Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(24-11-2023 16:37)Zaperr44 napisał(a): Mógłby ktoś (autor tematu lub ktoś kto uczestniczy) wyjaśnić w na chłopski rozum jak działa zdobywanie punktów przez forum? Napisałem 2 posty, dość merytoryczne i nie naciągane, bo wybrałem takie do których naprawdę chciałem się odnieść. A punktów dalej nie mam za nie.
A masz już całkiem zweryfikowane konto? I czy Twoje posty są na minimum 3 linijki? Bo zazwyczaj dostajesz punkty jak post mam co najmniej 3 linijki, za krótsze nie dostaniesz punktów.
(24-11-2023 16:37)Zaperr44 napisał(a): Mógłby ktoś (autor tematu lub ktoś kto uczestniczy) wyjaśnić w na chłopski rozum jak działa zdobywanie punktów przez forum? Napisałem 2 posty, dość merytoryczne i nie naciągane, bo wybrałem takie do których naprawdę chciałem się odnieść. A punktów dalej nie mam za nie.
A masz już całkiem zweryfikowane konto? I czy Twoje posty są na minimum 3 linijki? Bo zazwyczaj dostajesz punkty jak post mam co najmniej 3 linijki, za krótsze nie dostaniesz punktów.
Tak, tak jak napisałem na PW (dziękuje za pomoc), wysłałem zdjęcie a dziś przyszedł mail z informacją o "account approved", więc raczej wszystko powinno śmigać. Co do postów i 3 linijek zależy jak to definiować. Z tego co widziałem pełno ludzi tam pisze znacznie mniejsze, a wątpie by robili to bez powodu a jedynie z konieczności nabicia pkt.
Glosy:
24-11-2023 21:19
ggusiaja
Uzależniony
Liczba postów: 1,283
Dołączył: Aug 2017
Reputacja:
620 Forum Gold: 1,650.00
(24-11-2023 16:37)Zaperr44 napisał(a): Mógłby ktoś (autor tematu lub ktoś kto uczestniczy) wyjaśnić w na chłopski rozum jak działa zdobywanie punktów przez forum? Napisałem 2 posty, dość merytoryczne i nie naciągane, bo wybrałem takie do których naprawdę chciałem się odnieść. A punktów dalej nie mam za nie.
A masz już całkiem zweryfikowane konto? I czy Twoje posty są na minimum 3 linijki? Bo zazwyczaj dostajesz punkty jak post mam co najmniej 3 linijki, za krótsze nie dostaniesz punktów.
Tak, tak jak napisałem na PW (dziękuje za pomoc), wysłałem zdjęcie a dziś przyszedł mail z informacją o "account approved", więc raczej wszystko powinno śmigać. Co do postów i 3 linijek zależy jak to definiować. Z tego co widziałem pełno ludzi tam pisze znacznie mniejsze, a wątpie by robili to bez powodu a jedynie z konieczności nabicia pkt.
3 linijki, to u nich trzy linijki załączam przykładowe zdjęcie
A te osoby, które piszą dużo to użytkownicy, którzy oprócz zwykłych, krótkich postów piszą też te długie
(24-11-2023 16:37)Zaperr44 napisał(a): Mógłby ktoś (autor tematu lub ktoś kto uczestniczy) wyjaśnić w na chłopski rozum jak działa zdobywanie punktów przez forum? Napisałem 2 posty, dość merytoryczne i nie naciągane, bo wybrałem takie do których naprawdę chciałem się odnieść. A punktów dalej nie mam za nie.
A masz już całkiem zweryfikowane konto? I czy Twoje posty są na minimum 3 linijki? Bo zazwyczaj dostajesz punkty jak post mam co najmniej 3 linijki, za krótsze nie dostaniesz punktów.
Tak, tak jak napisałem na PW (dziękuje za pomoc), wysłałem zdjęcie a dziś przyszedł mail z informacją o "account approved", więc raczej wszystko powinno śmigać. Co do postów i 3 linijek zależy jak to definiować. Z tego co widziałem pełno ludzi tam pisze znacznie mniejsze, a wątpie by robili to bez powodu a jedynie z konieczności nabicia pkt.
3 linijki, to u nich trzy linijki załączam przykładowe zdjęcie
A te osoby, które piszą dużo to użytkownicy, którzy oprócz zwykłych, krótkich postów piszą też te długie
Nie sądziłem, że ktoś tam uczestniczy w dyskusji bez żadnego powodu Ale dobrze wiedzieć dzięki za podpowiedź, dość spory kawał tekstu. Nigdy nie byłem wielkim pisarzem, a tym bardziej gdy trzeba coś na siłę napisać, ale mus to mus
Zaperr44 co do płatnych postów to muszą być 3 linijki i maks 5 płatnych postów dziennie i jeśli napiszesz 5 danego dnia to następny płatny będzie po godzinie w której pisałeś pierwszy post dnia poprzedniego, a i punkty za posty na forum są dodawane z automatu od razu po napisaniu
Xavius44 Oczywiście , że serwis jest nadal wypłacalny jest i zawsze był. Strona jest bezpieczna możesz się weryfikować bez obaw.
Kalendarz świąteczny już jest od 1 grudnia do 24 grudnia 16 000 $ dodatkowo na nagrody. Pamiętajcie , że nagrody wymieniamy na losy.
Ja ze strony raczej się wypisuję. 2 tygodnie tam jestem i w Mob Doors gdzie drzwi otworzyłem z 50 razy wygrałem jedynie 100 tickets czyli na jakąś loterię gdzie już szansa jest większa w prawdziwym życiu, że coś się trafi w lotku. A klepanie postów na forum 5 razy dziennie, gdzie jest ich tak mało też mija się z celem, bo nie wiem jakim trzeba być bajkopisarzem, by wałkować nonstop to samo.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2023 14:56 przez Zaperr44.)
Glosy:
05-12-2023 14:55
fusek
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,903
Dołączył: Mar 2010
Reputacja:
813 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 591.00
(05-12-2023 14:55)Zaperr44 napisał(a): Ja ze strony raczej się wypisuję. 2 tygodnie tam jestem i w Mob Doors gdzie drzwi otworzyłem z 50 razy wygrałem jedynie 100 tickets czyli na jakąś loterię gdzie już szansa jest większa w prawdziwym życiu, że coś się trafi w lotku. A klepanie postów na forum 5 razy dziennie, gdzie jest ich tak mało też mija się z celem, bo nie wiem jakim trzeba być bajkopisarzem, by wałkować nonstop to samo.
W jakim lotku... Mając 100 mob draw tickets szansa na wygranie w coniedzielnej loterii 5000 mob points jest jak 1 do 50. Trzeba być cierpliwym.
Teraz będzie przerwa w kalendarzu . Dziś ostatni dzień kalendarza świątecznego. Kalendarz wróci 1 stycznia. Losowanie nagród z kalendarza świątecznego będzie w styczniu.