Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #2431
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
(05-02-2016 12:15)scinekm napisał(a):  
(05-02-2016 10:42)Fallriv napisał(a):  Ostatnie wypłaty były z 20.01 koło godziny 15:00 - strasznie to zwolnilo :/

Co do tego, że liderzy juz zarobili co mieli więc i tak są na plusie mimo wszystko - jest w tym trochę prawdy, ale też nie uważam by ktoś kto dorobił się 1000 adpacków machnął na to ręką i mu było wszystko jedno czy będzie dalej zarabiać 1k$ dziennie Big Grin Także wydaje mi się, że oni faktycznie wierzą jeszcze ze to się poukłada, oby mieli rację Wink

Dokładnie. Nie słyszałem o żadnym przedsiębiorcy, lub nawet człowieku niezależnym finansowo, który macha ręką na forsę, bo już trochę zarobił. Ten argument gościa kilka postów wstecz, że promotorzy są na plus, więc nie wypłacają kilkunastu tys dolarów jest... szukam słowa... kurde, serio??
Tutaj się ZARABIA, nie olewa konta, a na pewno już nie robi tego ktoś, kto włożył tyle energii, żeby bez wkładu własnego(ktoś pisał, że to AD PACK'i z poleconych) dorobić się 800-1000 AP! Ten argument, że nie-profesjonalista nie zrozumie działań profesjonalisty jest genialny w swojej prostocie i ten wątek forum to potwierdza.

Coz... kolejny leming, ktory nie potrafi czytac.
06-02-2016 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rcielak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 93 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2432
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
@scinekm,

Gratuluje naiwnosciWink

--------

100$ zlecone wieczorem 20.01 dotarlo na Payza. Z 19.01 czekalem tydzien.
Z 20.01 16dni. Jak tak dalej pojdzie to z 1.02 dostane w styczniu 2017Wink

Chyba, ze Karol anuluje mi wyplaty i zmusi do rejestracji w pseudo banku.

-------

Co do tego, ze PP blokuje srodki. Nie od dzisiaj wiadomo, ze PP jako w sumie monopolista w e-platnosciach nagina reguly. Jednak w TM kasa zostala zablokowana na poczet przyszlych sporow, ktory pojawia sie z pewnoscia coraz wiecej.
Karol swiadomie zlamal regulamin zakazujacy uzywania PP do piramid finansowych i programow inwestycyjnych i ma pretensje, ze czesc srodkow zostala zablokowana. Smieszny jest...

-----------

rcielak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2016 12:03 przez rcielak.)
06-02-2016 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dziubla Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 245
Dołączył: May 2013
Reputacja: 90 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2433
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(06-02-2016 12:02)rcielak napisał(a):  Karol swiadomie zlamal regulamin zakazujacy uzywania PP do piramid finansowych i programow inwestycyjnych i ma pretensje, ze czesc srodkow zostala zablokowana. Smieszny jest...

W sporej czesci sie zgodze. Ale czy Paypal tu postepuje uczciwie uwazasz? Kazda firme, z ktora podejmuja wspolprace, najpierw sprawdzaja. A zgadzanie sie na wspolprace z piramida, tylko dlatego, zeby potem ukrasc im kase? Ani to fajne, ani legalne mam wrazenie. A to juz nie pierwszy taki ich manewr...

Jesli Paypal zgadza sie na wspolprace z TM, w TM nie zmienia sie NIC, i nagle Paypal rozwiazuje wspolprace, blokuje kase, a to wszystko tylko dlatego, ze "bo tak", to akurat ja osobiscie "pretensje" admina troche rozumiem...

Do tego mowienie, ze kasa zostala zablokowana na spory...Kazdy uzytkownik TM moglby teraz zalozyc spor, i KAZDY z tych uzytkownikow spor przegra. W kilku poprzednich programach byla identyczna sytuacja. Paypal doskonale o tym wie, a "blokowanie kasy na spory" to jest tylko i wylacznie wymowka, i to calkiem slaba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2016 13:02 przez Dziubla.)
06-02-2016 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scinekm Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 80
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2434
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(06-02-2016 12:02)rcielak napisał(a):  @scinekm,

Gratuluje naiwnosciWink

--------

100$ zlecone wieczorem 20.01 dotarlo na Payza. Z 19.01 czekalem tydzien.
Z 20.01 16dni. Jak tak dalej pojdzie to z 1.02 dostane w styczniu 2017Wink

Chyba, ze Karol anuluje mi wyplaty i zmusi do rejestracji w pseudo banku.

-------

Co do tego, ze PP blokuje srodki. Nie od dzisiaj wiadomo, ze PP jako w sumie monopolista w e-platnosciach nagina reguly. Jednak w TM kasa zostala zablokowana na poczet przyszlych sporow, ktory pojawia sie z pewnoscia coraz wiecej.
Karol swiadomie zlamal regulamin zakazujacy uzywania PP do piramid finansowych i programow inwestycyjnych i ma pretensje, ze czesc srodkow zostala zablokowana. Smieszny jest...

-----------

Czekałem na Twój komentarz. Polecam przenieść się na forum dotyczące np fizyki kwantowej. Skoro masz już się wypowiadać na temat, którego nie znasz, to rób to gdzieś indziej.

Aresxxx. Obrażasz mnie, bo powiedziałem coś z sensem, nie uzasadniając dlaczego nazwałeś mnie lemingiem. To forum posiada regulamin, istnieje coś takiego jak savoir-vivre, czy żebyś zrozumiał - po prostu kultura.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2016 16:23 przez scinekm.)
06-02-2016 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #2435
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(06-02-2016 14:01)scinekm napisał(a):  
(06-02-2016 12:02)rcielak napisał(a):  @scinekm,

Gratuluje naiwnosciWink

--------

100$ zlecone wieczorem 20.01 dotarlo na Payza. Z 19.01 czekalem tydzien.
Z 20.01 16dni. Jak tak dalej pojdzie to z 1.02 dostane w styczniu 2017Wink

Chyba, ze Karol anuluje mi wyplaty i zmusi do rejestracji w pseudo banku.

-------

Co do tego, ze PP blokuje srodki. Nie od dzisiaj wiadomo, ze PP jako w sumie monopolista w e-platnosciach nagina reguly. Jednak w TM kasa zostala zablokowana na poczet przyszlych sporow, ktory pojawia sie z pewnoscia coraz wiecej.
Karol swiadomie zlamal regulamin zakazujacy uzywania PP do piramid finansowych i programow inwestycyjnych i ma pretensje, ze czesc srodkow zostala zablokowana. Smieszny jest...

-----------

Czekałem na Twój komentarz. Polecam przenieść się na forum dotyczące np fizyki kwantowej. Skoro masz już się wypowiadać na temat, którego nie znasz, to rób to gdzieś indziej.

Fallriv. Obrażasz mnie, bo powiedziałem coś z sensem, nie uzasadniając dlaczego nazwałeś mnie lemingiem. To forum posiada regulamin, istnieje coś takiego jak savoir-vivre, czy żebyś zrozumiał - po prostu kultura.

Tym komentarzem potwierdziles, ze nie potrafisz czytac co sie pisze. Minales moje dwa wczesniejsze postty i kierujesz riposte do kogos innego. I tak, jestes lemingiem jak ci napisalem juz wczesniej.
06-02-2016 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rcielak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 93 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2436
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
@Dziubla, PP na nic sie nie zgadza. Wiem z doswiadczenia, ze weryfikacja firm przez PP polega na przeslaniu danych/dodaniu karty/konta firmowego. Na tym konczy sie weryfikacja. PP nie sprawdzaja czym sie zajmujesz.
Czytanie i przestrzeganie regulaminu to zasrany obowiazek klienta, a jak ktos go swiadomie lamie to niech sie liczy z mozliwoscia blokady.

Umowmy sie tez, ze konto, ktore ma kilkaset milionow obrotu w tym dziesiatki tysiecy wyplat na tysiace roznych adresow wysylanych jako darowizna raczej rzuca sie w oczy Wink tymbardziej jak wzrost obrotow jest hiperboliczny jak w TM.(we wrzesniu stan konta 6milionow, a w styczniu 50).

PP wie, ze bedzie z tego gruba afera wiec wola nie byc umoczeni.
Spory na PP sa do wygrania w zasadzie tylko wtedy jak TM przestanie calkowicie dzialac. Nie ma znaczenia zreszta czy spory zostana wygrane czy nie PP zawsze kase blokuje na wszelki wypadek.

------------

@sinekm, gratuluje naiwności.

Zreszta czas dosyc szybko to udowodni Wink

-----------

O ktorej zaczyna sie ta szopka LV?

rcielak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
06-02-2016 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Online
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #2437
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(06-02-2016 15:42)rcielak napisał(a):  Umowmy sie tez, ze konto, ktore ma kilkaset milionow obrotu w tym dziesiatki tysiecy wyplat na tysiace roznych adresow wysylanych jako darowizna raczej rzuca sie w oczy Wink

Jaka darowizna... przeciez przy wyplacie pobiera 2% od zleconej sumy.
06-02-2016 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rcielak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 93 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2438
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Wiem o tym, ale te 2% to kasa, ktora akurat zostaje w TM.

PP pobiera prowizje od PRZYJMUJACEGO kase, a nie od placacego. Jedyna bezprowizyjna transakcja jest darowizna.

rcielak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2016 16:11 przez rcielak.)
06-02-2016 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scinekm Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 80
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2439
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Rcielak, kilkanaście dni temu pisałeś, że ta kasa na PP to obłuda i że jej tak naprawdę nie ma. Że wszyscy są naiwni i że hajs się skończył, że program jest właśnie zamykany i że pozostały po nim jedynie zobowiązania. Teraz piszesz, że było 6 mln, jest 50 mln. Zakładam, że sięgnąłeś po informacje(nareszcie). Potwierdzasz tym, że najpierw krytykujesz, potem sprawdzasz, potem zmieniasz zdanie, a potem krytykujesz. Rolleyes
06-02-2016 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]twardy Online
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #2440
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(06-02-2016 16:00)rcielak napisał(a):  Wiem o tym, ale te 2% to kasa, ktora akurat zostaje w TM.

PP pobiera prowizje od PRZYJMUJACEGO kase, a nie od placacego. Jedyna bezprowizyjna transakcja jest darowizna.

No coz, bylem pewny, ze majac konto specjalne/firmowe mozna wziac na siebie prowizje stad te 2%. To chyba o tych pieniadzach charles mowil kiedy byla mowa o prowizjach paypala i dlaczego wlasny Bank jest lepszy.
06-02-2016 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 316,378 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości