Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. (/Temat-Pomysl-na-zarobek-przez-shorte-st-POTRZEBNI-JESTESCIE-WY-98054)

Strony: 1 2 3


Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - rettush94 - 16-09-2014 12:07

Witam wszystkich forumowiczów

Jako że jestem od kliku dni na forum i postanowiłem zarobić, czy też dorobić sobie w internecie wpadłem na pewien pomysł. Chodzi tu mianowicie o strone shorte.st czy też inny popularny i dobrze płacący skracacz linków. Od jakiegoś czasu umieszczałem linki z shorte.st na róznych forach, tworzylem fake konta na fejsbuku ale wyniki były mierne a konta często banowane. Aktualnie mam fake konto na którym nie moge dodawac postów na grupach aż do 30 września :/.

Ale do rzeczy. Potrzebni jesteście wy - forumowicze. Potrzeba dużo osób. Chodzi o utworzenie grupy na fb na której bedziemy dzielić się skróconymi linkami. Tak, pewnie juz niektorzy zasmiali sie pod nosem. Przesyłac bedziecie linki do mnie - obojetnie co, byle skrócone. Ja udostepniam na grupie, a wy wieczorkiem czy tam kiedyś w ciagu dnia poswiecie troche czasu i poklikacie w linki. Wpadłem na pomysł aby lajkowac posty z linkami,w które już klineliśmy żeby sie nie pogubić w tym wszystkim. Wiadomo, że będzie sporo osób które beda liczyc tylko na zysk a samemu nikomu nie klikać. Jak wiadomo na shorte.st stawka za 1000 klików z Polski to 1.68 $. Załóżmy że na grupie będzie nas 2-3 tyś (niekoniecznie tylko z forum, zapraszajcie znajomych do tego) to już bedzie calkiem fajny pieniążek na start Smile.

W sumie tak tylko zarzuciłem pomysłem. Chciałbym się dowiedzieć co wy o nim sądzicie. Jeśli jest to pomysł do d... to mi poiedzcie dlaczego. Czy wy zrobilibyście to inaczej ? . Podstawą pomysłu jest grupa na której dzielimy się skróconymi linkami. Całą otoczkę możemy dopracować. Co wy na to ? Czekam na jakiekolwiek pomysły, sugestie.


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - Greetek - 16-09-2014 12:14

Osobiście uważam, że to raczej nie wypali, ponieważ wiadomo jaka jest mentalność użytkowników, on wrzuci link, ale już nie będzie klikał i wyjdzie na to, że linków będzie 100, a będziesz klikał tylko Ty, taka jest moja opinia.
Jeżeli chcesz bawić się w skracanie linków, to myślę, że mogę polecić Ci serwis, gdzie takie linki możesz umieścić i inni będą w nie klikali i Ty również będziesz klikał, popularne PTC, lecz z taką formą zdobywania punktów również. Serwis nazywa się autosurfon.pl, możesz zarejestrować się z refa (sygnaturka).
Powodzenia


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - Greetek - 16-09-2014 12:15

(16-09-2014 12:14)maku151 napisał(a):  Ale zebrać taką grupkę to też wyczyn.

To już inna kwestia, tak jak pisałem, zebrać tych 1000 uczciwych osób, to równie dobrze możesz "żebrać" o kliki znajomych lub inne osoby.


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - rettush94 - 16-09-2014 12:16

(16-09-2014 12:14)Greetek napisał(a):  Osobiście uważam, że to raczej nie wypali, ponieważ wiadomo jaka jest mentalność użytkowników, on wrzuci link, ale już nie będzie klikał i wyjdzie na to, że linków będzie 100, a będziesz klikał tylko Ty, taka jest moja opinia.
Jeżeli chcesz bawić się w skracanie linków, to myślę, że mogę polecić Ci serwis, gdzie takie linki możesz umieścić i inni będą w nie klikali i Ty również będziesz klikał, popularne PTC, lecz z taką formą zdobywania punktów również. Serwis nazywa się autosurfon.pl, możesz zarejestrować się z refa (sygnaturka).
Powodzenia

No właśnie Sad. Dlatego też chcę dotrzeć do rzetelnej grupy osób. Zawsze można spróbować. Obczaje ten serwis.


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - chiqi - 16-09-2014 12:20

Po za tym, pomyśl sobie 1000 klików po 5s


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - elbowndg - 16-09-2014 12:24

Przecież to jest niemożliwe do wykonania.

Chcesz mieć grupe 3000 ludzi, spoko. Każdy w tej grupie chciałby zarobić więc da jeden swój link. W tym momencie zrobi Ci się 3000 linków i liczysz że każda z tych osób będzie dziennie około 7h BEZ PRZERWY (bo tyle zajęło by wyklikanie tego wszystkiego) i 3000 razy klikała w linki po kolei? Więc powiedzmy że każdy kliknie w każdy link raz, a więc po 7h klikania zarobisz 5,04$, no interes życia ;D


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - rettush94 - 16-09-2014 12:24

(16-09-2014 12:20)chiqi napisał(a):  Po za tym, pomyśl sobie 1000 klików po 5s


To akurat nie problem. Kółkiem z myszki klikasz - wszystko otwiera sie w nowych kartach.


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - Greetek - 16-09-2014 12:25

(16-09-2014 12:16)rettush94 napisał(a):  No właśnie Sad. Dlatego też chcę dotrzeć do rzetelnej grupy osób. Zawsze można spróbować. Obczaje ten serwis.

Wiesz, jeżeli liczysz na rzetelną grupę osób, to raczej musiałbyś mieć program, grupę, gdzie mógłbyś sprawdzać, czy użytkownicy klikają, wtedy to ma większy sens, bo jeżeli użytkownik nie byłby aktywny, to po prostu go wyrzucasz.


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - rettush94 - 16-09-2014 12:50

Racja. A czy Ty uważasz ze na tym forum nie znajde takich osób ?


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - Greetek - 16-09-2014 12:53

Może być ciężko, większość osób, które zarabiają tutaj na forum posiadają duże doświadczenie związane z inwestycjami czy też uploadem więc oni zarabiają w całkowicie innym dziale i dodatkowo zarabiają dużo więcej niż można wyciągnąć ze skróconych linków, większa reszta to jednak nowi użytkownicy, którzy nie wiadomo jak się zachowają w przypadku takiego planu, takiej okazji.