Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OPINIE SzybkieLajki lajki.eu czy goophoneshop - Naciągacze i Oszuści » szybkielajki, like facebook, like instagram, goophoneshop

Autor Wiadomość
PremAccHack Niedostępny
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,926
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 868 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4.66
Post: #1
OPINIE SzybkieLajki lajki.eu czy goophoneshop - Naciągacze i Oszuści
Sprawdź:
macie podobna stylistycznie stronę jak https://szybkielajki.pl/

To wasz serwis czy braliście z niego przykład?

Admin dodał notatkę do tego postu 28-02-2018 12:11 ponieważ:

Wpisy wraz z fragmentem dyskusji z innego wątku zostały przeze mnie wydzielone i przeniesione do offtopu aby nie zaśmiecać głównego wątku, a jednocześnie wzbudzić zainteresowanie/zaangażowanie poszkodowanych przez wyżej wymienione serwisy czy osoby je prowadzące.

26-02-2018 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #2
RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube!
(26-02-2018 15:26)PremAccHack napisał(a):  macie podobna stylistycznie stronę jak https://szybkielajki.pl/

To wasz serwis czy braliście z niego przykład?

Nie mamy nic wspólnego z internetowymi oszustami i naciągaczami z tej strony, prócz templatki do wordpressa Wink
Będzie potrzeba napisze kolaborat na temat mateusza k., jego kolegi oraz ich przekrętów, póki jeszcze ich nie zamknęli.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
26-02-2018 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #3
RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube!
Właśnie @[Admin] ostatnio wrzuciłem na shoutbox link, nie wiem czy widziałeś Big Grin

https://szybkielajki.pl/kupowanie-likefb/likefb-pl/

Cytat:Likefb.pl , po co płacić za botowane like? Kup lajki z polskich serwerów i od prawdziwych użytkowników na szybkielajki.pl
Z kodem rabatowym likefb.pl wszystko -50%

Hehe.
26-02-2018 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #4
RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube!
(26-02-2018 22:56)mahuzz napisał(a):  Właśnie @[Admin] ostatnio wrzuciłem na shoutbox link, nie wiem czy widziałeś Big Grin

https://szybkielajki.pl/kupowanie-likefb/likefb-pl/

Cytat:Likefb.pl , po co płacić za botowane like? Kup lajki z polskich serwerów i od prawdziwych użytkowników na szybkielajki.pl
Z kodem rabatowym likefb.pl wszystko -50%

Hehe.
Pierwsze widzę Wink Nie mam czasu śledzić wszelkich farmazonów w internecie, mam za dużo innych tematów na głowie Wink

#shitstorm #will #comming #997 #urząd #skarbowy #celny #szybkielajki.pl #goophonepolska.pl #goophoneshop.eu #marchewa #oszustwo #scam Jerk Idea

Pierwsze setki tysięcy zarabiali na czarno na szwindlach w serwisie gophonepolska, a aktualnie założyli spółkę LTD w Anglii aby nie tylko oszukując kraj na podatkach prowadząc działalność na słupa jak to sam właściciel przyznał, tylko też po to aby móc zawrzeć umowy z jakimikolwiek firmami pośredniczącymi w płatnościach (wymagana firma do akceptacji płatności).

W rozmowie ze mną sam przyznał się że firma na jakiegoś słupa postawiona w Anglii byle do nich nie doszli (wystarczy sprawdzić regulamin tych scamów) Smile Zapomnieli jednak, że owszem jesteśmy w Unii i oczywiście firmę możemy założyć poza granicami kraju, nie zwalnia ich to jednak z licznych obowiązków podatkowych/prawnych, które bardzo mocno kwestionują ich działalność Smile

Pan Mateusz K. właściciel czy współzałożyciel tych wszystkich stron pokroju szybkielajki.pl, lajki.eu, boostlike.eu już swoje się nakradł w internecie i było o tym głośno przez jego stronę goophonepolska.pl którą później próbował sprzedać ją na zarabiam.com gdy było zbyt gorąco, oszukiwał ludzi podszywając się pod oficjalnego dystrybutora podróbek w Polsce, mowa tu o stronie http://goophonepolska.pl i nawet się z tym specjalnie nie krył a wręcz chełpił w rozmowach na teamspeaku.
Szerzej na ten temat komentował Kuba Klawiter, niemal cały film o jego stronie który także doprowadził też głównie do upadku "tego interesu".

O właścicielu serwisu już nie raz było głośno, o jego przekrętach mówił też znany youtuber, dziennikarz radiowo-telewizyjny Kuba Klawiter:

[Obrazek: tvxgb.png]
źródło:




Dzieciak prowadzący ten serwis się chwalił że bez problemu po parędziesiąt tysięcy miesięcznie na tym wyciąga pokazując screeny z obrotów (woocommerce na wordpress), gdy sprawa się nagłośniła na youtubie i wykopie pozbył się starej domeny i sprzedał swój kanał na youtube "Marchewa" aby urzędy celne czy skarbowe go nie złapały za jaja bo z tego tematu też absolutnie się nie rozliczał - no bo w końcu jak można rozliczać oszustwa... a że też jego dane personalne na żadnej stronie nie były udostępnione (co widać na powyższym filmie)...
Aktualnie założył kolejną stronę robiącą to samo: https://goophoneshop.eu choć pewnie wkrótce i z tym się zawinie bo właśnie się temat nagłaśnia.
Nie polecam Smile chyba że ktoś chce zapłacić 1000zł i finalnie dostać cegłę lub nic Smile
Kiedyś gdy spytałem go co z klientami którzy mają problem z otrzymaniem produktu, odpowiedział "to już mnie nie obchodzi, przecież nie zgłoszą że kupili podróbę iphona" (dla niewtajemniczonych goophone to taki ajphone tylko 7x tańszy - wygląd ten sam nawet nakładka na androida która wygląda jak ios).

I o ile całkowicie zrozumiałe dla mnie jest zarabianie na dropshippingu to w zupełności potępiam celowe działania mające na celu oszukać Kowalskiego i skupić się wyłącznie na jego złotówkach.

Baaa jeszcze dzieciaki miały czelność zastraszać konkurencyjne dla nich serwisy bazujące na wymianie lajków prowadzone przez użytkowników Naszego forum - strasząc ich że niewłaściwymi sposobami rozliczania dochodu i zgłoszeniami do skarbówek Smile Parodia bo chłopa wiedza w zakresie podatków to jakaś kpina, kierował do mnie pytania pokroju: "lepiej rozliczać się na zasadach ogólnych czy na vacie?" imprezaimpreza

Finalnie Mateusz K. chciał z Nami (zarabiam.com) prowadzić współpracę i dzielić się zyskami ze swojego serwisu po połowie (za to że byśmy ich reklamowali) - Oczywiście odmówiłem głównie ze względu na świadomość, kto je prowadzi i w żadnym przypadku dla kilku złotych nie dopuściłbym, aby ktoś z tych Januszy mógł oszukać kogoś z Was. Gdyby nie to że to oszuści bez skrupułów to propozycja byłaby całkiem w ok... I finalnie to co robią to nie moja sprawa, mój stosunek się zmienił gdy postanowili sobie zrobić z zarabiam.com farmę linków i promocji dla swojego gówna, dlatego ukróciłem ten proceder i tolerować ich aktywności w internecie nie będę.

Nie ukrywam że utworzenie likefb.pl było również kierowane pstryczkiem w nos dla tych internetowych cfaniaczków Smile

Mogłem zrobić o tym osobny publiczny wątek, aby temat lepiej zaindeksował się w google i uchronił ewentualnych kupujących przed padnięciem ofiarą oszustów. Brudów na tych delikwentów jest znacznie więcej, jednak nie wszystko można publicznie poruszać, jeśli wciąż pokrzywdzeni będą walczyć chętnie wspomogę zgłoszenia i udostępnie posiadane przez mnie materiały na tych cwaniaczków Smile

[Obrazek: xxx2.png]

jak widać pozwani jeszcze na wolności Smile
I tu jeszcze artykuł który szeroko opisywał temat a nie wiedział że marchewa jako ten "promujący youtuber" sam sobie budował domek z piasku: https://android.com.pl/news/84521-goopho...a-youtube/

Dodatkowe smaczki dla ciekawskich:
https://twitter.com/nieantyfan/status/83...1423455236
https://www.youtube.com/watch?v=bPnFBQc_EfI
Tu możecie zobaczyć stronę od wałków na podróbkach iphona:
Z internetu nic nie ginie więc jest też https://web.archive.org/web/201708210612...ska.pl:80/ (przyda się dla prokuratury).
Jeśli faktycznie nie będzie reakcji ze strony oszukanych to może sam dopełnię formalności za nich, aby zakończyć działalność tych komediantów.

Pazerne dzieciaki były przez długi czas mi obojętne dopóki nie zaczęły żerować naszym kosztem działając na szkodę forum, robiąc z niego farmę linków do swoich scamów Smile
Tagi dla wyszukiwarek:
- OPINIE SZYBKIELAJKI.PL - Oszuści Scam
- SzybkieLajki.pl lajki.eu czy goophoneshop.pl - Naciągacze i Oszuści
- Kup like Instagram lajki Facebook polubienia Suby na YT

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: Arczit (+1), piotrekprorok (+5), Hybrid1990 (+5)
27-02-2018 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vasaki Offline
Rudy Moderator
*

Liczba postów: 2,621
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4127 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4,903.01
Post: #5
RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube!
A czy w tym wypadku nie wystarczy najzwyczajniej zawiadomienie do prokuratury o popelnieniu przestepstwa?
Poza tym informacja do US?

I mlodziak za cwaniactwo zrujnuje sobie zycie (przykre ale prawdziwe)
Bo z doswiadczenia (niestety swojego) wiem jak US potrafi dowalic karami.

27-02-2018 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #6
RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube!
(27-02-2018 22:03)Vasaki napisał(a):  A czy w tym wypadku nie wystarczy najzwyczajniej zawiadomienie do prokuratury o popelnieniu przestepstwa?
Poza tym informacja do US?

I mlodziak za cwaniactwo zrujnuje sobie zycie (przykre ale prawdziwe)
Bo z doswiadczenia (niestety swojego) wiem jak US potrafi dowalic karami.
Gdy mieliśmy jakikolwiek kontakt stwierdził że jak będą większe problemy to wyjedzie z kraju Smile więcej pogadamy na tsie, publicznie nie ma co drążyć czy straszyć.
Jak ktoś oszukany czyta wątek lub składał już zawiadomienie na policji (nawet umożone) to proszę o kontakt pw/email.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
28-02-2018 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kewinkn Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: OPINIE SzybkieLajki lajki.eu czy goophoneshop - Naciągacze i Oszuści
Witam,
kilka dni temu skorzystałem z usług tej firmy (BUBA SERVICES LTD) celem zakupu lajków na fanpage'u dla nowej firmy. W regulaminie czas oczekiwania wynosił 72 godzin, więc spokojnie poczekałem nawet dłużej. Po tym czasie próbowałem się skontaktować z firmą, ale niestety ich adres e-mail nie działał i wiadomości wracały do mnie z informacją, że adres e-mail nie instnieje. Znalazłem inną pseudo stronę tej firmy i wysłałem do nich wiadomość, że żądam zwrotu pieniędzy lub realizacji usługi, lub sprawa wkroczy na drogę sądową. Minęły kolejne 2 tygodnie i pięniędzy jak nie było tak nie ma. Myślicie, że jest sens zgłaszać taką sprawę na policję? Obawiam się, że Panowie na komisariacie krótko mówiąc mnie wyśmieją Smile

Pozdrawiam
07-12-2018 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #8
RE: OPINIE SzybkieLajki lajki.eu czy goophoneshop - Naciągacze i Oszuści
Praktycznie raz w tygodniu piszą do mnie różne osoby (albo tutaj na forum albo na fanpagu) które są w sytuacji identycznej do twojej, zapłaciły, usługi nie dostały, kontaktu brak, nie mniej jednak mało kto mówi o tym publicznie - do czego zachęcam. Bo jak widać w praktyce osób twojego pokroju nie brakuje, tylko dla kilkudziesięciu złotych nie każdemu chce się ruszyć dupę i interweniować...

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: Patek (+1)
07-12-2018 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #9
RE: OPINIE SzybkieLajki lajki.eu czy goophoneshop - Naciągacze i Oszuści
Istnieje szansa na poznania danych teleadresowych właściciela tych stron których danych nikt nie może uzykać i próby dojścia swoich należności dla wszystkich poszkodowanych osób, gdyż dla przedstawicielowi spółki Buba Services LTD najwyraźniej bardzo przeszkadza sytuacja w której jego czyny, słowa i nieuczciwa polityka biznesowa zostały upublicznione na forum publicznym, licząc że pustym pismem prawnika wyciszy temat na co oczywiście się nie godzę, gdyż wszystko co napisałem jest prawdą, co nie będzie trudno udowodnić, czekam na konfrontacje w sądzie gdzie wyjaśnienia będą kluczowymi obciążającymi dowodami, egzekwowanie działań z przeszłości nabierze ponownie sensu, w końcu będzie ku temu okazja, poprzednio nie byłem stroną Smile

Zapraszam również do ponownego kontaktu wszystkie poszkodowane osoby przez strony szybkielike.pl czy przede wszystkim goophonepolska.eu do ponownego kontaktu, szczególnie te które dopytywały o możliwe pozyskanie aktualnych danych teleadresowych celem zgłoszenia przestępstw!

Zgodnie z postanowieniem nazwisko przedstawiciela tych serwisów zostało ukryte, chociaż przy jego działalności gospodarczej zarejestrowanej w spółce LTD nie są to dane niejawne a publiczne, które wyświetlają sie na owych stronach, wszelkie informacje podane w temacie to fakty dostępne w internecie (linkowane są również ich źródła których wnikliwa analiza pozwoli na wyciągnięcie tych samych wniosków), których jest tak naprawdę znacznie więcej oraz opis przestępstw do których sam prowadzący otwarcie się przyznawał w rozmowach na serwerach teamspeak. Nazywanie oszusta oszutem nie jest zniesławieniem, oczywiście kancelaria napisze naiwnie to co zostanie jej przedstawionej gdyż każda sprawa/pismo jest dla nich zyskiem, nie mniej w moich oczach i osób pokrzywdzonych przez wyżej opisane serwisy, prowadzi je oszust zgodnie z definicją tego słowa w słówniku języka polskiego https://sjp.pwn.pl/sjp/oszust;2496851.html

Intencją tego wpisu było i cały czas jest przestrzeżenie kolejnych potencjalnych osób, które mogą paść ofiarami kolejnych oszustw których historia jest znacznie dłuższa, a to że do tej pory właściciel opisanych stron nie został osądzony oznacza jedynie iż skutecznie ukrywa się przed oszukanymi, a tym samym wymiarem sprawiedliwości, w końcu jego aktualne dane zamieszkania nie są ani publicznie ani nigdzie dostępne więc czuje się w internecie anonimowy i bezkarny, gdyby było inaczej jego sytuacja również wyglądałaby zupełnie inaczej.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: mysc (+2), Mandolina25 (+1)
22-03-2019 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Mandolina25 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: OPINIE SzybkieLajki lajki.eu czy goophoneshop - Naciągacze i Oszuści
Napisałem Ci wiadomość w sprawie tego człowieka i historie która mnie spotkała z tym złodziejem żerującym na naiwności internautów. Odpowiedź na maila lub pw.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2019 14:41 przez Mandolina25.)
22-03-2019 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lyoness - Wasze opinie Golima 72 55,947 12-02-2020 22:12
Ostatni post: santaclous
Exclamation BTC HEAT-uwaga oszuści i naciągacze kantor1124 2 4,680 06-02-2018 13:45
Ostatni post: sztyleta123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości