Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY.

Autor Wiadomość
rettush94 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 38
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 50.00
Post: #1
Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY.
Sprawdź:
Witam wszystkich forumowiczów

Jako że jestem od kliku dni na forum i postanowiłem zarobić, czy też dorobić sobie w internecie wpadłem na pewien pomysł. Chodzi tu mianowicie o strone shorte.st czy też inny popularny i dobrze płacący skracacz linków. Od jakiegoś czasu umieszczałem linki z shorte.st na róznych forach, tworzylem fake konta na fejsbuku ale wyniki były mierne a konta często banowane. Aktualnie mam fake konto na którym nie moge dodawac postów na grupach aż do 30 września :/.

Ale do rzeczy. Potrzebni jesteście wy - forumowicze. Potrzeba dużo osób. Chodzi o utworzenie grupy na fb na której bedziemy dzielić się skróconymi linkami. Tak, pewnie juz niektorzy zasmiali sie pod nosem. Przesyłac bedziecie linki do mnie - obojetnie co, byle skrócone. Ja udostepniam na grupie, a wy wieczorkiem czy tam kiedyś w ciagu dnia poswiecie troche czasu i poklikacie w linki. Wpadłem na pomysł aby lajkowac posty z linkami,w które już klineliśmy żeby sie nie pogubić w tym wszystkim. Wiadomo, że będzie sporo osób które beda liczyc tylko na zysk a samemu nikomu nie klikać. Jak wiadomo na shorte.st stawka za 1000 klików z Polski to 1.68 $. Załóżmy że na grupie będzie nas 2-3 tyś (niekoniecznie tylko z forum, zapraszajcie znajomych do tego) to już bedzie calkiem fajny pieniążek na start Smile.

W sumie tak tylko zarzuciłem pomysłem. Chciałbym się dowiedzieć co wy o nim sądzicie. Jeśli jest to pomysł do d... to mi poiedzcie dlaczego. Czy wy zrobilibyście to inaczej ? . Podstawą pomysłu jest grupa na której dzielimy się skróconymi linkami. Całą otoczkę możemy dopracować. Co wy na to ? Czekam na jakiekolwiek pomysły, sugestie.
16-09-2014 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Greetek Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 154
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 62 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY.
Osobiście uważam, że to raczej nie wypali, ponieważ wiadomo jaka jest mentalność użytkowników, on wrzuci link, ale już nie będzie klikał i wyjdzie na to, że linków będzie 100, a będziesz klikał tylko Ty, taka jest moja opinia.
Jeżeli chcesz bawić się w skracanie linków, to myślę, że mogę polecić Ci serwis, gdzie takie linki możesz umieścić i inni będą w nie klikali i Ty również będziesz klikał, popularne PTC, lecz z taką formą zdobywania punktów również. Serwis nazywa się autosurfon.pl, możesz zarejestrować się z refa (sygnaturka).
Powodzenia

[Obrazek: wysd.php?id=8423]
Zarabiam od 13.09.2014
16-09-2014 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Greetek Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 154
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 62 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY.
(16-09-2014 12:14)maku151 napisał(a):  Ale zebrać taką grupkę to też wyczyn.

To już inna kwestia, tak jak pisałem, zebrać tych 1000 uczciwych osób, to równie dobrze możesz "żebrać" o kliki znajomych lub inne osoby.

[Obrazek: wysd.php?id=8423]
Zarabiam od 13.09.2014
16-09-2014 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rettush94 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 38
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 50.00
Post: #4
RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY.
(16-09-2014 12:14)Greetek napisał(a):  Osobiście uważam, że to raczej nie wypali, ponieważ wiadomo jaka jest mentalność użytkowników, on wrzuci link, ale już nie będzie klikał i wyjdzie na to, że linków będzie 100, a będziesz klikał tylko Ty, taka jest moja opinia.
Jeżeli chcesz bawić się w skracanie linków, to myślę, że mogę polecić Ci serwis, gdzie takie linki możesz umieścić i inni będą w nie klikali i Ty również będziesz klikał, popularne PTC, lecz z taką formą zdobywania punktów również. Serwis nazywa się autosurfon.pl, możesz zarejestrować się z refa (sygnaturka).
Powodzenia

No właśnie Sad. Dlatego też chcę dotrzeć do rzetelnej grupy osób. Zawsze można spróbować. Obczaje ten serwis.
16-09-2014 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chiqi Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 230
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 2.00
Post: #5
RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY.
Po za tym, pomyśl sobie 1000 klików po 5s
16-09-2014 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elbowndg Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 786
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 210 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.02
Post: #6
RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY.
Przecież to jest niemożliwe do wykonania.

Chcesz mieć grupe 3000 ludzi, spoko. Każdy w tej grupie chciałby zarobić więc da jeden swój link. W tym momencie zrobi Ci się 3000 linków i liczysz że każda z tych osób będzie dziennie około 7h BEZ PRZERWY (bo tyle zajęło by wyklikanie tego wszystkiego) i 3000 razy klikała w linki po kolei? Więc powiedzmy że każdy kliknie w każdy link raz, a więc po 7h klikania zarobisz 5,04$, no interes życia ;D
16-09-2014 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rettush94 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 38
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 50.00
Post: #7
RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY.
(16-09-2014 12:20)chiqi napisał(a):  Po za tym, pomyśl sobie 1000 klików po 5s


To akurat nie problem. Kółkiem z myszki klikasz - wszystko otwiera sie w nowych kartach.
16-09-2014 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Greetek Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 154
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 62 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY.
(16-09-2014 12:16)rettush94 napisał(a):  No właśnie Sad. Dlatego też chcę dotrzeć do rzetelnej grupy osób. Zawsze można spróbować. Obczaje ten serwis.

Wiesz, jeżeli liczysz na rzetelną grupę osób, to raczej musiałbyś mieć program, grupę, gdzie mógłbyś sprawdzać, czy użytkownicy klikają, wtedy to ma większy sens, bo jeżeli użytkownik nie byłby aktywny, to po prostu go wyrzucasz.

[Obrazek: wysd.php?id=8423]
Zarabiam od 13.09.2014
16-09-2014 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rettush94 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 38
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 50.00
Post: #9
RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY.
Racja. A czy Ty uważasz ze na tym forum nie znajde takich osób ?
16-09-2014 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Greetek Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 154
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 62 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY.
Może być ciężko, większość osób, które zarabiają tutaj na forum posiadają duże doświadczenie związane z inwestycjami czy też uploadem więc oni zarabiają w całkowicie innym dziale i dodatkowo zarabiają dużo więcej niż można wyciągnąć ze skróconych linków, większa reszta to jednak nowi użytkownicy, którzy nie wiadomo jak się zachowają w przypadku takiego planu, takiej okazji.

[Obrazek: wysd.php?id=8423]
Zarabiam od 13.09.2014
16-09-2014 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarobek Jeśli Ktoś Pobierze Twój Plik achort2007 7 3,519 17-03-2024 13:50
Ostatni post: maxikaz
  Sprzedaż allegro, idealny pomysł? adi_hq 8 3,785 22-10-2023 12:14
Ostatni post: PakoMasakrator
  Pomysł na "biznes na boku" xXxPiciaxXx 24 6,799 11-12-2021 11:33
Ostatni post: malpa2
Heart Grupa klientów - KOBIETY.. pomysł na dotarcie - reklamę. zarii 2 2,492 20-08-2021 14:19
Ostatni post: zarii
Star Jakie są sposoby na zarobek ? Wypłata skrill adrianek097 17 9,973 17-08-2021 16:54
Ostatni post: liroypl

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości