Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pyrrhosgold Airdrop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: Pyrrhosgold Airdrop (/Temat-Pyrrhosgold-Airdrop-166699)

Strony: 1 2


Pyrrhosgold Airdrop - Funky_Freak - 27-02-2020 10:36

Pyrrhosgold Airdrop

Do zebrania: 300 PGold (~$13,5)
Za poleconego: 50 PGold (~$2,25)

O projekcie:

Pyrrhos Gold (PGOLD) to token kryptowaluty zabezpieczony aktywami, w którym tysiąc tokenów reprezentuje jeden gram sztabki złota, przechowywany w profesjonalnych obiektach skarbca. Każdy, kto jest właścicielem PGOLD, ma prawa własności do tego złota pod nadzorem Pyrrhos Trust Company. Ponieważ token kryptowaluty PGOLD reprezentuje fizyczne złoto, jego wartość jest bezpośrednio powiązana z wartością rynkową tego fizycznego złota w czasie rzeczywistym.

PGOLD daje klientom korzyści z faktycznego fizycznego posiadania określonych sztabek złota dzięki szybkości i mobilności cyfrowego zasobu lub kryptowaluty. Klienci mogą mieć częściową własność fizycznych prętów. Na giełdzie klienci mogą szybko i skutecznie przekonwertować swoje tokeny na walutę fiducjarną (i odwrotnie), zmniejszając ich narażenie na ryzyko rozliczenia. Masz również możliwość wymiany tokenów PGold na prawdziwe fizyczne złoto tutaj na naszej stronie internetowej, a tym samym pewność, że tokeny kryptowaluty PGold w obiegu są zawsze pokryte wystarczającą ilością prawdziwego złota. To także wyróżnia nas na tle konkurencji, żaden inny żeton ani moneta na rynku nie oferuje tej opcji. PGOLD jest dostępny do handlu na wielu różnych giełdach. PGOLD będzie również dostępny na innych giełdach kryptowalut-aktywów, portfelach, platformach pożyczkowych i innych miejscach w ekosystemie kryptowaluty.

(Airdrop wygląda rzetelnie. Dali sobie naprawdę trudu, aby wyglądało to bardzo estetycznie. Osobiście jestem przekonany, że coś z tego będzie...)

Instrukcja:

Link do projektu: https://backed-by-gold.com/

Wejdź na kanał Airdropu: https://airdrop.backed-by-gold.com/?ref=dc7d4f0d

Pogadaj z botem:

1. Wpisz adres ERC20 (NIE GIEŁDOWY!)
2. Podaj mail
3. Wejdź do grupy Telegramu
4. Wejdź na kanał Telegramu
5. Potem wejdź na Twittera i polub ich
6. Wejdź na fb, zalajkuj ich profil

Airdrop trwa do 19 Marca 2020, potem coin wchodzi do handlu na giełdzie VinDax.

Enjoy!

UWAGA! 

Póla Airdropu jest ograniczona do 100k$! Śpiesz się!

NFO od projektu:


Nasz Token Airdrop jest już dostępny! Rozdajemy tokeny o wartości 100 000 $, do których możesz szybko dołączyć, aby wziąć udział. Zostaniesz poprowadzony krok po kroku przez proces. Po zakończeniu zrzutu wysyłamy tokeny wszystkim uczestnikom. Mamy również wbudowany program rekrutacji klientów, za każdą udaną rekomendację otrzymasz więcej tokenów. Możesz śledzić i wyświetlać środki na tokenie z poziomu osobistego pulpitu nawigacyjnego.



RE: Pyrrhosgold Airdrop - Funky_Freak - 27-02-2020 15:30

P.S. Pisałem na oficjalnym twitterze projektu z Adminem. AIRDROP jest w 100% RZETELNY, wbijajcie póki wystarczy tokenów. Rozdają tylko równowartość 100.000$



RE: Pyrrhosgold Airdrop - Krzychu102 - 27-02-2020 15:46

Może być adres Etherum z MEW?


RE: Pyrrhosgold Airdrop - Funky_Freak - 27-02-2020 15:50

(27-02-2020 15:46)Krzychu102 napisał(a):  Może być adres Etherum z MEW?
Tak


RE: Pyrrhosgold Airdrop - Krzychu102 - 27-02-2020 16:01

Wypłata tych PGold obywa się automatycznie 19 marca czy jak bo troszkę zielony jestem. Mogę je gdzieś jakoś wymienić?


RE: Pyrrhosgold Airdrop - Funky_Freak - 27-02-2020 16:15

(27-02-2020 16:01)Krzychu102 napisał(a):  Wypłata tych PGold obywa się automatycznie 19 marca czy jak bo troszkę zielony jestem. Mogę je gdzieś jakoś wymienić?
Wypłata będzie realizowana po zakończeniu Airdropu. Airdrop może się szybciej skończyć, jak przewidują dotychczas na 19 Marca, wtedy też wchodzi token na giełdę VinDax. Ale przelewać będą na Twój adres ERC20 który podałeś.


RE: Pyrrhosgold Airdrop - BTC-analityk - 27-02-2020 17:04

facepalm

A kolega przyglądał się tej śmiesznej giełdzie ?? "VinDax"

A dajmy na obserwacje parę NEO_BTC beka - 30 sekund obserwacji a tam co Idea sztuczne, niewidzialne transakcję pompujące volumen monetyJerk

80% coinów na tej pożal się giełdzie vol= 0.00000000BTC
20% vol sztucznie napompowany przez ślepe transakcję facepalm

zastanawia mnie jedno - projekt , pokrycie w złocie ale dlaczego start na takiej giełdzie(jeśli można giełdę widmo tak nazwać) ? to jest bardzo dziwne ...

Obecnie 1000 tokenów PGOLD to 1 gram złota.
za 33dni będzie można konwertować pgolda na https://backed-by-gold.com/real-physical-gold/

jak dobrze pamiętam podobnym projektem był kiedyś "the dao" ale widzę że obecnie chyba projekt już wymarł a też miał pokrycie w złocie i jak mnie pamięć
nie myli cena była bardzo przyzwoita bo parę mln satoshi za sztukę dao.

czekam na kolejny ciekawy drop-shit Jerk bo nie sądzę aby ten projekt wypalił ale jako drop może uda się coś komuś ugrać na Widmo-exchange ( oferty widmo zawsze chodzą miedzy ustawionymi widocznymi orderami nie problem wgrać się w niego aby opchnąć swoje sztuki )


RE: Pyrrhosgold Airdrop - Funky_Freak - 17-03-2020 04:39

Wielu z Was z tego Airdropu nie skorzystało, jednak projekt wywiązuje się ze swoich obietnic i wypłacił mi parę groszy...

P.S. Nie zawsze warto czytać, jakiś baranów, którzy uważają się za alfę...Smile

[Obrazek: pyyrohos.png]

Do następnego Airdropu... Smile



RE: Pyrrhosgold Airdrop - SkylineR34 - 17-03-2020 09:01

Ja nic nie dostałem, trzeba coś jeszcze wykonać czy podawać im?


RE: Pyrrhosgold Airdrop - Funky_Freak - 17-03-2020 18:36

(17-03-2020 09:01)SkylineR34 napisał(a):  Ja nic nie dostałem, trzeba coś jeszcze wykonać czy podawać im?
Jeżeli spełniłeś wszystko, co napisałem w pierwszym poście, to powinieneś też otrzymać tokeny.