Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve » DOWODY KILKUNASTU WYPŁAT NA KONTO PAYPAL, CAŁY CZAS PŁACI OD KILKU MIESIĘCY - ŚWIETNE MIEJSCE NA INWESTYCJE SWOICH ŚRODKÓW

Autor Wiadomość
cashmaker1 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #371
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
Sprawdź:
Jeszcze jedna sprawa:
w kwietniu, maju i czerwcu, kiedy nie było problemów z płatnościami w obie strony konto PP to było zweryfikowane konto [email protected] (admin z małej litery).
W lipcu, kiedy zaczęły się problemy - konto to niezweryfikowany [email protected] (Admin z dużej litery) - zupełnie inne konto email do tego bez weryfikacji PP.
Później było konto Hsu2012... na gmailu bez weryfikacji.
W sierpniu to tp2012... na gmailu - bez weryfikacji.

Wniosków może być kilka:
- albo gość zwija interes i ściąga jeszcze co się da od naiwniaczków
- albo PP blokuje mu konto i za chwilę serwis się zwinie albo przerzuci na LR.
Hipoteza o wakacjach odpada - jeśli ktokolwiek inwestrował na forexie to dokładnie wie, że tam nie ma wakacji. A przy oczekiwanym zwrocie 8% na tydzień to się używa lewara 10.000 - i tutaj to się zakłada pampersa jak się nie chce stracić (co dopiero mówić o urlopie).

Jeszcze w czerwcu, jak się admin spóźnił 24 godz. z wypłatą i postraszyłem go blokadą PP - kasa znalazła się na koncie w ciągu 15 min.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2012 11:38 przez cashmaker1.)
07-08-2012 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #372
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
patrząc na dowody w różnych miejscach to od startu wypłacał z różnych pp więc hipoteza z blokowaniem raczej nie wchodzi w grę
co do wakacji to na 1 amerykańskim forum wypowiadał się technik - gdy admin odpoczywa on go zastępuje bo we 2 prowadzą hyip, on inwestuje wtedy i wypłaca ale jak nie ma technika to admin go już nie zastąpi bo nie jest programistą

jak na razie płaci codziennie na pp, na lr wypłaty są 2-3 razy w tygodniu tzn albo poniedziałek, środa i piątek albo wtorek i czwartek
ci co czekają na wypłaty na pp to admin weryfikuje bo są takie same dane w systemie podwójnie czy potrójnie - jak już pisałem "namnożyło" się cwaniaczków z x kontami jako poleconymi swojego głównego konta ( proxy itp) by zbierać % na każdym i jak admin "wyłapie" to weryfikuje i banuje tych co kombinują
07-08-2012 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
cashmaker1 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #373
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
(07-08-2012 11:42)tomazzi napisał(a):  patrząc na dowody w różnych miejscach to od startu wypłacał z różnych pp więc hipoteza z blokowaniem raczej nie wchodzi w grę
Właśnie wyżej napisałem z jakich i w jakich okresach - do końca czerwca wyłącznie z jednego zweryfikowanego. Możesz zresztą przejrzeć Twoje wypłaty - jak nie było problemów - zawsze wypłaty pochodziły z jednego i tego samego konta PP.
(07-08-2012 11:42)tomazzi napisał(a):  co do wakacji to na 1 amerykańskim forum wypowiadał się technik - gdy admin odpoczywa on go zastępuje bo we 2 prowadzą hyip, on inwestuje wtedy i wypłaca ale jak nie ma technika to admin go już nie zastąpi bo nie jest programistą
Sporo inwestowałem na forexie i jest dokładnie tak jak napisałem - chcesz zarobić - nie masz wakacji, rodziny, przyjaciół i do pracy bierzesz zgrzew pampersów. Trzeba mieć żelazne nerwy i długo się nie pociągnie tak.
(07-08-2012 11:42)tomazzi napisał(a):  jak na razie płaci codziennie na pp, na lr wypłaty są 2-3 razy w tygodniu tzn albo poniedziałek, środa i piątek albo wtorek i czwartek
Chciałbym obejrzeć przelew z końca ubiegłego lub tego tygodnia.
(07-08-2012 11:42)tomazzi napisał(a):  ci co czekają na wypłaty na pp to admin weryfikuje bo są takie same dane w systemie podwójnie czy potrójnie - jak już pisałem "namnożyło" się cwaniaczków z x kontami jako poleconymi swojego głównego konta ( proxy itp) by zbierać % na każdym i jak admin "wyłapie" to weryfikuje i banuje tych co kombinują
Dziwne, znam wiele osób (poleconych), którzy byli "zweryfikowani" (czekali długo na przelewy) w maju i czerwcu, a obecnie pomimo tego nikt nie dostał kasy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2012 11:59 przez cashmaker1.)
07-08-2012 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #374
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
ja nie mówię tutaj o swoich wypłatach, nie tylko ja wypłacałem i mówię, że w tym okresie czasowym co ja wypłacałem to są w sieci dowody wypłat i z innych kont pp
popatrz w sieci a znajdziesz dowody wypłat z wczoraj pp i lr
jeśli mieli weryfikacje a nie mają przelewu jedynie e-mail do admina na [email protected]
ja 12 zobaczę co i jak bo kończy mi się wtedy depozyt
07-08-2012 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
cashmaker1 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #375
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
(07-08-2012 12:12)tomazzi napisał(a):  popatrz w sieci a znajdziesz dowody wypłat z wczoraj pp i lr
Możesz dać jakiegoś linka do takiego przelewu - bardzo bym sie uspokoił (zresztą pewnie nie tylko ja)
07-08-2012 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #376
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
google grafika, poszukaj Smile
ja swój po 12 zamieszczę, jeśli bym miał tylko sygnały, że jakieś problemy z wypłatami to bym dawał znać tak jak zawsze informuję w temacie na bieżąco co się dzieje, bo status scam na monitorach hyip ma od startu bo nigdy nie płacił monitorom Smile
07-08-2012 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
cashmaker1 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #377
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
(07-08-2012 12:28)tomazzi napisał(a):  google grafika, poszukaj Smile
szukałem Smile ... i nic takiego nie ma, ale skoro wcześniej napisałeś, że są takie przelewy to pewnie je widziałeś. Fajnie by było gdybyś dał linka do takiego przelewu (skoro widziałeś) Smile
07-08-2012 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #378
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
(07-08-2012 12:33)cashmaker1 napisał(a):  
(07-08-2012 12:28)tomazzi napisał(a):  google grafika, poszukaj Smile
szukałem Smile ... i nic takiego nie ma, ale skoro wcześniej napisałeś, że są takie przelewy to pewnie je widziałeś. Fajnie by było gdybyś dał linka do takiego przelewu (skoro widziałeś) Smile

jak bym nie widział to bym nie mówił, pewnych miejsc się nie zdradza ze względu na reklamę i poleconych itp itd
napisałem info do poleconych co dostali w nocy wypłaty na pp by zrobili screeny jak będą
jak dostanę od nich to ich dowód zamieszczę bo swój będę miał za tydzień chyba, że ktoś z czekających teraz dostanie to będzie i jego dowód Smile
07-08-2012 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

cashmaker1 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #379
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
Mam najnowsze informacje o xfwcs.
Ludzie w Stanach czekaja juz po 50 dni na wypłatę. Dostają tylko "wybrańcy" i to na LR bo xfwcs zablokowali na PP - dlatego takie częst zmiany kont.
07-08-2012 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #380
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
(07-08-2012 13:09)cashmaker1 napisał(a):  Mam najnowsze informacje o xfwcs.
Ludzie w Stanach czekaja juz po 50 dni na wypłatę. Dostają tylko "wybrańcy" i to na LR bo xfwcs zablokowali na PP - dlatego takie częst zmiany kont.

ciekawe skąd masz te rewelacje i co dziwne przez 50 dni czyli od polowy czerwca i lipca nie tylko ja otrzymywałem bez problemowe wypłaty na pp, ostatnia moja jest z 29 lipca
już te rewelacje ze strony konkurencji chcącej zaszkodzić hyip nie są czymś nowym by ściągnąć inwestorów do siebie a odgonić od innych hyip - standardowe działania
07-08-2012 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  bg- 88 - SCAM marekx 4 1,214 15-06-2022 09:13
Ostatni post: Hybrid1990
  ludex one - crypto scam Folari 1 2,821 16-03-2022 09:21
Ostatni post: Hybrid1990
  PayTC.com - znowu jakiś "atak hakera", SCAM? DSTR 8 2,549 25-09-2021 14:45
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy to SCAM??? Por2010 3 1,572 25-09-2021 14:45
Ostatni post: Hybrid1990
Exclamation Rapidu.net - wielkie oszustwo / SCAM FX58 6 5,328 19-09-2021 14:18
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości