Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com|

Autor Wiadomość
Vamph Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 127
Dołączył: Feb 2015
Forum Gold: 10.00
Post: #1
Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com|
Sprawdź:
Witam w moim dzienniku pracy PPI
Nazywam się Szymon i mam 18 lat. Zarabianiem w sieci zainteresowałem się ponad rok temu, jednak do większych osiągnięć nie dobrnąłem.

Kilka dni temu rozpocząłem swoją pracę na http://netcashrevenue.com
Serwis ten oceniam na zdecydowanie najlepszy ze wszystkich oferujących stawki za instalację pliku.

Największymi zaletami tego serwisu są :
- Exe wrapper (możliwość dodania swojego pliku do instalatora. jest to idealne narzędzie, gdyż możesz promować coś co naprawdę działa. Ktoś kto zainstaluje plik od Ciebie dostanie to na co oczekiwał, Ty zaś zostaniesz wynagrodzony)
- Wysokie stawki (nawet 2$ za USA)
- Wypłata od 1$ (paypal)
- Dobrze wyglądający instalator
- Polski support

Jeśli chciałbyś rozpocząć zarabianie na tym serwisie to zapraszam do rejestracji z mojego refflinka Smile Ty nic nie stracisz, ja zaś zyskam 5% Twoich zarobków. Aby jakoś Was do tego zachęcić to wszystkim rejestrującym (bądź nawet i tym, którzy mojego linku nie użyją....jestem stosunkowo dobroduszny Smile ) oferuję pomoc na PW Smile
refflink :
Click Wink

czysty link :
click

Na naszym forum można znaleźć osobę z supportu tego serwisu Smile
NetCashRevenue
natomiast temat przedstawiający ten serwis znajdziecie tutaj

Wracając do tematu dziennika Smile
Zarabiam na działających plikach (używając Exe wrappera). Na ten moment nie posiadam bloga ani niczego poza skromnym filmem z linkiem do downloadu w opisie. Wyniki jak na to są bardzo duże, gdyż poświęciłem 20min na nagranie filmu i w 8 dni wpadło 2,5$. Dlatego właśnie myślę, że FanPage, który został przeze mnie założony będzie super sposobem promocji nowych nisz.

Dziś jest ostatni dzień lutego więc warto podsumować to co udało mi się osiągnąć przez te kilka dni Smile

Osiągnięcia :
- Założyłem Fake konto na FB (wczoraj). Na ten moment posiadam na nim 250 znajomych i ta liczba wciąż wzrasta
- Założyłem FanPage modelki (również wczoraj). Czemu modelka? Bo to jest moja nisza. Oczywiście nie jest nią folder z nagimi zdjęciami czy coś, gdyż to jest już na maxa wypalone. Mam w głowie coś z czym sam nigdy się nie spotkałem i po obcykaniu linków na google widziałem, że zapotrzebowanie na to może być duże. Na ten moment FanPage posiada 90 like z czego około 60% to USA (czyli najwyższe stawki za instalację). Zarobek na FB oraz FP zamierzam rozpocząć, kiedy liczba moich znajomych osiągnie 2000 oraz 1000 like na FanPage
- Nagrałem film prezentujący DZIAŁAJĄCY (tak, poważnie działa) HACK do pewnej gry. Pod exe wrappera wrzuciłem ten plik i nisza zamiast się wypalać rośnie w siłę Smile
- Zarobiłem 2,5$ Smile
- Wypłaciłem pierwsze pieniądze dla testu wypłacalności serwisu Smile

Zdjęcie statystyk :
[Obrazek: 51475289056270780210.jpg]
(jest to zdjęcie zrobione o godzinie 13. Największą liczbę instalacji otrzymuję w godzinach wieczornych więc liczba 0,10$ na 100% zostanie poprawiona Smile )

Zdjęcie pierwszej (testowej) wypłaty :
[Obrazek: 78220349096173628285.jpg]


Cele na Marzec :
- Stworzyć dwa nowe FanPage o innej tematyce i osiągnąć na nich liczbę 1000 like
- Założyć blog i napisać na nim 100 postów
- Powiększyć swoją ilość filmów o działających hackach do ~5 (oczywiście do innych gier)
- Zarobić 30$


To na tyle Smile dziękuję za przeczytanie i zapraszam do systematycznego sprawdzania moich osiągnięć Smile Wpisy podsumowujące dzień będą pojawiać się w godzinach wieczornych ( ~22 ).
Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 13:21 przez Vamph.)
Glosy: Radi98 (+1), aero2 (+1)
28-02-2015 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Tropek Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 114 +

Forum Gold: 5.00
Post: #2
RE: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com|
Powodzenia Smile
Glosy: Vamph (+1)
28-02-2015 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adios123 Offline
I love ZC <3
*

Liczba postów: 1,139
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 522 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 42.21
Post: #3
RE: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com|
to tam mozna od 1$ wyplacac? Tongue

chyba tez się przerzuce tutaj bo marnie na pibie jest ...
Glosy: Vamph (+1)
28-02-2015 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vamph Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 127
Dołączył: Feb 2015
Forum Gold: 10.00
Post: #4
RE: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com|
(28-02-2015 16:45)Tropek napisał(a):  Powodzenia Smile

Dziękuję Wink

(28-02-2015 16:52)adios123 napisał(a):  to tam mozna od 1$ wyplacac? Tongue

chyba tez się przerzuce tutaj bo marnie na pibie jest ...
Tak, można od 1$. aczkolwiek wczoraj napisałem do supportu prośbę o wypłacenie 0,5$ i również wypłacili Smile jednak dopisali tam że wypłata jest od 1$ i więc jest to jednorazowy przypadek Wink

Właśnie wskoczyła instalacja z DE i jeśli dalej tak pójdzie (nie ma jeszcze magicznej 18:00) to może paść dzisiaj mój rekord dniówki....a może nawet 1$ ^^ Big Grin
28-02-2015 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
full2000 Offline
OSZUST POŻYCZKOWY
*

Liczba postów: 3,824
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 180.01
Post: #5
RE: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com|
Ciekawie się zapowiada! Będę śledził. Powodzenia!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 18:56 przez full2000.)
Glosy: Vamph (+1)
28-02-2015 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adriann Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com|
Powodzenia, chyba i ja zacznę się interesować PPI.Smile
Glosy: Vamph (+1)
28-02-2015 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aero2 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,551
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2222 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com|
Powodzenia też działam na NCR, ale więcej wpada mi na Leadmore niż PPI więc na razie ich nie promuje.
Glosy: Vamph (+1)
28-02-2015 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vamph Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 127
Dołączył: Feb 2015
Forum Gold: 10.00
Post: #8
RE: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com|
(28-02-2015 18:56)full2000 napisał(a):  Ciekawie się zapowiada! Będę śledził. Powodzenia!
Dziękuję Smile
(28-02-2015 19:12)Adriann napisał(a):  Powodzenia, chyba i ja zacznę się interesować PPI.Smile
PPI jest bardzo fajne Big Grin Konwersja jest znacznie wyższa niż na np. PPA. A zarobki? weźmy np taką Polskę Big Grin na PPA stawka to ~0,40$....na PPI ~0,05$
Konwersja u mnie wynosi 1:2/1:3, a na PPA pod Polskę to ~5%. Czyli wychodzi na to samo....ba !! nawet na + PPA Wink
(28-02-2015 19:24)aero2 napisał(a):  Powodzenia też działam na NCR, ale więcej wpada mi na Leadmore niż PPI więc na razie ich nie promuje.
Życzę powodzenia Wink Na LeadMore nigdy nie zarabiałem więc nie wiem z czym to się je. Aczkolwiek serdecznie zachęcam do udzielania się na PPI, gdyż przyszłość jest wprost bajeczna Wink



Podsumowanie dnia ok. 22. Niestety na ten moment dzisiejszy zarobek to tylko 0.52$ :< ale za to na FB i FP się dzieje ^^ Smile
pozdrawiam i w razie jakiś pytań co do PPI (teorię znam w stopniu zaawansowanym. Gorzej z praktyką) zapraszam na PW Wink
Glosy: full2000 (+1)
28-02-2015 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vamph Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 127
Dołączył: Feb 2015
Forum Gold: 10.00
Post: #9
RE: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com|
No cóż, czas na podsumowanie bo nic więcej już chyba niestety nie wpadnie ... :<

Dziś średnio jednak poniżej moich oczekiwań. W południe zarobek był niemalże taki jak dziś....więc niestety magiczna godzina jaką jest 18 nie pomogła <no ok, dodała 0,01$ xD>

4 instalacje jednak każda z bardzo ubogiego kraju (z wyjątkiem Niemiec)

Podsumowanie :

4 instalacje
0.53$
Ratio 1:2

Fake konto na FB zablokowane :< niestety przesadziłem z tymi znajomymi :< Zakładam nowe i zobaczymy jak to będzie Smile

FanPage się uratowało (dałem administratora na innym koncie FB <3 ) i mam na ten moment 128 like :< słabo no ale cóż poradzę Smile


Pozdrawiam i zapraszam już jutro do oglądania nowych statystyk - już z 1 dnia nowego miesiąca ^^
28-02-2015 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Vamph Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 127
Dołączył: Feb 2015
Forum Gold: 10.00
Post: #10
RE: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com|
Mój filmik został usunięty z YT :< Niestety ale tak właśnie zakończył się mój zarobek na tej niszy :<

Jednak....Pobieram właśnie grę oraz hacka do niej. przez najbliższe kilka dni planuję pracować nad jednym porządnym filmem do naprawdę działającego hacka. A później? zobaczy się.
Albo blog, albo fanpage albo reklama filmu w samej grze. Jeszcze zobaczę

dziś jeszcze zuploaduje ten stary film i troszkę go wypozycjonuje aby był w top 3 jak dawniej
zobaczymy czy coś wpadnie

ehhh, okropny start nowego miesiąca :<
01-03-2015 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,178 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,194 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,745 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,922 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie Bodho 10 5,348 14-04-2020 06:33
Ostatni post: Bodho

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości