Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielka pomoc w pozycjonowaniu » Backlinki, Google Webmasters, Pluginy, Blog etc.

Autor Wiadomość
vankosiara Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,489
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 585 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 200.00
Post: #1
Heart Wielka pomoc w pozycjonowaniu
Sprawdź:
Nie potrafię wypozycjonować strony.. Siedzę już w tym prawie miesiąc, pomaga mi Diqiton ale ostatnio rzadko odpisuje na maile a ja chciałbym zacząć już zarabiać.
Dodaje 1-2 wpisy dziennie. Sam tworzę opis hacka, upiększam go. Dodaje dwa obrazki (logo np. gry do której jest hack i potem samego hacka). Dodaje bajery typu : Status - Working, pokolorowane itp. Jest "How To Download", są buttony na download, jest notka o tym, że nie gwarantuje dobrego działania hacka/ów. Posiadam proste, lecz całkiem przyjemne logo, ładny schludny theme.
Pinguje ją codziennie po 2-3 razy (w południe, popołudniu i wieczorem. Stronę główną i 3 najnowsze wpisy).
Jak na razie wpadło jedno pobranie z USA za 0.64$. Mam 10-20UU dziennie..
W ogóle nie wiem jak szukać niszy, chociaż już takiej nawet lekko wypalonej. Wszystko wymyślam sam, potem tylko znajduje obrazki w Google i wrzucam je sam na bloga.
Dodaje codziennie do 10-15katalogów (#3 poradnik djrama z automatycznym dodawaniem do SEO).
Nie wiem jak zdobyć backlinki (mam zamiar kupić na fiverr ale na razie jestem zmuszony się wstrzymać).. Comment Kahuna znajduje mi same blogi na których komentarze muszą zostać zaakceptowane albo trzeba być zarejestrowanym. W darmowe backlinki się nie bawię, bo same PR0 nic mi nie dadzą a słyszałem od mentorów, że nawet mogą zaszkodzić..
Mam własną domenę *.com. Posiadam pluginy na blogu :
XML-Sitemap (skonfigurowany przez Siniaka (dzięki ziom Big Grin))
WP Super Cashe
TinyMCE
WP-CopyProtct (polecam Wink)
All in One SEO (nie wiem jak używać, skonfigurować. Ktoś pomoże?)
Facebook Like Box (również nie wiem jak go ogarnąć..)
SEO SearchTerms Tagging 2 (j/w)
WP-PageNavi (j/w)
WordPress.com Stats

W Google Webmasters trzeba coś robić, po za aktualizowaniem mapy? Coś skonfigurować i tym podobne?
Posiadam :
1 462 Liczba zgłoszonych adresów URL
49 zaindeksowane(ych) URL-e(i)

Indeksuje 2-3 URL dziennie..

Z góry dziękuję za pomoc Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2013 20:09 przez vankosiara.)
20-05-2013 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Prucek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 35
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 6 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu
Moim zdaniem ładowanie masowych hacków do gier za bardzo Ci nie pomoże, w pozycjonowaniu trzeba cierpliwości uwierz mi, po zakatalogowaniu strony ona nie będzie odrazu wyżej w google, tutaj niestety trzeba czekać nawet miesiąc i dłużej, pingowanie też za dużo nie daje wystarczy że raz na 2 dni zapingujesz ponieważ pingowanie wysyła robota na Twoją stronę który indeksuje wpisy w google ale nie podnosi pozycji. Jak masz młodą stronę spamuj youtube, dailymotion, vimeo etc: A z czasem katalogi zrobią swoje, reklamuj także swój blog na różnych forach. Musisz też promować swoją stronę a nie pozycjonować, ponieważ pozycjonowanie to baaaardzo długa żmudna praca ale też jej efekty zostają na długo. A przedewszystkim szukaj nisz (nisza to jest coś na co ktoś jeszcze niewpadł bo np: hack do FarCry 3 to już nie jest nisza) Jeżeli gdzieś napisałem coś nie tak poprawcie mnie bo sam w tym siedzę od 2 miesięcy i wiem że są na tym forum bardziej ogarnięci ode mnie.
Życzę wytrwałości w dążeniu do celów. Przede wszystkim nie rezygnuj, uwierz mi każda sekunda Twojej pracy włożonej w blog zwróci się z nawiązką Smile
Glosy: vankosiara (+1)
20-05-2013 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vankosiara Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,489
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 585 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 200.00
Post: #3
RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu
Wiem by nie rezygnować i nie mam zamiaru ale jak nie widać efektów to się niepokoje Wink
Spróbuje z YT. Mam na enchantviews odłożone 30k kredytów to nimi wypromuje film Tongue
20-05-2013 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Prucek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 35
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 6 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu
Uwierz mi. 30k kredytów wystarczy Ci do wypromowania wieluuu filmów, ja na 1 film przeznaczam 700 i każdy jest na 1 stronie większość na 1 miejscu (przez to banowane są konta :/). Taka mała rada. Odpowiednia liczba tagów, odpowiednie ułożenie opisu i tzw bonus tagi. Ja pod filmem mam czasami 2 komentarze, 4 lajki, a SYV używam do nabicia 700 wyświetleń po 15 minutach film jest w czołówce i wyświetlenia same lecą.
20-05-2013 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vankosiara Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,489
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 585 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 200.00
Post: #5
RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu
Odpowiednie ułożenie tagów i opisu? Możesz to wytłumaczyć?
21-05-2013 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szaman1644 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,300
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 1597 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 195.20
Post: #6
RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu
Dam ci radę nie promuj od razu filmu, bo poleci jeszcze w ten sam dzień lub na następny. Odczekaj kilka dni od wrzucenia hacka na YT.
21-05-2013 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Skipi Offline
Sprzedałem się za 5zł
*

Liczba postów: 1,015
Dołączył: Apr 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 8.00
Post: #7
RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu
Nowa domena ?
Jak tak to troche minie czasu zanim zaczniesz zarabiać na niej.
21-05-2013 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
roniartur Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 548
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 194 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.90
Post: #8
RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu
Prucek- 700 kredytów ?? To co ty nabijasz ?
21-05-2013 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aroonia93 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 309
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 81 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #9
RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu
przede wszystkim pinguj nie tylko 3 najnowsze posty ale posty które nie są jeszcze zaindeksowane , możesz to sprawdzić prostym poleceniem wpisując w google
cache:adres strony - zobaczysz kiedy był ostatni raz na stronie robot , i ile masz zaindeksowanych postów , pinguj raz na 2 dni każdy nie zaindeksowany post.
ALL IN ONE SEO , nic nie konfigurujesz , instalujesz wtyczke i jak piszesz post to pod postem masz
ALL IN ONE SEO:
TITLE:tytuł
DESCRIPTION: krótki opis
KEYWORDS: słowa kluczowe

Facebook Like Box > dodajesz adres fanpaga , wybierasz jak ma wyglądać box na stronie , wrzucasz w plik txt w panel boczny - gotowe .

mam nadzieje ze chociaż trochę Ci pomogłem Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2013 14:56 przez Aroonia93.)
Glosy: vankosiara (+1)
21-05-2013 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Maximus12 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 137
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 65 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu
Ja mam bloga+domenę .com (wszystko świeże) około 7 dni, mam około 600-800 UU dziennie, zarobiłem na razie 15$, ale nic praktycznie nie robię, dodam raz na jakiś czas post, pinguje i tyle.
Polecam dodawać pod postem z hackiem jakieś DOBRE koementy, na które możesz odpowiadać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2013 15:14 przez Maximus12.)
21-05-2013 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc w pozycjonowaniu Ecollatio 6 1,889 18-11-2016 16:00
Ostatni post: Mecenas
  Ogólnie o pozycjonowaniu danielek654 8 1,790 11-11-2015 12:28
Ostatni post: guma341

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości