie ale jakos wypada z głowy, troche jestem znuzony siedzieniem przy komputerze w internetach, za ładna pogoda :x
Byc moze podchodze zbyt optymistycznie do tego wszystkiego, ale jesli tendencja dniówek z eforsy utrzyma się na poziomie 30-40zł dziennie (dzis o 12:00~ juz było 5 leadów = 37,5) moj cel 1200zł w lipcu zostanie przebity i to grubo ;d Nie wiem jak się sprawdza moje inne pomysly ale jesli choc w 25% tego czego oczekuje to przebiłem grubo te 1200zł Big GrinBig GrinBig Grin

ps. Nawet niedziela okazała się dobrym dniem, pomimo tego ze przez wiekszosc czasu nic nie wpadało Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2015 16:36 przez Bidbar96.)
30-06-2015 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bidbar96 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2015
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: Zarabianie na Shorte.st + Sub SMS
1.07
Shorte.st :1,9$
Eforsa.pl : 37,5zł

Dzisiaj nieco gorzej... Choc wdrożyłem kilkanascie nowych pomysłow pod subskrypcje, sadze ze jutro/pojutrze beda efekty.

Shorte.st 1,04$
Eforsa.pl15zł


Cel:
63 / 1200
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2015 22:47 przez Bidbar96.)
02-07-2015 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bidbar96 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2015
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: Zarabianie na Shorte.st + Sub SMS
Dzisiaj troche namęczyłem się z subami, jutro czeka mnie to samo. Sadze ze wiekszosc pomysłow na "automat" wyczerpałem. Teraz tylko wszystko wzdrozyc i mozna oczekiwac efektów, nie chce teraz mowic jakie dniówki prognozuje bo mozna się to okazac totalnym niewypałem:/
Poki co zarobki spadły bo dawno nic nie promowałem, jutro mam nadzieje bedzie lepiej bo zrobiłem w kilka godzin to co niedawno robilem w 2-3dni xD
Tak czy siak, czeka mnie bardzo duzo roboty, jutro, pojutrze i pewnie popojutrze Smile

Shorte.st: 4,28$
Eforsa: 10zł

Cel:
89 / 1200
04-07-2015 01:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Bidbar96 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2015
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #19
RE: Zarabianie na Shorte.st + Sub SMS
Dzisiaj prawie nic nie zrobiłem, byłem nad woda - zbyt ladna pogoda zeby siedziec na chacie Big Grin
Zarobki nie są oszałamiające, mam lekkie wrazenie ze "nisza" (nie wiem czy to akurat mozna tak nazwac) się wypala. Choc niepowinna bo na to co umieszczam jest zawsze popyt (nie chodzi o tresci 18+). Bede szukał troche wiecej miejsc do promowania tego, lub będe promował w nieco inny sposob. Bardziej to dopracuje i dopieszcze. Mam lekkie wrazenie ze bardzo zaniedbałem shorte.st, bedzie trzeba cos z tym ruszyc. Na daną chwile posiadam 11 Fanpage erotycznych, zaden ponizej 1,5k like, zasieg rózny, lacznie chyba cos około 200tysiecy, moze mniej, moze wiecej. Stworzyłem nowe konto "matke" do spamowania na fb. Nie wiem czy bede spamował subami czy skróconymi linkami. Na obecną chwile nie posiadam zadnej wartosciowej niszy i wydaje mi się ze wiecej moge zarobic na dodawaniu zdjec roweru zamaskowanych shorte.st ktory chce oddac za darmo niz promując darmowe doladowania xd.

Dzisiejsze zarobki:
shorte.st: 2,52$
eforsa.pl: 15zł

Cel:
113 / 1200

Ogolnie zauwazyłem ze na eforsie wiecej zarabiam w tygodniu niz w weekendy.
Mam zamiar kupic jakis poradnik do subów, jesli znajdzie się ktos z czytajacych posiadajacy cos takiego prosiłbym o pw lub gg: 54003622. Najbardziej mnie interesuje cos z czym mozna działac na autopilocie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2015 22:37 przez Bidbar96.)
04-07-2015 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bidbar96 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2015
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: Zarabianie na Shorte.st + Sub SMS
Dzisiaj równiez nie zrobiłem wiele, jednak wynik z dzisiaj mnie zadowala - oby takich wiecej. Ponadto chce zainwestowac w poradnik uzytkowniczki forum szykiryki, związany z zarobkami na sub-sms. Z tego co widziałem na forum duzo ludzi z niego korzysta/korzystało (poradnik juz troche czasu istnieje) i dniówki z metod opisanych w nich całkowicie mnie satysfakcjonuja.

Shorte.st: 2,80 $
eforsa.pl: 37,5zł

cel:
151 / 1200
05-07-2015 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennik 16-latka SUB SMS / Adsense Sergio7 113 30,133 04-06-2018 18:05
Ostatni post: jamesr
  [SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] shf 34 9,353 06-08-2017 12:58
Ostatni post: shf
  Nowy w sub-sms i nie tylko. adi_hq 41 8,938 19-02-2017 19:00
Ostatni post: Majka
Smile Dziennik Konkursowy -SUB SMS karbow 89 15,946 12-01-2017 17:33
Ostatni post: karbow
  Sub SMS, nie liczy się wiek tylko ambicja i zaangażowanie KzuM 25 5,728 07-01-2017 08:50
Ostatni post: KzuM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości