Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 41 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne » Szybkie inwestycje i opłacalne?

Autor Wiadomość
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #131
RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne
Sprawdź:
otwarte pozycje: 8 (w tym jedna skopiowana od tradera - szczegóły: http://www.binary24.pl/news_1_34.htm)
trafne: 5 USD/JPY EUR/JPY AUD/CHF AUD/JPY GOLD
nietrafne: 3 AUD/JPY EUR/USD USD/CAD

zarobione: 96.50 euro Huh

Także przedostatni tydzień lipca zakończyłem wyśmienicie Smile
Na chwilę obecną obserwuje 3 inwestorów, których ruchy (inwestycje) są automatycznie kopiowane. W poniższym screenie z inwestycji jest to na samym dole (ID pozycji: 7708804 SFL). Inwestor, którego obserwuje postawił opcję "Call" na GOLD, dzięki z zainwestowanych 100 euro zarobiłem dodatkowo 70 euro Smile
Jest to bardzo ciekawa metoda, zobaczymy jak to będzie wyglądało w najbliższym czasie, bo niestety opcje jak na razie rzadko są przez nich otwierane. W sumie może to być spowodowane tym, że wolą nie ryzykować i mieć pewniejsze wyniki.

Screen z inwestycji:
[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: giphy.gif]
26-07-2014 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Xkr Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 463
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #132
Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne
Ladnie Ci idzie, 100 euro to juz nie jest taki zly pieniadz, jako ze MLN zawsze fajnie odpowiadasz na moje posty i wprowadziles mnie w opcje chcialbym abys powiedzial mi o Price Action w OB. Przewalkowalem juz okolo 1000 postow na innych forach o PA takze te od Fx-Kris-a strategia wydaje sie skuteczna przy odpowiednim MM i RR do tego nie jest az tak skomplikowana, tylko czy sprawdzi sie w OB? Na forexie mamy o wiele wiecej mozliwosci zmniejszenia strat wobec nie trafnego wejscia a tutaj nic, no i ograniczenia konczenia sie opcji u brokera..

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Xkr, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2013.
28-07-2014 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #133
RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne
Na pewno warto znać Price Action i o tym czytać, bo zwiększa to naszą wiedzę o rynku, natomiast sama strategia w odniesieniu do OB rodem z Forex to dość ryzykowne posunięcie. Można próbować potestować na demie i udoskonalać ją, ale opcje binarne są skonstruowane właśnie w trochę inny sposób, w bardzo prosty dla początkujących graczy, dlatego częściej stanowią podstawę do nauki Forexa, a w późniejszym czasie dużo graczy opcyjnych przenosi się na Forex (opcje pozwalają poznawać rynek od podstaw bez zrzucania na początek, obowiązku podejmowania wielu trudnych decyzji jak na Forexie). Jeśli dobrze się orientujesz w PC, to proponuję zacząć handlować na Forex. Czytałem kiedyś posty kogoś, kto miał podobny pomysł zastosowania PA w OB ale po pewnym czasie wycofał się właśnie na normalny Forex. Opcje zasadniczo są dobre, gdy konkretnie widać momenty, w których nastąpi znaczy ruch ceny w którymś kierunku, nie liczy się tym samym fakt. jak duży jest ten ruch. Na Forexie właśnie ten fakt pozwala zarabiać więcej niż się traci, a na opcjach wielkość tego ruchu nie ma znaczenia, tylko sam fakt jego wystąpienia.

[Obrazek: giphy.gif]
29-07-2014 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xkr Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 463
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #134
Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne
Racja, naprawde PA wydaje sie bardzo obiecujaca strategia, tylko wlasnie jest jedno ale ze opcje mozna ustawic max 2h do przodu z tego co widzialem, na fx mozna je trzymac o wiele wiele dluzej, wydaje mi sie ze PA jest przeznaczone do dluzszych tradeów niz 2h, z tego co juz widzialem ob to scalping, nie widzialem jeszcze kogos kto by gral dlugie pozycje. Druga sprawa to taka ze doswiadczeni forexowcy zwykli mowic czym prosciej tym lepiej i z tego wlasnie powstal PA, Naked Trading, w ob jest od groma wskaznikow strategie te nie maja czystego wykresu, a wiem ze wielu przechodzilo przez wskazniki, srednie kroczace, fibo, wstegi i tak dalej i po kilku latach wracali do prostych strategi typu pa na czystym wykresie(forex), troche to dziwi prawda?. Sprawa trzecia to ze jestes z niewielu osob ktore poszly tak : fx---->ob, czy grajac forex miales od cholery tego na wykresie ? Bo jesli tak to wychodzi powoli na to ze ob trzeba grac na scalping ze wszystkim na wykresie

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Xkr, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2013.
30-07-2014 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #135
RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne
Każdy w sumie posługuje się swoją indywidualną strategią. Ob to faktycznie w większej mierze scalping, chociaż są osoby, które przekonują się do gry na trochę dłuższe pozycje - interwały H1 i stawiają opcje wygasające wieczorem. Powstaje to niestety przez pewne manipulacje brokerów, a czym więcej pipsów różnicy, tym trudniej udowodnić brokerowi oszustwo i łatwiej zgłosić do regulatora. Wskaźniki to ciekawa sprawa. Rzeczywiście na początku podchodzi się do tego psychologicznie, tzn. człowiek wyobraża sobie ("skoro mam tyle wskaźników, to na pewno i większe szanse, przecież skoro ktoś je zrobił to muszą działać"), a dopiero potem człowiek odnajduje zależności między nimi, zaczyna się powoli tego tradingu uczyć, obserwować jak zachowuje się cena i wyrzuca większość z tej "choinki", dopiero później widać pewne zależności zachowań ceny, już nawet "na oko". Dlatego właśnie we wszystkich strategiach jakie wałkuję, nie należy iść za samymi wskaźnikami, ale też umieć "wyczuć" rynek w pewnym momencie, aby nie stawiać błędnych pozycji. Ci najlepsi potrafią to zrobić nawet bez jakichkolwiek wskaźników. Może lepiej by było zacząć dyskusję na ten temat na forum o opcjach? http://forum.binary24.pl/ Wtedy więcej osób by się wypowiedziało na ten temat Smile

[Obrazek: giphy.gif]
30-07-2014 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Xkr Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 463
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #136
Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne
Dyskusja jest ciekawa, ogolnie rzecz biorac przydal by sie ktos doswiadczony z PA na ob, niestety ciezko jest znalesc takiego osobnika, tak czy siak postaram wdrozyc PA do ob zobaczymy co z tego wyjdzie, moze to byc bardzo pouczajace doswiadczenie, Twoj rozwiniety nick to MaLiN?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Xkr, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2013.
30-07-2014 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #137
RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne
Tak, zgadza się.

[Obrazek: giphy.gif]
30-07-2014 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xkr Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 463
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #138
Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne
Szkoda bo najwieksze fora w PL o opcjach praktycznie sa martwe w przeciwienstwie do forexowych. Chyba czas rozejrzec sie za "granica"

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Xkr, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2013.
30-07-2014 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #139
RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne
W Polsce temat opcji binarnych dopiero się rozkręca, dlatego tak mało się pisze w internecie o tym.

[Obrazek: giphy.gif]
30-07-2014 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
notentego Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 668
Dołączył: May 2014
Reputacja: 176 +

Forum Gold: 5.00
Post: #140
RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne
Mógłbyś mi pomóc i wprowadzić mnie w opcje binarne? Smile
30-07-2014 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tygodnik z inwestycji i zarobków (CS i inne) Kolgent12 5 3,592 10-06-2021 11:58
Ostatni post: Kolgent12
  Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji Znajomy Inwestor 44 16,623 17-02-2021 19:39
Ostatni post: Znajomy Inwestor
  Aidropy kryptowalut dobrze rokujących, bez inwestycji bartulo91 37 9,689 21-03-2020 14:28
Ostatni post: shf
  Opcje binarne - statystyka usterka4 13 4,956 17-10-2019 22:58
Ostatni post: Pan Inwestor
  clixsense (i inne bez inwestycji) - na czym zarabiam bez inwestycji 11natinka11 434 61,483 23-01-2018 20:54
Ostatni post: 11natinka11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości