Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy

Autor Wiadomość
Kubanoz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #131
RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy
Sprawdź:
Od wczorajszego posta zyskałem nowego poleconego do Traffic Monsoon. Na razie promuję tylko w polsce, a za kilka dni kupuję Solo Ads na udimi, dzięki czemu będę mógł promować ten TUNEL na rynku zagranicznym. Po krótce Udimi to strona, na której użytkownicy, którzy posiadają rozbudowaną listę mailingową za opłatą wysyłają Twoją wiadomość z Twoim linkiem do osób, które są zapisane na ich liście mailingowej. Jedno kliknięcie w Twój link kosztuje mniej więcej od 0,3$ - 0,8$. Jak na serwisach ogłoszeniowych, każdy użytkownik ma na swoim profilu pozytywy, negatywy komentarze, jaką wiadomości mają konwersje itp, dzięki czemu można łatwo zweryfikować, czy warto u danej osoby kupić kliknięcia. Osobiście za kilka dni kupuję kliki, czekam tylko na wypłatkę no i będę się tutaj z wami dzielił wynikami.
Tutaj macie link do rejestracji w Udimi, jakby ktoś chciał spróbować: KLIK

Ja tymczasem lecę na trening i będę wieczorkiem. W razie jakichkolwiek pytań pisz Smile
09-12-2015 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Kubanoz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #132
RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy
Spadłem trochę ostatnimi czasy z paczkami, ponieważ musiałem wypłacić trochę dolarów z przyczyn osobistych. Aktualnie są to tylko 3 paczki, a miałem ich 12. Działam jednak ostro, codziennie 5h przeznaczam na rozwój biznesu. Dzisiaj prawie cały dzień się szkoliłem, co na pewno zaplusuje w przyszłości. Teraz zasiadam do pisania maili w języku polskim, ponieważ zamierzam zrobić tunel sprzedażowy właśnie dla rodaków Smile Mam nadzieję zamiar wyrobić się z tym max do środy. A tutaj macie screena:

[Obrazek: 24qio14.png]
10-12-2015 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kubanoz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #133
RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy
A więc tak. Puściłem 8 grudnia tunel na Traffic Monsoon i od tamtej pory 4 osoby zapisały się na listę mailingową (podały swojego maila w celu otrzymania dalszych instrukcji). Jest to dla mnie znak, że jakieś zainteresowanie zarabianiem jest. System już robi swoje, wysyła do nich co jakiś czas automatycznie maile które powinny skłonić ich do zapisu do któregoś z moich programów (może nawet do każego Tongue). Jak chcesz zarabiać poważnie w tym biznesie to musisz mieć poleconych, taka jest prawda - oczywiście bez nich również możesz zarobić, ale zobacz na mój przykład - wypłaciłem trochę kasy i spadłem STRASZNIE z paczkami. Teraz wiem jak mam działać i powolutku będę się odkuwał. Poleceni, poleceni i jeszcze raz POLECENI. Jak do tego masz system, który będzie całą robotę robił za Ciebie, a Ty tylko będziesz go nadzorował (jak szef firmę) to znacznie przybliża Cię do upragnionego celu.
Sam zobacz jak to działa TUTAJ i do roboty!

A tutaj dowód, że zapisały się 4 osoby na listę mailingową:

[Obrazek: 30uxoon.jpg]
11-12-2015 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kubanoz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #134
RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy
Motywacja na dziś:

20000$ wypłacone w zaledwie 2 minuty.
Wiele osób myśli, że zarabianie przez internet to pic na wodę fotomontaż. Obejrzyjcie ten film, może dać on wam do myślenia. Myślisz, że to jakieś nadzwyczajne? Że ludzie, którzy zarabiają miliony to jacyś Bogowie? Tego może dokonać każdy, wystarczy że sobie to zaplanujesz, codziennie będziesz robił choć jeden krok w kierunku wyznaczonego celu, a sukces będzie wtedy NIEUNIKNIONY... JUST DO IT !



13-12-2015 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kubanoz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #135
RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy
Na dzień dzisiejszy sytuacja w Traffic Monsoon wygląda tak:

[Obrazek: rixgkn.png]

Na początku zainwestowałem w program 1200 zł i wypłaciłem już w sumie to nawet z małą nadwyżką, więc teraz już lecę na czysto Smile

[Obrazek: 24d3k42.png]
13-12-2015 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Kubanoz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #136
RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy
Witam wszystkich którzy to czytają Smile
Osobiście od tygodnia zajmuję się rozwojem osobistym, dużo czytam na ten temat. Założyłem sobie zeszyt zadań tydzień temu i codziennie wieczorem myślę co mam do zrobienia następnego dnia i to zapisuję. Gdy wstaję, najpierw poranne obowiązki, następnie biorę ten zeszyt w rękę i wiem co mam robić. Zrobię zadanie - skreślam je. Co mi to daje? A no dużo, bo chociażby nie marnuję czasu na pierdoły, mam jasno ustalony z góry plan działania którego wiem, że muszę się trzymać, żeby osiągnąć swój cel. Do tego mam motywacje, bo wyznaczam sobie różne nagrody kiedy uda mi się wykonać wszystko co zaplanowałem. Wczoraj wieczorem zrobiłem podsumowanie poprzedniego tygodnia napisałem uwagi jakie mam do siebie, oraz zliczyłem wszystkie zadania i okazało się, że wykonałem 74/85 zaplanowanych zadań. Wiem już co muszę zrobić, żeby się polepszyć i już to wdrażam w życie. Dzisiaj póki co 8/9 jeszcze tylko wieczorkiem angielski Tongue Jak dla mnie, jeżeli chcesz osiągnąć sukces w jakiejś dziedzinie to właśnie od tego powinieneś zacząć. Na początku zapisuj sobie 1-3 zadania dziennie, później zwiększaj stawkę wedle uznania. Oczywiście żeby trzymać się rozpiski musisz po coś to robić, czyli mieć cel... czy go masz czy nie.. to już Twoja kwestia Smile

Postanowiłem, że nie będę codziennie zalewał dziennika screenami, więc dziś bez screenów. Ja po produktywnym dniu idę się wreszcie wyrelaksować Huh
Pozdro !
14-12-2015 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kubanoz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #137
RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy
14.12.2015 w Birmingham odbyło się spotkanie, na którym prezes firmy podsumował jak się mają sprawy w biznesie:
------------
Środki na procesorach płatności w programie:
Łącznie na PayPal: $37,964,000
Łącznie na Payza: $394,139..
Łącznie na STP: $200 - więcej niebawem.
Łączna kwota na kontach użytkowników $6,000,000
------------
Codzienne wypłaty
TM wypłaca pół miliona $ dziennie (średnio)
TM zarabia 4.5 miliona dziennie (średnio)
------------
Cash links
170,000-192,000 klików dziennie w CL .. co powoduje zwolnienia serwera więc szykuje się kolejna Aktualizacja / Upgrade systemu.
Wyłączenie w czasie przeciążeń Cash Links spowodowało spadki w rankingu Alexa.
bannery
18000 bannerów wymaga przeglądu z powodu błędów IT.
------------
Wsparcie (support)
Zwiększanie ilości osób zatrudnionych. dodatkowe centra wsparcia w USA.
------------
Multikonta:
Nowe specjalne raporty ujawniające multikonta (nowy algorytm).
Mąż i żona ( 2 konta pod sobą) całkowicie zabronione!
Szkodliwe Reklamy:
Będzie specjalny przycisk do zgłaszania szkodliwych reklam.

------------
Problemy z brakującymi AdPackami-
Otwieramy ticket o tytule: "MISSING PURCHASES"
Zawierający takie informacje jak:
- adres mailowy PayPal
- data zakupu i czas
- kwota
------------
Bezpieczeństwo:
TM używa Acunetix'a (skaner bezpieczeństwa) - Używany przez
Sony, HSBC, US Army, the US Airforce, Barclays Bank, American Express itp. Zobacz link:
https://www.acunetix.com/partners/pre-apply/
------------
Nowe kraje w jakich ruszył biznes TM ...Kenya, Niemcy, Turcja, Kanada.
------------
Nowe usługi w drodze....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2015 15:38 przez Kubanoz.)
15-12-2015 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kubanoz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #138
RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy
Powoli się odkuwam, po długiej przerwie znowu poświęcam kilka godzin dziennie na pracę nad sobą i nad biznesem. Aktualnie jestem w trakcie robienia stronki z prezentacją TM, poradnikami, przydatnymi narzędziami i myślę że do niedzieli powinienem ją skończyć, no a wtedy ruszam z kopyta z promowaniem.

[Obrazek: mb77nn.jpg]
17-12-2015 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kubanoz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #139
RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy
Dzisiaj rano obudziłem się i moim oczom ukazał się WYSYP Cash Linków. Nie zdążyłem wyklikać jednych, a już pojawiały się następne, istna LAWINA, zresztą zobaczcie sami:

[Obrazek: 21c8cud.jpg]

Poza tym wstępnie zrobiłem już stronkę, teraz tylko doszlifować, dodać jedną zakładkę już dla zarejestrowanych, chcących rozwijać biznes i PROMOWAĆ. Jest to moja pierwsza stronka w życiu, którą zrobiłem sam. Tutaj macie do niej LINK , możecie pisać w komentarzach co o tym sądzicie, co mógłbym zmienić, co dodać itp. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, mogę za darmo wykonać wam stronkę, ponieważ chcę nabrać doświadczenia. Pozdrawiam wszystkich i spierdzielam na trening! Udanego weekendu !
18-12-2015 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krechaman Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 467
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 53 +

Forum Gold: 0.00
Post: #140
RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy
Strona prosta i przejrzysta. Mnie się podoba Wink
To co dzieje się ostatnio z cash linkami to jakaś masakra. Sam wróciłem do klikania kilka dni temu.
18-12-2015 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,497 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,337 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,779 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,924 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,564 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości