Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" » Darmowa reklama na Facebooku którą możemy spamować?

Autor Wiadomość
Vasaki Online
Rudy Moderator
*

Liczba postów: 2,621
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4127 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4,903.01
Post: #1
Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie"
Sprawdź:
Cytat:Poradnik mial iść na sprzedaż i mimo że zapisane zostały już zapisane 22 strony A4 w PDF to jednak nie trafi nigdy do sprzedaży ani nie zostanie nigdy skończony
(te 22 strony to nawet nie 1/10 tego co miał zawierać XD)

Pozdrawiam i zapraszam do lektury.
Nie usuwalem zadnego wpisu poza moim imieniem i nazwiskiem ze wzgledu na ew. natknięcie się osob z mojego poprzedniego starego zycia.

Za bledy ortograficzne, stylistyczne itp. przepraszam ale tresc nie byla jeszcze poddawana (i nie bedzie) zadnej obróbce.

Prolog z poprzedniej części:
Autor: K.W. (Vasaki)
Wszelkie prawa dot. kopiowania bez wiedzy autora zastrzeżone

WSTĘP
Nie mam zamiaru Ci dziękować za kupienie tego poradnika, zrobiłeś to tylko i wyłącznie dla siebie.
Warto byś wiedział już od początku że jesteś w tej części internetu zdany jedynie na siebie.
Tylko od tego ile włożysz w ten projekt zależy ile będziesz zarabiał.
Możesz osiąść na laurach a możesz zacząć budować swoje małe imperium pasywnego dochodu.
Chciałbym Ci na swoim przykładzie pokazać jak ważny jest upór i determinacja w dążeniu do celu.
Przeszło 4 lata temu stanąłem na krańcu rozpaczy, straciłem wszystko od rodziny poprzez dach nad głową a kończąc na tym co miałem w podręcznej torbie.
Dokładnie cztery lata zajęło mi odbudowanie wszystkiego co niegdyś straciłem.
Od człowieka, który zmuszony był spać na ławkach i w starych kontenerach doszedłem do momentu do którego pragnę byś doszedł i ty!
Ten poradnik nie powstaje po to byś zarobił a po to byś doświadczył czym tak naprawdę jest niezależność finansowa i możliwość samorealizacji.
Nim przekażę Ci tajniki swojej wiedzy i czynniki mojego osobistego sukcesu chciałbym byś się nad czymś zastanowił.
Chciałbym byś zatrzymał się tutaj, dokładnie tutaj w tym miejscu tego poradnika i odpowiedział sobie na pytanie,
“Czym jest dla mnie niezależność finansowa?”
oraz
“Na co chcę przeznaczyć zarobione pieniądze”
Jeżeli to mają być nowe spodnie to super, jeżeli budowa domu (jak w moim przypadku) to jeszcze lepiej, ważne jest to by nie ograniczać się.
Tutaj nie ma marzeń, są tylko realne plany, cele.
To one są w stanie urzeczywistnić to co dotychczas wydawało mi się jedynie marzeniem.

Specjalnie dla twojego ułatwienia postaram się podzielić ten poradnik na kilka etapów.
To ty wybierzesz najbardziej dla siebie korzystną opcję

Pamiętaj, nie ma marzeń…
Są tylko realne cele i plany…

Rozdział pierwszy pt. "Google" Możecie znalezc w tym temacie
Google bez tajemnic


Rozdział 2
"Błędne myślenie"


Długo myślałem co powinien zawierać ten dział aż w końcu po skończeniu jedzenia odpowiedz przyszła sama.
Wielu z nas “earnerów” boryka sie z problemem wypalonych nisz, czy niedzialajacych juz opisanych sposob na zarobek.
Klucz w tym byś to ty był tym który wymysla nowe sposoby i nowe metody.
Jedynym warunkiem aby otrzymac ten efekt jest nasza chec by znalezc odpowiedz na dane pytanie.
Ja tutaj chwyce sie czegos banalnego, o czym slyszales nie raz aby zaczynac od tego zarabianie w internecie.
Duzo mowi sie o skracaniu linkow itp.
Tylko jak dla mnie ta metoda jest tak oklepana a spam w komentarzach tak nachalny i bezwartoscowy ze chcial bym sobie jakos podkrecic, odswierzyc te metode.
Ale aby uzyskac taki efekt wpierw musze wyzbyc sie wszystkiego co wiem na temat takiego zarabiania, musze odrzucic wszystkie znane mi metody aby znalezc nowe.
Pokaże wam cos na co wpadłem za pierwszym razem kiedy ruszałem się tego sposobu Smile
Moje wyniki były aż nazbyt zadowalające Smile

[Obrazek: 7af82b5dec1e4abebebc1ebf25ab8c53.png]

Ale co do mojego sposobu Smile
Pierwsze nad czym sie zastanowilem to nie to co promowac, ale jak!
Tresc tak naprawde nie byla ważna jezeli nie mialem dobrego sposobu.
Co sie pozniej okazalo sposob ten mozna bylo wykorzystac w innych dziedzinach i to w sumie niemal w kazde, od zarabiania na subskrypcjach, przez CPA a konczac na sprzedaży produktów czy nabijaniu wejsc w reklamy.
Ale od początku ^^
Wiedziałem jaki efekt chciał bym uzyskać, chciał bym mieć ofertę rodem z reklamy facebookowej ale z przekierowaniem na shorta (na taki pomysl sobie wpadlem).
Nie mialem pojecia jak sie do tego zabrać i czy to wg mozliwe!
Wiec moja energia poswiecona zostala nie na szukanie tematu a na szukanie tej jednej konkretnej rzeczy.
Wiedzialem ze jezeli odpowiednio sie do tego przyloze to jestem w stanie uzyskac taki efekt jaki zamierzam.
Swoje poszukiwania zaczalem od for poprzez uzywanie konkretnych komend w wyszukiwarce google:
+facebook +ads +free +share +group
Efektem czego natrafilem na bardzo ciekawy poradnik dotyczący tworzenia ofert pewnego sklepu odzieżowego gdzieś we Włoszech Smile
Podrasowałem trochę metodę i uzyskałem taki efekt za darmo

[Obrazek: XbjOjLW.png]

Może i sam temat trochę mocny, ale aby rozładować atmosferę po przejściu przez shorta wyświetlał się napis
“Easy man, its only joke Smile
“Now share it to see your friends faces”
Myślisz, że w dzisiejszym świecie znajomość języków by zarabiać w internecie na rynku zagranicznym to podstawa?
Wybacz ale zniszczę Ci te przekonanie frazą: Google Translate Smile
Poniżej wrzucam jeszcze kilka na szybko zrobionych ofert jako przykłady

Prosta oferta pod download
Można promować oferty mobilnego PPI czy Mobile CPA

[Obrazek: k4djdnv.png]
(wybacz temat oklepany ale robione dla przykładu)

Subskrypcje SMS w nowym wymiarze
[Obrazek: rCsGQan.png]

Tę ofertę bez problemu można zastąpić dowolnym tekstem
Przycisk “Zarezerwuj teraz” będzie się zmieniał wraz z językiem jaki używany jest przez osobę która wyświetla dany banner.
Jak gdyby używam tutaj gotowych ofert jednej z sieci oferującej Subskrypcje SMS ale może być to zapisywanie do listy mailingowej, rezerwowanie miejsca w dowolnym konkursie, może być to oferta pod shorte np. zarezerwuj dowolne miejsce za darmo i wygraj darmowy bilet dla 2 osób do kina Smile

Nie musi być to subskrypcja SMS, ba nawet szkoda by nią była bo można faktycznie przygotować loading page który pozwoli za pomocą kilku kliknięć wpisać się nam do subskrypcji listy emailingowej.
W przypadku tego przycisku mamy możliwość zachęcenia użytkownika do zarejestrowania się w dowolnej ofercie którą na przykład mamy zamiar promować.
Wiem, że świetnie w tym wypadku sprawdza się promowanie popularnych gier na modelu Mobile PPI (jak np. w OgAds) ale i w Polskich serwisach takich jak PortMMO.
Konwersja jaką można osiągnąć poprzez odpowiednie zabiegi takie jak; podbicie wiarygodności komentarzami, like czy udostępnieniami jest porażająca Smile
A co najlepsze, taką ofertą możemy spamować na grupach ^^

[Obrazek: CRV0Zot.png]
Przykładowe serwisy które osobiscie ja uzywalem do promocji w tego typu ofercie:
AdCash
OgAds
PortMMO

Teraz chciał bym Ci przedstawić coś czego chyba najwięcej uzywałem przy shorte.
Mam na mysli “Read More…” czy “Wiecej informacji”
Jak zwał tak zwał, chodziło mi o to by czytelnik chciał zobaczyć dalszą część mojego artykułu który udostępniam.
[Obrazek: jSDQCLl.png]

Taka forma dała mi nieograniczone możliwości bo jak sam zaraz zobaczysz content samej reklamy mogłem samemu dobierać, zmieniać tak samo jak i same zdjęcia i żekome zrodlo udostepnianienia
(w tym wypadku informacje.onet.pl).
Wyobraz sobie że zastępujesz to co jest tam napisane dowolnym tekstem który właśnie wymyśliłeś.
Mi osobiście otworzyło to możliwości na zarabienie w każdej grupie społecznej bez względu na język.
Bo przecież miejsce już miałem, motyw miałem a treść tak naprawde generowałem sobie w google translate.
Jedyne co mi pozostało to udostępnianie postu na grupach Facebookowych oraz od czasu do czasu podbijanie postów.
Wtedy zobaczyłem, że ta metoda ma jeszcze jeden dodatkowy plus Smile
Nie blokuje mi możliwości udostępnianie postów!
Mój rekord to ponad ~470 udostępnień z jednego konta kilkoma przygotowamymi i naprzemiennie zmienianymi linkami/ofertami.
A teraz w skrócie chciał bym Ci pokazać jak przygotować taką reklamę pod dowolny sposób zarobkowy, pod dowolną sieć z dowolnym contentem.
Jak ją wykorzystasz zależy jedynie od Ciebie!
Tak więc po zapoznaniu się z nią chcę byś pomyślał sobie co mógł byś w ten sposób promować co wcześniej nie przynosiło zysków lub
w jaką dziedzinę zarabiania którą wcześniej poznałeś idealnie by się wpasowała.

Pierwsze od czego zaczynam przygotowanie swojej oferty to stworzenie swojego zapleczowego fanpage,
a następnie otworzenie strony w której mam możliwość zarządzania swoimi reklamami - Facebook ADS.
Następnie wykonuję poniższe kroki
Z lewej strony klikam
[Obrazek: ctCY5Sk.png]

Następnie z prawej strony:
[Obrazek: 3YNPV3F.png]

Przygotowujemy ofertę zgodnie z naszymi wcześniej przyjętym sposobem Smile
Pamiętając by całość zgadzała się z naszym promowanym produktem, usługą lub sposobem zarobkowym po prostu.
(w moim przypadku teraz jest to sklep, ale wcześniej był to shorte.st i adf.ly)
Moja gotowa oferta wygląda mniej więcej tak
[Obrazek: tqemVTT.png]

Wazne aby zdjecie jak i sam przycisk odpowiadal temu co chemy udostepniac Smile
Np. np. tak przygotowany post podrzucę na kilka grup oraz na aplikację w której są klienci mojego sklepu Smile
Efekt jaki uzyskujemy jest piorunujący a konwersja… nie ma wg co porównywać z tradycyjnym spamem i tradycyjnym opisem.
Tak jak wspomnialem tak przygotowany post wytrzymuje znacznie dluzej, jak i samo konto udostepniajace go.
Dlaczego?
Bo tak naprawde mimo ze jestesmy w stanie zobaczyc ten post to tak naprawde fizycznie on NIE ISTNIEJE!!! Big Grin
Mało tego, mimo ze nie istnieje, nie jestesmy w stanie go znalezc to jednoczensie mozemy sprawdzac statystyki postu takie jak zasięg czy ilosc kliknięć.
Przez co łatwo mi było zawsze obliczyć stosunek kliknięć do wykonanej akcji.
Aby zaczac rozsylac przygotowaną ofertę postępujemy następnie w ten sposob:
[Obrazek: GZwXMij.png]

Sprawdzam wszystko i jezeli się zgadza to klikam na ikonkę czasu
[Obrazek: Z2ctKc3.png]

Teraz widzę przygotowaną przezemnie ofertę w trybie no-promotions czyli takiej ktora jeszcze nie została opłacona i nie widnieje na udostepnionym fanpage Smile
[Obrazek: 8fB6TiG.png]

A postów na FanPage brak Big Grin
[Obrazek: v4lBKYk.png]

Moim linkiem do promowania bedzie link który wygenerował mi się po kliknięciu z ikonę czasu w którym widać pełną ofertę Smile
W moim przypadku jest to:
https://www.facebook.com/permalink.php?s...6939464055

Tak przygotowany link pozostaje mi wkleić na dowolną grupę, aplikację udostępniającą która ma możliwość wycofania linijki po pokazaniu się miniaturki.

[Obrazek: odtG0LG.png]

Warto przygotować sobie kilka takich linków dzięki którym będziemy mogli naprzemiennie sobie nimi spamować Smile
Możemy dodać treść ale to wydłuży nam czas spamu, a przecież wszystko możemy umieścić na naszej promowanej reklamie.
Może się zdarzyć tak jak w tym wypadku, że miniaturka która nam się na początku wyświetli nie będzie do końca tą którą przygotowywaliśmy nie mniej jednak nie zwracaj na to uwagi.
Po publikacji samego postu wszystko wróci do normy Smile
Dodatkowo tak jak wspomniałem w panelu Reklamowym możemy obserwować statystyki naszego postu! Czyli zasięg, ilość kliknięć itp.
[Obrazek: NqgpjKS.png]


TADAM!

[Obrazek: Azr09sU.png]



I to tak naprawdę gotowe!
Tak przygotowanych kilka postów na krzyż o dowolnej tematyce nawet na shorte potrafią przynieść nam góry złota. Kiedyś dojście do tego sposobu zajęło mi więcej czasu niż teraz tobie,
to za sprawą dodania przez Facebooka kilku opcji planowania kampanii reklamowych.
Wcześniej trzeba było używać zewnętrznych aplikacji do osiągnięcia tego efektu ale jeżeli jest teraz tak jak jest to dlaczego miał bym na to narzekać.
Chciał bym byś pomyślał sobie jakie możliwości przynosi ci ten sposób a następnie zapisał swój pomysł na kartce papieru Smile
Najlepiej jeden, niezbyt trudny do opanowania i nie wymagający dodatkowego zaplecza. A następnie przeszedł do dalszej części lektury Smile




Reklama


...

ZYSKAJ DOSTĘP DO AKTUALIZOWANYCH PORADNIKÓW


Pozycjonowanie stron - Content locking - Unikalne backlinki


[Obrazek: welcome2.png]



.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2016 19:34 przez Vasaki.)
Glosy: Zasiu (+1), Miazgus (+1), shooreck (+1), Reedox (+1), rachman (+1), Mikey (+1), Zaróbmy Razem (+1), war43 (+1), Lerum (+1), EA7 (+1), kalutor (+1), Samurai (+1), DonWestbam (+1), maniek250 (+1), mateart (+1), sqmany (+1), Money. (+1), supercola (+1), notentego (+1), jarunioo7 (+1), grubyst (+1), Br0nek1234 (+1), mlody16918 (+1), Wrati (+1), Pitek236 (+1), pablo12 (+1), zjadamkredki (+1), iPlusOfficial (+1), hangarnabronie (+1), DGHubert (+1), DT82 (+1), thabast (+1), Obamakiller (+1), szyweg (+1), Na 5tyk (+1), Duxone00 (+1), Hhunter (+1), Kede (+1), zachar111 (+1), count765 (+1), Devil877 (+1), Ratchet (+1), Waldes93 (+1), Lanserek (+1), kr0p123 (+1), fusek (+1), twardy (+1), Ascoran (+1), WujRock (+1), aero2 (+1), Bartezx1997 (+1)
31-07-2016 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Bartezx1997 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 760
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 539 +

Forum Gold: 84.50
Post: #2
RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie"
Jak zawsze 10/10 Big Grin
Szkoda, że nie dokończyłeś poradnika, bo z wielką chęcią bym kupił.
31-07-2016 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vasaki Online
Rudy Moderator
*

Liczba postów: 2,621
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4127 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4,903.01
Post: #3
RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie"
(31-07-2016 19:46)Bartezx1997 napisał(a):  Jak zawsze 10/10 Big Grin
Szkoda, że nie dokończyłeś poradnika, bo z wielką chęcią bym kupił.

Zostało jeszcze kilka rozdziałów do udostępniania Big Grin

31-07-2016 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ascoran Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 892
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 188 +

Forum Gold: 165.10
Post: #4
RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie"
Nie rozumiem człowieka - czemu udostępniasz to za free? To potężna wiedza, dla wielu zbyt potężna

Pomyśleć że prawie bym to sam osiągnął ale nie wiedziałem że te posty będą widoczne jak się nie zapłaci Sad

Ascoran, dumny członek zarabiam.com od Marca 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2016 19:59 przez Ascoran.)
31-07-2016 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #5
RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie"
Ech kolejny poradnik, w ktorym trzeba cos robic by zarobic... nie polecam.

Glosy: PaidMoney (+1), matek697 (+1), rachman (+1), WujRock (+1), iPlusOfficial (+1), thabast (+1), Ascoran (+1), fusek (+1), Vasaki (+1)
31-07-2016 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vasaki Online
Rudy Moderator
*

Liczba postów: 2,621
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4127 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4,903.01
Post: #6
RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie"
Ascoran A no przyjacielu dlatego, że wole go wrzucic tutaj niż wyciągnąć z niego określone profity a pozniej wnerwiac się i mieć podobne doświadczenia do zbyszeq bo poradnik lata po internecie od usera do usera za free. Smile

Poza tym, od tego chyba jest dzial poradniki i od tego jest forum zarabiam.com? Smile

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2016 20:00 przez Vasaki.)
Glosy: rachman (+1), prololex (+1)
31-07-2016 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,866
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #7
RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie"
Pandzior jak zawsze w formie#Smile
31-07-2016 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #8
RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie"
Dopiero druga część poradnika, a już mi uświadomiła jak wiele muszę się jeszcze nauczyć, szczególnie jeśli chodzi o sposób myślenia. Lol
31-07-2016 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Waldes93 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 753
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 155 +

Forum Gold: 80.00
Post: #9
RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie"
Imponujące Smile
31-07-2016 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

count765 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 272
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 75 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #10
RE: Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie"
Genialne. Smile

Nie polecam jednak komukolwiek tego typu podpinania się pod oficjalne firmy czy korporacje i próbę zarobienia na subach. Można sobie narobić problemów. I nie zwracam się tutaj do autora poradnika, który bez wątpienia zdaje sobie z tego sprawę i bierze za to odpowiedzialność, a do innych "świeższych" earnerów. Wink

count765, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2014.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2016 20:42 przez count765.)
31-07-2016 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Millionairex5, czyli jak z 50$ zrobić 500$-9000$ adrian018 11 2,903 01-12-2023 10:20
Ostatni post: Hybrid1990
  Zarabianie na "AI" czyli wielka piramida finansowa zen4money 8 449 27-10-2023 23:08
Ostatni post: Hybrid1990
Tongue Agencja OnlyFans - czyli łatwy pieniądz oskaruson 3 518 24-05-2023 21:08
Ostatni post: Hybrid1990
  SocialGood- czyli darmowe 200$ za zakupy oraz do 100% cashbacku! Ramadasa 1 676 19-01-2022 17:30
Ostatni post: Hybrid1990
  SocialGood- czyli darmowe 200$ za zakupy oraz do 100% cashbacku! Ramadasa 1 623 19-01-2022 17:30
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości