Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zakup na allegro -> oddaje za 3 dni. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: zakup na allegro -> oddaje za 3 dni. (/Temat-zakup-na-allegro-oddaje-za-3-dni-68135)

Strony: 1 2


zakup na allegro -> oddaje za 3 dni. - badii - 20-04-2013 21:23

interesuje mnie szybka transakcja
potrzebuje kodu do gry, kosztuje 70zl
automat dziala 24/7, wiec najlepiej nawet jesli by teraz ktos mi to zamowil Wink
dogadamy sie, oddaje za 3 dni, a potrzebuje tego na teraz.

wiecej pisz priv.


RE: zakup na allegro -> oddaje za 3 dni. - tomazzi - 20-04-2013 21:27

z taką ilością postów, rejestracją miesiąc temu już na twoim miejscu kupowałbym skrzynkę 500 wiadomości na forum, bo każdy będzie się bić o to by pożyczyć w ciemno 70 dych pierwszemu lepszemu z pierwszej łapanki

idź pożycz u rodziców, rodzeństwa, kuzynostwa czy kogo tam chcesz, ale nie szukaj naiwnych na forum


RE: zakup na allegro -> oddaje za 3 dni. - WazzaP - 20-04-2013 21:28

Dzięki czemu mamy Ci zaufać?


RE: zakup na allegro -> oddaje za 3 dni. - badii - 20-04-2013 21:29

(20-04-2013 21:27)tomazzi napisał(a):  z taką ilością postów, rejestracją miesiąc temu już na twoim miejscu kupowałbym skrzynkę 500 wiadomości na forum, bo każdy będzie się bić o to by pożyczyć w ciemno 70 dych pierwszemu lepszemu z pierwszej łapanki

idź pożycz u rodziców, rodzeństwa, kuzynostwa czy kogo tam chcesz, ale nie szukaj naiwnych na forum

nie to nie.
warto zawsze sprobowac, uczciwy jestem, w chuja ludzi nie chce robic Wink

(20-04-2013 21:28)WazzaP napisał(a):  Dzięki czemu mamy Ci zaufać?

szczerze? co mam powiedziec? ze jestem uczciwy etc?
Po prostu potrzebuje tego kodu, na swoim koncie aktualnie mam 40zl, prosilem kolege by wyslal - ale kasa jeszcze nie doszla, dojdzie najprawdopodobniej w poniedzialek, dlatego jesli dojdzie, pieniadze przelewam od razu pod wskazany adres Wink
Jesli ktos mi nie wierzy,moge nawet ss-a zrobic ze swoim obecnym stanem konta + przelewem kolegi Wink

A mi to jest potrzebne teraz, bo co ja bede robic przez cala niedziele? hmm.


RE: zakup na allegro -> oddaje za 3 dni. - WazzaP - 20-04-2013 21:31

(20-04-2013 21:29)badii napisał(a):  
(20-04-2013 21:27)tomazzi napisał(a):  z taką ilością postów, rejestracją miesiąc temu już na twoim miejscu kupowałbym skrzynkę 500 wiadomości na forum, bo każdy będzie się bić o to by pożyczyć w ciemno 70 dych pierwszemu lepszemu z pierwszej łapanki

idź pożycz u rodziców, rodzeństwa, kuzynostwa czy kogo tam chcesz, ale nie szukaj naiwnych na forum

nie to nie.
warto zawsze sprobowac, uczciwy jestem, w chuja ludzi nie chce robic Wink

Warto zawsze spróbować...stracić kasę? Spróbuj chociaż jakoś przekonać ludzi to mooże ktoś Ci pożyczy..


RE: zakup na allegro -> oddaje za 3 dni. - tomazzi - 20-04-2013 21:32

(20-04-2013 21:29)badii napisał(a):  
(20-04-2013 21:27)tomazzi napisał(a):  z taką ilością postów, rejestracją miesiąc temu już na twoim miejscu kupowałbym skrzynkę 500 wiadomości na forum, bo każdy będzie się bić o to by pożyczyć w ciemno 70 dych pierwszemu lepszemu z pierwszej łapanki

idź pożycz u rodziców, rodzeństwa, kuzynostwa czy kogo tam chcesz, ale nie szukaj naiwnych na forum

nie to nie.
warto zawsze sprobowac, uczciwy jestem, w chuja ludzi nie chce robic Wink

(20-04-2013 21:28)WazzaP napisał(a):  Dzięki czemu mamy Ci zaufać?

szczerze? co mam powiedziec? ze jestem uczciwy etc?
Po prostu potrzebuje tego kodu, na swoim koncie aktualnie mam 40zl, prosilem kolege by wyslal - ale kasa jeszcze nie doszla, dojdzie najprawdopodobniej w poniedzialek, dlatego jesli dojdzie, pieniadze przelewam od razu pod wskazany adres Wink
Jesli ktos mi nie wierzy,moge nawet ss-a zrobic ze swoim obecnym stanem konta + przelewem kolegi Wink

A mi to jest potrzebne teraz, bo co ja bede robic przez cala niedziele? hmm.
bekabekabekabekabekabeka

skąd ja to znam ....
sam o sobie piszący, że jest uczciwy hmmmmmmmmm pomyślmy ....
na nie jednym koncie oszusta już taką bajeczkę w poście w jego temacie o pożyczce na tym forum czytałem


na tym forum na 99.99% jelenia co w ciemno osobie znikąd która przyszła z piz... i pójdzie w piz... nie znajdziesz co pożyczy


RE: zakup na allegro -> oddaje za 3 dni. - badii - 20-04-2013 21:35

(20-04-2013 21:32)tomazzi napisał(a):  
(20-04-2013 21:29)badii napisał(a):  
(20-04-2013 21:27)tomazzi napisał(a):  z taką ilością postów, rejestracją miesiąc temu już na twoim miejscu kupowałbym skrzynkę 500 wiadomości na forum, bo każdy będzie się bić o to by pożyczyć w ciemno 70 dych pierwszemu lepszemu z pierwszej łapanki

idź pożycz u rodziców, rodzeństwa, kuzynostwa czy kogo tam chcesz, ale nie szukaj naiwnych na forum

nie to nie.
warto zawsze sprobowac, uczciwy jestem, w chuja ludzi nie chce robic Wink

(20-04-2013 21:28)WazzaP napisał(a):  Dzięki czemu mamy Ci zaufać?

szczerze? co mam powiedziec? ze jestem uczciwy etc?
Po prostu potrzebuje tego kodu, na swoim koncie aktualnie mam 40zl, prosilem kolege by wyslal - ale kasa jeszcze nie doszla, dojdzie najprawdopodobniej w poniedzialek, dlatego jesli dojdzie, pieniadze przelewam od razu pod wskazany adres Wink
Jesli ktos mi nie wierzy,moge nawet ss-a zrobic ze swoim obecnym stanem konta + przelewem kolegi Wink

A mi to jest potrzebne teraz, bo co ja bede robic przez cala niedziele? hmm.
bekabekabekabekabekabeka

skąd ja to znam ....
sam o sobie piszący, że jest uczciwy hmmmmmmmmm pomyślmy ....
na nie jednym koncie oszusta już taką bajeczkę w poście w jego temacie o pożyczce na tym forum czytałem


na tym forum na 99.99% jelenia co w ciemno osobie znikąd która przyszła z piz... i pójdzie w piz... nie znajdziesz co pożyczy



no rozumiem, że oszustwa szły taką drogą Wink
jeśli mi nikt nie zaufa - trudno, będę musiał czekać następny dzień aby kasa doszła i następny, a szkoda Wink


RE: zakup na allegro -> oddaje za 3 dni. - tomazzi - 20-04-2013 21:39

istnieje przelew expresowy, bluecash itp itd i pieniądze są od razu na koncie odbiorcy
bajeczka o przelewie od kolegi który będzie w poniedziałek jakoś mnie nie chwyta jako wiara w twoją "uczciwość"
na następny raz lepiej szczegóły bajeczki dopracuj bo dobra ściema to podstawa w próbie oszukania


RE: zakup na allegro -> oddaje za 3 dni. - badii - 20-04-2013 21:41

(20-04-2013 21:39)tomazzi napisał(a):  istnieje przelew expresowy, bluecash itp itd i pieniądze są od razu na koncie odbiorcy
bajeczka o przelewie od kolegi który będzie w poniedziałek jakoś mnie nie chwyta jako wiara w twoją "uczciwość"
na następny raz lepiej szczegóły bajeczki dopracuj bo dobra ściema to podstawa w próbie oszukania

Straszne, naprawdę straszne, że Cię to nie rusza.
Lepiej szukać złodzieja w uczciwym człowieku niż uczciwego w złodzieju, no nie? Bo tak to właśnie interpretuję Wink
Nie wiem po co dalej się udzielasz w temacie -> ja napisałem - jeśli ktoś będzie okej i mi zaufa, to oddam pieniądze w ciągu 3 dni, a w "ocena handlarzy" będę zweryfikowany jako pozytywny, no ale ... co kto woli : )


RE: zakup na allegro -> oddaje za 3 dni. - tomazzi - 20-04-2013 21:47

(20-04-2013 21:41)badii napisał(a):  
(20-04-2013 21:39)tomazzi napisał(a):  istnieje przelew expresowy, bluecash itp itd i pieniądze są od razu na koncie odbiorcy
bajeczka o przelewie od kolegi który będzie w poniedziałek jakoś mnie nie chwyta jako wiara w twoją "uczciwość"
na następny raz lepiej szczegóły bajeczki dopracuj bo dobra ściema to podstawa w próbie oszukania

Straszne, naprawdę straszne, że Cię to nie rusza.
Lepiej szukać złodzieja w uczciwym człowieku niż uczciwego w złodzieju, no nie? Bo tak to właśnie interpretuję Wink
Nie wiem po co dalej się udzielasz w temacie -> ja napisałem - jeśli ktoś będzie okej i mi zaufa, to oddam pieniądze w ciągu 3 dni, a w "ocena handlarzy" będę zweryfikowany jako pozytywny, no ale ... co kto woli : )

na razie twoje konto zgłosiłem adminowi do sprawdzenia bo ten tekst o samo uczciwości powtarza się u jednego i tego samego oszusta w tematach i pożyczeniu pieniędzy na każdym kolejnym multi także zamiast w dziale ocena handlarzy możemy zobaczyć bana na twoim koncie Smile


pozdrawiam i powodzenia w szukaniu jeleni którzy na samo twoje zapewnienie wywalą w błoto swoje pieniądze