Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 46 Głosów - 3.59 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich

Autor Wiadomość
Leadmore Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 553 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,285.00
Post: #12331
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Sprawdź:
(21-06-2016 09:19)Pomidor napisał(a):  a w jakiej masz sieci? ja mam w Play u konkurencji też sprawdziłem i również nie doszedł chyba coś z tą siecią nie tak
@edit
Piny doszły ale musiałem na nie czekać jakieś 15 min

Zrobiliśmy testy wszystko działa Smile
21-06-2016 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
stachupumpa Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 122
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 28 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #12332
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Kiedy można się spodziewać wypłaty zleconej w niedziele ? Smile
21-06-2016 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leadmore Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 553 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,285.00
Post: #12333
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
(21-06-2016 21:02)stachupumpa napisał(a):  Kiedy można się spodziewać wypłaty zleconej w niedziele ? Smile

Wczoraj zrealizowaliśmy wszystkie wypłaty zlecone do 19 Smile
Powinna być już na koncie.
22-06-2016 07:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
stachupumpa Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 122
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 28 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #12334
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
U mnie nadal oczekująca. Ale zlecone 06.20 po północy wiec rozumiem że już "nie zaliczyłem" się do wypłat do 19 i dzisiaj zostanie wypłacona ? Big Grin
22-06-2016 08:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leadmore Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 553 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,285.00
Post: #12335
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Wypłata zlecona 20.06 jest do wypłat 20.06 Smile
Czyli będzie dopiero realizowana.
22-06-2016 08:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kapka Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 361
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 71 +

Forum Gold: 21.41
Post: #12336
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Kiedy zleconw beda wyplaty z 20? Potrzebuje zeby swietowac urodziny Big Grin
22-06-2016 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jojek89 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 1.00
Post: #12337
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Witam.Chciałby ostrzec wszytkich korzystających z tego oto aliasa http://www.rfv.pl
Jeśli ktoś ma tam cokolwiek radził bym uciekać stamtąd jak najdalej, ponieważ ktoś z zarabiających na leadmore.pl kupił ten szit. Jakiś niecały miesiąc temu ktoś mi się włamał na konto właśnie na tym aliasie, a raczej tak myślałem, do dzisiaj.Założyłem kolejne konto 6 dni temu i co się dzisiaj okazało, że znowu nie mogę się zalogować, jakim cudem??. Login nie do odgadnięcia, z hasłem trochę łatwiej ale najpierw trzeba znać login żeby móc kombinować z hasłem.Linki pozmieniane na linki z leadmore nie moje .Napisałem już do leadmore i mają się tym zająć i wyciągnąć jakieś konsekwencje. Pisze o tym tutaj ponieważ kilkanaście osób korzysta z tego aliasa i jestem na 100% pewny że wam też pozmieniał linki.Lepiej posprawdzajcie wszytko dokładnie.Najlepiej pozmieniajcie sobie parametry np liczę wyświetleń, ponieważ osobnik który to robi jest bardzo cwany, robi link w dupy tak jak wasz nawet wyświetleń jest tyle samo. Jak (hatake kakashi) z naruto. To by było na tyleSmile


A teraz do osoby która to robi a zarazem właściciela tego aliasa. Powiem ci tam.

Masz 3 dni na zmienienie wszystkiego z powrotem na moje linki, (Bo wiem kim jesteś na czym zarabiasz ponad 20 k miesięcznie i gdzie to promujesz) , albo udostępnię całkowiecie za darmo obszerny poradnik jak zarobić żeby się nie narobić, razem z twoimi miejscami których jest kilka lecz główne to v.......com


Jeżeli nie wierzysz, twoja sprawa, ale uwierz mi ja wszystko zniosę ale kurewstwa nigdy, takiego jak w tym momencie, dla mnie ciota jest ciotą i ty nią jesteś i pozostaniesz nią do końca swoich dni. Ja i tak z tym już kończę swoje zarobiłem 200K a ty chyba nie masz zamiaru, skoro robisz to w taki sposób. A co do tych linków ja i tak wszytko usunę i od nowa wrzucę a z tego zrytego aliasa już nie skorzystam i raczej nikt tego nie zrobi wiec siedź sobie tam sam leszczuSmile




3 dni tak jak mówiłem a potem będzie jak na wojnie (będziesz miał z kim walczyć) z 3 konkurentów zrobi ci się 200
Glosy: JOK3R (+1), Majka (+3)
26-06-2016 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Majka Offline
$$$
*

Liczba postów: 19,530
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 13929 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,086.93
Post: #12338
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
(26-06-2016 09:45)Jojek89 napisał(a):  Witam.Chciałby ostrzec wszytkich korzystających z tego oto aliasa http://www.rfv.pl
Jeśli ktoś ma tam cokolwiek radził bym uciekać stamtąd jak najdalej, ponieważ ktoś z zarabiających na leadmore.pl kupił ten szit. Jakiś niecały miesiąc temu ktoś mi się włamał na konto właśnie na tym aliasie, a raczej tak myślałem, do dzisiaj.Założyłem kolejne konto 6 dni temu i co się dzisiaj okazało, że znowu nie mogę się zalogować, jakim cudem??. Login nie do odgadnięcia, z hasłem trochę łatwiej ale najpierw trzeba znać login żeby móc kombinować z hasłem.Linki pozmieniane na linki z leadmore nie moje .Napisałem już do leadmore i mają się tym zająć i wyciągnąć jakieś konsekwencje. Pisze o tym tutaj ponieważ kilkanaście osób korzysta z tego aliasa i jestem na 100% pewny że wam też pozmieniał linki.Lepiej posprawdzajcie wszytko dokładnie.Najlepiej pozmieniajcie sobie parametry np liczę wyświetleń, ponieważ osobnik który to robi jest bardzo cwany, robi link w dupy tak jak wasz nawet wyświetleń jest tyle samo. Jak (hatake kakashi) z naruto. To by było na tyleSmile


A teraz do osoby która to robi a zarazem właściciela tego aliasa. Powiem ci tam.

Masz 3 dni na zmienienie wszystkiego z powrotem na moje linki, (Bo wiem kim jesteś na czym zarabiasz ponad 20 k miesięcznie i gdzie to promujesz) , albo udostępnię całkowiecie za darmo obszerny poradnik jak zarobić żeby się nie narobić, razem z twoimi miejscami których jest kilka lecz główne to v.......com


Jeżeli nie wierzysz, twoja sprawa, ale uwierz mi ja wszystko zniosę ale kurewstwa nigdy, takiego jak w tym momencie, dla mnie ciota jest ciotą i ty nią jesteś i pozostaniesz nią do końca swoich dni. Ja i tak z tym już kończę swoje zarobiłem 200K a ty chyba nie masz zamiaru, skoro robisz to w taki sposób. A co do tych linków ja i tak wszytko usunę i od nowa wrzucę a z tego zrytego aliasa już nie skorzystam i raczej nikt tego nie zrobi wiec siedź sobie tam sam leszczuSmile




3 dni tak jak mówiłem a potem będzie jak na wojnie (będziesz miał z kim walczyć) z 3 konkurentów zrobi ci się 200

Czekam za Poradnikiem Smile Nawet bez recenzji puścimy Tongue

[Obrazek: 33.png]
TOTALbet-FREEBET 25pln
Glosy: Senior (+1), fusek (+1), Boonys (+2), bananmma (+1)
26-06-2016 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szykiryki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,805
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 258.01
Post: #12339
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Podejrzewam, ze TA osoba się nie przejmie takimi groźbami Smile, swoje pewnie już zarobiła w ten sposób...
Jedyna "kara" to chyba zablokowanie środków do wypłaty przez LM...
26-06-2016 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

devilll Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 499
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 164 +

Forum Gold: 10.00
Post: #12340
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Po prostu napisz kto to jest i będzie spalony, zawsze mnie irytuje takie coś, wiem ale nie powiem.

devilll, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2011.
26-06-2016 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 32,085 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise
  Nowa strona pobieraczka (prawdopodobnie) miniek9090 9 3,200 17-12-2013 10:15
Ostatni post: lukasz.t

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości