Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik maszyny do pieniędzy :)

Autor Wiadomość
MoneyMachine Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 91
Dołączył: May 2015
Reputacja: 23 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 63.12
Post: #1
Tongue Dziennik maszyny do pieniędzy :)
Sprawdź:
Witam wszystkich serdecznie, myślałem, że na razie dziennika zakładał nie będę, ale po przeczytaniu kilku dzienników pomyślałem, że to przyspieszy mi tempo i konkretnie wezmę się za zarabianie.
Kilka słów o mnie:
Mam na imię Damian, lat 17. To było by na tyle…



Niee no.. trzeba się trochę rozpisaćTongue A więc zarabianiem w sieci zajmuję się od… nie wiem :X, lecz konkretnie od czerwca do października 2014r. W tamtym czasie udało mi się zdobyć fanpage, zrobić jakieś tam konto na fb i zarobić całe 20zł na Firesub i 40zł na Hotcash!!Xpokerface ale oczywiście zdobyłem także wiedzę(odrobinę), a to najważniejsze. Po tym czasie niestety, sam nie wiem dlaczego, ale zrobiłem przerwę, która trwała do niedawna. Postanowiłem wrócić do zarobków w sieci. Zarobić na swoje widzimisie, zarobić, aby w przyszłości móc zainwestować i stać się niezależnym finansowo! Celu jako takiego nie mam gdyż potrzebowałbym sumy w milionach impreza, a to raczej na początek za duży próg, więc będę się cieszył z każdej złotówki Wink
Ponad to jestem człekiem z dystansem praktycznie do wszystkiego, więc czasami mogę przesadzać Big Grin

Jako, że dziś umieszczam ten dziennik do publikacji to ustanawiam dzień dzisiejszy jako pierwszy.
Zasoby na chwilę obecną:
-Stare konto na FB ponad 200 znajomych – będzie to konto matka dla pozostałych. Spróbuję jeszcze dodać do niego kilkadziesiąt grup i trochę znajomych. Udało się dziś je odzyskać i przejść weryfikacje zdjęciową, a więc jest GIT! Tongue
-Nowe 3 konta FB – świeże konta, pustka w znajomych itp.
-Fanpage – tak jak wspominałem stary wymarły fanpage 6,6k polubień, trochę zajmie mi czasu przywrócenie go do życia, ale zrobi się :]
-Konto YT – nowe, założone kilka dni temu, a niech nabija się staż! Tongue
-Nabite punkty na YTmonster, Hitleap i AddMeFast
-Jakieś tam maile, może się przydadzą.
-3 nisze w głowie w tym dwie które spróbuję promować jako real content Cool

Ahh.. nie napisałem jeszcze na czym będę zarabiał Big Grin Głównie będą to suby/premium sms, wybrałem serwis HotCash, najbardziej u nich spodobała mi się oferta globalna oraz możliwość real content z powodu, że będę próbował promować nisze Real, choć zapewne pojawią się także i te fejkowe smutny

Dzień pierwszy(25.05.2015)
Zrobione:
- Odzyskane stare konto FB i stworzenie 2 nowych. Ogarnąłem także jedno nowe konto, zaproszeni znajomi, dodanie do grup itp.
-Nabite wyświetlenia na AMF, nie za dużo żeby banana nie wyłapać Tongue

Dziś tylko tyle, zrobiłbym więcej, ale teraz czas naukę, trzeba nadrobić oceny, a potem będzie więcej wolnego czasu więc mam nadzieję, że i będzie więcej zarobków. Za dużo się obijam, niby coś robię i siedzę godzinami przed komputerem, ale mało z tego widać, dlatego też powstał ten dziennik, będę miał jakąś mobilizacje, aby coś robić żeby nie wyjść na głupka Tongue

Dziś zarobione: 40zł/xxx//Stare hajsy na hotkeszu


Jakiś cel może jeszcze sobie ustalę, pomyśle nad tym.
Cholerka… trochę się rozpisałem, ale pisałem to na spontanie i jakoś tak wyszło, podsumowania dnia będą krótsze Tongue Pozdrawiam was i życzę wysokich zarobków hej
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2015 19:52 przez MoneyMachine.)
25-05-2015 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
LodzioMiodziox Offline
Banned
*

Liczba postów: 88
Dołączył: May 2015
Forum Gold: 0.20
Post: #2
RE: Dziennik maszyny do pieniędzy :)
powodzonka Big Grin !
25-05-2015 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
LordBeaK Offline
OSZUST
*

Liczba postów: 761
Dołączył: May 2011
Forum Gold: 108.89
Post: #3
RE: Dziennik maszyny do pieniędzy :)
Bede obserwowal Smile
25-05-2015 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MoneyMachine Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 91
Dołączył: May 2015
Reputacja: 23 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 63.12
Post: #4
RE: Dziennik maszyny do pieniędzy :)
Chyba postu który napisałem wcześniej nikomu za bardzo czytać się nie chciało Lol ale cóż, jakoś tak się rozpisuje o dupie maryny Tongue
Jako, że póki co mało się dzieje bo dopiero tworzę zaplecze postanowiłem, że dziennik aktualizować będę co 3-4 dni
Dzień drugi(26.05.2015)
Po szkole trzeba było się wyspać, wstaję, burza – awaria prądu… za dużo to nie zrobiłem facepalm
Dzień trzeci(27.05.2015)
Dodałem kilka wpisów na martwy Fanpage, ledwo żywy, ale oznaki ludzkości są impreza
Dodałem kilka grup na konto FB, choć nie robiłem tego z automatu i tak dostałem blokadę do 10 czerwca na dołączanie i pisanie w grupach -.-
Dzień czwarty(28.05.2015)
Dodałem kilka postów na FP i zaplanowałem na dzień następny
Zdobyłem kilku nowych znajomych do konta matki na FB Smile
I aby fejk konto było trochę realistyczne, zalogowałem się, aby polajkować, coś tam udostępnić ;D Wchodzę, a tam lekki szok Big Grin choć dostałem dzień wcześniej blokadę na pisanie w grupach nagle pojawiło się 100+ zaproszeń do znajomych, miło Big Grin

Plany na najbliższe dni.. mm.. priorytetem byłoby zdobycie znajomych na kontach bo póki co na jednym mam 200+ a na drugim 100+ a potrzeba mi znacznie więcej, ale jednak powoli, aby znów jakiejś blokady nie wyłapać ;D
Mam zamiar działać także powoli w kierunku zdobywania leadów czyli tego co lubię najbardziej ;]


W następnej aktualizacji podam jako taki cel związany raczej z tworzeniem zaplecza Smile
Dzięki, że odwiedziłeś/aś mój dziennik, choć póki co ciekawy nie jest Undecided Pozdrawiam Tongue
Glosy: Flejva (+1)
28-05-2015 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
full2000 Offline
OSZUST POŻYCZKOWY
*

Liczba postów: 3,824
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 180.01
Post: #5
RE: Dziennik maszyny do pieniędzy :)
Powodzenia!Smile
29-05-2015 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MoneyMachine Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 91
Dołączył: May 2015
Reputacja: 23 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 63.12
Post: #6
RE: Dziennik maszyny do pieniędzy :)
Dzień dziewiąty(02.06.2015)
Przeskoczę kilka dni bo nic ciekawego się nie działo..
Dodawałem posty na FP, powoli się ożywia Wink
Dodawałem znajomych na kontach
W weekend nie było mnie w domu więc zero pracy..
Dziś próbowałem stworzyć filmik, ale z marnym skutkiem, a to jakość zła, a to przetestowałem z 20 programów do obróbki wideo(żaden nie działa Xpokerface), ale cóż takie uroki drewnianego komputera Jerk2
Nie wiem co się ze mną dzieje, ale mam jakiś zastój smutny ciągle odkładam różne sprawy na później, nie tylko te związane z zarabianiem.. muszę się jakoś ogarnąć i nabrać energii do życia bo po południu mi zaczyna jej brakować Big Grin
Cele! Trzeba w końcu coś sobie wyznaczyć, aby działać Smile
A więc..
Jutro chcę stworzyć 2 filmiki pod nisze i opublikować je.
Dodawać posty na FP i zdobywać lajki - choć to robię codziennie, więc jest jakaś systematycznośćLol
Jak najszybciej zdobyć znajomych na kontach FB, aktualny stan:
90/300 - konto ma blokade do 10 czerwca na pisanie w grupach więc trochę się z tym zejdzie Smile
292/500 - drugie konto Smile
Od jutra skończyć z uzależnieniem od nikotyny! Choć korzystam z e-papierosa i tak chcę rzucić, czuję spadek formy.
Do środy włącznie(10.05) powrócić do ćwiczeń! Czyli stworzenie diety i planu treningowego, trzeba poprawić sylwetkę Wink
To chyba tyle jak na razie, dziennik ten to taki mój pamiętnik.. pomaga mi zebrać do kupy co zrobiłem i co do zrobienia mam bo w głowie wszystko się nie mieściJerk2
Pozdrawiam Smile
02-06-2015 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonimm Offline
Banned
*

Liczba postów: 78
Dołączył: May 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Dziennik maszyny do pieniędzy :)
Powodzenia z porzuceniem nikotyny, od blisko miesiąca mówię sobie prawie codziennie że rzucę fajki a ciągle pale brak mi chyba silnej woli ale powodzenia! Smile
02-06-2015 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MoneyMachine Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 91
Dołączył: May 2015
Reputacja: 23 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 63.12
Post: #8
RE: Dziennik maszyny do pieniędzy :)
Trzeba sobie po prostu powiedzieć, że od dziś nie palę Lol wyrzucić paczkę, pierwszy tydzień będzie najgorszy, ale trzeba to przetrwać Smile
02-06-2015 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonimm Offline
Banned
*

Liczba postów: 78
Dołączył: May 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Dziennik maszyny do pieniędzy :)
Tak sobie mówiłem, minęło 5h sięgnąłem po fajkę. Lepszym rozwiązaniem w moim przypadku jest e-papieros dzięki niemu przez 2 tygodnie nie paliłem zwykłej fajki ale później rozwaliłem go i znowu sięgnąłem po zwykłego, jak rzucisz palenie to mi swojego sprzedasz Idea
02-06-2015 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Sofokles Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 82
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 80.00
Post: #10
RE: Dziennik maszyny do pieniędzy :)
Polecam e-fajka. Pale takowego od 2 lat, po zwykłego sięgam tylko okazyjnie, Człowiek i czuje sie lepiej i oszczędza troszkę Tongue

Ostatnio dla testu kupiłem paczke, po wypaleniu 5 fajków, cały dzień czułem się jak gówno...

Dziennik oczywiście będę obserwował ;]

Zapraszam do mojego Dziennika! : http://zarabiam.com/Temat-Trzeba-cos-robic-106375
03-06-2015 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad n00b - 0 zarobionych pieniędzy i 0 zero wiedzy jak je zarabiać Kogni 14 7,928 20-04-2022 15:22
Ostatni post: Kogni
  Zarabianie pieniędzy na airdropach Kakashi69 3 4,553 19-01-2021 01:02
Ostatni post: Kakashi69
  Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy Patek 65 16,281 01-02-2019 21:16
Ostatni post: patttson
  Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] shf 27 7,979 31-12-2017 02:04
Ostatni post: shf
Wink Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy dzemba 9 4,584 11-06-2017 19:02
Ostatni post: Rak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości