Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 28 Głosów - 2.68 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL » Dążenie do celów

Autor Wiadomość
fulltime Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 94
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 135.00
Post: #511
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Sprawdź:
To w końcu przez Payza wypłacają czy nie?Smile
09-02-2016 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
jamnik Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 166
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 148 +

Forum Gold: 0.00
Post: #512
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Coś mi się wydaje, że program już jest na finiszu. Póki co mydlenie oczu, a z PayPalem nie pójdzie tak łatwo. Jak się nie uda, to raczej będą ratować swoje dupy niż swoich partnerów Smile
Glosy: full2000 (+1)
09-02-2016 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #513
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Ten dzisiejszy mail o zarabianiu w TM to troche nie na miejscu biorac pod uwage, co sie teraz dzieje w programie Big Grin
09-02-2016 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #514
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Właściciel programu prawdopodobnie zaciągnie pożyczkę aby przywrócić kondycje finansową a po 180 dniach gdy PayPal będzie musiał oddać już pieniądze będziemy mieli na spłatę pożyczki i na dalszy rozwój firmy. Szczerze mówiąc na chwile obecną wstrzymałbym się z wypłatami gdyż tak długo się czeka na wypłaty z Payzy jak i STP być może szybciej będzie wypłacać z przyszłego nowego procesora płatniczego Smile
09-02-2016 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubn2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 20.00
Post: #515
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
jaki bank udzieli 50mln $ pożyczki komuś takiemu jak Charles? I na jakiej podstawie? Da wydrukowanego screeena w banku że na paypalu ma to zamrożone a po odromożeniu odda? pokerface
09-02-2016 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #516
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Moze mu pietruszka w providencie zalatwi. Bez BIKu i innych pierdol Big Grin
Glosy: full2000 (+1), kubn2 (+1)
09-02-2016 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #517
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Cytat:Moze mu pietruszka w providencie zalatwi. Bez BIKu i innych pierdol Big Grin

Wygrałeś życie tym komentarzem HeartHeartHeart

Cytat:jaki bank udzieli 50mln $ pożyczki komuś takiemu jak Charles? I na jakiej podstawie? Da wydrukowanego screeena w banku że na paypalu ma to zamrożone a po odromożeniu odda? pokerface

Udzielić pożyczki może także inna instytucja niż bank, akurat podejrzewam, że z tym nie będzie dużego problemu w Dubaju, znajdą inwestora i tak to może zostać rozwiązane. Pytasz na jakiej podstawie udzielą pożyczki, konto firmowe Trafficmonsoon z pewnością jest na Charlesa więc nawet jeśli te pieniądze są zamrożone przez PayPal to i tak de facto jest w ich posiadaniu i ich właścicielem jest Scoville może uzyskać zaświadczenia, pokwitowania czy cokolwiek innego o fakcie posiadania takich pieniędzy przez PayPal.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2016 14:22 przez Miko93PL.)
10-02-2016 03:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #518
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Cześć wszystkim dziś zaprezentuje Wam nowy program który do końca lutego jest jeszcze w fazie beta a rusza od 1 marca

My Club Ad

Wielu Polskich promotorów uważa ten program za nowy hit 2016 roku ale czy rzeczywiście tak będzie ? Program znajduje się obecnie w fazie beta. Oficjalny start programu przewidziany jest na 1 marca 2016 r. Za jego stworzeniem odpowiada Todd Hirsch z którym bez problemu możecie porozmawiać na Facebooku - KONTAKT DO ADMINA

Plany inwestycyjne

My Ad Cubes oferuje 15% prowizji od zakupów naszych poleconych z pierwszej linii. Jeśli nie chcemy promować programu możemy zarabiać na tzw. Cubes.

[Obrazek: plany-inwestycyjne.jpg?resize=768%2C853]

Jak widzimy tym droższe zakupimy Cubes ( pakiety ) tym większy otrzymamy zwrot z inwestycji ale tym samym dłużej będzie trwać czas pracy tych paczek. Program nie będzie nas ograniczał do określonej ilości paczek a co za tym idzie będziemy mogli posiadać z każdego poziomu dowolną ilość pakietów. Warto zwrócić uwagę, że czas pracy każdych Cubes wyrażony jest w dniach roboczych ! Dodatkowo dodam, że całą inwestycje jak i zwrot z postaci zarobków będziemy mogli wypłacić dopiero po całkowitym zamknięciu inwestycji. Aby Cubes zarabiały należy codziennie obejrzeć 5 reklam jednakże przy paczkach Blue Diamond i Black Diamond nie ma tego obowiązku.

Jeśli zdecydujemy się na zakup Cubes w programie możemy skorzystać z poniższych dostępnych procesorów.

[Obrazek: procesory-p%C5%82atnicze-my-ad-cubes.jpg?w=770]

Małe podsumowanie


Czy polecam inwestycje w tym programie ? Tak ale pod warunkiem, że zainwestujecie pieniądze na plany nie dłuższe niż 40 - 50 dni roboczych i zrobicie to do końca lutego. Program oficjalnie startuje 1 marca i dzięki swojemu unikatowemu systemowi ( nie wypłacamy kaski póki plany się nie zamkną ) oferuje względną stabilność. Tak więc proponuje zakupić Cubes z poziomu bronzu, lub srebra i po zamknięciu się planów wypłacić wkład wraz z zyskiem. Nie uważam, że program przestanie płacić po tym czasie jednakże w internecie możemy znaleźć wiele opinii o właścicielu tego programu i nie są to miłe słowa jeśli wiecie co mam na myśli Smile

Jeśli chcecie zarabiać w tym programie zapraszam do rejestracji z mojego linku

REJESTRACJA W PROGRAMIE

FOREX PARADISE


Kolejny nowy program w moim arsenale. Program działa już ponad 730 dni i wypłaca od pierwszego dnia jakichkolwiek problemów. Program ten jest o tyle prosty, że oferuje 2 plany inwestycyjne : CLASSIC 430 I SUPERIOR 1777. Pierwszy plan oferuje stopy zwrotu do 430% a drugi do 1777%. Plan Classic jest inwestycją na 154 dni, naliczenia otrzymujemy codziennie a drugi Superior jest planem 12 miesięcznym gdzie naliczenia otrzymujemy co miesiąc jednakże wypłacić cały wkład + zysk możemy po roku.

Classic 430
[Obrazek: plan-classic.jpg]

Powyższa grafika przedstawia stopy zwrotu dla poszczególnych inwestycji ( tym wyższa wpłata tym większy gwarantowany zwrot )


Superior 1777
[Obrazek: plan-2-forex-paradise.jpg]
Powyższa grafika przedstawia stopy zwrotu dla poszczególnych inwestycji ( tym wyższa wpłata tym większy gwarantowany zwrot )


Program jest bardzo popularny jednakże nie w Polsce. Największa grupa użytkowników to tradycyjnie Rosjanie a na drugim miejscu Amerykanie co jest wielką rzadkością w programach HYIP.

[Obrazek: 710848769fb484bb6cf2842cbfd4d2c8.jpg]


Kolejna dobra wiadomość dla osób które zarabiają już z Forex Paradise lub chcących zarabiać z tym programem to fakt, że główne źródło ruchu na stronę pochodzi z wyszukiwarek i social media Facebooka. Gdyby połowa ruchu pochodziła ze stron typu hyip takich jak adbrook to po upadku programu strona traciłaby blisko połowę wejść.

[Obrazek: d0a0d6b2ba1b875c48c2f8ecbee93a71.jpg]

Zapraszam do rejestracji z mojego linku oferuje wiele ciekawych materiałów pomocniczych jak i moją pomoc niemalże 24h

REJESTRACJA W PROGRAMIE


Trafficmonsoon

Na chwile obecną dalej czekamy za procesorem TM aczkolwiek brak jakichkolwiek informacji kiedy zostanie on dołączony do Trafficmonsoon i kiedy będziemy mogli zacząć realizować wypłaty i wpłaty za jego pośrednictwem.

Petycja do PayPala o uwolnienie środków TM gdyby ktoś miał ochotę może ją podpisać ( niewiele brakuje do jej zakończenia )

PETYCJA

Najnowsza wiadomość od Charlesa

Wiemy, że pieniądze zatrzymane przez PayPal zostaną uwolnione (nie stracimy ich). NIe wiemy kiedy dokładnie to nastąpi ale pracujemy nad tym by stało się to najszybciej jak to możliwe.

W czasie tego oczekiwania wszystkie zarobki których pochodzenie związane jest z zasobami na PayPal przejdą w stan OCZEKIWANIA (pending).

1) Zakupione Adpacki przed datą 11 lutego 2016 lub wcześniej przejdą w stan PENDING.

Przyczyną jest to że podział zysków na nich w większości pochodził z zakupów przez PayPal.

2) Wypłaty oczekujące zostana wycofane na konta Account Balance.

3) Zarobki od 11 lutego 2016 albo wcześniejsze zostaną umieszczone jako OCZEKUJĄCE również. Powodem jest to, że pochodziły one także w większości z zakupów przez PayPal.

Kiedy PayPal zwolni nam nasze środki i będą one dostępne do wypłat, wszystkie oczekujące balanse i pozycje zostaną przywrócone do statusu ACTIVE.

Spowoduje to, że znów wszystkie wypłaty ruszą natychmiastowo i wszystkie nowo naliczone prowizje i zarobki z nowych zakupów będą do wypłaty natychmiastowej.

W innych słowach: cały nasz biznes dotknięty kryzysem z Paypal zostaje niejako zamrożony do chwili uwolnienia środków zablokowanych przez PayPal. Cały biznes po blokadzie środków będzie działał tak jak dawniej - bez opóźnień.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2016 17:56 przez Miko93PL.)
Glosy: Erdoi Money (+1)
16-02-2016 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #519
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Dziś przedstawię wiadomości w formie video może co jakiś czas tak będę dodawał wiadomości z programów Smile

My Ad Cubes





Forex Paradise


Omówienie jednego z planów dostępnych w programie.





Prawidłowy depozyt środków





Jeśli zdecydujecie się dołączyć do Forex Paradise otrzymacie ode mnie własną stronę partnerską oraz wiele przydatnych poradników które pozwolą zwiększyć Wam wasze zarobki. Smile

Do następnego
Glosy: Erdoi Money (+1), Obamakiller (+1)
20-02-2016 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #520
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Coś ostatnio rzadko dodaje wpisy na dziennik a dzieje się troszkę w programach w których działam Big Grin

Forex Paradise

Mimo, że program już trochę działa ja działa ja zainteresowałem się nim dopiero około 3 miesiące temu wpłaciłem początkowo nie wielką sumę na plan CLASSIC 430 a ostatnio na plan SUPERIOR 1777 już nieco więcej gdyż ponad $200. Do FP każdego dnia rejestruje się wiele osób i na dzień dzisiejszy program posiada 236 000 użytkowników.

Każdego dnia mogę wypłacać sobie stałą kwotę z tytułu naliczeń z planu CLASSIC 430 aczkolwiek są to groszowe sprawy ponieważ zainwestowałem w ten plan około $40 a cały zwrot z inwestycji wyniesie 188% ponadto po roku z planu inwestycyjnego SUPERIOR 1777 otrzymam około $1517. Planuje także za miesiąc zainwestować w ponownie w plan CLASSIC 430 około $1000 aby otrzymywać dniówki rzędu 40 zł Smile

Stan mojego konta :

[Obrazek: 2ec3604083e84b5c62366866c0a666fe.jpg]

oraz zrzut dokonanych przeze mnie inwestycji

[Obrazek: 990051dffb5db76e4934595586183f1f.jpg]

Nowe nagrania z programu :

Upgrade konta




Plan Classic 430




Plan Superior1777




Chcesz dołączyć do programu ? Zapraszam z poniższego linku
https://forexparadise.biz/home/register/piksomax

mxrevshare

Program obserwuje prawie od samego początku jednakże dopiero teraz postanowiłem zainwestować $100. Zakupiłem 20 mini adpack.

Moje konto :

[Obrazek: e07c75176d01bf259f0b99986e3d3e89.png]

przez 3 miesiące będę reinwestował wszystkie środki a także zainwestuje ponownie małą sumkę aby osiągnąć maksymalną ilość mini adpack. Program polecam osobą które nie posiadają dużej kwoty do inwestycji a chcą sobie nieco zarobić. Program posiada fajne procki płatnicze z czego sam polecam Perfect Money gdyż fee wynosi obecnie 0% Smile

Rejestracja w programie - https://mxrevshare.com/?r=piksomax



My Ad Cubes

Program oficjalnie startuje jutro a mimo to zebrał już ponad 2000 użytkowników, zapowiada się ciekawie mówi się, że będzie to hit 2016 roku zobaczymy Smile

Mimo nieprzychylnych opinii na temat admina uważam, że program jest przemyślany i zrobiony tak aby działał jak najdłużej a 15% prowizji z pierwszej linii powinno przyciągnąć wielu większych i mniejszych promotorów co też przyczyni się do stałego wzrostu liczby użytkowników. Obecnie sam zakupiłem 1 Cubes mimo, że chciałem ich zakupić około 40 lecz nie mogłem zrealizować płatności kartą smutny

Czekam teraz tylko aż podłączą BTC i zainwestuje co nieco zobaczymy czy faktycznie będzie to hit tego roku Smile

Moje konto :

[Obrazek: 99301201cf19b724636d653dc62f2e94.jpg]

Zapraszam także do poniższego nagrania jeśli chcecie się dowiedzieć nieco więcej o programie Smile





Jeśli chcecie dołączyć do tego ciekawego projektu zapraszam do rejestracji z poniższego linku

http://myadcubes.com/join/wdrodzepomilion

Trafficmonsoon

Program działa, nalicza i wypłaca mimo wielkiego hejtu z którym się spotkał po 12 lutym. Nie mówię także, że to co się wydarzyło było słuszne gdyż wiele osób zainwestowała duże pieniądze w ten program a teraz jedyne co im pozostaje to czekać i wierzyć, że wszystkie paczki jak i wypłaty zostaną zrealizowane. Jednak wierze, że tak może się stać i nikt nie zostanie oszukany gdyż mimo wszystko jest to nadal największy program revenue share w internecie i nadal oferuje wielkie zarobki.

Jeśli jesteś zainteresowany program TM zachęcam do zapoznania się z wydarzeniami które zaszły na początku tego roku jak i w lutym. Osobiście mogę także wszystko wytłumaczyć i opowiedzieć o programie.


Konto w programie :

[Obrazek: 2222983b260f8e0e26b5b8fd3bf08ec9.jpg]

Ostatnie wypłaty :

[Obrazek: fc68b9a6f56b183759c04a47c1f3c692.jpg]

[Obrazek: 8b06370548fd622ff0cd7aca22623b88.jpg]


Wszystkie wypłaty doszły po paru sekundach. Smile

Chcesz dołączyć do programu ? Zarejestruj się z linku podanego poniżej

https://trafficmonsoon.com/?ref=piksomax


PODSUMOWANIE

Powyżej opisałem parę programów inwestycyjnych jeśli chciałbyś do któregoś dołączyć lecz nie możesz się zdecydować napisz na PW pomogę Ci dobrać odpowiedni pod Ciebie gdyż każdy z nich się czymś różni, jeden jest nieco bardziej ryzykowny w inwestycji drugi oferuje szybsze zyski a z kolei inny większą stopę zwrotu.

Osoby które dołączą do mojego teamu mogą liczyć na moją pomoc wiele ciekawych poradników i wiele więcej.

Do usłyszenia Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-02-2016 13:42 przez Miko93PL.)
29-02-2016 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,371 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,292 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,756 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,924 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,550 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości