Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 14 Głosów - 2.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buxy dla początkujących » Moje subiektywne spostrzeżenia

Autor Wiadomość
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #11
RE: Buxy dla początkujących
Sprawdź:
Wszystkich początkujących w buxach zapraszam do wpisów i dzielenia się uwagami Smile
15-07-2015 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #12
RE: Buxy dla początkujących
I jeszcze chciałem napisać o jednym zjawisku, które zaobserwowałem.
Ale wcześniej dziękuję wszystkim, użytkownikom forum i gościom, którzy tu zaglądają za rejestrację z mojego refflinka do buxów, na których klikam. To naprawdę wielka radość widzieć, że ma się kogoś poleconego Smile

No i właśnie chodzi o tych zapisujących się. Mianowicie parę osób się zarejestrowało i nie kliknęło NAWET jeden raz!!!
Szczerze powiem nie wiem czym to jest spowodowane...
A jeszcze parę innych poklikało ale szybko przestało. Chyba się zniechęcili, że czasami trzeba sporo się naklikać by coś zarobić.
Ale najbardziej się dziwię tym, co zarejestrowali się na Clixsense i nic nie kliknęli lub szybko odpuścili bo chyba każdy użytkownik tego forum wie, że tam się zarabia nie na klikach ale przede wszystkim na ankietach, które dość często wpadają.
Pamiętajcie, ja tam zarejestrowałem się 2 Kwietnia tego roku. Na początku idzie ciężko bo zbierałem miesiąc na pierwszą wypłatę czyli 8$. A w do chwili obecnej mam zarobione $67.79.

Początki są zawsze trudne ale od czegoś trzeba zacząć i polecać, by się rejestrowali z Waszych refflinków.

Powodzenia wszystkim w zarabianiu i jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy się zarejestrowali z mojego linka.
23-07-2015 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #13
RE: Buxy dla początkujących
Moi drodzy koniec Lipca 2015 skłonił mnie do małych refleksji i podsumować, którymi chciałem się z Wami podzielić.
Jak zapewne wiecie przygodę z buxami zacząłem od Kwietnia 2015 roku traktując to trochę jak zabawę czy dodatek do tego, że praktycznie cały czas mam komputer w pracy włączony i staram się zarabiać będąc w pracy lecz czasami także zdarza mi się włączyć laptopa w domu by coś poklikać.
No ale dość wstępu, czas podzielić się moimi uwagami na temat serwisów, które mi osobiście coś wypłaciły.

Oczywiście numer 1 to Clixsense. Od rejestracji 3 Kwietnia 2015 do dzisiaj na moim koncie w zakładce zarobki Total widnieje 70$. Z samych klików mało oczywiście lecz trafia się sporo ankiet, na których się głównie zarabia i trochę zadań też zrobiłem więc ten bux jest na pewno numerem jeden. Nie można co prawda wynajmować poleconych ale jak wpadają ankiety to szybko się zbiera.
Mam kilku poleconych lecz tylko jeden klika regularnie plus żona w pracy, jak jej przypomnę Smile

Numer 2 to Cashnhits, który pozwolił mi wypłacić mniej więcej od połowy Kwietnia 2015 około 9$. Bux jest wypłacalny lecz czasami trwają jakieś prace "remontowe" i na przykład niekiedy nie da się do niego zalogować. Ale nie podlega dyskusji, że te parę dolców na PayPal wpadło Smile

Trafficmonsoon wypłacił mi do dnia dzisiejszego 5$ a obecnie zbieram na następny próg do wypłaty czyli 5$. Dla mnie to platforma do klikania ale dla wielu innych to program do całkiem czego innego.

Neobux. Najstarszy płacący bux obok Clixsense , który mi wypłacił ponad 5$. Lecz tutaj trzeba wiele wiele cierpliwości. Ja mam wynajętych 9 Rented Refferals którzy jak to wynajęci, klikają jak chcą. Mam też kilku bezpośrednich poleconych ale z nich klika tylko jeden Sad.

Marketagent. Raz tylko miałem w tym programie ankietę do zrobienia i dostałem 2,46 euro.
https://panel.marketagent.com/Register/A...UID=907010

Cashtream. Do tego buxa mam sentyment bo jako pierwszy mi wypłacił chyba 0,22$ Smile
Zbiera się bardzo powoli i mozolnie ale jednak wypłaca i zagladam na niego od czasu do czasu by coś wyklikać Smile
Aha, wypłacił mi dotychczas 1,51$.
http://www.cashtream.com/index.php?ref=Leos2005

Alexamaster. To nie jest bux ale surfbar. Pomyślałem sobie, że jak mam w pracy włączony komputer to można spróbować.
No i rzeczywiście, codziennie coś surfuje a ja nie muszę tego oglądać. Przez ostatnie parę dni mieli kłopoty techniczne ale teraz już działają na normalnym poziomie. Wypłacił mi 1$ a w tej chwili mam 0,78$ więc pewnie za parę dni zlecę wypłatkę następnego dolarka.
http://system.alexamaster.com/index.php?Master=17107

Wiem, że są pewnie jeszcze inne wypłacalne programy ale ja też muszę pracować w normalnej 8-godzinnej pracy więc nie dam rady klikać na wszystkich a założyłem sobie, że nie wkładam swych prywatnych pieniędzy w różne programy zarobkowe, gdyż co tu dużo mówić, jestem strachliwy i boję się, że ich nie ogarnę i stracę "realną" kasę Smile

Jak wytrwam dalej w tych programach to napiszę pewnie pod koniec Września 2015 czy cos więcej udało mi się z nich "wycisnąć".

Pozdrawiam serdecznie wszystkich klikaczy, którzy mogą się często nudzić w pracy Smile
Glosy: kasia1694f (+1)
29-07-2015 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #14
RE: Buxy dla początkujących
Ale mi długi post wyszedł, jasny gwint Smile
Ale to w godzinach pracy pisałem więc luz, może być Big Grin
30-07-2015 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dk2RR Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 326
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 154 +

Forum Gold: 16.00
Post: #15
RE: Buxy dla początkujących
Fajnie to sobie prowadzisz i wgl, ale nie lepiej było by ci założyć dziennik?

Wykonam boty: https://zarabiam.com/Temat-wykonam-Boty-167399
31-07-2015 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: Buxy dla początkujących
Myślałem o dzienniku ale jakos łatwiej mi się tutaj pisze tak na bieżąco.

I nadal Clixsense rządzi, wczoraj dwie ankiety i dzisiaj tak samo Smile
Jak spojrzałem w statystyki to do końca Czerwca 2015 zarobiłem 30$ a w samym Lipcu 2015 było ponad 44$ więc fajnie to idzie powoli do przodu. No i jeszcze raz podkreślam: bardzo mało czasu w domu nad tym spędzam a większość w pracy więc tym bardziej większa radocha Smile
31-07-2015 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: Buxy dla początkujących
W cashnhits dali od dziś konto premium za darmo bodajże na 3 dni, kto chce niech spróbuje. Ja tam spokojnie między 10 a 15 centów wyciągam klikając w pracy Smile
04-08-2015 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: Buxy dla początkujących
Witajcie moi mili.
Jak wiecie juz zapewne ze mnie jest klikacz ostry ale bez przesady.
Niedawno przyjrzałem się Trafficmonsoon bliżej, trochę poczytałem i popytałem i odkryłem coś, o czym nie miałem pojęcia.
Mianowicie to, że jeśli wasz polecony klika tu na reklamy tzw. Cashlinks ten kto go polecił zarabia 100% z jego klików. NIEWIARYGODNE!!!
To znaczy na przykład jeśli Wasz polecony wyklikał np. 10 centów to Wy też dostajecie te 10 centów.
Oczywiście jest jeden haczyk: aby je dostać trzeba codziennie w tym programie wyklikać 10 reklam aktywacyjnych bo inaczej nic nie dostaniecie ale to trwa nie więcej jak 5 minut.
Powiem szczerze, że dla zwykłego klikacza jak ja ta informacja była wręcz euforyczna Smile
Oczywiście ten program służy też do wielu innych celów ale ja jestem cykor w wydawaniu kasy i tylko klikam.

Kto chce spróbować to serdecznie zapraszam

https://trafficmonsoon.com/?ref=Leos2005

Mam nadzieję, że komuś tą informacją pomogłem choć pewnie gdzieś na forum o tym pisano ale nie zawze da się ogarnąć całe forum bo jest tu dużo użytkowników i chyba jeszcze więcej gości a wyszedłem z założenia, że im więcej na ten temat się napisze tym więcej osób będzie mogło skorzystać z tego programu i zacząć coś sobie skrobać tzn. zarabiać Smile
05-08-2015 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

full2000 Offline
OSZUST POŻYCZKOWY
*

Liczba postów: 3,824
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 180.01
Post: #19
RE: Buxy dla początkujących
Jeżeli ktoś jest w stanie zarabiać konkretne kwoty na buaxch to chylę czoła. Sukces w buxach niejako wymaga sporej wiedzy i determijacji tudzież inwestycji.
Dla mnie buxy to strata czasu. Mam doświadczenie, zarabiałem nawet spore kwoty w buxach ale poświęcony czas był wart więcej.Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2015 23:34 przez full2000.)
05-08-2015 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: Buxy dla początkujących
(05-08-2015 12:48)full2000 napisał(a):  Jeżeli ktoś jest w stanie zarabiać konkretne kwoty na buaxch to chylę czoła. Sukces w buxach niejako wymaga sporej wiedzy i determijacji tudzież inwestycji.
Dla mnie buxy to strata czasu. Mam doświadczenie, zarabiałem nawet spore kwoty w buxach ale poświęcony był wart więcej.Smile

Niektórzy zarabiają więcej, niektórzy mniej Jeszcze inni nie mają głowy, chęci, czasu czy cokolwiek innego lub po prostu nie ogarniają czegoś bardziej skomplikowanego jak PPI, PPA i inne sprawy.
Dla mnie buxy to tak naprawdę dodatek do pracy bo jak masz 8 godzin w robocie kompa włączonego i często się nic nie dzieje , to sobie klikasz i nikomu tym krzywdy nie robisz i coś tam powoli skrobiesz sobie te centy na PayPal.
Oczywiście niektórzy i tak inwestują w nie swoja kasę prywatną ale ja sobie założyłem, że tego nie zrobię.
A zacząłem sobie klikać tak na początku Kwietnia 2015, w pracy oczywiście i tak na spokojnie, na wielkim luzie na dzień dzisiejszy ze wszystkich buxów wypłacalnych, które klikam na PayPal uzbierało się ponad 60$.
Oczywiście kwota nie jest oszałamiająca i jest tylko dodatkiem do regularnej pensji
ale sobie na spokojnie coś wyklikam, zrobię ankiety i nie zamartwiam się czy moje zainwestowane pieniądze się zwrócą czy może już ileś setek $ są utopione, jak wielu użytkowników tego forum.
Pełen luz stary, bez stresu, mało ryzyka więc i zarobek duży być nie może Smile

A czy to dobrze czy źle każdy może sam ocenić. Ja po prostu dużego ryzyka nie lubię.
05-08-2015 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? patulsky1337 75 28,704 10-08-2016 11:05
Ostatni post: gosc123456
Thumbs Up Buxy Grubego - Dziennik. Grubykesz 86 19,338 16-06-2016 10:09
Ostatni post: Grubykesz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości