Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Wielka pomoc w pozycjonowaniu (/Temat-Wielka-pomoc-w-pozycjonowaniu-69718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 20-05-2013 19:51

Nie potrafię wypozycjonować strony.. Siedzę już w tym prawie miesiąc, pomaga mi Diqiton ale ostatnio rzadko odpisuje na maile a ja chciałbym zacząć już zarabiać.
Dodaje 1-2 wpisy dziennie. Sam tworzę opis hacka, upiększam go. Dodaje dwa obrazki (logo np. gry do której jest hack i potem samego hacka). Dodaje bajery typu : Status - Working, pokolorowane itp. Jest "How To Download", są buttony na download, jest notka o tym, że nie gwarantuje dobrego działania hacka/ów. Posiadam proste, lecz całkiem przyjemne logo, ładny schludny theme.
Pinguje ją codziennie po 2-3 razy (w południe, popołudniu i wieczorem. Stronę główną i 3 najnowsze wpisy).
Jak na razie wpadło jedno pobranie z USA za 0.64$. Mam 10-20UU dziennie..
W ogóle nie wiem jak szukać niszy, chociaż już takiej nawet lekko wypalonej. Wszystko wymyślam sam, potem tylko znajduje obrazki w Google i wrzucam je sam na bloga.
Dodaje codziennie do 10-15katalogów (#3 poradnik djrama z automatycznym dodawaniem do SEO).
Nie wiem jak zdobyć backlinki (mam zamiar kupić na fiverr ale na razie jestem zmuszony się wstrzymać).. Comment Kahuna znajduje mi same blogi na których komentarze muszą zostać zaakceptowane albo trzeba być zarejestrowanym. W darmowe backlinki się nie bawię, bo same PR0 nic mi nie dadzą a słyszałem od mentorów, że nawet mogą zaszkodzić..
Mam własną domenę *.com. Posiadam pluginy na blogu :
XML-Sitemap (skonfigurowany przez Siniaka (dzięki ziom Big Grin))
WP Super Cashe
TinyMCE
WP-CopyProtct (polecam Wink)
All in One SEO (nie wiem jak używać, skonfigurować. Ktoś pomoże?)
Facebook Like Box (również nie wiem jak go ogarnąć..)
SEO SearchTerms Tagging 2 (j/w)
WP-PageNavi (j/w)
WordPress.com Stats

W Google Webmasters trzeba coś robić, po za aktualizowaniem mapy? Coś skonfigurować i tym podobne?
Posiadam :
1 462 Liczba zgłoszonych adresów URL
49 zaindeksowane(ych) URL-e(i)

Indeksuje 2-3 URL dziennie..

Z góry dziękuję za pomoc Wink


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Prucek - 20-05-2013 20:03

Moim zdaniem ładowanie masowych hacków do gier za bardzo Ci nie pomoże, w pozycjonowaniu trzeba cierpliwości uwierz mi, po zakatalogowaniu strony ona nie będzie odrazu wyżej w google, tutaj niestety trzeba czekać nawet miesiąc i dłużej, pingowanie też za dużo nie daje wystarczy że raz na 2 dni zapingujesz ponieważ pingowanie wysyła robota na Twoją stronę który indeksuje wpisy w google ale nie podnosi pozycji. Jak masz młodą stronę spamuj youtube, dailymotion, vimeo etc: A z czasem katalogi zrobią swoje, reklamuj także swój blog na różnych forach. Musisz też promować swoją stronę a nie pozycjonować, ponieważ pozycjonowanie to baaaardzo długa żmudna praca ale też jej efekty zostają na długo. A przedewszystkim szukaj nisz (nisza to jest coś na co ktoś jeszcze niewpadł bo np: hack do FarCry 3 to już nie jest nisza) Jeżeli gdzieś napisałem coś nie tak poprawcie mnie bo sam w tym siedzę od 2 miesięcy i wiem że są na tym forum bardziej ogarnięci ode mnie.
Życzę wytrwałości w dążeniu do celów. Przede wszystkim nie rezygnuj, uwierz mi każda sekunda Twojej pracy włożonej w blog zwróci się z nawiązką Smile


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 20-05-2013 20:08

Wiem by nie rezygnować i nie mam zamiaru ale jak nie widać efektów to się niepokoje Wink
Spróbuje z YT. Mam na enchantviews odłożone 30k kredytów to nimi wypromuje film Tongue


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Prucek - 20-05-2013 22:55

Uwierz mi. 30k kredytów wystarczy Ci do wypromowania wieluuu filmów, ja na 1 film przeznaczam 700 i każdy jest na 1 stronie większość na 1 miejscu (przez to banowane są konta :/). Taka mała rada. Odpowiednia liczba tagów, odpowiednie ułożenie opisu i tzw bonus tagi. Ja pod filmem mam czasami 2 komentarze, 4 lajki, a SYV używam do nabicia 700 wyświetleń po 15 minutach film jest w czołówce i wyświetlenia same lecą.


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 21-05-2013 13:47

Odpowiednie ułożenie tagów i opisu? Możesz to wytłumaczyć?


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Szaman1644 - 21-05-2013 13:53

Dam ci radę nie promuj od razu filmu, bo poleci jeszcze w ten sam dzień lub na następny. Odczekaj kilka dni od wrzucenia hacka na YT.


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Skipi - 21-05-2013 14:32

Nowa domena ?
Jak tak to troche minie czasu zanim zaczniesz zarabiać na niej.


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - roniartur - 21-05-2013 14:38

Prucek- 700 kredytów ?? To co ty nabijasz ?


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Aroonia93 - 21-05-2013 14:56

przede wszystkim pinguj nie tylko 3 najnowsze posty ale posty które nie są jeszcze zaindeksowane , możesz to sprawdzić prostym poleceniem wpisując w google
cache:adres strony - zobaczysz kiedy był ostatni raz na stronie robot , i ile masz zaindeksowanych postów , pinguj raz na 2 dni każdy nie zaindeksowany post.
ALL IN ONE SEO , nic nie konfigurujesz , instalujesz wtyczke i jak piszesz post to pod postem masz
ALL IN ONE SEO:
TITLE:tytuł
DESCRIPTION: krótki opis
KEYWORDS: słowa kluczowe

Facebook Like Box > dodajesz adres fanpaga , wybierasz jak ma wyglądać box na stronie , wrzucasz w plik txt w panel boczny - gotowe .

mam nadzieje ze chociaż trochę Ci pomogłem Smile


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Maximus12 - 21-05-2013 15:12

Ja mam bloga+domenę .com (wszystko świeże) około 7 dni, mam około 600-800 UU dziennie, zarobiłem na razie 15$, ale nic praktycznie nie robię, dodam raz na jakiś czas post, pinguje i tyle.
Polecam dodawać pod postem z hackiem jakieś DOBRE koementy, na które możesz odpowiadać.