Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc. » Dziennik pracy 18 letniego chłopaka - leady, airdropy i inne metody :)

Autor Wiadomość
Giorgios Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 935
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 221 +

Forum Gold: 83.00
Post: #11
RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc.
Sprawdź:
powodzenia Smile
15-04-2020 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
BERDIPL Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #12
RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc.
Podsumowanie DZIEŃ 5
Kolejny udany dzień został zakończony. Dzisiaj nie mam zbytnio co opowiedzieć więc szybkie podsumowanie Smile Wczoraj zarobiłem 175 zł oraz wykonałem wszystkie cele więc dzień jak najbardziej udany. Cały czas skaluje niszę więc zarobki powinny z dnia na dzień być coraz większe Smile Oby dzisiaj udało się zarobić 2 paczki Smile

Podsumowania Celów

CEL 1 : W tym miesiącu zarobiłem 1260zł/5000zł, wczoraj zarobiłem 175zł!
CEL 2 : Wczoraj przerobiłem 2h kursu!
CEL 3 : Wczoraj zrobiłem 125 pompek, przysiadów i brzuszków!

BERDIPL, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2018.
16-04-2020 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hoolig4n Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,125
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 575 +

Forum Gold: 69.00
Post: #13
RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc.
Mega fajny dziennik, od wczoraj jestem obserwatorem! Huh Lol A co do celu numer 3, czyli pompek i przysiadów do możesz się do mnie odezwać na PW, podpowiem co nieco Wink Naku**iając tyle pompek i przysiadów codziennie bardziej sobie i swojej posturze zaszkodzisz, zamiast pomóc Smile A miałem podobną sytuację. Jak zaczynałem miałem 189cm i 72kg- też byłem patyczakiem. Aktualnie mam 190cm wzrostu i 85 na wadze. Postura i samopoczucie zmieniły się nie do poznania Tongue A jeśli chodzi o cel numer 4, to bardzo polecam poradnik od Muraszczyka. Mnóstwo praktycznej wiedzy, tipów i toku myślenia w SEO. Jak kupowałem to też nie miałem z SEO nigdy do czynienia Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2020 13:51 przez Hoolig4n.)
Glosy: BERDIPL (+1), Czaq (+2)
16-04-2020 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #14
RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc.
(16-04-2020 13:50)Hoolig4n napisał(a):  Mega fajny dziennik, od wczoraj jestem obserwatorem! Huh Lol A co do celu numer 3, czyli pompek i przysiadów do możesz się do mnie odezwać na PW, podpowiem co nieco Wink Naku**iając tyle pompek i przysiadów codziennie bardziej sobie i swojej posturze zaszkodzisz, zamiast pomóc Smile A miałem podobną sytuację. Jak zaczynałem miałem 189cm i 72kg- też byłem patyczakiem. Aktualnie mam 190cm wzrostu i 85 na wadze. Postura i samopoczucie zmieniły się nie do poznania Tongue A jeśli chodzi o cel numer 4, to bardzo polecam poradnik od Muraszczyka. Mnóstwo praktycznej wiedzy, tipów i toku myślenia w SEO. Jak kupowałem to też nie miałem z SEO nigdy do czynienia Smile

Bardziej niż siłownia przydało by Ci się po prostu dużo więcej jeść i sporo wysiłku fizycznego, ja wskoczyłem na 4k+ kcal dziennie (do samej szkoły nosiłem 6 kanapek, owoce/batona i jeszcze na przerwach chodziłem na hot dogi). A jako wysiłek chodziłem na sekcje sztuk walki (judo, taekwondo itp), robiłem kila razy tyle pompek dziennie i nic mi na posturę nie szkodziło, a wręcz przeciwnie w pierwsze 1,5 roku z patyczaka 60 kg zrobiłem do 73 kg (a raczej ilość tkanki tłuszczowej mi się nie zwiększyła). Pompki w ilości 500 sztuk dziennie w niczym nie zaszkodzą (jeżeli nie ma jakiś kontuzji/ułomności), tak samo brzuszki. Przysiady źle robione mogą napsocić w kolanach i ich nie lubię to odradzam. Na początku nawet niewielki impuls i zwykle zwiększenie ilości jedzenia daje zadziwiające wyniki.

PS. I spytam Cię Hoolig4n, masz wykształcenie kierunkowe by dawać takie porady, albo chociaż doświadczenie, robiłeś kiedyś tyle pompek i zepsuły Ci posturę? Nie chce się czepiać, ale to jest czyjeś zdrowie i dawanie porad na podstawie przypuszczeń jest słabe Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2020 19:52 przez dzemba.)
16-04-2020 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #15
RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc.
A Ty dzemba masz doświadczenie albo wykształcenie, żeby mówić, że 500 dziennie w niczym nie zaszkodzi? Wink
Mi się wydaje, że robienie tego dzień w dzień to po prostu zbędne obciążenie dla stawów i nie tylko Tongue
Zdecydowanie bardziej przydałby się trening FBW.
PS. Nie skończyłem AWF'u dzemba i Ty raczej też nie xD
Glosy: Zawik (+1)
16-04-2020 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BERDIPL Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc.
Podsumowanie DZIEŃ 6
Na początku chciałbym Wam podziękować za udzielanie się w tym temacie. Wracając do Waszych wypowiedzi raczej nieliczne osoby na forum u zarabianiu mają zaawansowaną wiedzę na temat poprawnego uprawiania sportu etc. Lecz chciałem, aby to był wątek w którym każdy może dorzucić swoją cegiełkę i przedstawić swoje pomysły. Jeżeli Hoolign4n uważa, że może mi w jakimś aspekcie pomóc to z chęcią go wysłucham jak i oczywiście inne osoby.

Teraz przejdziemy do podsumowania dnia wczorajszego Smile Dzień wczorajszy przebiegł bezproblemowo, a wręcz przełomowo, ponieważ zabrałem się za wybieranie części do mojego nowego PC, którego dzisiaj będę zamawiał. Na pokładzie będzie znajdował się GTX 1660 SUPER 6b OC od gigabyte, Ryzen 5 1600af, asrock AB350 pro4, Obudowa SilentiumPC Signum SG1M TG, Zasilacz SilentiumPC Vero L3 500W i 16GB RAM 3200MHz Hyperx FURY. Te caceńko kosztować będzie mniej więcej 2500zł. Także od dzisiaj leci full tryhard, bo trzeba się będzie odrobić Smile W przyszłym miesiącu w planach mam jeszcze dokupienie 144Hz monitora i moje stanowisko będzie już w pełni gotowe Smile Co do wczorajszych zarobków to udało mi się zarobić 150zł, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że bardzo dużo czasu poświęciłem na złożenie tego zestawu, oglądałem sporo recenzji benchmarków itp. Pozostałe cele jak w poprzednich dniach wykonałem bezproblemowo.

Podsumowania Celów

CEL 1 : W tym miesiącu zarobiłem 1410zł/5000zł, wczoraj zarobiłem 150zł!
CEL 2 : Wczoraj przerobiłem 2h kursu!
CEL 3 : Wczoraj zrobiłem 125 pompek, przysiadów i brzuszków!

BERDIPL, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2018.
17-04-2020 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BERDIPL Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc.
Podsumowanie DZIEŃ 7
Kolejny dzień minął i kolejny raz udaje mi się uzyskać dniówkę powyżej 100zł. Widać w moich podsumowaniach, że zarobki są dosyć stabilnie, ale wiem że wciąż poświęcam za mało czasu i sporo tracę. Dzisiaj mija pierwszy tydzień tego dziennika i czas na lekkie podsumowanie oraz modyfikację celów. W minionym tygodniu zarobiłem 1235zł. Jest to wynik zadowalający, ale w ciągu tego tygodnia wpadł również bonus w wysokości ponad 80$ z bybita więc na samej niszy nie zarobiłem tyle ile oczekiwałem. Muszę trochę podkręcić obroty więc od dzisiaj dodaję nowy cel = 200zł dniówki. Pozostałe cele pozostają bez zmian, możliwe że za tydzień również je zmodyfikuję(muszę się jeszcze zastanowić). Czy widzę efekty po założeniu dziennika ? Tak, efekty są dosyć znaczące. Na pewno jest większe zaangażowanie i samodyscyplina. Jak mam momenty gdzie nie chce mi się czegoś robić od razu przychodzi myśl "a co jutro napiszesz w dzienniku" i od razu motywacja i zaangażowanie powraca. Wszystkim, którzy mają problem z samodyscypliną i regularnością polecam założyć własny dziennik. To tyle ode mnie biorę się do pracy, bo dniówka sama się nie zrobi Smile PS. Co do wypłat z mojej niszy to wypłata jest raz w miesiącu w okolicy 10 dnia każdego nowego miesiąca. To co zarabiam w tym miesiącu dostanę dopiero w czerwcu. Jest to trochę uciążliwe, ale pracuję nad tym miesiąc w miesiąc więc jakaś tam wypłata za marzec też wpadnie. Troszkę na wypłatę poczekam, ale działam w serwisie od roku i nigdy nie miałem problemu z wypłatą Smile

Podsumowania Celów

CEL 1 : W tym miesiącu zarobiłem 1535zł/5000zł, wczoraj zarobiłem 125zł!
CEL 2 : Wczoraj przerobiłem 2h kursu!
CEL 3 : Wczoraj zrobiłem 125 pompek, przysiadów i brzuszków!

BERDIPL, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2018.
18-04-2020 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BERDIPL Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc.
Podsumowanie DZIEŃ 8
Wczorajsze dodanie celu o wysokość dniówki przynosi rezultaty! Wczorajszy dzień zakończyłem z zarobkiem 200zł Smile W mojej niszy jeden lead jest warty 25zł więc 8 leadów wpadło. Gdyby nie dodany cel to prawdopodobnie nie udało by się wczoraj wykręcić takiego wyniku. Dzisiaj planuję poświęcić niszy trochę więcej czasu niż w ostatnich dniach więc dniówka na poziomie 250zł powinna się udać. Czeka mnie dzisiaj dobre kilka godzin pracy więc zabieram się do roboty Smile

Podsumowania Celów

CEL 1 : W tym miesiącu zarobiłem 1735zł/5000zł
CEL 1.2 : Wczoraj zarobiłem 200zł!
CEL 2 : Wczoraj przerobiłem 2h kursu!
CEL 3 : Wczoraj zrobiłem 125 pompek, przysiadów i brzuszków!

BERDIPL, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2018.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2020 13:42 przez BERDIPL.)
19-04-2020 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

BERDIPL Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #19
RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc.
Podsumowanie DZIEŃ 9
Dzisiaj szybkie info. Wczoraj udało się ponownie zarobić 200zł i wykonać wszystkie pozostałe cele. Troszkę rano pochillowałem dlatego teraz trzeba brać się za robotę + mam jeszcze do nadrobienia kilka zaległych zadań do szkoły.

Podsumowania Celów

CEL 1 : W tym miesiącu zarobiłem 1935zł/5000zł
CEL 1.2 : Wczoraj zarobiłem 200zł!
CEL 2 : Wczoraj przerobiłem 2h kursu!
CEL 3 : Wczoraj zrobiłem 125 pompek, przysiadów i brzuszków!

BERDIPL, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2018.
20-04-2020 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BERDIPL Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc.
Podsumowanie DZIEŃ 10
Niestety wczorajszy natłok obowiązków dał się we znaki i niestety nie udało mi się wykonać celu 1.2. Wczorajsza dniówka na poziomie 150zł to zdecydowanie za mało. Dla niektórych taka wysokość dniówki to jest marzenie i dla mnie jeszcze 2 miesiące temu też tak było, ale mając taką bazę jaką mam w tej chwili wynik jest naprawdę słaby. Trzeba się wziąć ostro do roboty i nadgonić wczorajsze niepowodzenie.

Podsumowania Celów

CEL 1 : W tym miesiącu zarobiłem 2085zł/5000zł
CEL 1.2 : Wczoraj zarobiłem 150zł Sad
CEL 2 : Wczoraj przerobiłem 2h kursu!
CEL 3 : Wczoraj zrobiłem 125 pompek, przysiadów i brzuszków!

BERDIPL, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2018.
21-04-2020 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Cel - "Czapka Wow" MrocznyKILL 39 14,814 17-03-2024 09:51
Ostatni post: xdax1
  GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC kamilg49 73 17,743 16-02-2022 19:25
Ostatni post: kamilg49
  Cel: 20k/miesiąc! Bazor 25 10,250 09-02-2022 21:26
Ostatni post: Maria988
  Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba suchy. 39 13,985 15-10-2021 02:47
Ostatni post: donazorek
  Day Trading i Swing Trading - Budowa Kapitału. Start 5000zł Trafficmonsoon2 5 2,918 30-06-2021 21:06
Ostatni post: Trafficmonsoon2

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: