Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clixsense czy neobux?

Autor Wiadomość
Tridentarg Offline
Banned
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Jul 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #1
Clixsense czy neobux?
Sprawdź:
Tak jak w temacie Tongue
12-08-2015 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
hypocrisy Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 269
Dołączył: May 2015
Reputacja: 151 +

Forum Gold: 95.00
Post: #2
RE: Clixsense czy neobux?
Najlepiej obydwa, to tylko kilka minut dziennie ;p
Jeśli chodzi o samo wyklikiwanie reklam to polecałbym bardziej neobuxa, więcej reklam jest niż w clixsense, często się trafiają takie za 0,01$ no i szybciej się zbiera na wypłatę, bo i minimum niższe. Są też mini jobs, ankiety itp, dzięki nim szybciej się ciuła drobniaki. Dodatkowo płaci instant.
Clixsense ma wysokie jak na buxa minimum 8$, którego samym klikaniem w reklamy do starości nie uciułasz. Dodatkowo oglądana reklama musi być cały czas na wierzchu i nie ma tego komfortu, że po prostu otwiera się reklamę i ściąga na pasek, trzeba faktycznie siedzieć i się w nią gapić. Fajnie i szybko można natomiast zarobić jeśli potrafi się wypełniać ankiety (tzn potrafi się wyczuć, czego od nas oczekują, żeby nie wywaliło przedwcześnie z napisem 'sorry'), bo ankiety na clixsense trafiają się całkiem często i są dobrze płatne. Wchodzę na stronkę raz dziennie, nie mam zupełnie nosa do ankiet, a i tak 1-2 tygodniowo uda mi się skończyć i 2$ do przodu.
Glosy: Tridentarg (+1)
12-08-2015 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tridentarg Offline
Banned
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Jul 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: Clixsense czy neobux?
Robilem minijobs na neobux zmieniajac ip na zagraniczne by miec wiecej taskow jednak po ich wypelnieniu i uplywie 2 tygodni napisalem do neobux ze nie dostalem pieniedzy.Wtedy odpisali mi ze powinienem napisac do CrowdFlower czyli tych od taskow.Napisalem do nich a oni odpisali ze musze pisac do neobux... Dlatego pytam ktory lepszy.Mieliscie moze kiedys taka sytuacje?Jesli tak piszcie

PS Nigdy nie mialem reklam na neobux o wartosci 0.01€
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2015 15:57 przez Tridentarg.)
12-08-2015 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Clixsense czy neobux?
Dodałbym do tego TM, tez jest dobry dla klikaczy . Dla przykładu: niedawno wypłaciłem z Neobuxa i TM po 3$. P 2 tygodniach na Neo mam uzbierane ponad 1 $ a na TM ponad 3,5 $. Więc polecam.
No i Clixsense to powinna być oczywista oczywistoć jak mawiał klasyk Smile

https://trafficmonsoon.com/?ref=Leos2005

P.S. a ja miałem kilka reklam na Neo za 0,01$ lecz bardzo rzadko

I jeszcze jedno: na Neo bez poleconych zbiera się bbbaaaarrrdddzzzoooo wwwoooolllnnnooo ale nie zmienia to faktu, ze nadal jest wypłacalny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2015 16:39 przez Leos2011.)
12-08-2015 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
full2000 Offline
OSZUST POŻYCZKOWY
*

Liczba postów: 3,824
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 180.01
Post: #5
RE: Clixsense czy neobux?
Ja bym chapał Clixsense
z neobux były problemy
nie wiem jak jest teraz
subiektywny wybór Smile
12-08-2015 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tridentarg Offline
Banned
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Jul 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Clixsense czy neobux?
Ja jeszcze nic nie wyplacilem nigdy :/Mam sporo czasu nawet caly dzien bo sa wakacje a na pole wychodze noca (Nocny marek) Aktualnie zarabiam na:
WarOfClicks zbieram na minimum (5$)
TM mam 80 centow
Multiclicker Xzibin'a (zlecilem wyplate na yourincomecenter 1.1$ ale to chyba scam)
Neobux klikam te 0.02.5$ dziennie
i tyle .. :/
Dajcie mi jakies dodatkowe zrodlo .Big Grin

PS 1 Dajcie jakis sposob na neobux.tzn oplaca sie kupic RR?Obecnie mam 0.25$

PS 2 Czy gdy zbiore 2$ na TM wplacic je na Neobux i kupic RR?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2015 18:14 przez Tridentarg.)
12-08-2015 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
hypocrisy Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 269
Dołączył: May 2015
Reputacja: 151 +

Forum Gold: 95.00
Post: #7
RE: Clixsense czy neobux?
Nie wiem jak inni, ale ja na inwestowaniu w rented referrals tylko straciłem - na dziesięciu poleconych tylko dwóch miało średnią powyżej 2.0, no i oczywiście po przedłużeniu na 90 dni oni też przestali klikać. Kombinowałem i recyklowaniem i wymianą na innego, poklikali 2 dni i znowu pustka. Zostawiłem sobie jednego, bo miał średnią ~1,5, 2 tygodnie temu przedłużyłem na 90 dni i od tamtej pory nie kliknął ani razu. Także ten, może będziesz miał więcej szczęścia, ale na twoim miejscu bym nie inwestował.

Parę typów ode mnie:
wetbux - świeży bux z ładną oprawą, pierwszych 10tys zarejestrowanych dostaje za free rozszerzone konto. Póki co dziennie tylko kilka reklam, wpada ok. 0,05$. Minimum do wypłaty to 2$, bux świeży więc nie ma jeszcze dowodów wypłat ale bądźmy dobrej myśli ;p ref, czysty
adrever - z założenia program revshare, ale płatne kliki są mocną stroną tego programu, dziennie ~15 centów spokojnie wpada. Sęk w tym że nie do końca pewny i wiele sprzecznych opinii krąży, jedni dostają wypłaty, inni niekoniecznie...Ale program jest świeży i wystartował lekko ponad tydzień temu, więc miejmy nadzieję że jeszcze się ustabilizuje. ref czysty
marketpaid - kolejny revshare na wzór pv, póki co bardzo ładne naliczenia ref czysty
i wypróbuj polski sejfik, z samego klikania wyciągniesz kilka groszy dziennie, ale jeśli obadasz płatne zadania i kilka płatnych zapisów to parę złotych uzbierasz
12-08-2015 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tridentarg Offline
Banned
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Jul 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Clixsense czy neobux?
Okej zarejestrowalem sie na 1 i 3 z refa Big Grin
Dawajcie jeszcze wiecej pomyslow chetnie zarejestruje sie z refa

PS z 3 nie bede korzystal bo wysokie minimum a pomysl ukradli z pv bo nawet punkty tak saamo sie nazywaja ...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2015 18:47 przez Tridentarg.)
12-08-2015 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Clixsense czy neobux?
Ja najwięcej na razie wyciągam z Clixsense, TM oraz CNH
14-08-2015 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Owl_ Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 280
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 113 +

Forum Gold: 10.00
Post: #10
RE: Clixsense czy neobux?
Jeden i drugi, to obecnie czołówka wśród programów PTC. Osobiście szybciej zarabia mi się w ClixSense - wypłacam około $ 20 USD na miesiąc.

Zobacz 7 sprawdzonych serwisów, płacących na konto bankowe za wypełnianie ankiet
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2015 00:04 przez Owl_.)
15-08-2015 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ref neobux tomek7912 2 1,254 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  Clixsense - Problem KazDam 1 1,240 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  Neobux baca060 5 2,002 06-10-2021 14:14
Ostatni post: Hybrid1990
  neobux.com czy jeszcze płaci ? Pakula 2 3,136 25-09-2021 14:45
Ostatni post: Hybrid1990
  mam problem z neobux gabi071984 2 1,517 25-09-2021 14:45
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości