Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leadmore – Rekrutacja !

Autor Wiadomość
hunterpl444 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 987
Dołączył: Aug 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 43.00
Post: #261
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Sprawdź:
(26-06-2015 16:45)piotrekprorok napisał(a):  @[Voldir] od początku wiedziałem że tak będzie Wink Poza tym mentorzy, którzy uczą wiedzy zawartej na forum Lol

Ciekawe chciałbym ta wiedzę zobaczyć na forum
26-06-2015 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Damascenonn Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 30.00
Post: #262
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(26-06-2015 16:42)Voldir napisał(a):  Kto następny?

No to kolej na mnie Big Grin

Ok, akceptowalem wszystkie zgloszenia do mnie, wybralem osoby ktore wedlug mnie beda przy odrobinie pomocyw stanie cos zarobic. Osoby ktore do mnie aplikowaly, polecam sprawdzic email, tam bedzie wszyystko napisane (ten na ktore zalozyliscie konto w leadmore )0


Przepraszam wszystkich ktorych odrzucilem, ale Wasze podania byly bardzo slabe (czyt. nic nie napisaliscie o sobie ) lub takie osoby nie potrzebowaly mentora.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2015 16:55 przez Damascenonn.)
Glosy: autoshot38 (+1)
26-06-2015 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piotrekprorok Niedostępny
Banned
*

Liczba postów: 4,401
Dołączył: Dec 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #263
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(26-06-2015 16:53)hunterpl444 napisał(a):  
(26-06-2015 16:45)piotrekprorok napisał(a):  @[Voldir] od początku wiedziałem że tak będzie Wink Poza tym mentorzy, którzy uczą wiedzy zawartej na forum Lol

Ciekawe chciałbym ta wiedzę zobaczyć na forum

Co Ty myślisz, że na forum nie ma jak założyć bloga? Nagrać filmiki czy co?
Glosy: AnnaKa (+2)
26-06-2015 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Toskan Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 770
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 213 +

Forum Gold: 8.00
Post: #264
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Ja tutaj widze bledne kolo...z jednej strony ludzie ktorzy cos potrafia, a chcieliby poznac metody zarobku innych, a z drugiej strony kompletne nowicjusze. Metoda selekcji nalezy do mentorow...ciezki orzech do zgryzienia! Jak to powiedzial moj mechanik po otwarciu maski zalanego silnika...Jak tu nie pic?!

Toskan, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2013.
26-06-2015 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hunterpl444 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 987
Dołączył: Aug 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 43.00
Post: #265
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(26-06-2015 16:57)piotrekprorok napisał(a):  
(26-06-2015 16:53)hunterpl444 napisał(a):  
(26-06-2015 16:45)piotrekprorok napisał(a):  @[Voldir] od początku wiedziałem że tak będzie Wink Poza tym mentorzy, którzy uczą wiedzy zawartej na forum Lol

Ciekawe chciałbym ta wiedzę zobaczyć na forum

Co Ty myślisz, że na forum nie ma jak założyć bloga? Nagrać filmiki czy co?

Jak zaczniesz zarabiać po 20-30 tyś w tedy zacznę z tobą dyskusję

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2015 17:27 przez hunterpl444.)
Glosy: Haxite (+1), patryk0407 (+1)
26-06-2015 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Voldir Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,774
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 591 +

Forum Gold: 0.00
Post: #266
RE: Leadmore – Rekrutacja !
@[piotrekprorok]
Może i fajna inicjatywa ze strony LM, ze względu na to, że nie mają normalnego systemu poleconych, no to chcieli pójść na rękę nowym partnerom i pomóc zdobywać wiedzę pod okiem mentora, ale pobieranie prowizji "ucznia" na "wynagrodzenie" mentora, jest słabym zagraniem.

@[hunterpl444]
Znam paru mentorów, którzy "mentorowali" jeszcze na firesubie na samym początku, kiedy zacząłem się tym interesować. Były to wakacje ubiegłego roku, ale nie o to chodzi. Wiem, co niektórzy "mentorzy" oferowali i czego uczyli. Kiedyś @[piotrekprorok] udostępnił za darmo "wiedzę", którą mentorzy napajali swoich uczniów i na podstawie, której powstało wiele poradników za grube $$, pod nazwą: "vademecum spamu". Niestety wszystkie, te nauki opierały się tylko i wyłącznie na spamie gdzie popadnie.

"Jak zaczniesz zarabiać po 20-30 tyś w tedy zacznę z tobą dyskusję"

Strasznie prostackie stwierdzenie, bo Twoja interpunkcja i stylistyka nie błyszczy, ale do rzeczy.
Nie każdy musi zarabiać na tym samym serwisie, poza tym w różnym czasie ludzie zaczynali zarabiać. 20-30 tysięcy w ile? dzień? miesiąc? rok? 5 lat? Sprecyzuj troszkę swoją wypowiedź. Gdybyś śledził uważniej forum, to zauważyłbyś wcale nie małe zarobki piotrka na firesubie, które zresztą z podziwem śledziłem. Troszkę więcej pokory, bo nie wszyscy obwieszczają oficjalnie ile zarobili i nie każdy aplikuje na mentora, bo najzwyczajniej może nie ma na to czasu, a nie ze względu na to, że brakuje mu wiedzy, żeby uczyć innych.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2015 18:38 przez Voldir.)
26-06-2015 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piotrekprorok Niedostępny
Banned
*

Liczba postów: 4,401
Dołączył: Dec 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #267
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(26-06-2015 17:16)hunterpl444 napisał(a):  Jak zaczniesz zarabiać po 20-30 tyś w tedy zacznę z tobą dyskusję


Chłopcze o czym Ty tu do mnie mówisz Smile Nie lubię się chwalić więc skończę tą dyskusję Smile
Glosy: mucios (+1), selfie (+1), kariolmax (+1), Voldir (+1), AnnaKa (+2), szyweg (+1)
26-06-2015 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szyweg Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 476 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 81.00
Post: #268
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Hunterpl444 miałem tylko zapytać czy próbujesz się pochwalić czy pożalić ? Ale dorzucę jeszcze - jak na siłę chcesz się pochwalić ile to nie zarabiasz to wstaw sobie po prostu sygnaturę. A może jest to tak, że zrezygnowałeś z mentorowania i teraz chcesz wszystkim pokazać ile to nie stracili ?
(20-06-2015 18:36)hunterpl444 napisał(a):  Kochani wszyscy czytali wypowiedz Pana Arka i popieram w 100%. Każdy z mentorów ma was nauczyć stałych zarobków. Nikt nie obiecuje gruszek na wierzbie w kilka dni. Powiem tak ja siedzę w subach 1,5 roku i zarabiam tyle miesięcznie co najniższa krajowa przez rok (nie kiwnąć palcem na oko 12 x 1300 chyba Big Grin). Jeżeli ktoś myśli że Menotr na dzień dobry powie wam tu i tak mylicie się. Mamy was ukierunkować pokazać, nauczyć a dla najlepszych sam obiecałem że zdradzę nisze na których będziecie zarabiali kilka lat.
Z tego co piszecie ja wam mam zdradzić wszystko w tydzień gdzie ja do tego dochodziłem 1,5 roku ucząc się na własnych błędach. Jeżeli myślicie tak nie składajcie podań to nie akcja charytatywna zgłosiłem się do programu żeby przekazać moją wiedzę i czerpać z tego dodatkowe korzyści nie ma co ukrywać. Ale mentorzy zostali po to wybrani z kilkudziesięciu zgłoszeń żeby was nauczyć STAŁYCH ZAROBKÓW a nie jednorazowych nisz. Pamiętajcie że my Mentorzy będziemy dążyć do tego żebyście zarabiali coraz więcej i regularnie to też nasza prowizja z tego płynie.

(26-06-2015 17:16)hunterpl444 napisał(a):  
(26-06-2015 16:57)piotrekprorok napisał(a):  
(26-06-2015 16:53)hunterpl444 napisał(a):  
(26-06-2015 16:45)piotrekprorok napisał(a):  @[Voldir] od początku wiedziałem że tak będzie Wink Poza tym mentorzy, którzy uczą wiedzy zawartej na forum Lol

Ciekawe chciałbym ta wiedzę zobaczyć na forum

Co Ty myślisz, że na forum nie ma jak założyć bloga? Nagrać filmiki czy co?

Jak zaczniesz zarabiać po 20-30 tyś w tedy zacznę z tobą dyskusję


szyweg, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2012.
Glosy: Voldir (+1)
26-06-2015 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kariolmax Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,100
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 17.18
Post: #269
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Ja stanę jako obiektywny "mostek" między dwoma Panami.

No więc nie powiem że hunter źle uczy, w końcu są to początki (sam powiedział, że wiedzę ma do przekazania w ciągu 3 miesięcy - wg. programu) i głupotą z jego strony byłoby dawanie od razu dobrych nisz skoro i z tymi wyszło jak wyszło (dwóch podopiecznych promowało linki z hc) - mogła być to jakaś forma weryfikacji podopiecznych, niczego nie możemy wykluczyć. Smile

Natomiast Piotrek sam jest negatywnie nastawiony do wszystkich poradników, mentoringu - wcale mu się nie dziwię, w końcu sam zostałem "oszukany" na spore jak dla mnie pieniądze na poradnikach, jednakże powinien dać hunterowi spokój - w końcu nie wiemy jakiej wagi są te problemy rodzinne.

W gruncie rzeczy to Piotrkowi zawdzięczam moje zarobki i nie pozwolę na niego najeżdżać!
Glosy: piotrekprorok (+1), szyweg (+1)
26-06-2015 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Voldir Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,774
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 591 +

Forum Gold: 0.00
Post: #270
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(26-06-2015 18:42)szyweg napisał(a):  Hunterpl444 miałem tylko zapytać czy próbujesz się pochwalić czy pożalić ? Ale dorzucę jeszcze - jak na siłę chcesz się pochwalić ile to nie zarabiasz to wstaw sobie po prostu sygnaturę. A może jest to tak, że zrezygnowałeś z mentorowania i teraz chcesz wszystkim pokazać ile to nie stracili ?
(20-06-2015 18:36)hunterpl444 napisał(a):  Kochani wszyscy czytali wypowiedz Pana Arka i popieram w 100%. Każdy z mentorów ma was nauczyć stałych zarobków. Nikt nie obiecuje gruszek na wierzbie w kilka dni. Powiem tak ja siedzę w subach 1,5 roku i zarabiam tyle miesięcznie co najniższa krajowa przez rok (nie kiwnąć palcem na oko 12 x 1300 chyba Big Grin). Jeżeli ktoś myśli że Menotr na dzień dobry powie wam tu i tak mylicie się. Mamy was ukierunkować pokazać, nauczyć a dla najlepszych sam obiecałem że zdradzę nisze na których będziecie zarabiali kilka lat.
Z tego co piszecie ja wam mam zdradzić wszystko w tydzień gdzie ja do tego dochodziłem 1,5 roku ucząc się na własnych błędach. Jeżeli myślicie tak nie składajcie podań to nie akcja charytatywna zgłosiłem się do programu żeby przekazać moją wiedzę i czerpać z tego dodatkowe korzyści nie ma co ukrywać. Ale mentorzy zostali po to wybrani z kilkudziesięciu zgłoszeń żeby was nauczyć STAŁYCH ZAROBKÓW a nie jednorazowych nisz. Pamiętajcie że my Mentorzy będziemy dążyć do tego żebyście zarabiali coraz więcej i regularnie to też nasza prowizja z tego płynie.

(26-06-2015 17:16)hunterpl444 napisał(a):  
(26-06-2015 16:57)piotrekprorok napisał(a):  
(26-06-2015 16:53)hunterpl444 napisał(a):  
(26-06-2015 16:45)piotrekprorok napisał(a):  @[Voldir] od początku wiedziałem że tak będzie Wink Poza tym mentorzy, którzy uczą wiedzy zawartej na forum Lol

Ciekawe chciałbym ta wiedzę zobaczyć na forum

Co Ty myślisz, że na forum nie ma jak założyć bloga? Nagrać filmiki czy co?

Jak zaczniesz zarabiać po 20-30 tyś w tedy zacznę z tobą dyskusję


@[szyweg]
No to bardzo ciekawa sprawa. Ktoś tu chyba za dużo Andersena się naczytał. Hunter zaraz napisze, że drugą połowę, kosztowały go podatki beka

@[kariolmax]
Nie ma co się dziwić. Jesteś od marca 2013 roku na forum, a nie zauważyłeś, że wiedza 80% mentorów opierała się na nauce spamu? Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2015 18:51 przez Voldir.)
Glosy: piotrekprorok (+1), szyweg (+1)
26-06-2015 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Leadmore-użytkownik jest nieaktywny Invictum 5 2,663 26-11-2017 22:15
Ostatni post: Czaq
  Leadmore - Kolejna rewolucja ! Odbierz nagrody na które zasługujesz. MonikaLeadmore 193 38,233 24-11-2017 22:50
Ostatni post: mahuzz
  "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA wydra87 11 4,437 02-04-2017 22:09
Ostatni post: Cwany
  Szukam osoby, która wypłaci mi pieniądze z leadmore AimBoster 5 2,604 27-03-2017 20:10
Ostatni post: Początkujący
Star Konkurs noworoczny - Mój rok z Leadmore Leadmore 33 8,962 18-01-2017 09:52
Ostatni post: Glexab

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości