Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Jak zarabiać na bitcoinach.

Autor Wiadomość
musiek01 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 208
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 37 +

Forum Gold: 50.00
Post: #81
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
Sprawdź:
(09-05-2020 18:03)kotek34 napisał(a):  No Panowie, wlasnie dzisiaj zostalem zescamowany na Revolut (wlasciwie transakcje miale miejsce wczesniej, ale dzisiaj to wyszlo).

A bylo tak, 6 i 8 maja przeprowadzilem dwie transakcje na laczna kwote 90E (40E i 50E). Konto klienta full weryfikacja, staz 3 lata, ponad 70 pozytywnych transakcja i 1 negatyw. Gosc od razu wyslal kase, nie bylo zadnych podejrzanych akcji. Szybka prosta i zdawaloby sie bezpieczna transkacja. Dzisiaj sobie siedze spokojnie i nagle przychodzi powiadomienie na tel. ze uzytkownika taki i taki zada ode mnie 240E,szczerze mowiac zglupialem przez chwile,pomyslalem ze jakas pomylka i odrzucilem prosbe. Po chwili znow to samo, no to juz czulem ze cos jest nie halo. Sprawdzilem sobie w historii Revoluta kiedy byly wplaty od tej osoby, porownalem z historia na Paxful i juz zaczalem czaic co sie dzieje. Caly czas przychodzily prosby, pierwsze na 240 Euro potem na 100E, caly czas odrzucalem i przy ktoryms odrzuceniu pojawia sie miejsce na wpisanie powodu i tam zaczalem pisac, ze pomylka jakas, ze dlaczego chce pieniadze ode mnie skoro dostal BTC itp.

Co sie okazalo, osoba ktora mi placila za BTC to nie byla ta sama osoba, ktora pisala do mnie na Paxful. W skrocie po prostu gosc z Paxfula zaplacil mi nie swoimi pieniedzmi. Z tego co ustalilem gosciu lacznie okradl te konrketna osobe na 240E z czego do mnie poszlo 90E. Ja dostawalem wplate za Bitcoina a ta osoba co wysylala kase myslala ze placi za cos innego. Troche to pokrecone, ale mam nadzieje, ze rozumiecie. I teraz jest oczywiscie klopot bo ja Bitcoiny juz dawno "zwolnilem" wiec nie moge tej kasy tak po prostu oddac, a ta osoba napisala mi ze zglosila juz sprawe do Revoluta i gdzies tam jeszcze.

Jak widzicie wystarczy pare dni sprzedawania nawet tylko zweryfikowanym zeby umoczyc. Pozostaje mi zglosic goscia do PAxfula i wyslac screeny, korespondencje itp. Mam nadzieje, ze konto na Revo przetrwa bo mi sie przydaje i szkoda by go bylo.
[Obrazek: Screenshot-20200509-172314-Revolut.jpg]

Przykre, nie chce cię martwić, ale paxful ma w dupie twoje zgłoszenia, typ już dawno przelał sobie btc gdzie indziej, więc ich nie odzyskasz. Jak widać na tym paxful dużo jest oszustów, jak ktoś nie potrafi uczyć się na kogoś błędach to niech za nie płaci Smile
09-05-2020 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kotek34 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 134
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 101 +

Forum Gold: 12.00
Post: #82
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
Nie licze na odzyskanie BTC, ale jako uczciwa osoba chociaz tyle moge zrobic. Z tego co widze typ dalej tradeuje na tym koncie wiec byc moze jest opcja, ze mu po prostu przyblokuja jakies BTC z biezacego handlu i bedzie cien szansy na zwrot. Tak czy inaczej po prostu chcialem Wam tutaj pokazac, ze wszelkie transakcje polegajace na sprzedazy BTC to sa transakcje PODWYSZONEGO RYZYKA i bardzo latwo o scam. Chcialbym aby to byla przestroga dla tych, ktorzy mysla, ze sobie beda bezpiecznie i bez strachu sprzedawac. Ja nie jestem "swiezakiem" w temacie i nauczony doswiadczeniem mniej wiecej wiem na co zwracac uwaga, co i tak nie pozwolilo mi sie uchronic przed fraudem. Blednie zalozylem ze jesli typ ma w pelnie zweryfkowane konto i dosc bogata historie transakcji to jest ok. Ja sie specjlanie tym faktem nie martwie, poniewaz kwota 90E to nie sa dla mnie pieniadze byc albo nie byc, natomiast wiadomo, ze nie moge ich tak po prostu oddac osobie pokrzywdzonej, poniewaz tak samo nia jestem w tym przypadku.

Edit:
Jakby kogos interesowalo co sie dalej stalo to Wam moge powiedziec, ze odezwal sie do mnie support Revoluta, zaczely sie dziwne pytania, potem moje konto dostalo flage i bloka, pytali czy mam faktury, czy prowadze dzialalnosc, za co byly wplaty itp. itd. Wytlumaczylem sie jakos i odblokowali. Tak wiec ja wyplacam co mi zostalo i koncze zabawe.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2020 22:08 przez kotek34.)
Glosy: Assasinoo (+1), malpa2 (+1)
09-05-2020 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
graxi69 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #83
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
(09-05-2020 19:22)kotek34 napisał(a):  Nie licze na odzyskanie BTC, ale jako uczciwa osoba chociaz tyle moge zrobic. Z tego co widze typ dalej tradeuje na tym koncie wiec byc moze jest opcja, ze mu po prostu przyblokuja jakies BTC z biezacego handlu i bedzie cien szansy na zwrot. Tak czy inaczej po prostu chcialem Wam tutaj pokazac, ze wszelkie transakcje polegajace na sprzedazy BTC to sa transakcje PODWYSZONEGO RYZYKA i bardzo latwo o scam. Chcialbym aby to byla przestroga dla tych, ktorzy mysla, ze sobie beda bezpiecznie i bez strachu sprzedawac. Ja nie jestem "swiezakiem" w temacie i nauczony doswiadczeniem mniej wiecej wiem na co zwracac uwaga, co i tak nie pozwolilo mi sie uchronic przed fraudem. Blednie zalozylem ze jesli typ ma w pelnie zweryfkowane konto i dosc bogata historie transakcji to jest ok. Ja sie specjlanie tym faktem nie martwie, poniewaz kwota 90E to nie sa dla mnie pieniadze byc albo nie byc, natomiast wiadomo, ze nie moge ich tak po prostu oddac osobie pokrzywdzonej, poniewaz tak samo nia jestem w tym przypadku.

Edit:
Jakby kogos interesowalo co sie dalej stalo to Wam moge powiedziec, ze odezwal sie do mnie support Revoluta, zaczely sie dziwne pytania, potem moje konto dostalo flage i bloka, pytali czy mam faktury, czy prowadze dzialalnosc, za co byly wplaty itp. itd. Wytlumaczylem sie jakos i odblokowali. Tak wiec ja wyplacam co mi zostalo i koncze zabawe.

Możesz podać nazwę tego delikwenta lub link do jego profilu? Przydałaby się lista podejrzanych użytkowników... Z pewnością ułatwiło by to sprawę Smile

Swoją drogą należy też zwrócić uwagę na to, że kurs BTC po jakim sprzedajemy na Paxful jest zawsze niższy od kursu na BitBay o około 1-2%. Warto wziąć to pod uwagę przy kalkulacji zysków!
10-05-2020 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasunio Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 0.00
Post: #84
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
Jeśli ktoś ma zweryfikowane konto na Paxful to podczas sprzedaży możemy zobaczyć jego imię i nazwisko, jeśli nie zgadza się z danymi osoby, która nam wysłała pieniądze to możemy je zwrócić i nie mieć problemów.

[Obrazek: 42.png]
Glosy: prymul1 (+1)
10-05-2020 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MokebeTesto Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Nov 2019
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #85
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
W sumie kisnę z polaczków xD Normalni ludzie konkurują ceną/jakością/szybkością odpowiedzi, a 3 baranów z chlewu obsranego gównem mnie zablokowało tylko po to, żeby mój profil gorzej wyglądał xDDD
16-05-2020 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasunio Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 0.00
Post: #86
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
(16-05-2020 17:45)MokebeTesto napisał(a):  W sumie kisnę z polaczków xD Normalni ludzie konkurują ceną/jakością/szybkością odpowiedzi, a 3 baranów z chlewu obsranego gównem mnie zablokowało tylko po to, żeby mój profil gorzej wyglądał xDDD

Na szczęście większość patrzy na reputację na stronie i stosunek pozytywnych do negatywnych opini, a nie na ilość zablokowań Wink

[Obrazek: 42.png]
17-05-2020 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasunio Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 0.00
Post: #87
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
Zapraszam do przetestowania sposobu Smile Osoby, które zarejestrują się z mojego reflinka na paxful i chcą dokładniejszy i szczegółowy opis krop po kroku na zarabianie tą metodą na luzie 20% dziennie zapraszam do pisania prywatnej wiadomości ze swoim nickiem z paxful, a chętnie nauczę Smile

[Obrazek: 42.png]
Glosy: Kubanoz (+1)
25-06-2020 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krauze5 Online
Aktywny
*

Liczba postów: 221
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 72 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 10.00
Post: #88
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
Czesc,

Po pierwszych dwoch dniach moge powiedziec, ze opcja bardzo spoko. Wplacilem na probe 1 BTC (najpierw prowizja 6%, pozniej 8% a teraz wskoczylem na 9%). Co by nie tracic na ryzyku kursowym wplacilem rowniez na Bitbaya 10000€. W momencie kiedy ktos kupuje ode mnie BTC od razu w tym samym momencie kupuje rowniez na BB. Na obecna chwile jestem jakies 250€ do przodu. Opcja spoko, zawsze przed transakcja prosze o zdjecie dokumentu tozsamosci z kartka na ktorej zapisany jest moj login oraz dzisiejsza data. Porownuje z tym co dostalem na Revo i po tym uwalniam BTC. Mysle, ze weryfikacja na Revo mnie nie czeka, gdyz obrot na moim Revolucie w skali roku to jakies 250k€ (nikt jeszcze nigdy sie nie dowalil Wink).

Ogólnie po pierwszych dniach jestem bardzo zadowolony i mysle, ze uda sie z tego uszczypnac z 2-3k € miesiecznie Smile

[Obrazek: 1.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2020 21:44 przez krauze5.)
Glosy: Kubanoz (+1)
03-07-2020 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasunio Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 0.00
Post: #89
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
(03-07-2020 21:41)krauze5 napisał(a):  Czesc,

Po pierwszych dwoch dniach moge powiedziec, ze opcja bardzo spoko. Wplacilem na probe 1 BTC (najpierw prowizja 6%, pozniej 8% a teraz wskoczylem na 9%). Co by nie tracic na ryzyku kursowym wplacilem rowniez na Bitbaya 10000€. W momencie kiedy ktos kupuje ode mnie BTC od razu w tym samym momencie kupuje rowniez na BB. Na obecna chwile jestem jakies 250€ do przodu. Opcja spoko, zawsze przed transakcja prosze o zdjecie dokumentu tozsamosci z kartka na ktorej zapisany jest moj login oraz dzisiejsza data. Porownuje z tym co dostalem na Revo i po tym uwalniam BTC. Mysle, ze weryfikacja na Revo mnie nie czeka, gdyz obrot na moim Revolucie w skali roku to jakies 250k€ (nikt jeszcze nigdy sie nie dowalil Wink).

Ogólnie po pierwszych dniach jestem bardzo zadowolony i mysle, ze uda sie z tego uszczypnac z 2-3k € miesiecznie Smile

Hej Wink Cieszę się, że sposób się spodobał i życzę coraz większych zarobków Wink Osobiście miałem raz weryfikację źródła dochodów na Revolucie i po pomyślnej weryfikacji wszystko do tej pory działa bez problemu. Myślę, że Revo/Monese to najlepsze aplikacje do akceptowania tego typu płatności.

[Obrazek: 42.png]
Glosy: Kubanoz (+1)
03-07-2020 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krauze5 Online
Aktywny
*

Liczba postów: 221
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 72 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 10.00
Post: #90
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
Jak wygladała weryfikacja? Jakie pytania miałeś i co musiałeś wykazać? Osobiście obracam dość sporymi kwotami w różnych biznesach internetowych, lecz nie posiadam na obecną chwilę DG. Myślę nad jej założeniem z początkiem przyszłego roku, jednak do tego czasu wole być ubezpieczony.
03-07-2020 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko
rachman 70 49,911 23-11-2023 01:25
Ostatni post: rachman
 
Poradnik
 Jak zarabiać na Launchpadach na przykładzie giełdy Binance
cidd3n 4 3,706 18-04-2022 18:13
Ostatni post: caliber
  Jak zarabiać na Diablo 2 Admin 44 15,289 29-03-2022 12:46
Ostatni post: Lukasz5555
Thumbs Up
Poradnik
 Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !
Armin Van Buuren 77 41,147 27-12-2021 19:56
Ostatni post: mailProMeusz
 
Poradnik
 Zarabianie na Ankietach - Jak zarabiać na ankietach
Admin 0 3,718 01-10-2020 08:19
Ostatni post: Admin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: