Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow (/Temat-Szukam-osob-do-zarabiania-na-btc-na-sciaganiu-plikow-128116)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 29-01-2016 22:46

Witam szukam osob ktore maja w standardzie na kompie jdownloadera do tego proxy , vpn , lub zmienne ip np aero2 , neostrade lub inne. Otoz o co chodzi ? Mam od dawna konto na uploaded.to i innych serwisach ale chodzi o uploaded.to bo wiadomo ze sa wyplacalni . zrobilem z tamtad 2 wyplaty 50euro na probe i 100euro zeby uniknac odliczenia 10 euro oplaty czy podatku. I wyplacili . teraz mam inny pomysl . otoz znow wrzuce na ul.to swoje pliki mp3 z minimalna wielkoscia jaka jest naliczana (tak ze 100 plikow na osobe) i linki wrzuce na jdownloader i podziele na paczki DLC zeby wysylac do was takie paczki . i bedziemy razem sciagac zeby dobic w krotkim czasie do minimum np 100euro i wyplace zamienie w btc i kazdy kto sciagal dostanie tyle ile sciagal i biorac tez pod uwage ip i z jakiego kraju to ip . czyli ile nabijecie tyle dostaniecie w btc, oczywiscie zaznaczam ze wyplata z ul.to trwa min 2 tyg. Ja bynajmniej tak dostawalem 14dni roboczych . np z gory tu na forum ustalimy jakie zasady tego ,,programu zarabiania,, beda , kiedy wyplaty, jakie minium sciagnietych plikow jakie maximum na dzien itd itd. Co o tym sadzicie ? Prosze pisac, ogolnie samemu ubijam 3 lub ponad 3 euro. Ale samemu do np 100euro dlugo to zajmuje . patrzac tak z 10 osob jak zaczniemy sciagac to szybko dobijemy do danej sumy. I uzywajac jd i ip mozna to zautomatyzowac i nie trzeba przy kompie siedziec . w skrocie min. 10 osob razy 2-3euro dziennie to 20-30euro czyli 100euro po 4-5dniach . co wy na to ? Oczywiscie jak beda chetni to bedziemy tak nonstop robic czyli systematyczne wyplaty sie zrobia. Oczywiscie jesli ktos ma wiecej kompow niz jeden to wieksze zarobki , wiadomo. Prosze pisac


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - Gremquen - 29-01-2016 23:40

Jaką pobierający mają mieć gwarancję, że ich nie oszukasz?

Dodaj parę enterów w tym tekście, bo ciężko się czyta Smile


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 30-01-2016 07:16

Szczerze sam jeszcze nie wiem jak udowodnic , poprostu wpadlem na taki pomysl. Ale ze nie mam z 15 rak wiecej to pomyslalem ze mozna robic to w pare osob . ja tez sie obawiam czy po takim czyms admini uploaded sie nie skapna lub znalezliby ten temat tu na forum. Trzeba uwazac i ewentualnie jak bysmy juz dzialali w wieksza ilosc osob to poprosic adminow tego forum o ukrycie tego watku lub zahaslowanie go jako prywatny. . juz wiem jak udowodnic . poprostu adminom tego forum wysle moje dane , adres, i nr konta. Mi nie zalezy aby kogos oszukac , mi chodzi o to zeby plynnie zarabiac . sam to robilem , wiem ze dziala i wiem i inni tez ze oni ul.to wyplacaja. Ale mam z gory jedno ale do tego pomyslu. Otoz iz ze ja wpadlem na taki pomysl i bede ryzykowal tym ze ul.to moze mnie zablokowac w kazdej chwili to gdy bedzie nas wiecej to chcialbym z gory ustalic iles tam procent od kazdej osoby dla mnie. A i sie zastanawiam czy robic to na paru kontach na ul.to i polaczonych jako ref. I jesli ktos bedzie chcial uczestniczyc to tylko zdecydowane osoby co po sciagnieciu 100 plikow mp3 nie stwierdza ze im sie nie chce. To ma byc stala taka praca . oczywiscie jak juz zaczniemy , zapraszamy wiecej osob zeby stukac wieksze stawki i tez zeby to jakos w miare szybko szlo. Prosze pisac sugestie pomysly zwiazane z tym.


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - Gremquen - 30-01-2016 08:46

Wiesz..
Zawsze można na Facebooku założyć zamknięta grupę i tylko tam się komunikować, a ten wątek się wyedytuje i pośle do kosza. A fb kto boi się swojego konta podać to może użyć fake.

Powiedz mi, ile czasu dosłownie muszę poświęcić żeby zarobić dajmy to 100zl.
Ile plików po ile MB i ile raz muszę pobrać?

Widzę że do 3 euro dziennie zarabiasz.. W jakim czasie?


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 30-01-2016 09:01

Dzieki ze jestes zainteresowany , oby wiecej takich osob.
Ile musisz poswiecic czasu azeby ubic 100zl . ? To zalezy tylko od twoich mozliwosci i tego co posiadasz. Kiedys jak na ul.to stawka dla usa i uk byla 10euro (teraz jest 8euro) to potrafilem nabijac ponad 5euro dziennie sam . teraz dalbym rade nawet z 4euro ale codziennie nie wysiedze 20h przy kompie . mam aero2 ktore co godzine trza pilnowac i dopiero potem wlaczony vpn ale jak zostawie aero na dluzsza chwile to wylaczy sie net, musze kupic do tego karte z plusa lub play dla zrobienia stalego lacza i wlaczenia vpn ktory sam zmienia ip co 1,5,10,15 min i tak dalej.
Ile czasu by ci zajelo dojsc do 100zl ? Zalezy jak szybko i kiedy zmienia ci sie ip . i czy beddziesz siedzial co plik przepisywal captche czy podlaczysz do JD wtyczke do captchy. Z gory pisze ze recznie o wiele razy szybciej idzie. Tylko dla odpoczynku lub odejscia od kompa najlepiej wlaczyc wtyczke do captcha. Acha i tez to zalezy od tego jakiego kraju masz ip . najlepsze ip to usa, uk. I tez zalezy jak dlugo bedziesz zbieral od ilosci osob bedacych w tym. Czyli im szybciej dobijamy do 100euro zeby nie placic oplaty 10euro tym szybciej wyplata dla nas. Mam nadzieje ze rozumiesz

Ile mb pliki ? Pisalem. Ze minimalna wielkosc plikow ktore sa naliczane na ul.to

Ja obecnie testuje 4 inne serwisy uploadingowe. Na kazdym mam konto i na kazdym wrzucone po minimum 100 plikow o minimalnych liczonych wielkosciach czyli pliki powyzej 1 mb. Akurat teraz losowo sciagam z tych 4 serwisow i bardzo szybko naliczanie idzie bo serwisy przy sciaganiu nie wymagaja captchy i JD ladnie mi pracuje, vpn tez. Ale tez narazie nie publikuje tu tych serwisow bo je testuje sa w miare nowe i jeszcze daleko mi do minimum na wyplate i dowody wyplaty.

Oczywiscie na tych serwisach bez captchy naliczaja kilka sciagniec z jednego ip. Dlatego szybko idzie . z pewnoscia gdybym tylko na jednym serwisie sciagal pliki to dwa razy dziennie dobilbym do minimum ale od razu by sie skapneli ze sa lewe sciagniecia plikow . dlatego losowo sciagam z kilku serwisow i staram sie szukac nowych serwisow i dodawania ich do mmojego losowego pobierania


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - fabian51 - 30-01-2016 09:52

jesli co to pisz na pw lub moj skype fabian511111


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 30-01-2016 09:58

Fabian pisz w temacie. Jestes chetny do takiej ,, akcji,, ? Oczywiscie nie jedno razowo ale caly czas.


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - fabian51 - 30-01-2016 10:03

tak i mam kilka vps z usa ip


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 30-01-2016 10:12

Oczywiscie jeszcze widze inny pomysl , podobny. Zaloze strone z plikami z ul.to i bedzie mozna sie zarejestrowac u mnie na stronie . kazdy zarejestrowany dostanie na pw paczke z linkami plikow w formacie dlc czyli paczki jd. I dla kazdego uzytkownika bedzie zrobione osobne konto na ul.to i poprostu bedziemy sciagac pliki az dobijemy do 100euro. A i ja za sciaganie oczywiscie placilbym w btc ale wysokie minimum bylo by bo wiadomo pare kont na ul.to to znaczy zeby wyplacic to na kazdym koncie musialbym uzbierac z waszych sciagniec minimum do wyplaty. Ja bym wam placil ze swoich btc ale tez musialbym miec jakos gwarancje ze uzytkownik nie przestanie sciagac i dotrwa do minimum ul.to zeby moj wklad ktory wyplacilem zeby mi sie zwrocil. Ale narazie tak nie robie bo moje btc 0.2 ponad lezy zamrozone na cryptsy i chyba watpie czy je odzyskam. Dlatego wole od zera sciagac z ul.to i czekac na wyplate. I wtedy zamienic w btc

(30-01-2016 10:03)fabian51 napisał(a):  tak i mam kilka vps z usa ip
Fabiam , masz kilka vpn z ip usa czyli tak na oko ile ip ? Lacznie ?


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - fabian51 - 30-01-2016 10:15

5 vps narazie