Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój pierwszy raz » Praca na etacie i działalność gospodarcza

Autor Wiadomość
krzaq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Mój pierwszy raz
Sprawdź:
Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem ,tego forum mam nadzieję ,że to będzie jedno z lepszych miejsc ,na które miałem okazję trafić w sieci Wink Na początku mojej przygody z zarabianiem w internecie ,chcę założyć działalność gospodarczą. Zamierzam zajmować się handlem internetowym ,w sensie kupić taniej sprzedać drożej itp. Problem w tym że pracuje na etacie ,a działalność gospodarcza ma być jedynie dodatkiem. Więc w jaki sposób połączyć jedno z drugim i jak wypełnić wniosek CEIDG? jaką formę opodatkowania wybrać ? i ogólnie może ktoś ma jakieś rady ,na co zwrócić uwagę ,będąc laikiem w tej dziedzinie (prowadzenia własnej działalności? ?
23-03-2019 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rachman Online
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #2
RE: Mój pierwszy raz
Może na próbę "działalność nierejestrowana"?

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
23-03-2019 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Surimi Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: Mój pierwszy raz
Przemyśl kwestię kosztów. Wiadomo, że zawsze jest ryzyko ale opłaty przy DG są spore i mogą Cię zjeść na samym początku. Nie polecam handlu bez, konkurencja napisze na Ciebie donosik i jest cieniutko
23-03-2019 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Online
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #4
RE: Mój pierwszy raz
Przy nierejestrowanej jeśli nie przekroczy wyznaczonej kwoty może mieć gdzieś donosy

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
23-03-2019 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Surimi Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: Mój pierwszy raz
Wiem, tylko że z tego co pamiętam ta kwota jest dość niska. Chyba z 1000 zł, jak dobrze pamiętam?
23-03-2019 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Online
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #6
RE: Mój pierwszy raz
Przychod w wysokosci 1125zl, polowa minimalnej pensji brutto. Z tym donosem to sie nie zgodze. Jak pojdzie donos to i tak mu dupe przetrzepia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2019 22:46 przez twardy.)
23-03-2019 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Online
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #7
RE: Mój pierwszy raz
Przetrzepią i co z tego? Jak wszystko legalnie to może mieć to gdzieś. W rejestrowanej można coś przeoczyć itd. a w nierejestrowej co można zaniedbać? Tam nie ma co zaniedbać tak naprawdę. Kontrol to kontrol taka ich robota. Nie przekroczy kwoty, zapisuje co ile itd. to nic nie wygrzebią innego.
Kwota mała bo mała ale wiesz już że na bank zarobisz więcej? Piszesz że to ma być dodatek a więc czasu tyle ile potrzeba nie poświęcisz, przychody z nieba się nie biorą Wink Przekroczysz kwotę to i tak musisz lecieć rejestrować. Co za różnica? Oszczędzić możesz jeśli nagle manna nie zleci. No chyba że masz towar niszowy i konkurencji nie będzie byś musiał się przebijać przez setki cudzych ofert.
Zrobisz jak Ci wygodnie ale jeśli nie wiesz czy wypali a ma to być tylko dodatek to szkoda tracić ewentualnych przywilejów które przeminą z czasem wiesz małe zusy itp. w razie gdybyś zamknął dg.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2019 16:14 przez rachman.)
24-03-2019 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PremAccHack Niedostępny
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,926
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 868 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4.66
Post: #8
RE: Mój pierwszy raz
Jeśli pracuje na etacie to będzie płacił co miesiąc ze 360 - 380zł na miesiąc ubezpieczenia + podatek od tego co zarobisz. Więc jak dla mnie koszta są nie duże. Jeśli wiesz że wypali i Ci będzie przynośić zysk to w czym problem. Do tego księgowa i w 500zł na miesiąc na lajcie się zamkniesz.
24-03-2019 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzaq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Mój pierwszy raz
Wg. mnie zeby wykrecic przychod w wysokosci 1300zl ,wystarczy kilka razy obrocic kwota 500zl. I nawet nie trzeba poswiecac temu nie wiadomo ile czasu dziennie. Dlatego napisalem ze ma to byc dodatkowe zajecie ,ktoremu poswiece rekreacyjnie ze 2 godziny dziennie albo i mniej. Do odwaznych swiat nalezy ,poki zus niski moge na spokojnie kombinowac i sie rozwijac . Chociaz jestem ograniczony w tej materii okrutnie to z bomby skocze w gleboka wode. To co piszesz ,rzeczywiscie ma sens ,ale moje chore ambicje nie dopuszczaja negatywnych mysli. Big Grin z Waszym podejsciem i nastawieniem mysle ,ze conajwyzej moznaby sprobowac sil w zdrapkach haha
24-03-2019 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]twardy Online
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #10
RE: Mój pierwszy raz
(24-03-2019 20:52)krzaq napisał(a):  Waszym podejsciem i nastawieniem mysle ,ze conajwyzej moznaby sprobowac sil w zdrapkach haha

Taki kuhwa jestes wyjadacz a nie wiesz nawet jaki kod PKD wybrac i jak polaczyc prace z dzialalnoscia Jerk

Cytat:Do odwaznych swiat nalezy
to z bomby skocze w gleboka wode
moje chore ambicje nie dopuszczaja negatywnych mysli.

Ja bym na Twoim miejscu porzucil allegro i zajal sie HYIPami.
Glosy: Czaq (+1), rachman (+1)
24-03-2019 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości