Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
interesuje mnie szybka transakcja
potrzebuje kodu do gry, kosztuje 70zl
automat dziala 24/7, wiec najlepiej nawet jesli by teraz ktos mi to zamowil
dogadamy sie, oddaje za 3 dni, a potrzebuje tego na teraz.
wiecej pisz priv.
Glosy:
20-04-2013 21:23
tomazzi
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 20.00
z taką ilością postów, rejestracją miesiąc temu już na twoim miejscu kupowałbym skrzynkę 500 wiadomości na forum, bo każdy będzie się bić o to by pożyczyć w ciemno 70 dych pierwszemu lepszemu z pierwszej łapanki
idź pożycz u rodziców, rodzeństwa, kuzynostwa czy kogo tam chcesz, ale nie szukaj naiwnych na forum
Glosy:
20-04-2013 21:27
WazzaP
Lojalny Forumowicz
Liczba postów: 2,091
Dołączył: Aug 2012
Reputacja:
359 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.00
(20-04-2013 21:27)tomazzi napisał(a): z taką ilością postów, rejestracją miesiąc temu już na twoim miejscu kupowałbym skrzynkę 500 wiadomości na forum, bo każdy będzie się bić o to by pożyczyć w ciemno 70 dych pierwszemu lepszemu z pierwszej łapanki
idź pożycz u rodziców, rodzeństwa, kuzynostwa czy kogo tam chcesz, ale nie szukaj naiwnych na forum
nie to nie.
warto zawsze sprobowac, uczciwy jestem, w chuja ludzi nie chce robic
(20-04-2013 21:28)WazzaP napisał(a): Dzięki czemu mamy Ci zaufać?
szczerze? co mam powiedziec? ze jestem uczciwy etc?
Po prostu potrzebuje tego kodu, na swoim koncie aktualnie mam 40zl, prosilem kolege by wyslal - ale kasa jeszcze nie doszla, dojdzie najprawdopodobniej w poniedzialek, dlatego jesli dojdzie, pieniadze przelewam od razu pod wskazany adres
Jesli ktos mi nie wierzy,moge nawet ss-a zrobic ze swoim obecnym stanem konta + przelewem kolegi
A mi to jest potrzebne teraz, bo co ja bede robic przez cala niedziele? hmm.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2013 21:30 przez badii.)
Glosy:
20-04-2013 21:29
WazzaP
Lojalny Forumowicz
Liczba postów: 2,091
Dołączył: Aug 2012
Reputacja:
359 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.00
(20-04-2013 21:27)tomazzi napisał(a): z taką ilością postów, rejestracją miesiąc temu już na twoim miejscu kupowałbym skrzynkę 500 wiadomości na forum, bo każdy będzie się bić o to by pożyczyć w ciemno 70 dych pierwszemu lepszemu z pierwszej łapanki
idź pożycz u rodziców, rodzeństwa, kuzynostwa czy kogo tam chcesz, ale nie szukaj naiwnych na forum
nie to nie.
warto zawsze sprobowac, uczciwy jestem, w chuja ludzi nie chce robic
Warto zawsze spróbować...stracić kasę? Spróbuj chociaż jakoś przekonać ludzi to mooże ktoś Ci pożyczy..
Glosy:
20-04-2013 21:31
tomazzi
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 20.00
(20-04-2013 21:27)tomazzi napisał(a): z taką ilością postów, rejestracją miesiąc temu już na twoim miejscu kupowałbym skrzynkę 500 wiadomości na forum, bo każdy będzie się bić o to by pożyczyć w ciemno 70 dych pierwszemu lepszemu z pierwszej łapanki
idź pożycz u rodziców, rodzeństwa, kuzynostwa czy kogo tam chcesz, ale nie szukaj naiwnych na forum
nie to nie.
warto zawsze sprobowac, uczciwy jestem, w chuja ludzi nie chce robic
(20-04-2013 21:28)WazzaP napisał(a): Dzięki czemu mamy Ci zaufać?
szczerze? co mam powiedziec? ze jestem uczciwy etc?
Po prostu potrzebuje tego kodu, na swoim koncie aktualnie mam 40zl, prosilem kolege by wyslal - ale kasa jeszcze nie doszla, dojdzie najprawdopodobniej w poniedzialek, dlatego jesli dojdzie, pieniadze przelewam od razu pod wskazany adres
Jesli ktos mi nie wierzy,moge nawet ss-a zrobic ze swoim obecnym stanem konta + przelewem kolegi
A mi to jest potrzebne teraz, bo co ja bede robic przez cala niedziele? hmm.
skąd ja to znam ....
sam o sobie piszący, że jest uczciwy hmmmmmmmmm pomyślmy ....
na nie jednym koncie oszusta już taką bajeczkę w poście w jego temacie o pożyczce na tym forum czytałem
na tym forum na 99.99% jelenia co w ciemno osobie znikąd która przyszła z piz... i pójdzie w piz... nie znajdziesz co pożyczy
Glosy:
20-04-2013 21:32
badii
Uzależniony
Liczba postów: 1,499
Dołączył: Mar 2013
Reputacja:
368 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 23.00
(20-04-2013 21:27)tomazzi napisał(a): z taką ilością postów, rejestracją miesiąc temu już na twoim miejscu kupowałbym skrzynkę 500 wiadomości na forum, bo każdy będzie się bić o to by pożyczyć w ciemno 70 dych pierwszemu lepszemu z pierwszej łapanki
idź pożycz u rodziców, rodzeństwa, kuzynostwa czy kogo tam chcesz, ale nie szukaj naiwnych na forum
nie to nie.
warto zawsze sprobowac, uczciwy jestem, w chuja ludzi nie chce robic
(20-04-2013 21:28)WazzaP napisał(a): Dzięki czemu mamy Ci zaufać?
szczerze? co mam powiedziec? ze jestem uczciwy etc?
Po prostu potrzebuje tego kodu, na swoim koncie aktualnie mam 40zl, prosilem kolege by wyslal - ale kasa jeszcze nie doszla, dojdzie najprawdopodobniej w poniedzialek, dlatego jesli dojdzie, pieniadze przelewam od razu pod wskazany adres
Jesli ktos mi nie wierzy,moge nawet ss-a zrobic ze swoim obecnym stanem konta + przelewem kolegi
A mi to jest potrzebne teraz, bo co ja bede robic przez cala niedziele? hmm.
skąd ja to znam ....
sam o sobie piszący, że jest uczciwy hmmmmmmmmm pomyślmy ....
na nie jednym koncie oszusta już taką bajeczkę w poście w jego temacie o pożyczce na tym forum czytałem
na tym forum na 99.99% jelenia co w ciemno osobie znikąd która przyszła z piz... i pójdzie w piz... nie znajdziesz co pożyczy
no rozumiem, że oszustwa szły taką drogą
jeśli mi nikt nie zaufa - trudno, będę musiał czekać następny dzień aby kasa doszła i następny, a szkoda
Glosy:
20-04-2013 21:35
tomazzi
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 20.00
istnieje przelew expresowy, bluecash itp itd i pieniądze są od razu na koncie odbiorcy
bajeczka o przelewie od kolegi który będzie w poniedziałek jakoś mnie nie chwyta jako wiara w twoją "uczciwość"
na następny raz lepiej szczegóły bajeczki dopracuj bo dobra ściema to podstawa w próbie oszukania
(20-04-2013 21:39)tomazzi napisał(a): istnieje przelew expresowy, bluecash itp itd i pieniądze są od razu na koncie odbiorcy
bajeczka o przelewie od kolegi który będzie w poniedziałek jakoś mnie nie chwyta jako wiara w twoją "uczciwość"
na następny raz lepiej szczegóły bajeczki dopracuj bo dobra ściema to podstawa w próbie oszukania
Straszne, naprawdę straszne, że Cię to nie rusza.
Lepiej szukać złodzieja w uczciwym człowieku niż uczciwego w złodzieju, no nie? Bo tak to właśnie interpretuję
Nie wiem po co dalej się udzielasz w temacie -> ja napisałem - jeśli ktoś będzie okej i mi zaufa, to oddam pieniądze w ciągu 3 dni, a w "ocena handlarzy" będę zweryfikowany jako pozytywny, no ale ... co kto woli : )
Glosy:
20-04-2013 21:41
tomazzi
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 20.00
(20-04-2013 21:39)tomazzi napisał(a): istnieje przelew expresowy, bluecash itp itd i pieniądze są od razu na koncie odbiorcy
bajeczka o przelewie od kolegi który będzie w poniedziałek jakoś mnie nie chwyta jako wiara w twoją "uczciwość"
na następny raz lepiej szczegóły bajeczki dopracuj bo dobra ściema to podstawa w próbie oszukania
Straszne, naprawdę straszne, że Cię to nie rusza.
Lepiej szukać złodzieja w uczciwym człowieku niż uczciwego w złodzieju, no nie? Bo tak to właśnie interpretuję
Nie wiem po co dalej się udzielasz w temacie -> ja napisałem - jeśli ktoś będzie okej i mi zaufa, to oddam pieniądze w ciągu 3 dni, a w "ocena handlarzy" będę zweryfikowany jako pozytywny, no ale ... co kto woli : )
na razie twoje konto zgłosiłem adminowi do sprawdzenia bo ten tekst o samo uczciwości powtarza się u jednego i tego samego oszusta w tematach i pożyczeniu pieniędzy na każdym kolejnym multi także zamiast w dziale ocena handlarzy możemy zobaczyć bana na twoim koncie
pozdrawiam i powodzenia w szukaniu jeleni którzy na samo twoje zapewnienie wywalą w błoto swoje pieniądze