Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pyrrhosgold Airdrop » Do zebrania: 300 PGold (~$13,5), za poleconego: 50 PGold (~$2,25)

Autor Wiadomość
Funky_Freak Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 106
Dołączył: Jan 2020
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Pyrrhosgold Airdrop
Sprawdź:
Pyrrhosgold Airdrop

Do zebrania: 300 PGold (~$13,5)
Za poleconego: 50 PGold (~$2,25)

O projekcie:

Pyrrhos Gold (PGOLD) to token kryptowaluty zabezpieczony aktywami, w którym tysiąc tokenów reprezentuje jeden gram sztabki złota, przechowywany w profesjonalnych obiektach skarbca. Każdy, kto jest właścicielem PGOLD, ma prawa własności do tego złota pod nadzorem Pyrrhos Trust Company. Ponieważ token kryptowaluty PGOLD reprezentuje fizyczne złoto, jego wartość jest bezpośrednio powiązana z wartością rynkową tego fizycznego złota w czasie rzeczywistym.

PGOLD daje klientom korzyści z faktycznego fizycznego posiadania określonych sztabek złota dzięki szybkości i mobilności cyfrowego zasobu lub kryptowaluty. Klienci mogą mieć częściową własność fizycznych prętów. Na giełdzie klienci mogą szybko i skutecznie przekonwertować swoje tokeny na walutę fiducjarną (i odwrotnie), zmniejszając ich narażenie na ryzyko rozliczenia. Masz również możliwość wymiany tokenów PGold na prawdziwe fizyczne złoto tutaj na naszej stronie internetowej, a tym samym pewność, że tokeny kryptowaluty PGold w obiegu są zawsze pokryte wystarczającą ilością prawdziwego złota. To także wyróżnia nas na tle konkurencji, żaden inny żeton ani moneta na rynku nie oferuje tej opcji. PGOLD jest dostępny do handlu na wielu różnych giełdach. PGOLD będzie również dostępny na innych giełdach kryptowalut-aktywów, portfelach, platformach pożyczkowych i innych miejscach w ekosystemie kryptowaluty.

(Airdrop wygląda rzetelnie. Dali sobie naprawdę trudu, aby wyglądało to bardzo estetycznie. Osobiście jestem przekonany, że coś z tego będzie...)

Instrukcja:

Link do projektu: https://backed-by-gold.com/

Wejdź na kanał Airdropu: https://airdrop.backed-by-gold.com/?ref=dc7d4f0d

Pogadaj z botem:

1. Wpisz adres ERC20 (NIE GIEŁDOWY!)
2. Podaj mail
3. Wejdź do grupy Telegramu
4. Wejdź na kanał Telegramu
5. Potem wejdź na Twittera i polub ich
6. Wejdź na fb, zalajkuj ich profil

Airdrop trwa do 19 Marca 2020, potem coin wchodzi do handlu na giełdzie VinDax.

Enjoy!

UWAGA! 

Póla Airdropu jest ograniczona do 100k$! Śpiesz się!

NFO od projektu:


Nasz Token Airdrop jest już dostępny! Rozdajemy tokeny o wartości 100 000 $, do których możesz szybko dołączyć, aby wziąć udział. Zostaniesz poprowadzony krok po kroku przez proces. Po zakończeniu zrzutu wysyłamy tokeny wszystkim uczestnikom. Mamy również wbudowany program rekrutacji klientów, za każdą udaną rekomendację otrzymasz więcej tokenów. Możesz śledzić i wyświetlać środki na tokenie z poziomu osobistego pulpitu nawigacyjnego.

Funky_Freak, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2020.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2020 10:46 przez Funky_Freak.)
27-02-2020 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Funky_Freak Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 106
Dołączył: Jan 2020
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: Pyrrhosgold Airdrop
P.S. Pisałem na oficjalnym twitterze projektu z Adminem. AIRDROP jest w 100% RZETELNY, wbijajcie póki wystarczy tokenów. Rozdają tylko równowartość 100.000$


Hybrid1990 dodał notatkę do tego postu 27-02-2020 15:50 ponieważ:

Nieregulaminowe podbicie tematu / post pod swoim postem w czasie krótszym niż 7 dni. +20%
Korzystaj z opcji edytuj, jeśli chcesz coś dodać wcześniej.


Funky_Freak, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2020.
27-02-2020 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzychu102 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 286
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 0.50
Post: #3
RE: Pyrrhosgold Airdrop
Może być adres Etherum z MEW?


[Obrazek: gEEObw2.jpg]
27-02-2020 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Funky_Freak Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 106
Dołączył: Jan 2020
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Pyrrhosgold Airdrop
(27-02-2020 15:46)Krzychu102 napisał(a):  Może być adres Etherum z MEW?
Tak

Funky_Freak, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2020.
27-02-2020 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzychu102 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 286
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 0.50
Post: #5
RE: Pyrrhosgold Airdrop
Wypłata tych PGold obywa się automatycznie 19 marca czy jak bo troszkę zielony jestem. Mogę je gdzieś jakoś wymienić?


[Obrazek: gEEObw2.jpg]
27-02-2020 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Funky_Freak Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 106
Dołączył: Jan 2020
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Pyrrhosgold Airdrop
(27-02-2020 16:01)Krzychu102 napisał(a):  Wypłata tych PGold obywa się automatycznie 19 marca czy jak bo troszkę zielony jestem. Mogę je gdzieś jakoś wymienić?
Wypłata będzie realizowana po zakończeniu Airdropu. Airdrop może się szybciej skończyć, jak przewidują dotychczas na 19 Marca, wtedy też wchodzi token na giełdę VinDax. Ale przelewać będą na Twój adres ERC20 który podałeś.

Funky_Freak, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2020.
Glosy: Krzychu102 (+1)
27-02-2020 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BTC-analityk Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 70 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Pyrrhosgold Airdrop
facepalm

A kolega przyglądał się tej śmiesznej giełdzie ?? "VinDax"

A dajmy na obserwacje parę NEO_BTC beka - 30 sekund obserwacji a tam co Idea sztuczne, niewidzialne transakcję pompujące volumen monetyJerk

80% coinów na tej pożal się giełdzie vol= 0.00000000BTC
20% vol sztucznie napompowany przez ślepe transakcję facepalm

zastanawia mnie jedno - projekt , pokrycie w złocie ale dlaczego start na takiej giełdzie(jeśli można giełdę widmo tak nazwać) ? to jest bardzo dziwne ...

Obecnie 1000 tokenów PGOLD to 1 gram złota.
za 33dni będzie można konwertować pgolda na https://backed-by-gold.com/real-physical-gold/

jak dobrze pamiętam podobnym projektem był kiedyś "the dao" ale widzę że obecnie chyba projekt już wymarł a też miał pokrycie w złocie i jak mnie pamięć
nie myli cena była bardzo przyzwoita bo parę mln satoshi za sztukę dao.

czekam na kolejny ciekawy drop-shit Jerk bo nie sądzę aby ten projekt wypalił ale jako drop może uda się coś komuś ugrać na Widmo-exchange ( oferty widmo zawsze chodzą miedzy ustawionymi widocznymi orderami nie problem wgrać się w niego aby opchnąć swoje sztuki )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2020 17:47 przez BTC-analityk.)
27-02-2020 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Funky_Freak Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 106
Dołączył: Jan 2020
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Pyrrhosgold Airdrop
Wielu z Was z tego Airdropu nie skorzystało, jednak projekt wywiązuje się ze swoich obietnic i wypłacił mi parę groszy...

P.S. Nie zawsze warto czytać, jakiś baranów, którzy uważają się za alfę...Smile

[Obrazek: pyyrohos.png]

Do następnego Airdropu... Smile

Funky_Freak, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2020.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2020 04:52 przez Funky_Freak.)
17-03-2020 04:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SkylineR34 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 695
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 231 +

Forum Gold: 575.00
Post: #9
RE: Pyrrhosgold Airdrop
Ja nic nie dostałem, trzeba coś jeszcze wykonać czy podawać im?
17-03-2020 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Funky_Freak Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 106
Dołączył: Jan 2020
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Pyrrhosgold Airdrop
(17-03-2020 09:01)SkylineR34 napisał(a):  Ja nic nie dostałem, trzeba coś jeszcze wykonać czy podawać im?
Jeżeli spełniłeś wszystko, co napisałem w pierwszym poście, to powinieneś też otrzymać tokeny.

Funky_Freak, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2020.
17-03-2020 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eternal AI - Airdrop za generowanie obrazków Nempik7 0 124 28-04-2024 21:10
Ostatni post: Nempik7
  Airdrop - Moongate dawid813 0 142 25-04-2024 20:38
Ostatni post: dawid813
  Airdrop - Playbux (PBUX) - Poolx czyli stake to mine na giełdzie Bitget marek505 0 66 25-04-2024 16:24
Ostatni post: marek505
  Airdrop - MERL - Launchpool giełdy Bitget - do 28.04.2024 marek505 0 68 25-04-2024 15:36
Ostatni post: marek505
  Airdrop - Renzo (REZ) - Launchpool Binance marek505 0 104 23-04-2024 20:28
Ostatni post: marek505

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości