Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 28 Głosów - 2.68 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL » Dążenie do celów

Autor Wiadomość
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #541
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Sprawdź:
Teraz szczerze mówiąc to sam nie wiem gdyż wielu osobom które zaczynały przed lutym TM zamroził wszystkie paczki, część inwestowała po akcji zamrożenia paczek a aktywni poleceni się dodali nawet Ci zamrożeni z których obecnie nic nie mam. Tak więc nie mam pojęcia Smile
18-05-2016 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
wiezaawieza Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 536
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 74 +

Forum Gold: 0.00
Post: #542
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Mówisz, że nie warto wchodzić w TM z inwestycją mniejszą niż 2k. Wiec mam pytanie Big Grin

Czy Inwestując powiedzmy 500zł miesięcznie przez cztery miesiące i reinwestując wszystko cały czas przez ten czas jest sens wchodzić? Jest może kalkulator jakiś ile bym zarobił dzięki temu np. przez rok?
18-05-2016 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #543
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Wątpię żeby TM przetrwał jeszcze rok, jeśli już to po jakiś kolejnych cyrkach i restartach.
18-05-2016 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #544
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Siemka

W ciągu ostatnich paru dni same problemy, pierwszy to włamanie na moje konto Payza. Hacker czy ktokolwiek to był zlecił przelanie środków które się tam znajdowały na adres BTC jednak w porę udało mi się zgłosić to supportowi Payza i transakcja ta została zatrzymana Huh

Jednak konto zostało zawieszone i od 2 dni czekam na akceptacje weryfikacji. Do jej czasu nic nie wypłacam z Trafficmonsoon. Kolejne problemy czy zawirowania dotyczą sklepu internetowego. Miałem wystartować dzisiaj ale rusza prawdopodobnie jutro lub pojutrze najpóźniej, więc w sumie dużego poślizgu to nie ma Big Grin

Odnośnie sklepu internetowego znalazłem w końcu firmę od pozycjonowania, umowa spisana, cena nieco utargowana jednak tak 450 zł netto muszę na miesiąc wydać. Liczę, że skoro tyle zapłacę efekty będą szybko widoczne ^^

Współpracuje jeszcze z inną firmą od pozycjonowania której płacę co miesiąc 150 zł a tu już po 3 miesiącach w niektórych frazach jestem w top 10 więc mimo dużo niższej ceny efekty też są super.


Trafficmonsoon

Stan paczek :

[Obrazek: T6FYc.jpg]

Nareszcie pykło ponownie 200 aktywnych paczek Big Grin Łącznie z zamrożonymi mam już blisko 900 więc gdy reszta zostanie odmrożona będę posiadał nie mała ilość paczuszek.

Wypłatę robiłem tylko jedną 23.05 gdyż jak pisałem od paru dni borykam się z problemami z procesorem płatniczym a do czasu zweryfikowania konta przez Payze nic nie wypłacam z TM

Ostatnia wypłata

[Obrazek: T6pcS.jpg]


MXrevshare

Saldo

[Obrazek: T6rf3.jpg]

Coś tam się rodzi, ze względu na fajne działanie programu postanowiłem zainwestować kolejne 100 - 150$. Powinno to nieco przyspieszyć stan rzeczy w MX Smile

Obecnie dalej 100% reinwestuje i nic nie wypłacam

Forex Paradise

Dalej nieznany i niedoceniany program w Polsce a płaci od bardzo dawna i jest w nim na prawdę wielu użytkowników.

Saldo


[Obrazek: T6xtg.jpg]

Wypłacone ponad $112 a zainwestowane $420. Jak pamiętacie skończył mi się już jeden plan Classic stąd tyle wypłaconych pieniędzy a drugi plan czyli plan Superior zamyka mi się za około pół roku. Jeśli się tak stanie będę do przodu o ładny procencik Smile

Jeśli jesteście ciekawi jakie plany inwestycyjne są w Forex Paradise zapraszam do jednego z moich filmików poświęconym temu programowi

https://www.youtube.com/playlist?list=PL...bPqKoPaLRM

Na koniec nagrałem krótki przegląd tygodnia z programów inwestycyjnych w których działam, miłego oglądania Smile



Glosy: Obamakiller (+1)
01-06-2016 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #545
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Witam wszystkich

Nieco dłuższa przerwa, ciężko coś było mi się zabrać no ale w końcu nadszedł się przemogłem Rolleyes

Sklep internetowy

Sklep ruszył miałem już 2 klientów na razie pozycjonowaniem zajmuje się firma podejrzewam, że w ciągu 3 - 6 miesięcy będą tego efekty i ludzie sami znajdą mój sklep w googlach. Wystawiam też towar na allegro ale trwa to baaardzo długo i w dodatku mam całą masę towaru + ceny ciągle się zmieniają więc do każdego produkty sprawdzam ceny, opisy, zdjęcia. Żmudna robota jak tylko ale mam nadzieje, że będą tego efekty Big Grin

Za niedługo wystartuje też z reklamą w google za około 300 - 400 zł zobaczymy jakie będą tego efekty

Trafficmonsoon

Zacząłem wypłacać hajsik już prawie codziennie więc zarobki miesięczne z TM nieco podskoczą. Obecnie posiadam około 233 aktywnych AdPack

[Obrazek: iMwNO.jpg]

Parę ostatnich wypłat :

[Obrazek: iX5lV.jpg]

[Obrazek: iXGTu.jpg]

[Obrazek: iXJx2.jpg]

[Obrazek: ipoCV.png]

[Obrazek: ipsYu.jpg]

[Obrazek: ipzH2.jpg]


mxrevshare

Tutaj bez zmian wciąż dążę do 100 mini AdPack Smile w ciągu paru dni doinwestuje tutaj mała kwotę

Saldo :

[Obrazek: iXmbc.jpg]

Forex Paradise

Paru poleconych zainwestowało przez co zarobiłem parę $. Sam zainwestowałem ( i wypłaciłem mała kwotę ) po raz 3 w ten program tym razem w kolejny nowy plan. Następnym razem postaram się go w skrócie opisać gdyż jest bardzo ciekawy Smile

Saldo :

[Obrazek: iXOT3.jpg]
20-06-2016 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Trafficmonsoon2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 305
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 40 +

Forum Gold: 0.00
Post: #546
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Może wpadnie ci parę poleconych na MXrevshare, bo niespodzianką na 20000 użytkowników są losowi poleconi, którzy są przypisywani do twojego konta jeśli nie użyli linku od kogoś. Oczywiście jest wiele osób, które mogą otrzymać takie osoby jako polecone, ale zawsze jest szansa Smile

Trafficmonsoon2, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2015.
20-06-2016 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #547
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Przepięknie Ci idzie. Też zakładam sklep, więc będę obserwował! Wink A może i doświadczeniami się wymienimy Big Grin
01-07-2016 09:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
iPlusOfficial Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,124
Dołączył: Oct 2014
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 93.10
Post: #548
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Wszedłem z refa Big Grin Narazie bez inwestycji

// Edit: Ale ja jestem głupi, wszedłem z refa i zalogowałem się na swoje konto xd... Jak cos zarabiac w PV bez iwnestycji, to napisze do Joe, żeby mnie do ciebie przypisał Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2016 18:15 przez iPlusOfficial.)
01-07-2016 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #549
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Siemanko wszystkim

Przez dłuższy czas nic nie dodawałem ponieważ byłem na wakacjach. Baterie naładowane a więc czas zabrać się do pracy Smile

Sklep internetowy

Mimo tego, że za wiele nie robię w celu promocji sklepu ( nigdzie się nie ogłaszam za wyjątkiem allegro ) a tam też nie wystawiłem nawet połowy swojego asortymentu jakoś idzie. Średnio sprzedaje co 2 dni za kwotę około 150 - 200 zł. Teraz tylko zając się drobnymi szczegółami, wymyślić jakąś fajną kampanie reklamową i czekać na żniwa Smile

Z związku z tym, że wydaje mi się to całkiem fajny sposób na zarobek ( nikt mi nigdy sklepu nie zakosi Tongue ) zakładam drugi sklep internetowy Lol
Myślę, że pójdzie mi teraz ze wszystkim o wiele szybciej niż za pierwszym razem i wystartuje w ciągu miesiąca. Mimo wszystko nadal muszę ułożyć sobie wiele rzeczy związanych ze sklepami ponieważ nie wszystko jest takie proste jak się wydaje Sad

Trafficmonsoon

Troszkę się tutaj rozpędziłem i w zeszłym miesiącu wypłaciłem ponad 5000 zł ( zapraszam na moją galerie wypłat pod tym linkiem ) -

DOWODY WYPŁAT

Ten miesiąc wygląda też już bardzo ciekawie myślę, że będzie to najlepszy okres z tego roku dodatkowo pomaga mi w tym kurs dolara który często waha się między 3,96 - 4,00 Big Grin

Już w przyszłym miesiącu mamy mieć odblokowane środki które zostały zamrożone nam blisko pół roku temu smutny Jeśli wszystko będzie po naszej myśli będę miał około 1000 aktywnych AdPack oraz ciekawą sumkę do wypłaty, może będzie na kolejne wakacje Huh

Ostatnio w TM nieco się pozmieniało, mianowicie jeśli chcemy aby nasze paczuszki zarabiały należy oglądać teraz 50 reklam ale 5 sekundowych. W praktyce wydłuża to nasz czas wyklikiwania reklam może do 10 minut.

Pozostałe programy HYIP

Nie będę się tutaj skupiał nad każdym programem w których jeszcze działam napiszę tylko, że Forex, MX mają się dobrze, cały czas do przodu jednak może nie aż tak fajnie jak w TM ale postaram się rozwinąć równie dobrze MX co Trafficmonsoon bo w tym małym programie również drzemie ogromny potencjał Smile

Ogólnie od jakiegoś czasu odpuściłem sobie programy hyip i pewnie któryś raz będę pisał ale postaram się wrócić do tego co było w październiku / listopadzie i po prostu zapier** w tym temacie Jerk

Z Bogiem !
Glosy: wilu2222 (+1)
12-07-2016 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

wilu2222 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #550
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Gratulacje. Fajna sumka będzie do wypłaty jak odblokują środki w Trafficku Smile
12-07-2016 18:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,379 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,296 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,760 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,924 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,551 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości