Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 2 Głosów - 3 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Wywiad z Karczem [HotCash, Sharebay]
Autor Wiadomość
poczmail Offline
Tutor
*

Liczba postów: 1,932
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1053 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 698.00
Post: #1
Wywiad z Karczem [HotCash, Sharebay]
Witajcie, po dość długiej przerwie przyszedł czas na kolejny wywiad. Tym razem znów przeprowadzony z osobą odpowiedzialną za prężnie rozwijające się serwisy Sub SMS/PPA. Jest nią Karczu, który w dziedzinie zarobku przez Internet pochwalić się może niemałymi sukcesami, w związku z czym postanowiliśmy mu zadać kilka pytań na temat jego prywatnych opinii co do szeroko pojętego earningu. Gotowi? Zaczynamy! Idea
Witaj, wielkie dzięki że zgodziłeś się na udzielenie wywiadu. Na dobry początek, czy mógłbyś nam opowiedzieć nieco o sobie; tj. jak się nazywasz, ile masz lat, skąd pochodzisz, a także trochę o tym, co chyba najbardziej interesuje użytkowników tego forum – a mianowicie jakie sieciowe projekty biznesowe znajdują się pod Twoją pieczą?

Siemka, jestem Kamil, mam 22 lata, pochodzę z południa Polski. Jeśli chodzi o projekty to najbardziej znany jestem chyba z HotCasha, ale mamy także ShareBay (niedługo v2), BlogLocka (niedługo całkiem nowa formuła), HotCpm, a niedługo może nawet coś jeszcze... Nudzić się nie będziecie. Smile

Powiało tajemniczością już na wstępie. Cóż takiego kryje się pod owym 'coś jeszcze'? Jesteś w stanie już teraz zdradzić nam jakieś szczegóły?

Wszystko wyjdzie w swoim czasie. Narazie za wcześnie by cokolwiek zdradzać.

Ok, przejdźmy zatem do bardziej ogólnych pytań. Rozumiem, że w pełni utrzymujesz się z zarobków przez Internet. Mógłbyś nam opowiedzieć, kiedy mniej więcej zrodził się w Twojej głowie pomysł na taki styl zarabiania? Bardziej niespodziewanie, czy raczej od początku miałeś taki, nazwijmy to, pomysł na życie?


Od małego wiedziałem, że będę miał swoją działalność, jednak nie wiedziałem jeszcze wtedy, że wyląduję w Internecie. Big Grin Raczej widziałem siebie jako kierowcę tira, szalonego konstruktora-mechanika lub coś tego typu. Z czasem jednak zacząłem bawić się w tworzenie stronek na gotowych systemach, przypadkiem trafiłem na jakieś forum o zarabianiu... i gdzieś od połowy technikum już wiedziałem, że moja przyszłość wyląduje w necie, a samochody pozostaną pasją. Ostatni rok szkoły to już stricte planowanie ShareBaya i tak jakoś poszło.


W ostatnich latach na naszym krajowym rynku ogromnie rozwinęła się gałąź Sub/Premium SMS. Serwisów oferujących tego typu usługi pojawiało się jak grzybów po deszczu, jedne z krótszą żywotnością, inne bytujące z nami do dziś. Czy branża PPA w jakiś sposób odczuła to wzmożone zainteresowanie właśnie ofertami stricte SMS’owymi? – Myślę, że nikt inny lepiej nie odpowie na to pytanie, niż właściciel serwisów z obu tych powiązanych ze sobą tematyk.


Wystarczy spojrzeć, jaki kiedyś był ruch w działach PPA, a jaki jest teraz. Osoby które zarabiały na polskim contencie bardzo szybko przeskoczyły w stronę sub/sms premium (chociażby dlatego, że wprowadziliśmy analogiczne funkcje u nas, co mieli w PPA, ale lepiej konwertujące). Inni przeszli na sub/sms premium, bo to prostsze w promocji, a jeszcze inni nawet nie zdążyli liznąć PPA, bo od razu zaczęli tutaj - a gdyby nie sub/sms premium to być może tam by zaczęli przygodę z zarabianiem. PPA na pewno straciło wielu userów, jednak my zaczęliśmy wyznaczać pewien kierunek, gdzie oba typy tych serwisów się zaczynają się zazębiać.

Dość regularnie na naszym forum pojawiają się pytania co do legalności zarabiania na ofertach SMS. Wątpliwości budzi najczęściej ten zapis z kodeksu karnego:

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.”

Jako właściciel serwisu z tego typu usługami wyjaśnij proszę raz, a dobrze, w jaki sposób wydawcy powinni promować programy, by móc spać spokojnie i nie bać się jakichkolwiek ewentualnych prawnych konsekwencji? Poza tym, czy mógłbyś nam przybliżyć, czy na wezwanie policji/prokuratury Wy jako serwis macie obowiązek udostępnić dane osobowe konkretnego wydawcy owym organom? Jeśli doświadczyłeś w dotychczasowej karierze jakiegoś przykładu postępowania karnego swojego ‘podopiecznego’, byłoby świetnie gdybyś szczegółowo opisał na jakiej zasadzie się ono odbywa i jakie kroki podejmować, by partnerzy serwisów Sub SMS czuli się możliwie jak najbardziej ‘bezpiecznie’.

Podstawa to zarabiać w serwisach, które dostarczają realną usługę. U nas w programach konkursowych naprawdę można zdobyć nagrodę (w przyszłym tygodniu wylatuje iPhone 6 Plus do zwyciężczyni z serwisu HotAwards, do którego są wpięte nasze programy), w plikach/artykułach/video otrzymuje pożądane treści, a Podglądacz to realnie działająca wtyczka - jako pierwsi takową udostępniliśmy. Big Grin Jako serwis dostarczamy więc nie tylko realne usługi, które minimalizują ryzyko "lipy" dla naszych userów, ale także posiadamy pełną procedurę reklamacyjną, dzięki której osoby czujące się w jakiś sposób "oszukane", mogą otrzymać wszelkie wyjaśnienia, instrukcje, a także w ostateczności uzyskać zwrot poniesionych kosztów. Dla nas takie zwroty to wchodzenie na minus, ale mamy zasadę, aby nie cofać leadów, nawet jak ktoś "leci po bandzie" przy promocji pisząc, że darmowe itp. - tego jednak nie róbcie, bo za formę promocji odpowiadacie Wy. Jeśli chodzi o wydawanie danych naszych Wydawców, to jedyną możliwością jest nakaz wydania danych osobowych z Prokuratury - to coś porównywalnego np. z nakazem przeszukania mieszkania. Możesz powiedzieć "nie", ale i tak wejdą siłą i zrobią swoje. To jednak abstrakcyjny przykład i użytkownicy są bezpieczni, no chyba, że naprawdę ktoś by mocno przegiął. My jednak mamy stały support w każdy dzień tygodnia i staramy się gasić wszelkie ogniska nim pojawi się pierwsza większa iskra. Nierzadko reklamacje przyjmuję nawet przez telefon, w myśl zasady, że każdy user ma być zadowolony i ma mieć łatwy kontakt z nami - nie tylko zarabiający, ale także wysyłający sms. To bardzo minimalizuje ryzyko dalszych konsekwencji, kiedy obsługa klienta potrafi rozwiązywać problemy ludzi. I przede wszystkim jest z nimi kontakt. Lepiej, jak ktoś zadzwoni lub napisze do nas i wyjaśni sprawę, niż pozgłasza nas na policję, do prokuratury, UOKIK itd. Zastanawia mnie jak ogarniają te sprawy inne serwisy i czy w ogóle to robią, zwłaszcza te nowe - jeżeli nie, osobiście bałbym się tam zarabiać. Zwłaszcza wiedząc, jak działa nasze Państwo.


Poza szeroko pojętym content lockingiem (tak chyba można zbiorowo określić Twoją działalność), interesujesz/edukujesz się jeszcze dodatkowo w jakiejś dziedzinie związanej pośrednio lub bezpośrednio z zarobkiem internetowym?

Social Media, psychologia (szczególnie psychologia sprzedaży w ostatnim czasie) itp. Generalnie staram się mieć szeroko otwarty umysł i łapać różne "smaczki", nawet z branż pozornie oddalonych od swojej. Paradoksalnie czasem potrafi to podsunąć ciekawsze pomysły, niż nudząca i wciąż powielająca to samo dziedzina.Jak godzisz swoje biznesowe obowiązki z prywatnym czasem dla siebie? Nie działa to na zasadzie, że od zarządzania serwisu ‘nie ma wakacji’ – no i pytanie wprost, czy zarobki z tego typu działalności są satysfakcjonujące? Jeśli nie chcesz, nie musisz udzielać odpowiedzi na to pytanie – choć mimo wszystko w każdym razie na pewno nie dociekamy o podawanie konkretnych kwot. Smile

Kiedyś wychodziłem z założenia, że jeżeli chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam. Po łyknięciu jednak kilku podstaw z zakresu zarządzania czasem, wiem, że dobry biznes to ten, który potrafi sobie poradzić bez szefa. Stąd wzięcie wolnego nie jest większym problemem, bo wiem, że Programista będzie wiedział co ma robić, a nad supportem Miras będzie czuwał. Wówczas wystarczy smartfon dla pewności, że wszystko jest ok. Reasumując da się pogodzić, choć nie zawsze jest łatwo, a zarobki z tego typu działalności są satysfakcjonujące. Pamiętajcie jednak, że w każdej branży są milionerzy i są nędzarze. Są ludzie, którzy dorobili się fortuny na produkcji desek klozetowych. Nie uogólniajmy więc, że dana branża daje miliony, inna nie. Każda może dać. Grunt to się nie wpychać, gdy jest już przesyt, bo wtedy się na pewno nie powtórzy wyników tych, których wyniki chciałoby się mieć.Czego możemy się spodziewać w drugiej połowie tegoż roku od projektów Karcza? Poszerzenia działalności, wprowadzania jakichś innowacji, może jakichś nowych forumowych konkursów?


Zapamiętajcie jedno: słowo "innowacje" możecie używać zamiennie z nazwą naszej firmy Smile A czego możecie się spodziewać... Poza rzecz jasna forumowymi konkursami, na pewno dalszego rozwoju HotCasha i na pewno nowej odsłony ShareBay, która na pewno niejednego zaskoczy. Powieje czymś świeżym nawet w starej branży PPA, a przy okazji zawstydzimy lekko tych, którzy zawsze v2 zapowiadają na wiele miesięcy, jeśli nie lat wcześniej. Smile My w sumie zapowiedzieliśmy dziś, a wdrożymy może już w przyszłym miesiącu. No i ten BlogLock - mam pewien pomysł, tym razem nie wyprzedzimy epoki, a damy fajne narzędzie. To z takich podstaw, o których mogę dziś powiedzieć. Grubszych rzeczy jeszcze nie zapowiem, z resztą nie wiem, czy to będzie jeszcze ten rok, czy może dopiero przyszły. Na pewno będzie pracowicie z naszej strony.


Czy sam, zanim przeszedłeś na przysłowiową druga stronę ‘barykady’, zarabiałeś w szeroko pojętej branży CPA jako wydawca? Jeśli tak, czy był to dla Ciebie dość diametralny ‘skok’, czy raczej miłe i łagodne przejście w nieznane?


Zarabiałem. Stamtąd miałem kapitał na ruszenie z działalnością. Nie były to drakońskie kwoty, ale żyć się dało i odłożyć coś też. Głównie były to polskie sieci reklamowe.Jakich rad udzieliłbyś earnerom stawiającym pierwsze kroki w Twoich serwisach? Konkurencja na rynku duża, jego przesyt jeszcze większy, ale zarobić godziwe sumy wciąż się da, o czym niejednokrotnie przekonują nas liczne dowody na forum. Przy okazji, czy możesz ujawnić rekordowy miesięczny zarobek wydawcy w HotCashu?

Jakich rad? Czytać, uczyć się, obserwować, otworzyć umysł. Gotowej formułki na duży profit nie da Wam raczej nikt. A jak gdzieś opublikuje... to rzuci się na to każdy i przestanie dawać to profit. Rekordowy miesięczny zarobek... Hmm... Każdy może zajrzeć w Top15 w naszym serwisie. W tym miesiącu najlepszy ma chyba ponad 70 tys. PLN.


Regularnego osiągania takich cyfr życzymy wszystkim czytającym ten wywiad. Smile Dzięki jeszcze raz, że zgodziłeś się tę rozmowę – naprawdę miło się z Tobą gawędziło. Jeśli chciałbyś coś jeszcze przekazać użytkownikom zarabiam.com, to miejsce jest do Twojej dyspozycji.

Zapamiętajcie: HotCash jest najlepszy. Big Grin Są na to kwity. Przy okazji zapraszam na forumowy zlot w przyszłym roku i chciałbym przypomnieć Adminowi, że jest dłużny naszemu Programiście MILION GOLUM FORDÓW. Dzięki również za rozmowę, pozdrawiam

========================================================


Wszelki feedback i propozycje co do kolejnych wywiadów mile widziane. Smile

[Obrazek: surebety-pl_468x60.gif]
Glosy: jigorex (+1), sqmany (+1), Pawlak093 (+1), 8gruzin8 (+1), Assasinoo (+1), mlody16918 (+1), Koja (+1), RemoverPL (+1), AnnaKa (+2), aero2 (+1), Ratchet (+1), rayden (+1), fastrets (+1), Eliteman (+1), matek697 (+1), Goldes (+1), paoz (+1), adios123 (+1), piotrekprorok (+1), surfer0700 (+5), DzejkobPL (+1), KacperIvD (+1), ZexKox (+1), whoami (+1), kovval (+1), Pasza dla konia (+1), Roxi5017 (+1), Majka (+2), szyweg (+1), konrad123456789 (+1)
07-26-2015 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
fercypia Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 234
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 146 +

Forum Gold: 62.20
Post: #2
RE: Wywiad z Karczem [HotCash, Sharebay]
Miałam okazję poznać go 'na żywo' Smile
Bardzo fajny, sympatyczny człowiek Lol

[Obrazek: c84978866c.png]
Glosy: Karczu (+1), KacperIvD (+1), Puciek (+1)
07-26-2015 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roxi5017 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,108
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1410 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 169.70
Post: #3
RE: Wywiad z Karczem [HotCash, Sharebay]
Bardzo miło czytało się wywiad, oby częściej były Tongue

*Bardziej czytelne byłoby gdybyś zmienił kolor wypowiedzi Twój lub Karcza Tongue

@edit i od razu lepiej się czyta, bardziej przejrzyste. Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-26-2015 15:19 przez Roxi5017.)
Glosy: Karczu (+1), poczmail (+3)
07-26-2015 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
whoami Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 61
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 30.00
Post: #4
RE: Wywiad z Karczem [HotCash, Sharebay]
Fajny wywiadzik Big Grin
Tagu na końcu nie domknąłeś Big Grin

whoami, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
Glosy: Karczu (+1)
07-26-2015 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,511
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5023 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #5
RE: Wywiad z Karczem [HotCash, Sharebay]
Karcz-Provider fajnie że się zgodziłeś. Smile


Materiał jak najbardziej na + !! Big Grin

[Obrazek: gjmvXmP.png]
Glosy: Karczu (+1)
07-26-2015 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adios123 Offline
I love ZC <3
*

Liczba postów: 1,139
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 521 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 42.21
Post: #6
RE: Wywiad z Karczem [HotCash, Sharebay]
Super wywiad. Już jeden z nim był chyba, w kolejnym wywiadzie chciałbym zobaczyć surfera Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-26-2015 15:24 przez adios123.)
Glosy: Karczu (+1)
07-26-2015 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paoz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 167
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 63 +

Forum Gold: 30.00
Post: #7
RE: Wywiad z Karczem [HotCash, Sharebay]
Fajnie sie czytalo. Smile Oby wiecej takich Big Grin
Nie testowalem tego serwisu, ale chetnie sprawdze Tongue

[Obrazek: IEN4eWJ.png]
Glosy: Karczu (+1)
07-26-2015 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matek697 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 984
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 425 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2.00
Post: #8
RE: Wywiad z Karczem [HotCash, Sharebay]
Podziwiam Karcza Big Grin

Większość z jego twierdzeń w tym wywiadzie pokrywa się z moimi,
jestem dumny z tego, że mogę robić z kimś takim "interesy" Tongue
Glosy: Karczu (+1)
07-26-2015 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rayden Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,944
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 759 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 950.66
Post: #9
RE: Wywiad z Karczem [HotCash, Sharebay]
Świetnie się czyta wywiad Smile Nie zanudza, chcę się więcej i więcej Smile Czekam na więcej Heart
Glosy: Karczu (+1)
07-27-2015 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


A ja polecam sprawdzic:

Karczu Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,149
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 545 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 36.00
Post: #10
RE: Wywiad z Karczem [HotCash, Sharebay]
(07-26-2015 12:18)fercypia napisał(a):  Miałam okazję poznać go 'na żywo' Smile
Bardzo fajny, sympatyczny człowiek Lol

(07-26-2015 16:14)matek697 napisał(a):  Podziwiam Karcza Big Grin

Większość z jego twierdzeń w tym wywiadzie pokrywa się z moimi,
jestem dumny z tego, że mogę robić z kimś takim "interesy" Tongue

Nie zawstydzajcie mnie Heart

Sieć Afiliacyjna | Programy Partnerskie | Płatności SMS
Glosy: matek697 (+1), AnnaKa (+2)
07-28-2015 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wywiad z Kiljanem [FireMedia] poczmail 28 7,099 04-25-2017 21:36
Ostatni post: BuySellProfit
  [+EXTRA] Wywiad nr.15 [Yanke$] Wojtas100 7 3,751 01-04-2016 13:47
Ostatni post: GaCeL
  GiftOnline.pl - Wywiad z administratorem [Zarobek na gorąco] pikusix1 13 57,650 12-10-2013 21:44
Ostatni post: m4rcin93
  4win.pl - Wywiad z administratorem [Zarobek na gorąco] pikusix1 3 47,760 01-26-2013 22:09
Ostatni post: Hub99ert
  Wywiad z Karczem [Zarobek na gorąco] pikusix1 6 2,461 01-26-2013 20:14
Ostatni post: Magnus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.