Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klikanie ankiet w wolnym czasie

Autor Wiadomość
zon Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,107
Dołączył: May 2011
Reputacja: 823 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 5.00
Post: #1
Klikanie ankiet w wolnym czasie
Sprawdź:
Cześć!


Krótko o mnie:
Jestem Mariusz, mam 26 lat i mieszkam na podkarpaciu.
Z nadmiaru wolnego czasu i sporej ilości godzin spędzonych przy laptopie, pomyślałem że może warto choć trochę to zmonetyzować. Wypełniać ankiety zacząłem równo miesiąc temu, nie ukrywam że dość duży wpływ miały tu prześledzone tematy ggusiaja oraz 11natinka11 Smile
Tak więc wziąłem się za rejestracje, wypełnianie mojego profilu na każdym serwisie i w końcu postanowiłem obrać mój...

Pierwszy cel: ✓ WYKONANO
  • Uzbierać na wszystkich serwisach 150 PLN do końca listopada.



Tak więc zaraz rozpiszę każdy serwis, na którym działałem ostatni miesiąc, postaram się wyliczyć aktualny stan (wszystkie punkty/funty/dolary rozmienię na PLN biorąc waluty z wikipedii) i krótko wyrażę swoje zdanie o swoim pierwszym miesiącu na danym serwisie.
Postanowiłem wypłacać z każdego serwisu raz w miesiącu, pierwszego dnia każdego miesiąca.

Stan na: 26.11.2020, godz. 18:30

opinie.pl -
Stan konta: 4 290 pkt = 21,4 PLN
Ankieta raz na kilka dni, ale jak już przyjdzie to chwilami aż miło się wypełnia i nie odrzuca. Szkoda, że nie wypłacają już na PayPal.

answeo -
Stan konta: 0,9$ = 3,4 PLN
Całe 3 ankiety o wartości mniej niż dolara w miesiąc. Chyba nie muszę tego komentować... Jeśli do końca grudnia nie uzbieram na wypłatę to zrezygnuję z serwisu.

i-Say -
Stan konta: 960 pkt = 25,3 PLN
Połowę punktów zdobyłem w ostatnim tygodniu, także liczę że aktywność wypełnionych ankiet będzie taka sama, albo lepsza.

Toluna -
Stan konta: 12 000 pkt = 10,9 PLN
Zlagowana strona bardzo irytuje. Dziennie wpada po 1-3 ankiety, ale chyba tylko 25% udaje mi się skończyć z wynikiem pozytywnym. Szczerze mówiąc liczyłem na trochę owocniejszy wynik.

TGM Panel -
Stan konta: 8,4 PLN + 2,31 pkt = 10,7 PLN
W listopadzie aż 1 ankieta. Jeśli w grudniu nie dojdę do progu wypłaty - rezygnuję z serwisu.

marketagent -
Stan konta: 224 pkt = 10,9 PLN
Ogromna ilość ankiet i ogromna odrzucalność. Myślę, że skuteczność ankiet na tym serwisie mam mniejszą niż 10%...

MyVoice -
Stan konta: 3,95€ = 17,7 PLN
Początek bardzo obiecujący, niecałe 4€ w kilka dni, jednak listopad wygląda tragicznie. Aktualnie wyrzuciło mnie z 21 ankiet pod rząd, na początku miesiąca udało się wypełnić jedną za 0,2$ i to na tyle w tym miesiącu Smile

SWPanel -
Stan konta: 25 pkt = 12,5 PLN
Szkoda, że nie ma więcej płatnych ankiet bo na prawdę przyjemnie się tam wypełnia.

KlubKantar -
Stan konta: 240 pkt = 7,7 PLN
Dość rzadkie ankiety, w całości udało się wypełnić 2 z 8. Tylko w tym tygodniu były 3, także może będzie owocniej w przyszłości.

ySense -
Stan konta: 8,98$ = 33,7 PLN
Cóż, wydaje mi się że może być dużo lepiej, jednak sam chyba jeszcze nie do końca rozumiem ten serwis. Mam bardzo dużą odrzucalność i na ankietach i na taskach (tak na prawdę żadnego nie ukończyłem prawidłowo). Jakieś tam oferty zrobiłem w stylu instalacja aplikacji McDonalds czy Delikatesów Centrum.
Stać mnie na więcej i mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej Wink

Prolific
Stan konta: £9.68 = 48.5 PLN
Pierwszy tydzień czy dwa byłem bardzo zmartwiony zupełną ciszą na serwisie. Po jakimś zaczęło coś się dziać, nie zawsze udało się zdążyć na ankietę, ale jak dla mnie to najlepszy serwis pod względem ciekawych ankiet i zarobków.

Aktualny stan konta na serwisach:
202,7 PLN



Podsumowując:
Cel został wykonany i bardzo się z tego powodu cieszę! Są jednak serwisy, które zdecydowanie są poniżej oczekiwań i to mnie martwi.
Mam nadzieję, że się to zmieni w grudniu, jeśli nie to trzeba będzie podjąć pewne kroki bo na prawdę czas mogę wykorzystać w lepszy sposób niż męczarnia na 2-3 serwisach bez skutków.
Zdaję sobie również sprawę, że wynik chociażby na ySense mogę poprawić, potrzebuję jednak bardziej zaznajomić się z serwisem i jego możliwościami.
Niestety nie mam poleconych, co mogłoby poprawić wyniki, ale nie mając własnej strony czy bloga może być ciężko w tej kwestii.

Drugi cel:
  • Uzbierać na wszystkich serwisach kolejne 200 PLN do końca grudnia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2020 20:03 przez zon.)
Glosy: hosezbsk (+1), ggusiaja (+1)
26-11-2020 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
ggusiaja Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 544 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #2
RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie
Przede wszystkim życzę powodzeniaSmile

Miło mi, że w jakiś sposób zainspirowałam Cię do tego rodzaju zarabiania przez InternetSmile

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
Glosy: obey93 (+1), zon (+1)
26-11-2020 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ARE$ Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 28
Dołączył: Sep 2020
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie
Ja zacząłem przygode z ankietami ze 2 tygodnie wcześniej od Ciebie.Myślę że udało mi się zebrac troszkę więcej a to prawdopodobnie dlatego że jestem w większej ilości paneli . Ponadto udało mi się dostać do róznych badań w grupach zamkniętych - konkretnie do 3 .Na jednym z nich, ktory się już konczy maja mi wyplacic 100 zl - badanie na temat psich karm . Mam nadzieje ze dotrzymaja slowa Smile

Zastanawiam się też nad zalozeniem dziennika - zawsze to jakas mobilizacja oraz przejrzystośc w działaniu

Powodzenia, będę zaglądał Smile

//Edycja

Aczkolwiek wciąz mam opory do Toluny - ta strona poprostu wyprowadza mnie z równowagi , druga strona na której wiem że mozna dobrze zarobic to profilic - jednak nie mam możliwosci na bieżąco przegładac dostepnych ankiet ,wiec zarobiłem tam 0 ( slownie zero ) zł .Nie przychodzi mi nic z tego panelu na emaila , ale tak to chyba dziala ten panel
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2020 22:11 przez ARE$.)
Glosy: zon (+1)
26-11-2020 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sergiusz88 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 130
Dołączył: Aug 2020
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie
ARE$ zainstaluj sobie wtyczkę do Prolific (Prolific Assistant). Wtedy jak tylko będzie dostępne badanie, przyjdzie Ci powiadomienie. Bez wtyczki, to raczej nic na Prolific sie nie zarobi, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

[Obrazek: 33.png]
27-11-2020 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kryspin Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,723
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 452 +

Forum Gold: 1,893.71
Post: #5
RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie
(27-11-2020 12:36)sergiusz88 napisał(a):  ARE$ zainstaluj sobie wtyczkę do Prolific (Prolific Assistant). Wtedy jak tylko będzie dostępne badanie, przyjdzie Ci powiadomienie. Bez wtyczki, to raczej nic na Prolific sie nie zarobi, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Ja nie mam wtyczki i co miesiąc wyciągam ok 100 zł.

skanuj zakupy odbieraj gotówkę https://web70.gfk.com/projects/PLC97628/...hid=134537
27-11-2020 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zon Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,107
Dołączył: May 2011
Reputacja: 823 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 5.00
Post: #6
RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie
(26-11-2020 22:08)ARE$ napisał(a):  Ja zacząłem przygode z ankietami ze 2 tygodnie wcześniej od Ciebie.Myślę że udało mi się zebrac troszkę więcej a to prawdopodobnie dlatego że jestem w większej ilości paneli . Ponadto udało mi się dostać do róznych badań w grupach zamkniętych - konkretnie do 3 .Na jednym z nich, ktory się już konczy maja mi wyplacic 100 zl - badanie na temat psich karm . Mam nadzieje ze dotrzymaja slowa Smile

Próbowałem zrobić jeszcze konto na lifepointspanel, jednak wstrzymali rejestracje czy coś w tym stylu, bo nie mogłem nic zrobić.
Do grup zamkniętych też nie mam niestety dostępu.
27-11-2020 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #7
RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie
Wysokich zarobków życzę Smile

[Obrazek: 36.png]
Glosy: zon (+1)
27-11-2020 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ARE$ Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 28
Dołączył: Sep 2020
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie
Polecam Ci miedzy innymi jeszcze

survey rewardz
https://www.surveyrewardz.com/

surveytime https://surveytime.io/login ankiety platne natychmiast 0,5 - 1 dolar

epopulus

answeo

Badanie opinii

Iwadi

z tych ktorych nie widzę u Ciebie wyzej w tych chyba zarobiłem najwięcej


/// Jeszcze nosrtat ale tutaj potrzebujesz zaproszenia ( tutaj podziekowania do ggusiaja bo chyba od niej dostałem o ile mnie pamiec nie myli )

Hybrid1990 dodał notatkę do tego postu 28-11-2020 10:38 ponieważ:

Reflink w cudzym temacie. +20%
Reflink usunąłem.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2020 20:05 przez ARE$.)
Glosy: zon (+1)
27-11-2020 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zon Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,107
Dołączył: May 2011
Reputacja: 823 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 5.00
Post: #9
RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie
(27-11-2020 19:58)ARE$ napisał(a):  Polecam Ci miedzy innymi jeszcze

survey rewardz
https://www.surveyrewardz.com/

surveytime https://surveytime.io/login ankiety platne natychmiast 0,5 - 1 dolar

epopulus

answeo

Badanie opinii

Iwadi

z tych ktorych nie widzę u Ciebie wyzej w tych chyba zarobiłem najwięcej


/// Jeszcze nosrtat ale tutaj potrzebujesz zaproszenia ( tutaj podziekowania do ggusiaja bo chyba od niej dostałem o ile mnie pamiec nie myli )
O, dzięki na pewno skorzystam z tych serwisów.
Na answeo działam, ale w miesiąc dali zarobić ledwo ponad 3zł.
27-11-2020 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,432
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1420 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #10
RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie
Te 202 zł to łączy zarobek w ciągu całego miesiąca?

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
27-11-2020 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypełnianie ankiet HarryAngel 4 380 22-03-2024 08:33
Ostatni post: HarryAngel
  Zarabianie na wypełnianiu ankiet kubek87 57 24,072 13-10-2023 17:25
Ostatni post: chincyk
  Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne SkylineR34 126 25,892 25-09-2022 06:29
Ostatni post: Bleeee
Smile Wypełnianie ankiet online akrol7106 184 43,682 19-09-2022 17:14
Ostatni post: Bleeee
  Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk chincyk 116 44,943 04-11-2020 15:35
Ostatni post: radek0389

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: