Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INSTANTER Subskrypcje SMS

Autor Wiadomość
badii Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,499
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 368 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 23.00
Post: #1381
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
Sprawdź:
Faktycznie, moj blad, za to zwracam honor Smile
Co nie znaczy, ze z ta stawka i tak przesadzili i nie chodzi mi tutaj o progi...
02-04-2014 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
unforgivable Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,239
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 393 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 90.00
Post: #1382
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
@badii poniekąd masz rację, ale 1000 zł to nie to samo to 1000 leadów za która otrzymasz 5 zł. Faktem jest też to, że mogli podać te stawki na samym początku i zrobić automatyczne przejście, ale nie stało się tak, sytuacja ich może trochę przerosła dlatego zdecydowali się na zmiany, które z jednej strony są korzystne dla nich samych (bezpieczeństwo finansowe) a z drugiej jednak mniej korzystne dla earnerów. Programy też już zaczynają się powoli wypalać, ludzie coraz mniej chętnie dają się nakłonić do spamowatego tematu o doładowaniach czy podglądaczu. Moim zdaniem na tym rynku potrzeba jest matką wynalazku, potrzeba cotygodniowego nowego programu, bo przy aktywnie działających 4000 earnerów dotarcie ponowne do leada robi się powoli niemożliwe i konwersja spada, a co za tym idzie też nie ma leadów i kasy na koncie.
Jeśli chodzi o wypłaty to ja zleciłem ją 1 kwietnia przed godziną 14 bo wiedziałem, że im później ją zlecę tym będzie gorzej. Trzeba też od siebie trochę więcej wymagać. Moja została na zawieszeniu, ale Instanter sam do mnie napisał w tej sprawie i wszystko się wyjaśniło, ich system mulitprzelewów nie zaakceptował kilkunastu i tyle. Ja nie robię z tego wielkiego halo. A Ci, którzy zlecili 22/23/24 to pisał im Instanter, że formularz albo mają źle wypełniony albo nie dopisali czegoś. Muszą napisać o odblokowanie kasy, poprawić formularz i zlecić na nowo, ale tym razem już chyba na nowych warunkach (chyba, że się dogadają). Nie załatwiajcie spraw tutaj przez pw, tylko e-mail.
02-04-2014 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
badii Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,499
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 368 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 23.00
Post: #1383
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
Niech swiat wie jak sie zachowuje i dziala Instanter.
Z dnia na dzien wylaczyli video i pliki, dlaczego? Jawnie robia co im sie podoba, nie informujac Nas o tym. Wylaczyli i juz. Nawet powodu nie podali.
Te programy, ktore teraz sa to ..... Smile
Maja byc nowe jakies w tym tygodniu. Hmm, zobaczymy, o ile nie przeloza tego na "nowy miesiac".
Jestem poddenerwowany ta sytuacja, bo nie potrafia podjac odpowiedzialnych decyzji. Co chwila je zmieniaja. Wreszcie sie zwina z interesem i tyle z tego bedzie Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 22:27 przez badii.)
02-04-2014 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
unforgivable Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,239
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 393 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 90.00
Post: #1384
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
@badii może sytuacja ich zmusiła do pilnego wyłączenia, ale fakt faktem że było to niemiłe z ich strony bez uprzedniej informacji. Mają być, pożyjemy zobaczymy. Mam wielką nadzieję, że się nie zwiną Wink

@Hercik, usun czesc pw bo masz zapchana albo napisz do mnie na gg, pogadamy Cool
02-04-2014 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hercik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 711
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 174 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1385
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
Ja mam tylko pytanie do instantera prosze abyście określili się jak będą wyglądały teraz wypłaty i pieniądze które teraz w kwietniu zarobie to kiedy je otrzymam.
03-04-2014 07:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody222 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 489
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 88 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 44.01
Post: #1386
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
Instante- Wystawiliście rachunek nie na ten nr konta bankowego. Wystawcie nowy rachunek na stary nr konta a nie na ten nowy.
03-04-2014 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Squall112 Offline
Banned
*

Liczba postów: 523
Dołączył: Jun 2010
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 24.00
Post: #1387
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
Świetnym pomysłem by nie mieć nie wiadomo ilu wypłat do zlecenia, wystarczy wznieść próg drugiej wypłaty w miesiącu do 500zł tak jak jest to na freebiz. To jest świetne rozwiązanie i nie dzielące użytkowników na tych lepszych/gorszych gdzie jedni mają częściej wypłaty a inni rzadziej tylko każdy ma ten sam próg 1 Wypłata od 100zł 2. Wypłata od 500zł. w Miesiącu.
Glosy: sucha (+1)
03-04-2014 08:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
unforgivable Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,239
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 393 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 90.00
Post: #1388
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
(03-04-2014 08:42)Squall112 napisał(a):  Świetnym pomysłem by nie mieć nie wiadomo ilu wypłat do zlecenia, wystarczy wznieść próg drugiej wypłaty w miesiącu do 500zł tak jak jest to na freebiz. To jest świetne rozwiązanie i nie dzielące użytkowników na tych lepszych/gorszych gdzie jedni mają częściej wypłaty a inni rzadziej tylko każdy ma ten sam próg 1 Wypłata od 100zł 2. Wypłata od 500zł. w Miesiącu.

To też dobry pomysł. Jesli ktoś chce wypłacić 100 zł to ma możliwość raz na miesiąc, jeśli chce drugi raz w miesiącu wypłacić to minimum byłoby to 500 zł. Wyplaty do 7 dni od daty zlecenia dla tych stówek, a na te 500 zł np. 2 dni robocze Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2014 08:46 przez unforgivable.)
03-04-2014 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hercik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 711
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 174 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1389
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
Albo może być tak jak wspominałem wcześniej jedna wypłata normalna i jedna instant na każdy miesiąc mogą być te progi właśnie co do pierwszej 100 zł a do tej instant np. 300 zł
03-04-2014 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
suchy0001 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,908
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 95.00
Post: #1390
Odp: RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
(02-04-2014 22:16)hosezbsk napisał(a):  Dzisiaj ładnie pewnie za sprawa meczyku Borusia VS Real wpadały ledyySmile
A mnie ku..nie było i to zapewne wielka strataSmile

Słabo wpadły bo ten mecz był na tvp1 Wink
03-04-2014 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up MIXSUB.PL - serwis sub sms / premium sms WYPŁATY 24H [Czas na zmiany] mixsub.pl 68 14,887 11-08-2015 19:04
Ostatni post: DzejkobPL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości