Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki pomysł na stronę

Autor Wiadomość
mawerty Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Jaki pomysł na stronę
Sprawdź:
Witam.
Chciałbym zrobić stronę. Mogę opłacić jakiś wmiare tani hosting itd.
Mam bardzo dużo wolnego czasu lecz jest jedno ale.
Nie mam na nią żadnego pomysłu. Przeczytałem dużo tematów itp. ale nie znalazłem nic ciekawego. Mógłbym poświęcać nawet 2-4 h dziennie na stronę.
Chodzi mi o taką stronę na której by można było cokolwiek zarobić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2019 20:06 przez mawerty.)
29-07-2019 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dazy19 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 737
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 114 +

Forum Gold: 22.50
Post: #2
RE: Jaki pomysł na stronę
Strona internetowa to przede wszystkim pasja, odkryj w sobie to czyn się interesujesz i o czyn chcesz ludziom opowiadac a potem dzialaj Smile posty > zdjęcia > filmiki > vlogi itp a do monetyzacji kontent loker badz inne programy oartnerskie badz kody reklamowe

DUMNY CZŁONEK ZARABIAM.COM
29-07-2019 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mawerty Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: Jaki pomysł na stronę
No właśnie ale nwm czy ktokolwiek bdz to czytał Smile

Kiedyś myślałem nad stronką gdzie bym wrzucał żarty czy coś ale to raczej nie wypali
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2019 20:26 przez mawerty.)
29-07-2019 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #4
RE: Jaki pomysł na stronę
A masz umiejętności niezbędnych do stworzenia strony? Choćby tak podstawowych, jak ogarnięcie konfiguracji Wordpress?
29-07-2019 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mawerty Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: Jaki pomysł na stronę
(29-07-2019 20:38)radek0389 napisał(a):  A masz umiejętności niezbędnych do stworzenia strony? Choćby tak podstawowych, jak ogarnięcie konfiguracji Wordpress?

Ogólnie to jeśli będę pewny że robie stronę już teraz to się podszkolę lub są różne kreatory.

Nawet znalazłem dość ciekawy pomysł, aczkolwiek:

To będzie strona z wyjaśnieniami działań matematycznych np od klasy 1 do 8 w podstawowce.

Czyli klasy 1 - 8 i to co tam przerabiają wszystkie działania itd.

Jak myślicie, czy taka strona ma szansę wypalić?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2019 20:43 przez mawerty.)
29-07-2019 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patrolpxd Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 665
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 189 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 43.00
Post: #6
RE: Jaki pomysł na stronę
IMO na matmę zawsze będzie popyt bo jednak matma jakby nie patrzeć dużo dzieciaków ma z nią problem. Tylko teraz pytanie czy jesteś w stanie przebić się przez wszystkie strony typu zapytaj, odrabiamy itp żeby zaistnieć w sieci?

Drugi problem to czy jesteś w stanie ogarnąć wszystkie przykłady (różne wydawnictwa - wiele przykładów)

Myślę że sam pomysł ok- teraz kwestia realizacji Big Grin
Glosy: mawerty (+1)
29-07-2019 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mawerty Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Jaki pomysł na stronę
Ogólnie to po wakacjach idę do 7 klasy.
Teraz stwierdziłem że można byłoby dodać nie tylko z matmy ale z innymi przedmiotami
29-07-2019 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #8
RE: Jaki pomysł na stronę
To zacznij od edukacji, aby posiąść choćby wiedzę na temat stawiania stron na wp czy joomla, ale tak aby dla odwiedzających wyglądała profesjonalnie i atrakcyjnie. Bo teraz to wygląda, tak - kupię piłkę, tylko powiedzcie jaką, do nogi, siatki, kosza? To zostanę piłkarzem, koszykarzem bądź siatkarzem. Możesz wpaść na świetny pomysł a postawisz jakaś gównostrone na wix bez własnej domeny i nikt tam nawet oka nie zawiesi.
A pomysł z zadaniami,hmm, ty będziesz zadania rozwiązywał? Bo są już rozbudowane, ciekawe strony, fora matematyczne.
29-07-2019 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mawerty Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Jaki pomysł na stronę
To miało by być coś w tym stylu:
Wybierasz na poziomie jakiej klasy jesteś.
I tam masz np z boku liste tematów.
I np temat potęgowanie.
To pokazuje na czym to polega itd a u dołu daje pare zadań do rozwiązania.
Jeszcze się zastanawiam nad zrobieniem paru przedmiotów szkolnych.
29-07-2019 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

patrolpxd Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 665
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 189 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 43.00
Post: #10
RE: Jaki pomysł na stronę
No to tego już jest kilka jak nie kilkanaście serwisów więc nie mając ogromnego zaplecza $$$ na reklamę to wątpię żebyś miał siłę przebicia. I tutaj zgadzam się z Radkiem. Pooglądaj jakieś poradniki/ spróbuj samemu postawić jakieś proste strony na Wordpressie czy innym silniku. Bo na samym HTML + CSS + JS nie mając żadnych podstaw może być mega ciężko postawić większy serwis.

I czytaj, szukaj, czytaj, szukaj a nuż wpadnie jakiś pomysł Big Grin Ja na swój dalej czekamSmile
29-07-2019 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprzedaż allegro, idealny pomysł? adi_hq 8 3,699 22-10-2023 12:14
Ostatni post: PakoMasakrator
  Jaki program opanować żeby mieć dużo ofert pracy? cezar78 10 2,001 11-05-2023 14:23
Ostatni post: Marcelo31
  Gdzie można wystawić kanał YT oraz stronę beRRo 4 1,014 05-01-2023 12:12
Ostatni post: K4_86
  Pomysł na "biznes na boku" xXxPiciaxXx 24 6,728 11-12-2021 11:33
Ostatni post: malpa2
Question Jaki agregator płatności dla osoby fizycznej? Xaypadre 4 2,874 01-11-2021 10:13
Ostatni post: zelipapa123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości