Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! » Zarabiaj stabilnie! Dowody wypłat! Zarabiaj bez inwestycji ! Inwestuj zarabiaj jeszcze więcej ! Graj w gry multiplayer! Sprawdź!

Autor Wiadomość
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #431
RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU !
Sprawdź:
Biznes tutaj mogą zrobić cierpliwe osoby z nieco większym kapitałem niż 10 czy 40 $ Smile

Przy zamianie wartość akcji wynosiła 1$. Obecnie jeszcze przed pierwszym naliczeniem można je już nabyć za 59 centów. Nie wiadomo czy po naliczeniu cena wzrośnie czy spadnie ale jak skończy się panika i ludziom odechce się wyprzedawać z każdym tygodniem cena ta będzie stopniowo rosła. Na jakiej wartości się ona zatrzyma można się tylko spodziewać ale ja liczę nawet na 20 centów.
Postaram się kupować te akcje jak najtaniej i zobaczę jakie będą naliczenia. Admin obiecał za 5 miesięcy kupić te akcje 10% drożej czyli jak się domyślam po 1.10$ za sztukę. Cena niech spada ja się z tego cieszę, bo produkty będą zarabiać coraz więcej.

Co do LC mam nadzieję, że kranik jakoś wpłynie na to. Jest jeszcze do rozwiązania kwestia samego reklamowania w LL i życia na stronie. Jeśli to ogarną może być całkiem ciekawie dla cierpliwych osób.

Do naliczeń za shares możemy się przyczynić reklamując i polecając serwisy LL Smile Tam są programy partnerskie, które dadzą zarobić i dodatkowo im więcej tam klientów tym wyższe naliczenia w LL Smile

Hejtują zazwyczaj osoby, które chciały by się zbyt szybko i łatwo dorobić. W serwisach w których jest to możliwe więcej osób traci jeszcze większą kasę niż zarabia. Z wyjątkiem tych w których wynagradzani jesteśmy za pracę a nie za inwestycję Smile

Ja Wam mówię, że LL pożyje długo i jeszcze nie jedna osoba sporo tutaj zarobi. Tylko trzeba myśleć Smile Osobiście zostaję w programie z obecnym stanem 20$, 369 shares i 236 LC (jeśli ich cena jeszcze spadnie będę miał ich 636 bo mam wystawioną ofertę kupna) - Dlaczego jestem zaopatrzony w tą skromną ilość LC ? Dlatego, że nie wiadomo co się z tym wydarzy a może się zdarzyć tak, że będzie można kiedyś na tym sporo zarobić Smile

Chciałbym docelowo zaopatrzyć się w około 1000 shares tak aby mieć 1% udziałów w zarobkach serwisów: topup.zone, wylicytuj.to, wymianasms.pl oraz 2btc.pl Smile To też za jakiś czas może być niezła kasa bo jak się serwisy rozwiną i razem wzięte będą zarabiać po 500$ dziennie co jest wynikiem do zrobienia bez najmniejszego problemu to osoby, które teraz się wyprzedały będą sobie pluć w brodę Smile 35$ tygodniowo za posiadanie 1000 akcji o jakiejś tam wartości to całkiem przyzwoity wynik Smile To tylko takie spekulacje. Może nie udać mi się dojść do 1000 shares, może też być nieco gorzej lub o wiele lepiej Smile Zobaczymy a tymczasem niech zbijają cenę akcji na razie mam na nie odłożone 20$ ale jeśli naliczenia nie będą na poziomie mniejszym niż 0.01$ za akcję to będę je kupował nadal i wrzucał stopniowo kolejne pieniądze w ten biznes.

[Obrazek: 320x50.png]
19-08-2015 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
saq714 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 121 +

Forum Gold: 22.00
Post: #432
RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU !
Powiedz mi skąd ta pewność u Ciebie ze admin nie zwinie interesu po 4,5 miesiąca? W PV Rysio pysio też obiecywał wielkie pieniądze, a jak się skończyło każdy który jest w temacie wie doskonale. Ja osobiście wycofalem się z serwisu i nie czuję ze popełniłem błąd. Jestem na delikatnym plusie mimo iz wyprzedalem swoje lp, nie było w tym paniki. Na pewno nie będę pluł sobie w brodę jeśli okaże się że program będzie wyplacal.

Nie ufam MrKB. I dla mnie lucrelab jest skończony. Takie zmiany zapowiada się z wyprzedzeniem, by inwestorzy wiedzieli co ich czeka, oraz ich pieniędzy... tutaj admin nas olał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2015 19:16 przez saq714.)
19-08-2015 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #433
RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU !
Rysio Pysio obiecywał a ja z 77$ wypłaciłem prawie 600$ i do dzisiaj wypłacam tam kasę a już dawno nic nie robię. W ciągu tygodnia wpadnie kolejne 17$ i wypłacą mi to standardowo tak jak ostatnio po 7 dniach od zlecenia.

Rysia Pysia skazywali przez okrągły rok na wieczne męki w działach "SPAM" a jego biznes, którym już rzekomo nie zarządza płaci nadal. Zobacz na naliczenia tam. Nie są wcale takie tragiczne, chociaż ja już dawno nie klikam. Ci co wiedzieli na ile mogą zaufać i nie wychodzili zarobili jeszcze więcej. Gdyby nie moje pomyłki to nie wypłaciłbym 600$ tylko z 2600$ albo i jeszcze więcej Smile

LucreLab w porównaniu do PV już teraz ma więcej produktów. A na rozwój ma jeszcze mnóstwo czasu.

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2015 11:20 przez kolorpurpury.)
20-08-2015 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
m1kie Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 110
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #434
RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU !
Dodatkowo powiem ze nie dostalem wyboru shares/LC tylko od razu wrzucono mi coinsy za wartosc 1/2 moich LP, mialem nieco ponad 80k dostalem 400 LC czyli teraz warte jest to smieszne pieniadze - wtedy od razu po wymianie warte bylo 45k LP... Piszac do supportu o co chodzi oraz czy moga mi to wymienic na shares odpisali krotko i zwiezle " Nie nie mozna"...

Koniec ze wszystkimi hyipo podobnymi szitami, tylko zdzieraja hajs z ludzi, wszystko to byla podpucha. MrKB pisze ze potrzeba im czasu a nie kasy, to czemu nie ma naliczen, skoro sa pieniadze? Nie oszukujmy sie... Zarobili tylko Ci, ktorzy wpieeprzyli na samym starcie duze pieniadze, dziwne jedynie ze to osoby, ktore znaja sie na tym bardzo dobrze ( scamkiller etd.). Oni wyciagneli swoje i nagle wszystko padlo ( 4,5 miesiaca od startu czyli akurat zeby sie zwrocilo + zarobek). Nagle Scamkiller ucichl jesli chodzi o temat lucrelab, a tak to mowil ze jest super i pieknie.
22-08-2015 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Online
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #435
RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU !
Ameryki nie odkryles. W tego typu programach w 95% przypadkow zarabiaja ci co weszli na poczatku oraz ci z duza liczba poleconych.
22-08-2015 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
saq714 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 121 +

Forum Gold: 22.00
Post: #436
RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU !
Niestety program śmierdzi scamem... wypłaty się przeciagaja
22-08-2015 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Online
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #437
RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU !
W poniedzialek maja isc wyplaty. Podobno.
22-08-2015 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michu12345 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 246
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #438
RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU !
Z tego co wiem to scamkiller cały czas siedzi w programie.
Moim skromnym zdaniem jeszcze lucrelab jeszcze długo pociągnie a wypłaty przeciągają się przez prace nad innymi projektami admina jak prosub, wymiana sms, doładowania ale myślę że niedługo wszystko się ustabilizuje. Ja najbardziej czekam na pierwsze kraniki lc i uwolnienie waluty myślę że to może dać solidnego kopa
22-08-2015 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
saq714 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 121 +

Forum Gold: 22.00
Post: #439
RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU !
Ale powiedz mi co osobie która czeka na kasę obchodzi ze admin pracuje nad projektami? Od czego jest regulamin? 5 dni to 5 dni na wypłatę i tyle.
22-08-2015 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Online
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #440
RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU !
Oj tam oj tam. Czego oczekujesz od firemki zajrestrowanej w raju podatkowym? A tym bardziej od jakiegos HYIPa.
22-08-2015 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koparka z programem poleceń tamr Pomocnyjohn 6 1,727 23-07-2023 16:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Jak zarabiac na afiliacji wolf25ss 22 1,348 23-06-2023 16:35
Ostatni post: Hybrid1990
Information Chcesz ZARABIAĆ dodatkowe środki na telefonie? Jest rozwiązanie tomek9256 1 464 09-05-2023 14:00
Ostatni post: Hybrid1990
  MORE DIAMONDS baw się i zarabiaj 2023 hit apka Gosik2207 1 362 25-04-2023 20:58
Ostatni post: Hybrid1990
  MORE DIAMONDS baw się i zarabiaj 2023 hit apka Gosik2207 1 345 25-04-2023 20:40
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości