Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow » 0

Autor Wiadomość
pumas26 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 151
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow
Sprawdź:
Witam szukam osob ktore maja w standardzie na kompie jdownloadera do tego proxy , vpn , lub zmienne ip np aero2 , neostrade lub inne. Otoz o co chodzi ? Mam od dawna konto na uploaded.to i innych serwisach ale chodzi o uploaded.to bo wiadomo ze sa wyplacalni . zrobilem z tamtad 2 wyplaty 50euro na probe i 100euro zeby uniknac odliczenia 10 euro oplaty czy podatku. I wyplacili . teraz mam inny pomysl . otoz znow wrzuce na ul.to swoje pliki mp3 z minimalna wielkoscia jaka jest naliczana (tak ze 100 plikow na osobe) i linki wrzuce na jdownloader i podziele na paczki DLC zeby wysylac do was takie paczki . i bedziemy razem sciagac zeby dobic w krotkim czasie do minimum np 100euro i wyplace zamienie w btc i kazdy kto sciagal dostanie tyle ile sciagal i biorac tez pod uwage ip i z jakiego kraju to ip . czyli ile nabijecie tyle dostaniecie w btc, oczywiscie zaznaczam ze wyplata z ul.to trwa min 2 tyg. Ja bynajmniej tak dostawalem 14dni roboczych . np z gory tu na forum ustalimy jakie zasady tego ,,programu zarabiania,, beda , kiedy wyplaty, jakie minium sciagnietych plikow jakie maximum na dzien itd itd. Co o tym sadzicie ? Prosze pisac, ogolnie samemu ubijam 3 lub ponad 3 euro. Ale samemu do np 100euro dlugo to zajmuje . patrzac tak z 10 osob jak zaczniemy sciagac to szybko dobijemy do danej sumy. I uzywajac jd i ip mozna to zautomatyzowac i nie trzeba przy kompie siedziec . w skrocie min. 10 osob razy 2-3euro dziennie to 20-30euro czyli 100euro po 4-5dniach . co wy na to ? Oczywiscie jak beda chetni to bedziemy tak nonstop robic czyli systematyczne wyplaty sie zrobia. Oczywiscie jesli ktos ma wiecej kompow niz jeden to wieksze zarobki , wiadomo. Prosze pisac

pumas26, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2014.
29-01-2016 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Gremquen Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,725
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 494 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,709.00
Post: #2
RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow
Jaką pobierający mają mieć gwarancję, że ich nie oszukasz?

Dodaj parę enterów w tym tekście, bo ciężko się czyta Smile

Pozycjonowanie stron internetowych Adello.pl
29-01-2016 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pumas26 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 151
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow
Szczerze sam jeszcze nie wiem jak udowodnic , poprostu wpadlem na taki pomysl. Ale ze nie mam z 15 rak wiecej to pomyslalem ze mozna robic to w pare osob . ja tez sie obawiam czy po takim czyms admini uploaded sie nie skapna lub znalezliby ten temat tu na forum. Trzeba uwazac i ewentualnie jak bysmy juz dzialali w wieksza ilosc osob to poprosic adminow tego forum o ukrycie tego watku lub zahaslowanie go jako prywatny. . juz wiem jak udowodnic . poprostu adminom tego forum wysle moje dane , adres, i nr konta. Mi nie zalezy aby kogos oszukac , mi chodzi o to zeby plynnie zarabiac . sam to robilem , wiem ze dziala i wiem i inni tez ze oni ul.to wyplacaja. Ale mam z gory jedno ale do tego pomyslu. Otoz iz ze ja wpadlem na taki pomysl i bede ryzykowal tym ze ul.to moze mnie zablokowac w kazdej chwili to gdy bedzie nas wiecej to chcialbym z gory ustalic iles tam procent od kazdej osoby dla mnie. A i sie zastanawiam czy robic to na paru kontach na ul.to i polaczonych jako ref. I jesli ktos bedzie chcial uczestniczyc to tylko zdecydowane osoby co po sciagnieciu 100 plikow mp3 nie stwierdza ze im sie nie chce. To ma byc stala taka praca . oczywiscie jak juz zaczniemy , zapraszamy wiecej osob zeby stukac wieksze stawki i tez zeby to jakos w miare szybko szlo. Prosze pisac sugestie pomysly zwiazane z tym.

pumas26, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2014.
30-01-2016 07:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gremquen Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,725
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 494 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,709.00
Post: #4
RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow
Wiesz..
Zawsze można na Facebooku założyć zamknięta grupę i tylko tam się komunikować, a ten wątek się wyedytuje i pośle do kosza. A fb kto boi się swojego konta podać to może użyć fake.

Powiedz mi, ile czasu dosłownie muszę poświęcić żeby zarobić dajmy to 100zl.
Ile plików po ile MB i ile raz muszę pobrać?

Widzę że do 3 euro dziennie zarabiasz.. W jakim czasie?

Pozycjonowanie stron internetowych Adello.pl
30-01-2016 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pumas26 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 151
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow
Dzieki ze jestes zainteresowany , oby wiecej takich osob.
Ile musisz poswiecic czasu azeby ubic 100zl . ? To zalezy tylko od twoich mozliwosci i tego co posiadasz. Kiedys jak na ul.to stawka dla usa i uk byla 10euro (teraz jest 8euro) to potrafilem nabijac ponad 5euro dziennie sam . teraz dalbym rade nawet z 4euro ale codziennie nie wysiedze 20h przy kompie . mam aero2 ktore co godzine trza pilnowac i dopiero potem wlaczony vpn ale jak zostawie aero na dluzsza chwile to wylaczy sie net, musze kupic do tego karte z plusa lub play dla zrobienia stalego lacza i wlaczenia vpn ktory sam zmienia ip co 1,5,10,15 min i tak dalej.
Ile czasu by ci zajelo dojsc do 100zl ? Zalezy jak szybko i kiedy zmienia ci sie ip . i czy beddziesz siedzial co plik przepisywal captche czy podlaczysz do JD wtyczke do captchy. Z gory pisze ze recznie o wiele razy szybciej idzie. Tylko dla odpoczynku lub odejscia od kompa najlepiej wlaczyc wtyczke do captcha. Acha i tez to zalezy od tego jakiego kraju masz ip . najlepsze ip to usa, uk. I tez zalezy jak dlugo bedziesz zbieral od ilosci osob bedacych w tym. Czyli im szybciej dobijamy do 100euro zeby nie placic oplaty 10euro tym szybciej wyplata dla nas. Mam nadzieje ze rozumiesz

Ile mb pliki ? Pisalem. Ze minimalna wielkosc plikow ktore sa naliczane na ul.to

Ja obecnie testuje 4 inne serwisy uploadingowe. Na kazdym mam konto i na kazdym wrzucone po minimum 100 plikow o minimalnych liczonych wielkosciach czyli pliki powyzej 1 mb. Akurat teraz losowo sciagam z tych 4 serwisow i bardzo szybko naliczanie idzie bo serwisy przy sciaganiu nie wymagaja captchy i JD ladnie mi pracuje, vpn tez. Ale tez narazie nie publikuje tu tych serwisow bo je testuje sa w miare nowe i jeszcze daleko mi do minimum na wyplate i dowody wyplaty.

Oczywiscie na tych serwisach bez captchy naliczaja kilka sciagniec z jednego ip. Dlatego szybko idzie . z pewnoscia gdybym tylko na jednym serwisie sciagal pliki to dwa razy dziennie dobilbym do minimum ale od razu by sie skapneli ze sa lewe sciagniecia plikow . dlatego losowo sciagam z kilku serwisow i staram sie szukac nowych serwisow i dodawania ich do mmojego losowego pobierania

pumas26, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2014.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2016 09:16 przez pumas26.)
30-01-2016 09:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fabian51 Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 483
Dołączył: Aug 2015
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 6.00
Post: #6
RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow
jesli co to pisz na pw lub moj skype fabian511111
30-01-2016 09:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pumas26 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 151
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow
Fabian pisz w temacie. Jestes chetny do takiej ,, akcji,, ? Oczywiscie nie jedno razowo ale caly czas.

pumas26, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2014.
30-01-2016 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fabian51 Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 483
Dołączył: Aug 2015
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 6.00
Post: #8
RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow
tak i mam kilka vps z usa ip
30-01-2016 10:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pumas26 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 151
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow
Oczywiscie jeszcze widze inny pomysl , podobny. Zaloze strone z plikami z ul.to i bedzie mozna sie zarejestrowac u mnie na stronie . kazdy zarejestrowany dostanie na pw paczke z linkami plikow w formacie dlc czyli paczki jd. I dla kazdego uzytkownika bedzie zrobione osobne konto na ul.to i poprostu bedziemy sciagac pliki az dobijemy do 100euro. A i ja za sciaganie oczywiscie placilbym w btc ale wysokie minimum bylo by bo wiadomo pare kont na ul.to to znaczy zeby wyplacic to na kazdym koncie musialbym uzbierac z waszych sciagniec minimum do wyplaty. Ja bym wam placil ze swoich btc ale tez musialbym miec jakos gwarancje ze uzytkownik nie przestanie sciagac i dotrwa do minimum ul.to zeby moj wklad ktory wyplacilem zeby mi sie zwrocil. Ale narazie tak nie robie bo moje btc 0.2 ponad lezy zamrozone na cryptsy i chyba watpie czy je odzyskam. Dlatego wole od zera sciagac z ul.to i czekac na wyplate. I wtedy zamienic w btc

(30-01-2016 10:03)fabian51 napisał(a):  tak i mam kilka vps z usa ip
Fabiam , masz kilka vpn z ip usa czyli tak na oko ile ip ? Lacznie ?

pumas26, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2014.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2016 10:13 przez pumas26.)
30-01-2016 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

fabian51 Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 483
Dołączył: Aug 2015
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 6.00
Post: #10
RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow
5 vps narazie
30-01-2016 10:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Supermatrix - Supermatrix.org, 2x4 btc matrix 0.06 btc start kanibal54d 2 2,089 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
Exclamation Jak zarobić w 15 minut 120zł oferta ograniczona tylko 15 osób ! Feniks77 1 332 06-09-2023 10:41
Ostatni post: Hybrid1990
  Wydarzenie na fb 250k osob records2002 2 1,888 20-04-2023 07:56
Ostatni post: Majka
  Darmowa strona do zarabiania bitcoinów emirkocakss 1 484 27-02-2023 21:44
Ostatni post: Hybrid1990
  Aplikacja do zarabiania Dorka 1 467 10-02-2023 23:25
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości