Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik Nieroba Do Potęgi

Autor Wiadomość
Tropek Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 114 +

Forum Gold: 5.00
Post: #51
RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi
Sprawdź:
(26-02-2015 20:52)alussk8 napisał(a):  Chyba nigdy w życiu nie przestanę się smiać z tych napalonych gimbusów, którzy zarobili 5 zł na subach i "chcą wachlować pieniędzmi przed oczami swoich rodziców". Osiągniesz coś, jeśli zarobisz te pieniądze uczciwie odprowadzając podatki, już nie mówie o samym sposobie zarabiania bo suby są kontrowersyjne.

Masz rację, lepiej łazić po dziennikach i umoralniać ludzi Smile
Chyba nigdy w życiu nie przestanę się śmiać z zawiłych gimbusów, które nie potrafią zarabiać, więc w ramach zazdrości próbują udawać głupiomądrych.
26-02-2015 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
trio Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,349
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 234 +

Forum Gold: 9.00
Post: #52
RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi
Szkoda ze Ci sie nie potoczylo wszystko po Twojej mysli, zawsze bedzie ten kolejny raz. Smile
26-02-2015 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
alussk8 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 265
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 57 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 136.00
Post: #53
RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi
(26-02-2015 21:44)Tropek napisał(a):  
(26-02-2015 20:52)alussk8 napisał(a):  Chyba nigdy w życiu nie przestanę się smiać z tych napalonych gimbusów, którzy zarobili 5 zł na subach i "chcą wachlować pieniędzmi przed oczami swoich rodziców". Osiągniesz coś, jeśli zarobisz te pieniądze uczciwie odprowadzając podatki, już nie mówie o samym sposobie zarabiania bo suby są kontrowersyjne.

Masz rację, lepiej łazić po dziennikach i umoralniać ludzi Smile
Chyba nigdy w życiu nie przestanę się śmiać z zawiłych gimbusów, które nie potrafią zarabiać, więc w ramach zazdrości próbują udawać głupiomądrych.

szkoda tylko, ze nie wiesz ile zarabiam- bo się tym rzadko chwalę.

Zresztą jeśli zarabiam to z czystym sumieniem, a nie okradając ludzi na sub ale tak jak mówiłem to akurat jak ktoś chce to niech sobie robi
27-02-2015 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tropek Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 114 +

Forum Gold: 5.00
Post: #54
RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi
(27-02-2015 16:30)alussk8 napisał(a):  
(26-02-2015 21:44)Tropek napisał(a):  
(26-02-2015 20:52)alussk8 napisał(a):  Chyba nigdy w życiu nie przestanę się smiać z tych napalonych gimbusów, którzy zarobili 5 zł na subach i "chcą wachlować pieniędzmi przed oczami swoich rodziców". Osiągniesz coś, jeśli zarobisz te pieniądze uczciwie odprowadzając podatki, już nie mówie o samym sposobie zarabiania bo suby są kontrowersyjne.

Masz rację, lepiej łazić po dziennikach i umoralniać ludzi Smile
Chyba nigdy w życiu nie przestanę się śmiać z zawiłych gimbusów, które nie potrafią zarabiać, więc w ramach zazdrości próbują udawać głupiomądrych.

szkoda tylko, ze nie wiesz ile zarabiam- bo się tym rzadko chwalę.

Zresztą jeśli zarabiam to z czystym sumieniem, a nie okradając ludzi na sub ale tak jak mówiłem to akurat jak ktoś chce to niech sobie robi

Pewnie nawet nie ma czym Wink

To nie jest okradanie ludzi tylko włączenie im szarych komórek, w pewnym sensie ludzi uczymy jak się poruszać po Internecie Smile
27-02-2015 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

jarekb321 Offline
Banned
*

Liczba postów: 250
Dołączył: Jan 2014
Forum Gold: 17.01
Post: #55
RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi
Podsumowanie miesiąca.


A więc pierwszy miesiąc z leadmore, z dużymi przerwami, zaliczam do udanych. Może kwota nie jest wielce ogromna, ale będę się starał systematycznie, żeby dojść do takich dniówek. Ogólnie do wypłaty mam 203,7zł, bo z freebiza coś tam było, lecz myślę, że pozbieram sobie do tysiąca i wtedy wypłacę. Tak więc dzięki za pomoc wszystkim, którzy mi pomogli i udanych zarobków życzę Big Grin

[Obrazek: Ply0XQ4.jpg]

@[alussk8] Oszukam Ci rodzinę za to offtopowanie Idea btw. ta historyjka o szastaniu kasą była, żeby przyciągnąć większą uwagę, ponieważ lubię czytać opinie i takie różne, innych osób. No i chyba się udało nie? Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2015 19:35 przez jarekb321.)
27-02-2015 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jarekb321 Offline
Banned
*

Liczba postów: 250
Dołączył: Jan 2014
Forum Gold: 17.01
Post: #56
RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi
Marzec


Dziś trochę popracowałem, ale też nie mówię, że się napracowałem. Konta mam w miarę stabilne, więc z tydzień jeszcze pożyją, taką mam nadzieje. Rzecz biorąc, co tu by pisać, bo i tak chyba nikt nie czyta Lol , mam motywację, nastrój mi się poprawił, głównie to zasługa fajnej pogody, a szczególnie tego ślicznego zapachu po deszczach.. jak można tego nie kochać.. Pierwszy dzień pracy w sumie jest cienki, ale coś tam wpadło Cool

[Obrazek: ldaKnU5.jpg]

Nie daje sobie celu na ten miesiąc, ale chciałbym dobić do tysiaka.

Zarobek całkowity - 213.1 zł
03-03-2015 00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal1498 Offline
Gardzę truskulami
*

Liczba postów: 628
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 121 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #57
RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi
Konwerszyn popraw kolego. Zmień tekst na lepszy, zdjęcie też dużo daję, a co najważniejsze TEMATYKA grup pod daną niszę Smile Spróbuj na każdą grupę przygotować inną niszę może to Ci da lepsze efekty Smile
03-03-2015 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jarekb321 Offline
Banned
*

Liczba postów: 250
Dołączył: Jan 2014
Forum Gold: 17.01
Post: #58
RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi
@[michal1498] sęk w tym, że nie pracuje na grupach Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2015 16:59 przez jarekb321.)
03-03-2015 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jarekb321 Offline
Banned
*

Liczba postów: 250
Dołączył: Jan 2014
Forum Gold: 17.01
Post: #59
RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi
Przez dwa dni praktycznie nic nie robiłem, ponieważ nie miałem zaplecza, ale jutro już zaczynam pracę na serio Lol Na szczęście uczęszczam do takiego gimnazjum gdzie nie trzeba w ogóle się przykładać do nauki.. a może to i źle? Sam nie wiem Big Grin

A więc tak :
[Obrazek: 6iN5CUJ.jpg]

Zarobek całkowity - 236.6 zł
05-03-2015 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jarekb321 Offline
Banned
*

Liczba postów: 250
Dołączył: Jan 2014
Forum Gold: 17.01
Post: #60
RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi
Dziś dzień na maxa udany Smile Dotychczas największa dniówka od kiedy zarabiam, oczywiście na subach Cool Co prawda padło mi pare kont, ale zaraz zaczynam robić weryfikacje etc, więc jutro się szykuje na podobny wynik Huh Byłbym zapomniał, bardzo pomogła mi jedna osoba i jestem jej bardzo wdzięczny za rady, nie chce podawać nicku. Wiece sami dlaczego Smile

Tyle zarobiłem własnie ja
[Obrazek: wDCLQNZ.jpg]

Zarobek całkowity - 272,5 zł
05-03-2015 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości