Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clixsense czy neobux? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Clixsense czy neobux? (/Temat-Clixsense-czy-neobux-119382)

Strony: 1 2


Clixsense czy neobux? - Tridentarg - 12-08-2015 14:53

Tak jak w temacie Tongue


RE: Clixsense czy neobux? - hypocrisy - 12-08-2015 15:04

Najlepiej obydwa, to tylko kilka minut dziennie ;p
Jeśli chodzi o samo wyklikiwanie reklam to polecałbym bardziej neobuxa, więcej reklam jest niż w clixsense, często się trafiają takie za 0,01$ no i szybciej się zbiera na wypłatę, bo i minimum niższe. Są też mini jobs, ankiety itp, dzięki nim szybciej się ciuła drobniaki. Dodatkowo płaci instant.
Clixsense ma wysokie jak na buxa minimum 8$, którego samym klikaniem w reklamy do starości nie uciułasz. Dodatkowo oglądana reklama musi być cały czas na wierzchu i nie ma tego komfortu, że po prostu otwiera się reklamę i ściąga na pasek, trzeba faktycznie siedzieć i się w nią gapić. Fajnie i szybko można natomiast zarobić jeśli potrafi się wypełniać ankiety (tzn potrafi się wyczuć, czego od nas oczekują, żeby nie wywaliło przedwcześnie z napisem 'sorry'), bo ankiety na clixsense trafiają się całkiem często i są dobrze płatne. Wchodzę na stronkę raz dziennie, nie mam zupełnie nosa do ankiet, a i tak 1-2 tygodniowo uda mi się skończyć i 2$ do przodu.


RE: Clixsense czy neobux? - Tridentarg - 12-08-2015 15:56

Robilem minijobs na neobux zmieniajac ip na zagraniczne by miec wiecej taskow jednak po ich wypelnieniu i uplywie 2 tygodni napisalem do neobux ze nie dostalem pieniedzy.Wtedy odpisali mi ze powinienem napisac do CrowdFlower czyli tych od taskow.Napisalem do nich a oni odpisali ze musze pisac do neobux... Dlatego pytam ktory lepszy.Mieliscie moze kiedys taka sytuacje?Jesli tak piszcie

PS Nigdy nie mialem reklam na neobux o wartosci 0.01€


RE: Clixsense czy neobux? - Leos2011 - 12-08-2015 16:36

Dodałbym do tego TM, tez jest dobry dla klikaczy . Dla przykładu: niedawno wypłaciłem z Neobuxa i TM po 3$. P 2 tygodniach na Neo mam uzbierane ponad 1 $ a na TM ponad 3,5 $. Więc polecam.
No i Clixsense to powinna być oczywista oczywistoć jak mawiał klasyk Smile

https://trafficmonsoon.com/?ref=Leos2005

P.S. a ja miałem kilka reklam na Neo za 0,01$ lecz bardzo rzadko

I jeszcze jedno: na Neo bez poleconych zbiera się bbbaaaarrrdddzzzoooo wwwoooolllnnnooo ale nie zmienia to faktu, ze nadal jest wypłacalny.


RE: Clixsense czy neobux? - full2000 - 12-08-2015 17:02

Ja bym chapał Clixsense
z neobux były problemy
nie wiem jak jest teraz
subiektywny wybór Smile


RE: Clixsense czy neobux? - Tridentarg - 12-08-2015 18:10

Ja jeszcze nic nie wyplacilem nigdy :/Mam sporo czasu nawet caly dzien bo sa wakacje a na pole wychodze noca (Nocny marek) Aktualnie zarabiam na:
WarOfClicks zbieram na minimum (5$)
TM mam 80 centow
Multiclicker Xzibin'a (zlecilem wyplate na yourincomecenter 1.1$ ale to chyba scam)
Neobux klikam te 0.02.5$ dziennie
i tyle .. :/
Dajcie mi jakies dodatkowe zrodlo .Big Grin

PS 1 Dajcie jakis sposob na neobux.tzn oplaca sie kupic RR?Obecnie mam 0.25$

PS 2 Czy gdy zbiore 2$ na TM wplacic je na Neobux i kupic RR?


RE: Clixsense czy neobux? - hypocrisy - 12-08-2015 18:30

Nie wiem jak inni, ale ja na inwestowaniu w rented referrals tylko straciłem - na dziesięciu poleconych tylko dwóch miało średnią powyżej 2.0, no i oczywiście po przedłużeniu na 90 dni oni też przestali klikać. Kombinowałem i recyklowaniem i wymianą na innego, poklikali 2 dni i znowu pustka. Zostawiłem sobie jednego, bo miał średnią ~1,5, 2 tygodnie temu przedłużyłem na 90 dni i od tamtej pory nie kliknął ani razu. Także ten, może będziesz miał więcej szczęścia, ale na twoim miejscu bym nie inwestował.

Parę typów ode mnie:
wetbux - świeży bux z ładną oprawą, pierwszych 10tys zarejestrowanych dostaje za free rozszerzone konto. Póki co dziennie tylko kilka reklam, wpada ok. 0,05$. Minimum do wypłaty to 2$, bux świeży więc nie ma jeszcze dowodów wypłat ale bądźmy dobrej myśli ;p ref, czysty
adrever - z założenia program revshare, ale płatne kliki są mocną stroną tego programu, dziennie ~15 centów spokojnie wpada. Sęk w tym że nie do końca pewny i wiele sprzecznych opinii krąży, jedni dostają wypłaty, inni niekoniecznie...Ale program jest świeży i wystartował lekko ponad tydzień temu, więc miejmy nadzieję że jeszcze się ustabilizuje. ref czysty
marketpaid - kolejny revshare na wzór pv, póki co bardzo ładne naliczenia ref czysty
i wypróbuj polski sejfik, z samego klikania wyciągniesz kilka groszy dziennie, ale jeśli obadasz płatne zadania i kilka płatnych zapisów to parę złotych uzbierasz


RE: Clixsense czy neobux? - Tridentarg - 12-08-2015 18:41

Okej zarejestrowalem sie na 1 i 3 z refa Big Grin
Dawajcie jeszcze wiecej pomyslow chetnie zarejestruje sie z refa

PS z 3 nie bede korzystal bo wysokie minimum a pomysl ukradli z pv bo nawet punkty tak saamo sie nazywaja ...


RE: Clixsense czy neobux? - Leos2011 - 14-08-2015 21:22

Ja najwięcej na razie wyciągam z Clixsense, TM oraz CNH


RE: Clixsense czy neobux? - Owl_ - 15-08-2015 00:03

Jeden i drugi, to obecnie czołówka wśród programów PTC. Osobiście szybciej zarabia mi się w ClixSense - wypłacam około $ 20 USD na miesiąc.